Promovat
Garsonieră Aleea Căminelor vav Dedeman, etaj 2
4

Garsonieră Aleea Căminelor vav Dedeman, etaj 2

Agentia imobiliara Project Center va propune spre vanzare garsoniera situata in zona Fabricii de Bere, chiar vizavi de Dedeman, langa strada principala. Este situata la etajul 2 intr-un bloc cu 4 etaje. Se vinde mobilata si utilata. Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionări, vă rugăm ...

1636 EUR/m2 | 22 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, 2 balcoane, Exercițiu – Pitești
11
1

Descriere: Next Level Imob oferă spre vânzare un apartament de 3 camere, decomandat, situat într-un bloc izolat termic din cartierul Exercițiu, Pitești. Dotări principale: Ușă metalică nouă Geamuri termopan Baie + WC de serviciu Două debarale 2 balcoane Avantaje: Zonă foarte bună și căutată, aproape ...

1333 EUR/m2 | 68 m2

Pitesti, Arges

Promovat
AZURA Imobiliare - Apartament 2 Camere cf1 Popa Sapca
20
3

AZURA Imobiliare - Apartament 2 Camere cf1 Popa Sapca

AZURA Imobiliare vă oferă în regim de Reprezentare Exclusivă și Comision 0% la cumpărător – un apartament de 2 camere, confort 1, decomandat, în cartierul Popa Șapcă, ideal pentru locuit sau investiție. Un apartament corect compartimentat, luminos și bine poziționat, într-un bloc solid, construit în ...

1376 EUR/m2 | 53 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Ofertă! Apartament 3 Camere SEMICENTRAL Confort 1 Semidecomandat Etaj 1 Mobilat Și Utilat Complet
14
1

Apartament 3 camere, confort 1 Expo Parc Semicentral Etaj ideal 1 4 Total renovat Mobilat & utilat complet Disponibil imediat - Într-una dintre cele mai apreciate zone semicentrale ale orașului, în proximitatea Expo Parc și la câteva minute ...

1617 EUR/m2 | 60 m2

Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

APARTAMENT 2 Camere EXERCIȚIU-BANAT Confort 1 Decomandat De LUX Mobilat Și Utilat Boxă
10
13

UN APARTAMENT DEOSEBIT CU 2 Camere Confort 1 Decomandat BANAT - EXERCIȚIU, De LUX, RENOVAT TOTAL, În Apartament sau băgat peste 22.000 euro (numai de calitate), izolat termic exterior, centrală termică cu instalație pe cupru, uși de interior termopan culoarea maro, ușă metalică de calitate, gresie și ...

1818 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

Apartament 2 Camere CALEA BUCUREȘTI Centru De Afaceri Confort 1 Mobilat Și Utilat Complet
13
3

Apartament 2 camere Confort 1 Calea București, Pitești ( Aproape De Centru De Afaceri ) - Locație premium, la doar câțiva pași de centrul orașului și de Centrul de Afaceri ! - Descoperă un apartament modern, complet mobilat și utilat, situat într-una dintre cele mai căutate zone din Pitești ...

1874 EUR/m2 | 48 m2

Central, Pitesti, Arges

Apartament 2 Camere ULTRACENTRAL Confort 1 Decomandat Etaj 3 Mobilat Și Utilat NOU
13
3

Apartament 2 camere Ultracentral Zona Zero Teatrul Davila Confort 1 Decomandat Etaj 3 - Acest apartament modern și complet renovat în 2024 oferă dotări premium și un confort excelent : - Centrală termică eficiență energetică și confort optim - Tâmplărie PVC Gri Antracit termopan integral, ...

2089 EUR/m2 | 45 m2

Central, Pitesti, Arges

Apartament 2 Camere Calea București Confort 1 Stradal 55 Mp. Centrală Mobilat Și Utilat
9
5

Apartament 2 Camere Confort 1 SEMICENTRAL - CALEA BUCUREȘTI Foarte aproape de centru, ETAJ 4 DIN 4, Liber, Mobilat Și Utilat Complet !!! Stradal, dotat cu centrală termică, izolat termic exterior, termopan integral inclusiv balcoane, izolat termic exterior, baie cu aerisire, parchet lemn, ușă metalică, ...

1454 EUR/m2 | 55 m2

Calea%25252bBucuresti, Pitesti, Arges

 OFERTA Garsoniera confort 1 decomandata gavana 3 Etaj 4din4
9
9

OFERTA Garsoniera confort 1 decomandata gavana 3 Etaj 4din4

PROPRIETAR Vând garsoniera confort 1 decomandat etaj 4 din 4 Garsoniera este mobilata și utilata: Ușa metalica, Izolata exterior Gresie și faianță,parchet Balcon închis cu termopan Masina de spălat. Combina frigorifica Full ne-o frost. Televizor led. Loc de parcare rezervat Cheie de la uscătorie ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Pitesti, Arges

Vindem ap cu 2 cam decomandate, et 2, zona Lidl Nord
15
1

Vindem ap cu 2 cam decomandate, et 2, zona Lidl Nord

Vindem apartament cu 2 camere decomandate situat la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje din zona LIDL Nord. Apartamentul se vinde mobilat si utilat , este orientat N-E.

1500 EUR/m2 | 50 m2

nord, Pitesti, Arges

Apartament 3 camere, 2 bai, decomandat, etaj 3, vedere 2 parti, renovat, utilat, mobilat, Gavana 3
10
1

Proprietar, vând apartament cu 3 camere(living + 2 dormitoare) și 2 băi, cu suprafața de 65 mp utili + balcon mare 7 mp, închis cu termopan, dispus pe partea cu bucătaria si sufrageria. Este situat în centrul cartierului Găvana 3, la doar 2.5 km de centrul orașului si 200m de pădurea Trivale, cu acces ...

1910 EUR/m2 | 72 m2

Pitesti, Arges

Schimb   apartament 5

Schimb apartament

Schimb apartament 2 camere.cf 2 etaj 3. Pitești Gavana cu apartament 2 camere semidecomandat sau cf 1.Pitesti .exclus bloc turn.etaj 4 sau in cart Razboieni. Ofer diferența. Tel

1500 EUR/m2 | 42 m2

Gavana%2b2, Pitesti, Arges

Direct proprietar, ap.2 cam 71 mp, Bd. Fratii Golesti, Pitesti, et.4 din 8, an 1993
10

Dacă îți dorești un apartament luminos, bine compartimentat și gata de mutare, această proprietate din Frații Golești poate fi exact ce cauți. Situat la etajul 4 din 8, într-un bloc construit în 1993, vedere spre sud, apartamentul oferă 70,5 mp total și un plus important: două balcoane și multiple spații ...

1548 EUR/m2 | 71 m2

Pitesti, Arges

Promovat
direct proprietar ap. 2 camere 71mp, Bd. Fratii Golesti, Pitesti, et.4 8, 1993
10
2

Dacă îți dorești un apartament luminos, bine compartimentat și gata de mutare, această proprietate din Frații Golești poate fi exact ce cauți. Situat la etajul 4 din 8, într-un bloc construit în 1993, apartamentul oferă 71 mp totali și un plus important: două balcoane și multiple spații de depozitare ...

1548 EUR/m2 | 71 m2

Bulevardul Fratii Golesti, Pitesti, Arges

garsoniera ultracentral str.Victoriei 28mp,etaj2 din4, 73000euro
7

vand garsoniera ultracentral str.Victoriei 28 MP, mobilata, utilata,etaj2 din4, 73000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

2607 EUR/m2 | 28 m2

Central, Pitesti, Arges

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro
7
1

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

garsoniera Eremia Grigorescu etaj1din6 ,39mp,,mobilata,utilata, 72000euro
8
2

vand garsoniera Eremie Grigorescu bloc 2010 etaj 1din6 ,mobilata utilata,centrala termica,libera,39mp,72000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%!

1846 EUR/m2 | 39 m2

Eremia, Pitesti, Arges

garsoniera Prundu etaj5din 7 35mp bloc apartamente 630000euro
4
1

vand garsoniera decomandata Prundu etaj 5din7 ,mobilata utilata ,bloc apartamente,izolat termic,fara centrala termica,63000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%!

1800 EUR/m2 | 35 m2

Prundu, Pitesti, Arges

Salvează căutarea