Promovat
Hala | Spațiu comercial Bradu – vizibilitate ridicată, acces autostrada rapid
11

Această proprietate reprezintă o oportunitate strategică, combinând vizibilitatea excepțională cu funcționalitatea adaptabilă, concepută pentru a susține dezvoltarea eficientă a oricărei afaceri. Hala industrială, construită în 2018, este situată în Bradu, într-o zonă comercială activă, cu deschidere ...

781 EUR/m2 | 596 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 camere Central, finisaje de lux, vedere panoramica spre centru
9

Agentia imobiliara Project Center vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, confort 1. Este situat central, la etajul 3 din 4 al unui imobil bine întreținut. Locuința are o suprafață utilă de 47 mp, fiind ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul beneficiază ...

2340 EUR/m2 | 47 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Oferta vanzare ap 3 cam Popa Sapca, mobilat si utilat modern, parcare, 160000 EURO
19

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare un apartament deosebit cu 3 camere situat in Popa Sapca, constructie 1987, cf 1, decomandat, situat la et 6 7, cu lift, in suprafata utila de 78,6 mp . si totala de 88,5 mp . Detine 3 balcoane, 2 grupuri sanitare, centrala, doua aere conditionate, termopane ...

2025 EUR/m2 | 79 m2

Popa Sapca, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 4 Camere ULTRACENTRAL Zona ZERO Etaj 1 Mobilat Și Utilat Renovat NOU 2024
18
1

Apartament Premium cu 4 Camere Ultracentral, Pitești ZONA ZERO | Confort 1 | Decomandat I ETAJ 1 | 93 mp utili - Disponibil o oportunitate rară pe piață ! - Te invităm să descoperi un apartament spectaculos, complet renovat în 2024, situat în inima orașului ...

1934 EUR/m2 | 93 m2

Central, Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro
7
1

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

garsoniera Eremia Grigorescu etaj1din6 ,39mp,,mobilata,utilata, 72000euro
8
2

vand garsoniera Eremie Grigorescu bloc 2010 etaj 1din6 ,mobilata utilata,centrala termica,libera,39mp,72000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%!

1846 EUR/m2 | 39 m2

Eremia, Pitesti, Arges

garsoniera Prundu etaj5din 7 35mp bloc apartamente 630000euro
4
1

vand garsoniera decomandata Prundu etaj 5din7 ,mobilata utilata ,bloc apartamente,izolat termic,fara centrala termica,63000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%!

1800 EUR/m2 | 35 m2

Prundu, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu 85mp etaj1 si boxa 10mp 91000euro
8
4

vand apartament Eremia Grigorescu 85mp bloc 1995 cu boxa de 10mp la demisol amenajat liber 91000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%

1071 EUR/m2 | 85 m2

Eremia, Pitesti, Arges

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro 2

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro

vand casa veche 3 camere stradal la pricipala, Geamana ,teren 1000mp,toate utilitatile ,statie de autobuz,100000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

1667 EUR/m2 | 60 m2

Pitesti, Arges

VILA  Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro 4

VILA Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro

vand vila Trivale cartier Faget d+ p+1+m 90mp nivel ,curte 500mp stradala ,la demisol este beci,la parter living,baie, bucatarie,balcoane,la etaj1 sunt 3 dormitoare,camera de zi ,baie ,balcoane ,mansarda este necompartimentata.,299000euro.Agentia imobiliara pro life comision 2%.in curte se mai afla ...

1107 EUR/m2 | 270 m2

Trivale, Pitesti, Arges

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro 2

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro

vand 3 camere Prundu etaj1 din8 cu centrala ,termopan,2bai,2 balcoane,75mp,99000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%

1320 EUR/m2 | 75 m2

Prundu, Pitesti, Arges

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro
2
1

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro

vand 3 camere zona Exercitiu-Teilor ps-uri bloc din 1988,centrala,termopan,82mp,2 bai, etaj3din4,130000euro,agentia imobililiara pro life,comision 2%!

1585 EUR/m2 | 82 m2

Teilor, Pitesti, Arges

Vila deosebită P+M Platou Gavana
9
1

Vila deosebită P+M Platou Gavana

Agenție imobiliară vinde proprietate deosebită, situată în cea mai exclusivistă și căutată zonă din Pitești, Platou Gavana, lângă pădure, într-un cadru natural liniștit, cu aer curat și acces rapid către oraș. DETALII PROPRIETATE: Suprafață teren: 300 mp Suprafață locuibilă: 160 mp Regim de ...

1688 EUR/m2 | 160 m2

Pitesti, Arges

Apartament 3  camere Eremia Grigorescu, fond 1986,confort 1 decomandat
8
34

Apartament 3 camere Eremia Grigorescu, fond 1986,confort 1 decomandat

DE VÂNZARE Apartament 3 camere | Eremia Grigorescu, Pitești Oportunitate excelentă! Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, confort 1 decomandat, situat într-o zonă liniștită și bine conectată Eremia Grigorescu. Suprafață totală: 65 mp Etaj: 4 An construcție: 1986 1 baie 2 balcoane Apartamentul ...

1408 EUR/m2 | 65 m2

Pitesti, Arges

teren intravilan Dobrogostea   la 5 km de lidl Bascov
5
4

teren intravilan Dobrogostea la 5 km de lidl Bascov

teren intravilan in Dobrogostea la 5km de lidl bascov suprafata 880 m deschidere 14.2 tot intravilan zona in plina dezvoltare ca utilități in fata terenului apa curent pe maps arata schiau dar apartine de Merisani terenul este perfect plan nu in panta

880 m2

Pitesti, Arges

Vilă în Pitești,cartier Prundu Mic
10
15

Vilă în Pitești,cartier Prundu Mic

Proprietar vând vilă individuală din cărămidă porotherm de 30 cm,suprafață construită180 mp ,teren 450 mp,în Pitești,cartier Prundu Mic.Parter:1 bucătărie,1 dormitor,1 baie.Etaj:1 dormitor cu baie,2 dormitoare,1 baie,pod.Zonă de barbegue,cameră tehnică cu beci,puț forat la 66 mp,termopane ,gresie,faianță,parchet,încălzire ...