Promovat
Apartament 4 Camere Ultracentral, Decomandat, Etaj 2
20

Apartament 4 Camere Ultracentral, Decomandat, Etaj 2

Apartament deosebit cu 4 camere, confort 1 decomandat, disponibil spre vânzare în zona ultracentrală din Pitești, pe Strada Maior Șonțu, la etajul 2 al imobilului situat deasupra Libra Bank Cu o compartimentare practică și o suprafață generoasă, această proprietate oferă spațiul ideal pentru o familie ...

1643 EUR/m2 | 76 m2

ultracentral, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 camere mobilat - langa Kaufland Gavana
11
8

Apartament 2 camere mobilat - langa Kaufland Gavana

Apartament cu 2 camere, situat în zona Nord - Kaufland , disponibil pentru vânzare. Proprietatea se află la etajul 4 din 4, este semidecomandată și are o compartimentare practică. Apartamentul este compus din hol cu acces către bucătăria utilată, living cu ieșire în balcon, dormitor, ( recent mobilate) ...

1555 EUR/m2 | 37 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 Camere TRIVALE Confort 1 Decomandat Etaj P 4 Stradal Complex 2 An 1985
2
1

Apartament 3 Camere TRIVALE Complexul 2 Confort 1 Decomandat STRADAL La bulevard, Etaj P 4, Balcon 6,5 M, An construcție 1985, fondurile noi, 71 Mp., Două grupuri sanitare, baie mare cu geam, toate utilitățile trase separat, centrală termică cu instalație pe cupru, termopan, gresie și faianță, boxă, ...

1690 EUR/m2 | 71 m2

Trivale, Pitesti, Arges

Promovat
0%Comision-Vanzare apartament 2 camere Banat et. 3
11
4

0%Comision-Vanzare apartament 2 camere Banat et. 3

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in Pitesti, in cartier Banat la 3 minute de centru .Cu o pozitie excelenta, imobilul este gata sa isi primeasca viitorii proprietari, oferind un grad inalt de confort datorita pozitiei excelente aproape de scoli, gradinita, hipermarket ...

1730 EUR/m2 | 37 m2

Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

OCAZIE ! Apartament 2 Camere SEMICENTRAL - EXPO PARC Confort 1 De Lux Mobilat Și Utilat Complet
16
6

OCAZIE !!! APARTAMENT 2 CAMERE CONFORT 1 SEMICENTRAL PITEȘTI - Renovat integral în 2024 | Mobilat și utilat complet | Disponibil imediat - Oferim spre vânzare un apartament de 2 camere, situat într-o zonă semicentrală, foarte aproape de Centrul - - - Piteștiului. Acest spațiu de lux a fost renovat ...

2000 EUR/m2 | 48 m2

Ceair, Pitesti, Arges

Apartament 2 Camere Calea București Confort 1 Stradal 55 Mp. Centrală Mobilat Și Utilat
7
11

Apartament 2 Camere Confort 1 SEMICENTRAL - CALEA BUCUREȘTI Foarte aproape de centru, ETAJ 4 DIN 4, Liber, Mobilat Și Utilat Complet !!! Stradal, dotat cu centrală termică, izolat termic exterior, termopan integral inclusiv balcoane, izolat termic exterior, baie cu aerisire, parchet lemn, ușă metalică, ...

1454 EUR/m2 | 55 m2

Calea%252bBucuresti, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 camere Modern bloc Elite in Craiovei-Oportunitate rara
13

Situat in una dintre cele mai cautate zone din Pitesti, in cartierul Craiovei , va prezentam spre vanzare un superb apartament, decomandat, complet mobilat si utilat, spatios si luminos intr-un bloc Exclusivist unde nu a iesit niciodata la vanzare nici o proprietate. Apartamentul este amplasat la etajul ...

2886 EUR/m2 | 52 m2

Pitesti, Arges

garsoniera Eremia Grigorescu etaj1din6 ,39mp,,mobilata,utilata, 72000euro
8
2

vand garsoniera Eremie Grigorescu bloc 2010 etaj 1din6 ,mobilata utilata,centrala termica,libera,39mp,72000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%!

1846 EUR/m2 | 39 m2

Eremia, Pitesti, Arges

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro 2

3 camere decomandate Prundu etaj 1din8,75mp, 99000euro

vand 3 camere Prundu etaj1 din8 cu centrala ,termopan,2bai,2 balcoane,75mp,99000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%

1320 EUR/m2 | 75 m2

Prundu, Pitesti, Arges

VILA  Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro 4

VILA Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro

vand vila Trivale cartier Faget d+ p+1+m 90mp nivel ,curte 500mp stradala ,la demisol este beci,la parter living,baie, bucatarie,balcoane,la etaj1 sunt 3 dormitoare,camera de zi ,baie ,balcoane ,mansarda este necompartimentata.,299000euro.Agentia imobiliara pro life comision 2%.in curte se mai afla ...

1107 EUR/m2 | 270 m2

Trivale, Pitesti, Arges

garsoniera ultracentral str.Victoriei 28mp,etaj2 din4, 73000euro
7

vand garsoniera ultracentral str.Victoriei 28 MP, mobilata, utilata,etaj2 din4, 73000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

2607 EUR/m2 | 28 m2

Central, Pitesti, Arges

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro
2
1

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro

vand 3 camere zona Exercitiu-Teilor ps-uri bloc din 1988,centrala,termopan,82mp,2 bai, etaj3din4,130000euro,agentia imobililiara pro life,comision 2%!

1585 EUR/m2 | 82 m2

Teilor, Pitesti, Arges

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

garsoniera Prundu etaj5din 7 35mp bloc apartamente 630000euro
4
1

vand garsoniera decomandata Prundu etaj 5din7 ,mobilata utilata ,bloc apartamente,izolat termic,fara centrala termica,63000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%!

1800 EUR/m2 | 35 m2

Prundu, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu 85mp etaj1 si boxa 10mp 91000euro
8
4

vand apartament Eremia Grigorescu 85mp bloc 1995 cu boxa de 10mp la demisol amenajat liber 91000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%

1071 EUR/m2 | 85 m2

Eremia, Pitesti, Arges

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro 2

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro

vand casa veche 3 camere stradal la pricipala, Geamana ,teren 1000mp,toate utilitatile ,statie de autobuz,100000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

1667 EUR/m2 | 60 m2

Pitesti, Arges

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 camere premium – bloc nou, zonă centrală Craiovei | 63 mp | Etaj 1
7

Agenția imobiliară Project Center vă prezintă spre vânzare un apartament cu 2 camere care redefinește ideea de confort urban – un spațiu modern, luminos și echilibrat, situat într-un bloc nou din zona Craiovei, aproape de centrul orașului. Un loc în care designul, spațiul și poziționarea se întâlnesc ...

2797 EUR/m2 | 59 m2

Pitesti, Arges

58mp utili+loc de parcare,decomandat,bloc nou,renovat, mobilat și utilat
10
10

Vând apartament cu 2 camere, situat foarte aproape de centru, la 1km, într-o zonă deosebită, în bloc nou, construit în 2019, în zona Găvana 3 -"Nord",-"Poiana Soarelui ", str.Ovid Densușianu, spațios, 58 mp utili, complet decomandat, renovat, mobilat și utilat 2026, parter înalt din 4 etaje (se urcă ...

2172 EUR/m2 | 58 m2

Cartierul Gavana, Pitesti, Arges

Salvează căutarea