Promovat
Ultracentral Pitești – spațiu comercial 55 mp, acces stradal
20
1

Spațiu comercial de vânzare – Ultracentral, Pitești | 55 mp | vizibilitate excelentă AZURA Imobiliare vă propune spre vânzare un spațiu comercial situat într-o zonă ultracentrală din Pitești, cu expunere foarte bună și acces facil, aflat la parterul unui bloc din imediata apropiere a Spitalul Bălcescu ...

2891 EUR/m2 | 55 m2

ultracentral, Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 camere – modern, complet mobilat, zona Exercitiu
14
2

Apartament 3 camere – rafinament, confort premium și locație excelentă | Gata de mutare AZURA Imobiliare vă prezinta un apartament deosebit cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 3 din 4, într-un imobil din zona Exercițiu, strada Banat, la doar 5 minute de mers pe jos de centrul orașului ...

1918 EUR/m2 | 62 m2

exercitiu, Pitesti, Arges

Promovat
Teren intravilan Pitești - lot de 350 mp - Comision 0
5
4

Teren intravilan Pitești - lot de 350 mp - Comision 0

Va propunem spre achizitie un teren intravilan, cu suprafata de 350 mp, situat in Pitesti, zona Gavana in imediata vecinatate a padurii. Teren se afla intr-o zona cu destinatie rezidentiala. Accesul este facil din strada principala si dispune de toate utilitatile in proximitatea terenului. Pentru detalii ...

350 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 Camere TRIVALE Confort 1 Decomandat Etaj P 4 Stradal Complex 2 An 1985
2
1

Apartament 3 Camere TRIVALE Complexul 2 Confort 1 Decomandat STRADAL La bulevard, Etaj P 4, Balcon 6,5 M, An construcție 1985, fondurile noi, 71 Mp., Două grupuri sanitare, baie mare cu geam, toate utilitățile trase separat, centrală termică cu instalație pe cupru, termopan, gresie și faianță, boxă, ...

1690 EUR/m2 | 71 m2

Trivale, Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

garsoniera ultracentral str.Victoriei 28mp,etaj2 din4, 73000euro
7

vand garsoniera ultracentral str.Victoriei 28 MP, mobilata, utilata,etaj2 din4, 73000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

2607 EUR/m2 | 28 m2

Central, Pitesti, Arges

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro
2
1

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro

vand 3 camere zona Exercitiu-Teilor ps-uri bloc din 1988,centrala,termopan,82mp,2 bai, etaj3din4,130000euro,agentia imobililiara pro life,comision 2%!

1585 EUR/m2 | 82 m2

Teilor, Pitesti, Arges

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

garsoniera Prundu etaj5din 7 35mp bloc apartamente 630000euro
4
1

vand garsoniera decomandata Prundu etaj 5din7 ,mobilata utilata ,bloc apartamente,izolat termic,fara centrala termica,63000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%!

1800 EUR/m2 | 35 m2

Prundu, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu 85mp etaj1 si boxa 10mp 91000euro
8
4

vand apartament Eremia Grigorescu 85mp bloc 1995 cu boxa de 10mp la demisol amenajat liber 91000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%

1071 EUR/m2 | 85 m2

Eremia, Pitesti, Arges

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro 2

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro

vand casa veche 3 camere stradal la pricipala, Geamana ,teren 1000mp,toate utilitatile ,statie de autobuz,100000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

1667 EUR/m2 | 60 m2

Pitesti, Arges

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 camere premium – bloc nou, zonă centrală Craiovei | 63 mp | Etaj 1
7

Agenția imobiliară Project Center vă prezintă spre vânzare un apartament cu 2 camere care redefinește ideea de confort urban – un spațiu modern, luminos și echilibrat, situat într-un bloc nou din zona Craiovei, aproape de centrul orașului. Un loc în care designul, spațiul și poziționarea se întâlnesc ...

2797 EUR/m2 | 59 m2

Pitesti, Arges

58mp utili+loc de parcare,decomandat,bloc nou,renovat, mobilat și utilat
10
10

Vând apartament cu 2 camere, situat foarte aproape de centru, la 1km, într-o zonă deosebită, în bloc nou, construit în 2019, în zona Găvana 3 -"Nord",-"Poiana Soarelui ", str.Ovid Densușianu, spațios, 58 mp utili, complet decomandat, renovat, mobilat și utilat 2026, parter înalt din 4 etaje (se urcă ...

2172 EUR/m2 | 58 m2

Cartierul Gavana, Pitesti, Arges

Apartament 2 camere et 3/4 Central, Pitesti
19

Apartament 2 camere et 3/4 Central, Pitesti

Vand apartament cu 2 camere situat chiar in centrul orasului, pe Bulevardul I.C. Bratianu. Locatia e principalul avantaj: esti la un minut de mers pe jos de zona pietonala si ai Liceul Armand Calinescu fix langa tine. Cum arata apartamentul: Este la etajul 3 dintr-un bloc cu 4 etaje. Un mare plus este ...

1980 EUR/m2 | 45 m2

Pitesti, Arges

Vand Teren INTRAVILAN 4000mp - Leordeni, Arges
5

Vand Teren INTRAVILAN 4000mp - Leordeni, Arges

Vand teren INTRAVILAN situat in comuna Leordeni, judetul Arges, dupa trecerea de cale ferata spre autostrada, la cativa metri de drumul principal DJ703B (se pot vedea pozele din anunt). Este intravilan complet, deci se poate construi pe el, daca se doreste. Zona este linistita, iar in imediata vecinatate, ...

4,000 m2

Pitesti, Arges

teren intravilan Dobrogostea   la 5 km de lidl Bascov
5
4

teren intravilan Dobrogostea la 5 km de lidl Bascov

teren intravilan in Dobrogostea la 5km de lidl bascov suprafata 880 m deschidere 14.2 tot intravilan zona in plina dezvoltare ca utilități in fata terenului apa curent pe maps arata schiau dar apartine de Merisani terenul este perfect plan nu in panta

880 m2

Pitesti, Arges

4 camere Trivale semidecomandat
8
11

4 camere Trivale semidecomandat

Trivale 4 camere et 4 4 , suprafata 90 mp, semidecomandat, 2 bai, 2 balcoane , centrala termica. Necesita RENOVARE TOTALA.

975 EUR/m2 | 80 m2

Trivale, Pitesti, Arges

Teren PARCELABIL 6000 mp Smeura 20

Teren PARCELABIL 6000 mp Smeura

Vând teren 6000 mp , parcelabil 800-1000 mp. Utilitați la 100 m( curent, apa, canalizare si in curand si gaze) Smeura zona str. La Pruni (la 500 m de strada principala)

Pitesti, Arges

Vand apartament renovat 2 camere ultracentral zona restaurant Matteo
7
5

Proprietar vand apartament 2 camere la etajul 3, confort 1, semidecomandat, in suprafata de 50mp, situat intr-un imobil ultracentral de 4 etaje. Apartamentul este impartit astfel: hol intrare, bucatarie, baie, living, dormitor, balcon. Acesta a fost renovat si au fost inlocuite instalatiile: electrica ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

Promovat
Oferta vanzare ap. 3 cam cf 1, decomandat, Razboieni, coaja, 72500 euro
12
5

Agentia imobiliara Yna va ofera spre vanzare in exclusivitate un apartament cu 3 camere situat in cartierul Razboieni , bloc 1970 ,neizolat, et 1 4. Apartamentul este confort 1, decomandat , in suprafata totala de 62,3 mp., utila 55,5 mp si necesita renovare completa. Detine usa metalica si partial ...

1318 EUR/m2 | 55 m2

Razboieni, Pitesti, Arges

Salvează căutarea