Promovat
Casa 5 camere  mobilata si utilata Trivale Clasa energetica A
20
2

Casa 5 camere mobilata si utilata Trivale Clasa energetica A

Când îți dorești cu adevărat să simți că te-ai mutat „acasă”, într-un loc în care fiecare membru al familiei are propriul spațiu, iar livingul devine punctul de întâlnire al tuturor, această proprietate poate fi alegerea perfectă. Casa este situată într-o zonă liniștită aproape de cartier Trivale, pe ...

1442 EUR/m2 | 138 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Garsonieră, Parter, Zona Războieni, 21 mp
7
2

Garsonieră, Parter, Zona Războieni, 21 mp

Agenția Imobiliară Project Center vă propune spre vânzare o garsonieră situată în zona Războieni, la parter. Locuința are o suprafață utilă de 21 mp și beneficiază de o compartimentare eficientă. Bucătăria a fost mutată în balcon, oferind astfel un plus de spațiu în zona de living. Se vinde parțial ...

1757 EUR/m2 | 21 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 3 camere - Modern | Renovat 2025 | - Calea Bucuresti
15
5

Apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat într-o zonă semicentrală, pe Calea București, cu acces rapid către mijloace de transport, magazine, școli și alte puncte de interes. Compartimentarea este practică, potrivită atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul a fost renovat în 2025 ...

1931 EUR/m2 | 48 m2

Pitesti, Arges

Promovat
Apartament 2 camere Trivale, bloc nou, mobilat, utilat
11
2

Apartament 2 camere Trivale, bloc nou, mobilat, utilat

Agenția imobiliară Project Center vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în cartierul Trivale – Complex 2, într-un imobil nou, construit în anul 2019. Locuința este amplasată la etajul 3 din 5, oferind un echilibru ideal între confort și accesibilitate. Spațiul este bine compartimentat, ...

2091 EUR/m2 | 55 m2

Pitesti, Arges

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

APARTAMENT 2 Camere EXPO PARC Confort 1 Etaj 2 4 De Lux Renovat 2023
9
4

APARTAMENT 2 Camere Confort 1 EXPO PARC Etaj 2 4 Semicentral, foarte aproape de centru, TOTAL RENOVAT NOU, dotat cu centrală termică cu instalație pe cupru, termopan integral inclusiv parchet, gresie și faianță model nou, parchet laminat de calitate cu șapă turnată, ușă metalică nouă, uși de interior ...

2167 EUR/m2 | 48 m2

Ceair, Pitesti, Arges

APARTAMENT 2 Camere EXERCIȚIU-BANAT Confort 1 Decomandat De LUX Mobilat Și Utilat Boxă
10
13

UN APARTAMENT DEOSEBIT CU 2 Camere Confort 1 Decomandat BANAT - EXERCIȚIU, De LUX, RENOVAT TOTAL, În Apartament sau băgat peste 22.000 euro (numai de calitate), izolat termic exterior, centrală termică cu instalație pe cupru, uși de interior termopan culoarea maro, ușă metalică de calitate, gresie și ...

1818 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

Apartament 2 Camere CALEA BUCUREȘTI Centru De Afaceri Confort 1 Mobilat Și Utilat Complet
13
3

Apartament 2 camere Confort 1 Calea București, Pitești ( Aproape De Centru De Afaceri ) - Locație premium, la doar câțiva pași de centrul orașului și de Centrul de Afaceri ! - Descoperă un apartament modern, complet mobilat și utilat, situat într-una dintre cele mai căutate zone din Pitești ...

1874 EUR/m2 | 48 m2

Central, Pitesti, Arges

Apartament 2 Camere ULTRACENTRAL Confort 1 Decomandat Etaj 3 Mobilat Și Utilat NOU
13
3

Apartament 2 camere Ultracentral Zona Zero Teatrul Davila Confort 1 Decomandat Etaj 3 - Acest apartament modern și complet renovat în 2024 oferă dotări premium și un confort excelent : - Centrală termică eficiență energetică și confort optim - Tâmplărie PVC Gri Antracit termopan integral, ...

2089 EUR/m2 | 45 m2

Central, Pitesti, Arges

Apartament 2 Camere Calea București Confort 1 Stradal 55 Mp. Centrală Mobilat Și Utilat
9
5

Apartament 2 Camere Confort 1 SEMICENTRAL - CALEA BUCUREȘTI Foarte aproape de centru, ETAJ 4 DIN 4, Liber, Mobilat Și Utilat Complet !!! Stradal, dotat cu centrală termică, izolat termic exterior, termopan integral inclusiv balcoane, izolat termic exterior, baie cu aerisire, parchet lemn, ușă metalică, ...

1454 EUR/m2 | 55 m2

Calea%25252bBucuresti, Pitesti, Arges

De vanzare! Apartament 2 camere Exercitiu Lidl, Renovat, Mobilat, Utilat, Centrala proprie
7
11

De vânzare! Apartament 2 camere situat în zona Lidl Exercitiu, confort 2, balcon, suprafata 42 mp. Etaj 4, fara probleme cu acoperisul! Renovat, termopan integral, centrala termica proprie, gresie, faianță, parchet laminat, uși interior schimbate. Se vinde mobilat și utilat. Disponibil imediat! Acces ...

1569 EUR/m2 | 42 m2

Pitesti, Arges

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro
2
1

3 camere Teilor ps-uri etaj 3din4 82mp 130000euro

vand 3 camere zona Exercitiu-Teilor ps-uri bloc din 1988,centrala,termopan,82mp,2 bai, etaj3din4,130000euro,agentia imobililiara pro life,comision 2%!

1585 EUR/m2 | 82 m2

Teilor, Pitesti, Arges

garsoniera ultracentral str.Victoriei 28mp,etaj2 din4, 73000euro
7

vand garsoniera ultracentral str.Victoriei 28 MP, mobilata, utilata,etaj2 din4, 73000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

2607 EUR/m2 | 28 m2

Central, Pitesti, Arges

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro
10
2

2 camere Calea Bascov ,50mp, etaj 6din10,,85000euro

vand 2 camere Calea Bascov in spate la hotel Ramadda , liber ,amenajt cu centrala proprie,50mp,85000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Calea Bucuresti, Pitesti, Arges

spatiu comercial central  70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro
4
1

spatiu comercial central 70mp parter stradal amenajat Exercitiu 150000euro

vand spatiu comercial central stradal 70mp amenajat EXERCITIU 150000euro agentia imobiliara pro life comision 2%

2143 EUR/m2 | 70 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

2 camere ultracentral bloc 2014 etaj2din4 amenajat mobilat 55mp 120000euro
6

vand 2 camere ultracentral IC BRATIANU bloc 2014 ,etaj2din 4,55mp, amenajat mobilat,120000euro,cu posibilitatea cumpararii loc parcare propriu la 12000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision2%!

2182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Pitesti, Arges

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

4 camere Gavana3 etaj3din4 mobilat utilat 115000euro

vand 4 camere Gavana3 ,etaj3 din4,80mp ,2 bai,2 balcoane,mobilat,utilat,115000euro pret fix!agentia imobiliara pro life comision 2%

1438 EUR/m2 | 80 m2

Gavana 3, Pitesti, Arges

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro
7
1

2 camere Exercitiu decomandat 55mp etaj2din4 110000euro

2 camere Exercitiu decomandat 55mp ,bloc 1987,etaj 2din4,renovat total 2025,110000euro!Agentia imobiliara pro life ,comision 2%!

2000 EUR/m2 | 55 m2

Exercitiu, Pitesti, Arges

cladire p+1 b-dul Republicii total amenajata 90mp nivel 130000euro
1
1

vand cladire centru Pitesti p+1 b-dul Republicii stradal compusa din spatiu comercial stradal p+1 50mp nivel si spatiu de locuit p+1 living,2 dormitoare ,baie,bucatarie 50mp nivel amenajate,mobilate,utilate teren 90mp 130000euro agentie PRO LIFE comision 2%

722 EUR/m2 | 180 m2

Pitesti, Arges

3 camere Gavana platou bloc 2012 etaj 2din 3 cu loc parcare propriu ,116000euro
8
2

vand 3 camere decomandat 85mp, mobilat utilat ,bloc 2012,etaj2 din3,cu doua locuri de parcare proprii a cate 6000euro fiecare!Pret apartament 116000euro!Agentia imobiliara pro life comision 2%!

1365 EUR/m2 | 85 m2

Gavana+Platou, Pitesti, Arges

garsoniera Eremia Grigorescu etaj1din6 ,39mp,,mobilata,utilata, 72000euro
8
2

vand garsoniera Eremie Grigorescu bloc 2010 etaj 1din6 ,mobilata utilata,centrala termica,libera,39mp,72000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%!

1846 EUR/m2 | 39 m2

Eremia, Pitesti, Arges

garsoniera Prundu etaj5din 7 35mp bloc apartamente 630000euro
4
1

vand garsoniera decomandata Prundu etaj 5din7 ,mobilata utilata ,bloc apartamente,izolat termic,fara centrala termica,63000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%!

1800 EUR/m2 | 35 m2

Prundu, Pitesti, Arges

2 camere Eremia Grigorescu 85mp etaj1 si boxa 10mp 91000euro
8
4

vand apartament Eremia Grigorescu 85mp bloc 1995 cu boxa de 10mp la demisol amenajat liber 91000euro.agentia imobiliara pro life comision 2%

1071 EUR/m2 | 85 m2

Eremia, Pitesti, Arges

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro 2

casa Geamana stradal ,teren 1000mp 100000euro

vand casa veche 3 camere stradal la pricipala, Geamana ,teren 1000mp,toate utilitatile ,statie de autobuz,100000euro!agentia imobiliara pro life comision 2%

1667 EUR/m2 | 60 m2

Pitesti, Arges

VILA  Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro 4

VILA Trivale d+p+1+M 90mp nivel curte 680mp cartier Faget 299000euro

vand vila Trivale cartier Faget d+ p+1+m 90mp nivel ,curte 500mp stradala ,la demisol este beci,la parter living,baie, bucatarie,balcoane,la etaj1 sunt 3 dormitoare,camera de zi ,baie ,balcoane ,mansarda este necompartimentata.,299000euro.Agentia imobiliara pro life comision 2%.in curte se mai afla ...

1107 EUR/m2 | 270 m2

Trivale, Pitesti, Arges

Salvează căutarea