Promovat
Vând Vilă 3 stele
9
1

Vând Vilă 3 stele

Situare în Slănic Moldova, 30 de camere, restaurant 40 de locuri, bar, bucătărie, bază de tratament complet utilată și funcțională cu sala de kinetoterapie.

750 EUR/m2 | 2,000 m2

Slanic Moldova, Bacau

Promovat
Apartament 2 camere, complet mobilat, Cornisa Bistritei, Bacau
10

Proprietar, vând apartament 2 camere semidecomandat, complet mobilat și parțial utilat situat pe strada Cornisa Bistritei, in zona scolii 10: etaj 4 cu șarpantă - pod înalt perfect pentru depozitare centrala termica parchet laminat izolat termic pe exterior cu polistiren 10 cm și interior cu 5 cm uși ...

1198 EUR/m2 | 50 m2

Bacau, Bacau

Promovat
casă și teren Hemeiuș jud. Bacău
10
1

casă și teren Hemeiuș jud. Bacău

Casa are 250 mp utili, distribuită pe un singur nivel, compusă din living cu extindere (luminoar), 3 dormitoare, 2 băi (una cu cadă, una cu duș) din care una în suită cu dormitorul matrimonial care are și un dressing, două bucătării (una rustică cu sobă), 2 camere cu destinația de magazie, beci mare, ...

680 EUR/m2 | 250 m2

Hemeius, Bacau

Promovat
Vând teren   agricol  și intravilan 1

Vând teren agricol și intravilan

Vând 3 parcele teren aprox 3 hectare în Rusenii de jos comuna Plopana Bacau distribuite astfel: Aprox 1.5ha în punctul numit Blanaru , aprox 0.5ha gradina între case, aprox 1 ha intr o zona cu salcâmi Suprafețele sant aproximative Dacă cineva este interesat total s au partial veniți cu ...

30,000 m2

Plopana, Bacau

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vanzare 2

Apartament de vanzare

Vând apartament cu 4 camere,zona de sus.Este situat la etajul 1,dispune de centrala termica noua,ușa metalica,doua balcoane ,doua bai,termopane la o camera.

1000 EUR/m2 | 65 m2

Onesti, Bacau

A 47 Vila LUX Bacău, zona Energiei  gara
10

A 47 Vila LUX Bacău, zona Energiei gara

Proprietarul vinde in Bacau zona centrala casa complet mobilata și complet utilata, Proprietarul vinde pentru 220.000 euro, eventual în două transe , Casa construita si amenajata cu mult bun gust , in anul 2005 , tehnologie norvegiană - panouri de lemn cu vata minerala , polistiren exterior complet ...

1392 EUR/m2 | 158 m2

Bacau, Bacau

Casă de vânzare în Mărgineni 11

Casă de vânzare în Mărgineni

Vând casă în Mărgineni judetul Bacău cu suprafața de 1100m pătrați,fara agenții,credit ipotecar,prima casă.Pentru mai multe detalii sunați la numărul de telefon

68 EUR/m2 | 1,100 m2

Margineni, Bacau

Zona Energiei Gara - vila P+M - 155 mp cu teren 515 mp - mobilata
10

Agentia Contur Imobiliare Bacau ofera spre vanzare o vila P + M in zona Energiei Gara la doar cateva minute de centrul orasului. Accesul catre vila se face din str. Avram Iancu pe un drum de servitute. Gradina confera intimitate , liniste si este amenajata cu zona barbeque, terasa , gratar pe lemne ...

1419 EUR/m2 | 155 m2

Energiei, Bacau, Bacau

Vila Premium la marginea padurii
10

Vila Premium la marginea padurii

Vilă Premium la Marginea Pădurii Eficiență Energetică și Confort Absolut Dacă ești în căutarea unei locuințe care îmbină liniștea naturii cu proximitatea față de oraș, această proprietate este alegerea ideală. Situată într-o locație privilegiată, la marginea pădurii, casa oferă un refugiu liniștit, ...

1543 EUR/m2 | 175 m2

Bacau, Bacau

Casă de vânzare
9
3

Casă de vânzare

Casă de vânzare. Cartier Tache centrală proprie 2 camere . Restul se vede la fața locului. Prețul este de 130000euro ușor negociabil. Accept și credit prin bancă.

1625 EUR/m2 | 80 m2

Bacau, Bacau

Spatiu comercial Tamasi
3
1

Spatiu comercial Tamasi

Vand doua spatii comerciale în centrul comunei Tamași

0 EUR/m2 | 800 m2

Bacau, Bacau

teren 5000 mp Leontinesti jud. BC 1

teren 5000 mp Leontinesti jud. BC

SE VINDE TERENUL SAU SE FACE SCHIMB CU APARTAMENT TEREN INTRAVILAN GARSONIERA IN ZONA PIATRA NEAMT ! ! ! teren extravilan suprafață 5000 mp in loc Leontinesti com. Ardeoani jud. Bacau Cu deschidere la drumul național Bacau - Moinesti. La limita proprietății se găsește apa curenta, canalizare și ...

5,000 m2

Leontinesti, Bacau

vand 2 apartamente in zona centrala respectiv B-ul Oituz si str TINERETULUI cu centrala proprie 3

vand 2 apartamente in zona centrala respectiv B-ul Oituz si str TINERETULUI cu centrala proprie

-B-ul Oituz ;4 camere ,termopan, centrala ,balcon,doua bai liber ,etaj 4 50000 euro -str Tineretului ;2 camere ,termopan,centrala,doua bai ,boxa, parter suprainaltat 43000euro

667 EUR/m2 | 75 m2

Onesti, Bacau

apartamente de vanzare in Onesti pe B-ul Oituz si pe str Tineretului libere 4

apartamente de vanzare in Onesti pe B-ul Oituz si pe str Tineretului libere

-apartament 4 camere cu centrala ,balcon,geamuri termopan etajul 4 (75mp)-B-ul oituz -50000Euro -apartament 2 camere cu centrala ,gemuri termopan +boxa parter inaltat (64MP) -45000 euro aprtamentele sant decomandate tel contact

667 EUR/m2 | 75 m2

Onesti, Bacau

vand apartament 4 camere B-ul Oituz nr 28/2 20

vand apartament 4 camere B-ul Oituz nr 28/2

apartament 4 camere ;2 bai ;cenrala proprie ;geamuri termopan ;proaspat zugravit;liber

581 EUR/m2 | 86 m2

Onesti, Bacau

Vand teren in Casin

Vand teren in Casin

Vand teren intravilan in localitatea Cașin, jud. Bacău, la 5 minute de Onești. Terenul este împrejmuit cu gard si curentul electric tras la proprietate. Conductele de gaz si apa trec prin fata terenului., menționez ca acestea nu sunt trase. Suprafață teren 900mp. Dețin si proiect de construcție casa ...

1,000 m2

Casin, Bacau

Casa de vanzare
9
1

Casa de vanzare

Casa si teren de vanzare pe strada Crangului nr.14 Darmanesti jud.Bacau. Casa are o suprafata totala de 2400 mp de teren intravilan din care 2200 mp livada ,200 mp curti si constructii (108 mp casa plus garaj si magazii ) .Casa are 3 camere, baie, bucatarie, 2 holuri, camara si beci .Casa are centrala ...

833 EUR/m2 | 108 m2

Darmanesti, Bacau

Vând 2 camere zona Orizont ( str.Letea )
10

Vând 2 camere zona Orizont ( str.Letea )

Nou ! Urgent ! Vând 2 camere semidecomandat str.Letea La parter cu balcon Termopane Izolat exterior Liber Preț 43.900 euro Negociabil Pentru vizionari . Tudor

1071 EUR/m2 | 41 m2

Bacau, Bacau

Casa de vanzare in Buhusi
4
13

Casa de vanzare in Buhusi

Vand casa in orasul Buhusi, strada Gheorghe Doja. Suprafata 500mp, construita din chirpici, cu 4 camere, apa si canalizare la poarta, gaz metan tras in casa. Accept unele schimburi. Relatii la numarul de telefon : zero sapte patru doi trei noua cinci sase noua doi ( )

60 EUR/m2 | 500 m2

Buhusi, Bacau

Proprietar, vand teren intravilan,jud. Bacau, com. Sarata, sat Dealu Nou.
10
17

Tereneul beneficiaza de iesire la drumul asfaltat, 22,3 m liniari. Terenul este insorit, neinundabil ,construibil, arabil. Ofera o priveliste generala frumoasa. Se va vinde unei singure persoane, fizice sau juridice, de preferinta dezvoltator (constructor) imobiliar. Accept si agentie imobiliara.

7,700 m2

Bacau, Bacau

apartament Proprietar Mall stefan cel mare
5
13

apartament Proprietar Mall stefan cel mare

vând apartament bloc nou 2020 mobilat + utilat+Masina spalat vase și rufe etaj 3 din 8 2 lifturi Zona în plina dezvoltare se fac încă un hotel + 3 blocuri noi Mai multe detalii pe whatsapp sau la telefon

1800 EUR/m2 | 45 m2

Bacau, Bacau

Vînd teren intravilan Sărata, Bacău 23 euro
3
5

Vînd teren intravilan Sărata, Bacău 23 euro

Vînd 2300 metri pătrați teren intravilan in comuna Sărata Bacău. Deschidere 16 metri. Terenul este cu vie nobilă și este împrejmuit. In apropiere sunt case de vacanță. Apa și curentul electric sunt in vecinatate. Preț 23 euro metru patrat Telefon