Promovat
De vânzare – Garaj 22 mp, str. Iosif Cocea, Bacău
6
2

De vânzare – Garaj 22 mp, str. Iosif Cocea, Bacău

Se oferă spre vânzare garaj cu suprafața de 22 mp, situat pe strada Iosif Cocea, într-o zonă accesibilă a municipiului Bacău. Garajul este potrivit pentru parcarea unui autoturism, depozitare sau alte utilizări similare, beneficiind de acces facil. Locația îl face ideal atât pentru uz personal, cât și ...

545 EUR/m2 | 22 m2

nord, Bacau, Bacau

Promovat
casă și teren Hemeiuș jud. Bacău
10
1

casă și teren Hemeiuș jud. Bacău

Casa are 250 mp utili, distribuită pe un singur nivel, compusă din living cu extindere (luminoar), 3 dormitoare, 2 băi (una cu cadă, una cu duș) din care una în suită cu dormitorul matrimonial care are și un dressing, două bucătării (una rustică cu sobă), 2 camere cu destinația de magazie, beci mare, ...

680 EUR/m2 | 250 m2

Hemeius, Bacau

Promovat
Proprietate exclusivistă ultracentrală -eleganță, spațiu și rafinament
20
1

Se ofera spre vanzare Proprietate exclusivistă ultracentrală — eleganță, spațiu și rafinament! Disponibilă spre vânzare sau închiriere, această proprietate remarcabilă este situată într-una dintre cele mai prestigioase zone ale municipiului Bacău — strada Nicolae Titulescu — oferind acces rapid către ...

1084 EUR/m2 | 443 m2

central, Bacau, Bacau

Promovat
De vânzare garsonieră de buget Strada Condorilor, (uzina Aerostar).
10
4

Garsonieră situată pe Strada Condorilor, în zona de sud a orașului Bacău, aproape de Aerostar și Aeroport. Imobilul se află într-o zonă liniștită, cu acces facil la mijloace de transport, magazine și alte puncte de interes. Detalii garsonieră: Suprafață utilă: 21,10 mp Suprafață construită: 24,06 ...

938 EUR/m2 | 21 m2

sud, Bacau, Bacau

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren 5800mp varianta Margineni-Hemeius
2

Teren 5800mp varianta Margineni-Hemeius

Persoana fizica vand teren parcelabil 5800mp varianta Margineni - Hemeius.Zona restaurant Casablanca, statia de benzina dezafectata.Pret negociabil.

5,800 m2

Bacau, Bacau

Casă de vânzare
9
3

Casă de vânzare

Casă de vânzare. Cartier Tache centrală proprie 2 camere . Restul se vede la fața locului. Prețul este de 130000euro ușor negociabil. Accept și credit prin bancă.

1625 EUR/m2 | 80 m2

Bacau, Bacau

Teren de vanzare in comuna Letea-Veche.
3

Teren de vanzare in comuna Letea-Veche.

Teren de vanzare in comuna Letea-Veche jud Bacău str.Florilor nr.27 .Suprafață de 1528 m2 .Pe teren se află și o casă bătrânească . Tel WhatsApp

Letea Veche, Bacau

Proprietar vând apartament 3 camere Pictor Aman
10

Proprietar vând apartament 3 camere Pictor Aman

Proprietar, vand apartament cu 3 camere semidecomandat, mobilat si utilat, situat pe str. Pictor Theodor Aman, et.2 4. Preț negociabil 78000 Euro. Detalii la telefon .

1393 EUR/m2 | 56 m2

Zimbru, Bacau, Bacau

Spatiu comercial Tamasi
3
1

Spatiu comercial Tamasi

Vand doua spatii comerciale în centrul comunei Tamași

0 EUR/m2 | 800 m2

Bacau, Bacau

Teren de vanzare
4
2

Teren de vanzare

teren de vânzare în loc Darmanesti ; jud. Bacau suprafața :3753 din care: 1241 mp - intravilan 2512mp extravilan ( toată suprafața este îngrădită cu gard din lemn ) utilități : curent posibilitatea de racordare la apă curentă deschidere : aprox 20 m in spatele terenului este ...

3,753 m2

Darmanesti, Bacau

Vând apartament 3 camere Bacău zonă Orizont
9
7

Vând apartament 3 camere Bacău zonă Orizont

Vând apartament 3 camere in Bacău recent renovat etaj3 4 semidecomandat 56.mp zona Orizont. Se vinde mobilat cu toate utilitățile, Centrală termică, aer condiționat, mașină de spălat, frigider, aragaz...etc. Apa și canalizarea sunt trase separat. Mai multe detalii Tel. . Preț. 90000 euro

1429 EUR/m2 | 56 m2

Orizont, Bacau, Bacau

Vila cu teren in Onesti, cartier Andrasiesti
9
2

Vila cu teren in Onesti, cartier Andrasiesti

Vila in cartier Andrasiesti , construcție finalizată in 2022. Casa este compusă din P+M, 120 mp cu teren 534 mp. Este împărțită in P- camera zi, bucatarie-living open space, canara, camera centralei, hol și baie Încălzire cu termosemineu peleti Casa este f bine izolata. Din bucatarie se poate ieși in ...

1817 EUR/m2 | 120 m2

Onesti, Bacau

Inchiriez teren langa cimitir Red Onesti
10
1

Inchiriez teren langa cimitir Red Onesti

Inchiriez teren langa cimitir Red Onesti (419 metri patrati) Imprejmuit cu gard metalic, 2 intrari: dinspre Str. Eternitatii si dinspre Str. Redului Pretabil multiple genuri de afaceri Posibilitate utilitati: apa canal electricitate gaze

414 m2

Onesti, Bacau

casa de vânzare în Bogdanesti, Onești
3
3

casa de vânzare în Bogdanesti, Onești

casa batrâneasca cu gradina aproximativ 1400mp șură si anexe 280 mp construcții curent electric, fântână, zona liniștită!

35 EUR/m2 | 850 m2

Bogdanesti, Bacau

Vând casă în Răcăuți
5

Vând casă în Răcăuți

Vila din BCA ,p+M,an 2024 Situata in Racauti-Bacău Suprafață construita-160 mp Suprafață teren-436 mp Doua bai, 6 camere Deschidere 38m Izolata, apa curenta Canalizare,beci mare,foișor Termosemineu pe lemne Gard cu fundație si tabla Preț 150.000 EURO Telefon

938 EUR/m2 | 160 m2

Racauti, Bacau

teren 5000 mp Leontinesti jud. BC

teren 5000 mp Leontinesti jud. BC

SE VINDE TERENUL SAU SE FACE SCHIMB CU APARTAMENT TEREN INTRAVILAN GARSONIERA IN ZONA PIATRA NEAMT ! ! ! teren extravilan suprafață 5000 mp in loc Leontinesti com. Ardeoani jud. Bacau Cu deschidere la drumul național Bacau - Moinesti. La limita proprietății se găsește apa curenta, canalizare și ...

5,000 m2

Leontinesti, Bacau

vand 2 apartamente in zona centrala respectiv B-ul Oituz si str TINERETULUI cu centrala proprie 3

vand 2 apartamente in zona centrala respectiv B-ul Oituz si str TINERETULUI cu centrala proprie

-B-ul Oituz ;4 camere ,termopan, centrala ,balcon,doua bai liber ,etaj 4 50000 euro -str Tineretului ;2 camere ,termopan,centrala,doua bai ,boxa, parter suprainaltat 43000euro

667 EUR/m2 | 75 m2

Onesti, Bacau

apartamente de vanzare in Onesti pe B-ul Oituz si pe str Tineretului libere 4

apartamente de vanzare in Onesti pe B-ul Oituz si pe str Tineretului libere

-apartament 4 camere cu centrala ,balcon,geamuri termopan etajul 4 (75mp)-B-ul oituz -50000Euro -apartament 2 camere cu centrala ,gemuri termopan +boxa parter inaltat (64MP) -45000 euro aprtamentele sant decomandate tel contact

667 EUR/m2 | 75 m2

Onesti, Bacau

vand apartament 4 camere B-ul Oituz nr 28/2 20

vand apartament 4 camere B-ul Oituz nr 28/2

apartament 4 camere ;2 bai ;cenrala proprie ;geamuri termopan ;proaspat zugravit;liber

581 EUR/m2 | 86 m2

Onesti, Bacau

Vand teren in Casin

Vand teren in Casin

Vand teren intravilan in localitatea Cașin, jud. Bacău, la 5 minute de Onești. Terenul este împrejmuit cu gard si curentul electric tras la proprietate. Conductele de gaz si apa trec prin fata terenului., menționez ca acestea nu sunt trase. Suprafață teren 900mp. Dețin si proiect de construcție casa ...

1,000 m2

Casin, Bacau

Teren  2700mp Traian Bacau
1
4

Teren 2700mp Traian Bacau

Teren intravilan, proprietar, ieșire la DJ2F intabulat. Lățime 7m lungime 385,6

2,700 m2

Traian, Bacau

Casa de vanzare
9

Casa de vanzare

Casa si teren de vanzare pe strada Crangului nr.14 Darmanesti jud.Bacau. Casa are o suprafata totala de 2400 mp de teren intravilan din care 2200 mp livada ,200 mp curti si constructii (108 mp casa plus garaj si magazii ) .Casa are 3 camere, baie, bucatarie, 2 holuri, camara si beci .Casa are centrala ...

833 EUR/m2 | 108 m2

Darmanesti, Bacau

Vand teren intravilan in slanic moldova
4
8

Vand teren intravilan in slanic moldova

VAND TEREN INTRAVILAN IN SLANIC MOLDOVA PENTRU CONSTRUCTII, USOR ACCESIBIL LA UTILITATI., suprafata totala: 2000

2,000 m2

Slanic Moldova, Bacau

Promovat
Republicii-Narcisa-apartament 4 camere decomandate-centrală proprie
12
1

Agenția Ostap Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere decomandate situat pe strada Calea Republicii în zona Narcisa la etajul 10 (ultimul etaj); - apartamentul dispune de centrală termică proprie, tâmplărie PVC cu geamuri termopan, gresie, faianță, ușă metalică la intrare; - liftul ...