Promovat
Apartament premium, Complet mobilat&utilat, Etaj 1, Zonă excelenta
14
2

Vă propunem spre vânzare un apartament elegant cu 2 camere, semidecomandat, situat la etajul 1 al unui imobil solid (1981), poziționat pe mijloc, un avantaj major pentru eficiență termică și costuri reduse de întreținere. Locuința a fost renovată integral, cu finisaje și dotări de calitate superioară ...

1886 EUR/m2 | 45 m2

central, Bacau, Bacau

Promovat
LOC. RACACIUNI,  APARTAMENT 3 CAMERE
20
2

LOC. RACACIUNI, APARTAMENT 3 CAMERE

Va propunem spre vânzare un apartament confortabil și bine întreținut, situat în Comuna Răcăciuni, județul Bacău, pe strada Blocurilor nr. 5, bloc 5, scara A, etaj 2. (din 3) Proprietatea este intabulată în anul 2025 și se evidențiază printr-un nivel ridicat de confort și eficiență energetică, fiind ...

619 EUR/m2 | 65 m2

Racaciuni, Bacau

Promovat
Teren 10,000mp Bacau / Strada Alexandru Safran
18

Teren 10,000mp Bacau / Strada Alexandru Safran

Se vinde aceasta suprafata de teren de 1ha, situata in spatele RAR Bacau, cu acces din strada Alexandru Safran printr-un drum public perpendicular pe aceasta de aprox. 250 m. Zona a fost inclusa la actualizarea PUG ului mun. Bacau in intravilanul extins ,fapt care ii confera valente puternice de dezvoltare ...

10,000 m2

vest, Bacau, Bacau

Promovat
Apartament 3 camere, zona Narcisa, Bacău
20

Apartament 3 camere, zona Narcisa, Bacău

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat în cartierul Narcisa din Bacău, într-o zonă retrasă de la traficul intens, ideală pentru cei care caută liniște și confort. Imobilul este amplasat la etajul 9 din 10 al unui bloc construit în anul 1969. Apartamentul este izolat ...

1020 EUR/m2 | 49 m2

Narcisa, Bacau, Bacau

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand 2 apartamente in zona centrala respectiv B-ul Oituz si str TINERETULUI cu centrala proprie 3

vand 2 apartamente in zona centrala respectiv B-ul Oituz si str TINERETULUI cu centrala proprie

-B-ul Oituz ;4 camere ,termopan, centrala ,balcon,doua bai liber ,etaj 4 50000 euro -str Tineretului ;2 camere ,termopan,centrala,doua bai ,boxa, parter suprainaltat 43000euro

667 EUR/m2 | 75 m2

Onesti, Bacau

apartamente de vanzare in Onesti pe B-ul Oituz si pe str Tineretului libere 4

apartamente de vanzare in Onesti pe B-ul Oituz si pe str Tineretului libere

-apartament 4 camere cu centrala ,balcon,geamuri termopan etajul 4 (75mp)-B-ul oituz -50000Euro -apartament 2 camere cu centrala ,gemuri termopan +boxa parter inaltat (64MP) -45000 euro aprtamentele sant decomandate tel contact

667 EUR/m2 | 75 m2

Onesti, Bacau

vand apartament 4 camere B-ul Oituz nr 28/2 20

vand apartament 4 camere B-ul Oituz nr 28/2

apartament 4 camere ;2 bai ;cenrala proprie ;geamuri termopan ;proaspat zugravit;liber

581 EUR/m2 | 86 m2

Onesti, Bacau

Vand teren in Casin

Vand teren in Casin

Vand teren intravilan in localitatea Cașin, jud. Bacău, la 5 minute de Onești. Terenul este împrejmuit cu gard si curentul electric tras la proprietate. Conductele de gaz si apa trec prin fata terenului., menționez ca acestea nu sunt trase. Suprafață teren 900mp. Dețin si proiect de construcție casa ...

1,000 m2

Casin, Bacau

Teren  2700mp Traian Bacau
1
4

Teren 2700mp Traian Bacau

Teren intravilan, proprietar, ieșire la DJ2F intabulat. Lățime 7m lungime 385,6

2,700 m2

Traian, Bacau

Casa de vanzare
9

Casa de vanzare

Casa si teren de vanzare pe strada Crangului nr.14 Darmanesti jud.Bacau. Casa are o suprafata totala de 2400 mp de teren intravilan din care 2200 mp livada ,200 mp curti si constructii (108 mp casa plus garaj si magazii ) .Casa are 3 camere, baie, bucatarie, 2 holuri, camara si beci .Casa are centrala ...

833 EUR/m2 | 108 m2

Darmanesti, Bacau

Vand teren intravilan in slanic moldova
4
8

Vand teren intravilan in slanic moldova

VAND TEREN INTRAVILAN IN SLANIC MOLDOVA PENTRU CONSTRUCTII, USOR ACCESIBIL LA UTILITATI., suprafata totala: 2000

2,000 m2

Slanic Moldova, Bacau

Promovat
Republicii-Narcisa-apartament 4 camere decomandate-centrală proprie
12
1

Agenția Ostap Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere decomandate situat pe strada Calea Republicii în zona Narcisa la etajul 10 (ultimul etaj); - apartamentul dispune de centrală termică proprie, tâmplărie PVC cu geamuri termopan, gresie, faianță, ușă metalică la intrare; - liftul ...

882 EUR/m2 | 83 m2

Bacau, Bacau

Vând 2 camere zona Orizont ( str.Letea )
10

Vând 2 camere zona Orizont ( str.Letea )

Nou ! Urgent ! Vând 2 camere semidecomandat str.Letea La parter cu balcon Termopane Izolat exterior Liber Preț 43.900 euro Negociabil Pentru vizionari . Tudor

1071 EUR/m2 | 41 m2

Bacau, Bacau

Casa de vanzare in Buhusi
4
13

Casa de vanzare in Buhusi

Vand casa in orasul Buhusi, strada Gheorghe Doja. Suprafata 500mp, construita din chirpici, cu 4 camere, apa si canalizare la poarta, gaz metan tras in casa. Accept unele schimburi. Relatii la numarul de telefon : zero sapte patru doi trei noua cinci sase noua doi ( )

60 EUR/m2 | 500 m2

Buhusi, Bacau

Proprietar, vand teren intravilan,jud. Bacau, com. Sarata, sat Dealu Nou.
10
17

Tereneul beneficiaza de iesire la drumul asfaltat, 22,3 m liniari. Terenul este insorit, neinundabil ,construibil, arabil. Ofera o priveliste generala frumoasa. Se va vinde unei singure persoane, fizice sau juridice, de preferinta dezvoltator (constructor) imobiliar. Accept si agentie imobiliara.

7,700 m2

Bacau, Bacau

Vand teren Lilieci acces direct DN15
1
4

Vand teren Lilieci acces direct DN15

Proprietar vând teren intravilan + extravilan în Lilieci 10 000m , alcătuit din 2 loturi alăturate, cu acces direct din DN15 (Bacau-Piatra Neamt). Pret 25 Euro/m 2 .

Lilieci, Bacau

apartament Proprietar Mall stefan cel mare
5
13

apartament Proprietar Mall stefan cel mare

vând apartament bloc nou 2020 mobilat + utilat+Masina spalat vase și rufe etaj 3 din 8 2 lifturi Zona în plina dezvoltare se fac încă un hotel + 3 blocuri noi Mai multe detalii pe whatsapp sau la telefon

1800 EUR/m2 | 45 m2

Bacau, Bacau

Spațiu de închiriat sau vânzare - 340 mp utili