Promovat
Apartament 3 camere decomandat, Târgu Ocna
16

Apartament 3 camere decomandat, Târgu Ocna

Apartament cu 3 camere decomandate, situat pe strada Tăbăcari, în Târgu Ocna, într-o zonă liniștită, ferită de agitația traficului, dar cu acces facil către toate punctele de interes ale orașului. Locuința este poziționată la etajul 2 din 2, cu acoperiș, și are o suprafață utilă de 79,34 mp, la care ...

740 EUR/m2 | 79 m2

Periferie, Targu Ocna, Bacau

Promovat
Vând Teren intravilan, in Luncani, Bacău. Suprafața totală 827 mp! Preț: 24000 euro
3

Vând Teren intravilan în Luncani, Bacău. Suprafața totală 827 mp! Preț: 24000 Terenul este situat în Luncani, într-o zonă deosebită, cu acces la curent electric, apă,telefon, internet, Gaze! FĂRĂ AGENȚI IMOBILIARI SAU INTERMEDIARI, VĂ ROG!

827 m2

Luncani, Bacau

Promovat
Vând CASĂ  cu Anexă,  cu o Suprafață de Teren Intravilan de 1382 mp, în Luncani,  Bacău
2
8

Vând CASĂ cu Anexă, cu o Suprafață de Teren Intravilan de 1382 mp, în Luncani, Bacău

Vând CASĂ cu Anexă, cu o Suprafață de Teren Intravilan de 1382 mp. Casa și Anexa au izolație termică exterioară, are Gard Nou de jur împrejurul întregii proprietăți (1382 mp), fântână, curent electric, telefon și internet, fosa proprie, 2 nuci superbi de peste 100 de ani in grădină, meri, gutui, etc ...

811 EUR/m2 | 90 m2

Luncani, Bacau

Promovat
Gherăiești-str. Lunca Bistriței-la asfalt-1.500 mp-intravilan-curți construcții
9
1

Agenția Ostap Imobiliare, vă propune spre vânzare un teren intravilan - curți construcții în suprafață de 1.500 mp, situat pe strada Lunca Bistriței, în imediata vecinătate a cartierului rezidențial Grădina cu Magnolii, la doar 5,2 km de centrul orașului Bacău; - terenul are deschidere directă la asfalt ...

1,500 m2

Bacau, Bacau

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând teren intravilan - 3956 mp în Radomiresti (com. Letea Veche, jud. Bacau )
7
3

Teren intravilan în spatele curții scolii,cu o lățime de cca. 30 m și o lungime de cca. 124 m.

Radomiresti, Bacau

proprietar vând casa odobesti bacau 24km de oras
5
1

proprietar vând casa odobesti bacau 24km de oras

proprietar vând sau schimb cu apartament in bacau casa in odobesti bacau 24 km de bacau teren 2650mp casa 129mp bucătărie 34mp grajd 23 mp pomi fructiferi vie pe spalier 30 rânduri curent electric funcțional fantana la poarta casa este mobilata toate actele la zi

302 EUR/m2 | 129 m2

Bacau, Bacau

Vand teren intravilan Letea Veche
5
3

Vand teren intravilan Letea Veche

PROPRIETAR, ofer spre vânzare un teren intravilan cu suprafața de 2000 m in Letea Veche.Terenul este situat între case,deschidere 26 m,are curent tras cu contract e-on,si restul utilităților la limita proprietații. Vă mulțumesc.

Letea Veche, Bacau

Hala de producție sau depozitare
3
4

Hala de producție sau depozitare

Hala producție de vanzare, cu o suprafață de 330 mp și teren 3500 mp (1000 mp suprafata betonata, in fata halei), imprejmuita cu gard de tabla. Deține utilitati: lumina ( 220w și 380w) si apa. Hala este situata la intrare in cartier Slobozia. Mai multe relatii la telefon.

606 EUR/m2 | 330 m2

Onesti, Bacau

Casă bătrânească 15000 euro
10
6

Casă bătrânească 15000 euro

Casă bătrânească (necesită renovare,nelocuibilă),68 metri pătrați, teren570 metri pătrați. Imobilul este situat în comuna Căiuți, județul Bacău, la drumul național principal, 15 km de Municipiul Onești, vis-a-vis de Primărie, CEC și PTT. Locația este bună pentru activități comerciale.Nu accept alte variante ...

234 EUR/m2 | 64 m2

Onesti, Bacau

Teren intravilan de vânzare

Teren intravilan de vânzare

Teren intravilan în comuna Oituz str Humărie cu deschidere către drumul comunal, in vecinătate cu locuințe favorabil pentru construcții

1,200 m2

Oituz, Bacau

De vanzare teren 7 152mp Târgu Ocna,cartier Valcele,jud. Bacau
4

Teren compus din 4 parcele a câte 1788mp,din totalul de 7 152mp,1379mp sunt intravilan. Terenul este la strada principală,central,energie electrica,gaze,apă la stradă,acces auto,drum asfaltat.

7,152 m2

Targu Ocna, Bacau

Vând teren intravilan Hemeiuș
1

Vând teren intravilan Hemeiuș

Vând teren intravilan 4000mp situat în Hemeiuș, zona Casa Visurilor 28e mp . Telefon

Bacau, Bacau

Teren 9969 mp, situat la E85, între două intrări pe autostrada A7
5
1

Agenția imobiliară RARA Soluții propune spre vânzare în Roman, județul Neamț: Teren 9969 mp, cu următoarele caracteristici: - suprafață perfect plană - front stradal 48 metri - adâncime 215 metri - 1944 mp intravilan - 8025 mp extravilan - stâlp de energie electrică la limita proprietății 5 km distanță ...

9,969 m2

Harlesti, Bacau

Proprietar vand apartament, 3 camere decomandate,72 mp utili, Str.Nordului Bacau
8
5

Proprietar, vand apartament spatios, luminos si foarte bine intretinut cu suprafata utila 72 mp, intr-un bloc construit in 1982, situat pe Strada Nordului Bacau , in zona linistita, cu scoli, liceu, marketuri si statii de autobuz la maxim 5 min de mers pe jos. Apartamentul este situat la etajul 4 din ...

1271 EUR/m2 | 72 m2

Mioritei, Bacau, Bacau

Vând casa cu gradina 1

Vând casa cu gradina

Proprietar vând casa cu gradina si teren în orasul statiune Tg.Ocna județul Bacau.mai multe detalii și beneficii în privat.

126 EUR/m2 | 594 m2

Targu Ocna, Bacau

Garsonieră vânzare 3

Garsonieră vânzare

Garsonieră are: 1.hol 2. Baie 3. Camera 4. Bucătărie Garsonieră poate fi vândută mobilată, are unele îmbunătățiri

373 EUR/m2 | 67 m2

Bacau, Bacau

Teren Nicolae Balcescu Bacau
1
3

Teren Nicolae Balcescu Bacau

Proprietatea este situată în Com. Nicolae Balcescu, cu acces prin două parcele care duc la drumul E85, la cca. 150 m est de E85. Zona cu spatii industriale ,comerciale și terenuri libere. Principalele repere din zona: Metro, Tiriac Auto Bacau, Centru Logistic Penny Market, Automobile Bavaria. Proprietatea ...

58 EUR/m2 | 2,600 m2

Nicolae Balcescu, Bacau

Teren extravilan de vanzare- priveliste panoramica, vie si pomi fructiferi
5
7

Vând teren extravilan 3.600 mp, com Parava, situat. într-o zonă înaltă, cu priveliște frumoasă. Terenul are vie și copaci fructiferi, sol fertil, ideal pentru construcții ușoare (cabană, foișor, casă de vacanță). Preț: 2.5 euro mp Total: 9000 euro Zonă liniștită, aer curat Acces bun locat ...

3,600 m2

Dragusani, Bacau

Teren intravilan

Teren intravilan

Teren intravilan 1550mp în comuna Huruiești județul Bacău

Huruiesti, Bacau

Vila de vanzare Bacau
8

Vila de vanzare Bacau

Vila in cartierul Izvoare intr-o zona linistita numai de case vile pe strada Toporasi ce este asfaltata. Amplasata pe un teren de 250 m2, avand amprenta la sol de 10x10 metri, vila a fost construita in 2008 cu materiale de cea mai înaltă calitate, finisajele incluzand marmura, parchet lemn fag, gresie ...

1150 EUR/m2 | 200 m2

Izvoare, Bacau, Bacau

Vând casa în comuna Margineni, județul Bacău 7

Vând casa în comuna Margineni, județul Bacău

Vând casa în comuna Margineni, județul Bacău aproape de primărie, cu 600mp de teren cu curte și vie.Casa are 4 camere bucătărie, doua bai și doua întrări.Pret 79 000 euro Mai multe detalii la nr de tel

88 EUR/m2 | 90 m2

Bacau, Bacau

vand teren Bogdan Voda la E85 5333mp 20euro mp

vand teren Bogdan Voda la E85 5333mp 20euro mp

vand teren Bogdan Voda Bacau la E85, 5333mp. Estimativ 20euro mp. Informatii suplimentare exclusiv la telefon

Bogdan Voda, Bacau

Vând teren de 1000m2, pentru casa.

Vând teren de 1000m2, pentru casa.

Vând teren de aproximativ 1000m2, pentru casa, în municipiul Letea Veche, sat Radomirești, cu o deschidere de 16m la drum principal asfaltat.

1,000 m2

Letea Veche, Bacau

Spatiu comercial Bacau
6

Spatiu comercial Bacau

Spatiu comercial 200 mp, Bacau, str. Carpati nr. 2. Renovat, toate utilitatile, 380V, Sistem supraveghere video, Sistem alarma, 2 deschideri. 280.000 euro (Proprietar). Se poate inchiria pe termen lung. Accept variante

1400 EUR/m2 | 200 m2

Bacau, Bacau

Categorii

Județe

Bacau

Localități

Bacau (418) Onesti (118) Targu Ocna (39) Buhusi (35) Moinesti (30) Comanesti (26) Hemeius (22) Magura (19) Darmanesti (15) Slanic Moldova (15) Letea Veche (14) Lilieci (13) Margineni (12) Filipesti (8) Nicolae Balcescu (8) Racaciuni (8) Agas (7) Bogdan Voda (7) Itesti (7) Saucesti (7) Bogdanesti (6) Dumbrava (Beresti-Bistrita) (6) Luncani (6) Podu Turcului (6) Casin (5) Livezi (5) Sarata (Nicolae Balcescu) (5) Traian (5) Ardeoani (4) Barati (4) Barsanesti (4) Oituz (4) Poduri (4) Sascut (4) Secuieni (4) Targu Trotus (4) Urechesti (4) Cleja (3) Dofteana (3) Gheorghe Doja (3) Harlesti (3) Helegiu (3) Manastirea Casin (3) Parava (3) Parincea (3) Plopana (3) Poiana Sarata (3) Prajesti (Traian) (3) Racauti (3) Rusi-Ciutea (3) Siretu (Saucesti) (3) Stejaru (3) Tamasi (3) Vermesti (3) Balanesti (Podu Turcului) (2) Beresti-Tazlau (2) Borzesti (2) Buciumi (2) Bucsesti (2) Buhoci (2) Caiuti (2) Cotofanesti (2) Damienesti (2) Dienet (2) Dragusani (2) Faraoani (2) Garleni (2) Harja (2) Holt (2) Horgesti (2) Leontinesti (2) Lupesti (2) Negoiesti (2) Negri (2) Oniscani (2) Palanca (2) Podis (2) Popeni (2) Radomiresti (2) Schineni (Sascut) (2) Serpeni (2) Valea Seaca (2) Zemes (2) Apa Asau (1) Balca (1) Beresti-Bistrita (1) Blagesti (1) Bogdanesti (Traian) (1) Bolovanis (1) Borsani (1) Bosoteni (1) Bratesti (1) Buhocel (1) Cabesti (1) Carligi (1) Cerdac (1) Cernu (1) Ciobanus (1) Coman (1) Contesti (1) Cucuieti (Solont) (1) Darmaneasca (1) Dealu Morii (1) Dragesti (Damienesti) (1) Fantanele (Hemeius) (1) Fantanele (Motoseni) (1) Ferestrau-Oituz (1) Frumuselu (1) Fruntesti (1) Galbeni (Filipesti) (1) Garlenii de Sus (1) Ghimes (1) Giurgeni (1) Gura Vaii (1) Huruiesti (1) Iaz (1) Itcani (1) Izvoru Berheciului (1) Larguta (1) Luizi-Calugara (1) Magiresti (1) Marasti (1) Negulesti (1) Ocheni (1) Orbeni (1) Pancesti (1) Petricica (1) Plopu (Podu Turcului) (1) Prisaca (1) Rachitoasa (1) Racova (1) Rastoaca (1) Razesu (1) Rogoaza (1) Scarisoara (1) Schineni (Saucesti) (1) Scurta (1) Sendresti (1) Straja (1) Strugari (1) Sulta (1) Tardenii Mari (1) Tatarasti (1) Tescani (1) Valea Arinilor (1) Valea Budului (1) Valea lui Ion (1) Valeni (Parincea) (1) Viforeni (1) Viisoara (Targu Trotus) (1) Zapodia (Traian) (1)