Promovat
PACHET: 2 apartamente cu 3 camere în Zona Ultracentrală Onești (Bd Oituz 14 și Tineretului 10)
10
2

1. Primul apartament cu 3 camere este semidecomandat, are 62mp (58mp util), etaj 1 din 4, Zona Ultracentrală Onești (Bd Oituz 14, cu vedere la bulevard, peste drum de Victoria Shopping Center). Prețul reflectă locația ultracentrală, apartamentul fiind adecvat atât pentru locuit cât și pentru office ...

1000 EUR/m2 | 120 m2

Ultracentral, Onesti, Bacau

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere Blv Belvedere
10
2

Apartament 3 camere Blv Belvedere

Apartament e camere decomandate et 2 amplasat pe mijloc cu vedere si in fata ,bucatarie sufragerie si pe spate 2 dormitoare .Apartamentul este renovat total cu materiale premium ,instalatie sanitara ,termica si electrica noua ,izolat exterior cu polistiren Eps 100 de 10 cm geamurii tripan Adf ,pe dormitoare ...

1263 EUR/m2 | 78 m2

Onesti, Bacau

1000 EUR/m2 | 120 m2

Ultracentral, Onesti, Bacau

Apartament decomandat 3 camere, 65mp (62mp util), etaj 10, Zona Ultracentrală Onești
10
4

De vânzare apartament decomandat 3 camere, 65mp (62mp util), etaj 10, Zona Ultracentrală Onești (str Tineretului 10, lângă Liceul Grigore Moisil, cu vedere spre Primăria Onești și dealul Perchiu). Zugrăvit la alb. Acoperișul reabilitat în urmă cu 2-3 ani. Blocul a fost construit în 1974. Apartamentul ...

968 EUR/m2 | 62 m2

Ultracentral, Onesti, Bacau

Apartament semidecomandat 3 camere, 62mp (58mp util), etaj 1, Zona Ultracentrală Onești
9
2

De vânzare apartament semidecomandat 3 camere, 62mp (58mp util), etaj 1 din 4, Zona Ultracentrală Onești (Bd Oituz 14, cu vedere la bulevard, peste drum de Victoria Shopping Center). Prețul reflectă locația ultracentrală, apartamentul fiind adecvat atât pentru locuit cât și pentru office (1-2 cabinete ...

1207 EUR/m2 | 58 m2

Ultracentral, Onesti, Bacau

Teren extravilan de vânzare
6
3

Teren extravilan de vânzare

Ofer spre vânzare un teren extravilan la ieșire din Onești catre comuna Racauti pe strada Serelor la stradă cu suprafata totala de 3600mp,deschiderea de 9,60m și o lungime de 360m cu posibilitate de racordare la toate utilitățile. Dețin cadastru aferent. Preț negociabil!!

3,600 m2

Onesti, Bacau

Bulevardul Republicii 27 Onesti
3
22

Bulevardul Republicii 27 Onesti

Alege Agenția Imobiliară PREMIUM IMOBILIARE ONESTI BULEVARDUL REPUBLICII, NR. 27 [ I M O B I L I A R E O N E S T I . R O ] Descoperă Oportunitatea Ideală cu Premium Imobiliare Onești! Ai un apartament, o casă sau un teren de vânzare? Sau poate ești în căutarea locuinței perfecte? Vino la noi! Avem ...

420 EUR/m2 | 50 m2

Central, Onesti, Bacau

casa in Onesti
2

casa in Onesti

Vand casa în Onești lângă firma LaTot. Casa este compusă din 8 dormitoare un living 3 bucătării 3 bai, sauna, beci. Terenul este de 5000 m pe care se află 0 livada cu 200 pomi fructiferi o vie cu 800 butuci de vită de vie, Deasemenea mai sunt 3 garaje și o magazie. Pret 300 000 euro tel

1000 EUR/m2 | 300 m2

Onesti, Bacau

Teren Intravilan + Extravilan, 10800 mp, ONESTI
1
4

Teren Intravilan + Extravilan, 10800 mp, ONESTI

Vând teren INTRAVILAN. + EXTRAVILAN, suprafata de 10800 mp, cu deschidere de 30ml la drumul asfaltat Onești - Tuta Pret 9 euro /mp Tel.

Onesti, Bacau

Vand teren intrare Onești
7

Vand teren intrare Onești

Vand teren intravilan situat la întrare in Onești,județul Bacău,strada Calea Bacăului Suprafața totala:3733 mp Deschidere la(strada) DN 11-20,45 ml Utilități disponibile(cu posibilitatea de conectare) lângă proprietate: Apa,Canalizare,Gaz,Energie electrică ,Fibră optică

3,733 m2

Onesti, Bacau

apartament 4 camere, 2 bai, 2 balcoane, 1 debara
5

apartament 4 camere, 2 bai, 2 balcoane, 1 debara

Zona de jos totul la câțiva pași Etaj 4 Compartimentare decomandata Ce oferă: * centrală termică * 2 bai * 2 balcoane * tâmplărie PVC cu geam termopan * debara * geam la baie 69.000 negociabil

767 EUR/m2 | 90 m2

Onesti, Bacau

Apartament de vanzare 2

Apartament de vanzare

Vând apartament cu 4 camere,zona de sus.Este situat la etajul 1,dispune de centrala termica noua,ușa metalica,doua balcoane ,doua bai,termopane la o camera.

1000 EUR/m2 | 65 m2

Onesti, Bacau

Vand apartament 3 camere decomandat Onesti
6

Vand apartament 3 camere decomandat Onesti

Apartament 3 camere decomandat, centrala termica, usa metalica, parchet, gresie, faianta, balcon, doua debarale, suprafata utila 69 m , etaj 5 10, mobilat complet și parțial utilat, frigider, televizor, gata de utilizare, pret 75.000 Euro, negociabil.

1087 EUR/m2 | 69 m2

Onesti, Bacau

vand apartament 4 camere B-ul Oituz nr 28/2 21

vand apartament 4 camere B-ul Oituz nr 28/2

apartament 4 camere ;2 bai ;cenrala proprie ;geamuri termopan ;proaspat zugravit;liber

581 EUR/m2 | 86 m2

Onesti, Bacau

vand 2 apartamente in zona centrala respectiv B-ul Oituz si str TINERETULUI cu centrala proprie 3

vand 2 apartamente in zona centrala respectiv B-ul Oituz si str TINERETULUI cu centrala proprie

-B-ul Oituz ;4 camere ,termopan, centrala ,balcon,doua bai liber ,etaj 4 50000 euro -str Tineretului ;2 camere ,termopan,centrala,doua bai ,boxa, parter suprainaltat 43000euro

667 EUR/m2 | 75 m2

Onesti, Bacau

apartamente de vanzare in Onesti pe B-ul Oituz si pe str Tineretului libere 4

apartamente de vanzare in Onesti pe B-ul Oituz si pe str Tineretului libere

-apartament 4 camere cu centrala ,balcon,geamuri termopan etajul 4 (75mp)-B-ul oituz -50000Euro -apartament 2 camere cu centrala ,gemuri termopan +boxa parter inaltat (64MP) -45000 euro aprtamentele sant decomandate tel contact

667 EUR/m2 | 75 m2

Onesti, Bacau

Vând teren intravilan in comuna Mănăstirea Cașin
3
3

Vând teren intravilan in comuna Mănăstirea Cașin

Vând teren intravilan in comuna Mănăstirea Cașin, situat pe str Păcii, judetul Bacău, suprafață de 830mp, deschidere 24ml.. schimb și cu auto,preț 14500euro...tel

830 m2

Onesti, Bacau

Vand apartament 2 camere
5
1

Vand apartament 2 camere

Ofer spre vânzare apartament 2 camere , confort 1 , decomandat, etaj 3 10 in zona centrala , aproape de Magazinul Universal.( strda Tineretului 12).Centrala pe gaz, termopane , balcon inchis cu termopan ,2 holuri, izolat termic , boxa la subsolul blocului , scara curata , linistita .

1000 EUR/m2 | 53 m2

Onesti, Bacau

Vând garsonieră
3
1

Vând garsonieră

Vând garsonieră cf2.acte la zi fără datorii,îmbunătățiri:ușă metalică,geamuri termopan,lângă Kaufland.

1000 EUR/m2 | 20 m2

Onesti, Bacau

2 și 3 camere 10 10 semi-decomandate Onești județul Bacău
4
6

2 și 3 camere 10 10 semi-decomandate Onești județul Bacău

2 și 3 camere 10 10, semi-decomandate Onești județul Bacău. Blocuri construite în 1976 și respectiv în 1974, foarte rezistente și foarte curate. Străzile: Saturn 4 și respectiv Mercur 2, intrări securizate, băi cu geam, ferestre mari. Vecini foarte civilizați. Uși metalice, tâmplărie PVC cu geamuri ...

667 EUR/m2 | 45 m2

Central, Onesti, Bacau

Teren in Slănic  Moldova,Onești  și Poiana Sarata
10
4

Teren in Slănic Moldova,Onești și Poiana Sarata

Se vind sau închiriază teren intravilan în suprafață de 3200mp la 37Emp și 2700mp +casă bătrînesca cu posibilitate de parcelare la preț de 70E.mp, pe str.Nicolae Bălcescu și Păltiniș nr.6 în Onești 1400mp+casă bătrînesca la 45E.mp neg.pe Calea Adjudului lîngă vulcanizari.In Poiană Sărată ...

1,000 m2

Onesti, Bacau

Salvează căutarea