Promovat
PACHET: 2 apartamente cu 3 camere în Zona Ultracentrală Onești (Bd Oituz 14 și Tineretului 10)
10
2

1. Primul apartament cu 3 camere este semidecomandat, are 62mp (58mp util), etaj 1 din 4, Zona Ultracentrală Onești (Bd Oituz 14, cu vedere la bulevard, peste drum de Victoria Shopping Center). Prețul reflectă locația ultracentrală, apartamentul fiind adecvat atât pentru locuit cât și pentru office ...

1000 EUR/m2 | 120 m2

Ultracentral, Onesti, Bacau

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 2 camere
5
1

Vand apartament 2 camere

Ofer spre vânzare apartament 2 camere , confort 1 , decomandat, etaj 3 10 in zona centrala , aproape de Magazinul Universal.( strda Tineretului 12).Centrala pe gaz, termopane , balcon inchis cu termopan ,2 holuri, izolat termic , boxa la subsolul blocului , scara curata , linistita .

1000 EUR/m2 | 53 m2

Onesti, Bacau

Vand teren intravilan
3

Vand teren intravilan

Vand teren intravilan in Onesti , calea Scutarului 117 Suprafata totala 1869 mp Cadastru reinnoit in 2026. Contactati-ma in privat pt orice informatie Contact:

1,869 m2

Onesti, Bacau

Vând garsonieră
3
1

Vând garsonieră

Vând garsonieră cf2.acte la zi fără datorii,îmbunătățiri:ușă metalică,geamuri termopan,lângă Kaufland.

1000 EUR/m2 | 20 m2

Onesti, Bacau

2 și 3 camere 10 10 semi-decomandate Onești județul Bacău
4
6

2 și 3 camere 10 10 semi-decomandate Onești județul Bacău

2 și 3 camere 10 10, semi-decomandate Onești județul Bacău. Blocuri construite în 1976 și respectiv în 1974, foarte rezistente și foarte curate. Străzile: Saturn 4 și respectiv Mercur 2, intrări securizate, băi cu geam, ferestre mari. Vecini foarte civilizați. Uși metalice, tâmplărie PVC cu geamuri ...

667 EUR/m2 | 45 m2

Central, Onesti, Bacau

Teren in Slănic  Moldova,Onești  și Poiana Sarata
10
4

Teren in Slănic Moldova,Onești și Poiana Sarata

Se vind sau închiriază teren intravilan în suprafață de 3200mp la 37Emp și 2700mp +casă bătrînesca cu posibilitate de parcelare la preț de 70E.mp, pe str.Nicolae Bălcescu și Păltiniș nr.6 în Onești 1400mp+casă bătrînesca la 45E.mp neg.pe Calea Adjudului lîngă vulcanizari.In Poiană Sărată ...

1,000 m2

Onesti, Bacau

Inchiriez teren langa cimitir Red Onesti
10
1

Inchiriez teren langa cimitir Red Onesti

Inchiriez teren langa cimitir Red Onesti (419 metri patrati) Imprejmuit cu gard metalic, 2 intrari: dinspre Str. Eternitatii si dinspre Str. Redului Pretabil multiple genuri de afaceri Posibilitate utilitati: apa canal electricitate gaze

414 m2

Onesti, Bacau

OPORTUNITATE! 2 camere decomandat zona De Sus
17

OPORTUNITATE! 2 camere decomandat zona De Sus

Vând apartament 2 camere DECOMANDAT, situat în Onești, zona de sus una dintre cele mai căutate zone din oraș! Parter ideal pentru: persoane în vârstă familie cu copii sau chiar activitate (birou salon) Renovat complet te muți direct, fără investiții! Centrală proprie control total, costuri ...

1074 EUR/m2 | 54 m2

Onesti, Bacau

Vînd teren intravilan
2
17

Vînd teren intravilan

Vînd teren intravilan în Onești (Cartier Borzești)loc ideal pentru casă,având o suprafață de 2500,cu o deschidere de 20m la strada principală a cartierului,toate utilitățile sînt trase la poartă.Acest teren este la 4km de Onești fiind într-o zonă extrem de liniștită în apropiere de Biserica Adormirea ...

2,500 m2

Onesti, Bacau

Vila cu teren in Onesti, cartier Andrasiesti
9
2

Vila cu teren in Onesti, cartier Andrasiesti

Vila in cartier Andrasiesti , construcție finalizată in 2022. Casa este compusă din P+M, 120 mp cu teren 534 mp. Este împărțită in P- camera zi, bucatarie-living open space, canara, camera centralei, hol și baie Încălzire cu termosemineu peleti Casa este f bine izolata. Din bucatarie se poate ieși in ...

1817 EUR/m2 | 120 m2

Onesti, Bacau

Teren de Vanzare   Închiriere Calea BrasovuluiOnesti
5
2

Teren de Vanzare Închiriere Calea BrasovuluiOnesti

Vând Terenul intravilan,extravilan.este situat pe calea Brașovului la stradă în vecinătate cu benzinăria Lukoil,ZONA REZIDENTIALA, ideala pentru construcții de case ,hale,firme.. Posibilitate curent electric,apă,gaze. Pentru mai multe informații ma puteți contacta la numar de telefon din anunt sau whatsapp!Se ...

3,400 m2

Onesti, Bacau

Bulevardul Republicii 27 Onesti
3
22

Bulevardul Republicii 27 Onesti

Alege Agenția Imobiliară PREMIUM IMOBILIARE ONESTI BULEVARDUL REPUBLICII, NR. 27 [ I M O B I L I A R E O N E S T I . R O ] Descoperă Oportunitatea Ideală cu Premium Imobiliare Onești! Ai un apartament, o casă sau un teren de vânzare? Sau poate ești în căutarea locuinței perfecte? Vino la noi! Avem ...

420 EUR/m2 | 50 m2

Central, Onesti, Bacau

Apartament 4 camere, Decomandat, Pregătit de mutat, Zona de Jos Onești
18
3

REDUCERE DE PRET! Locul ideal pentru joacă, liniște și amintiri apartament 4 camere, Zona de Jos Onești Apartament de vânzare, Zona de Jos, în apropiere de Detașamentul de Pompieri Oneşti și de Școala Generală George Călinescu , Grădinița (in imediata apropiere a blocului) și liceele Dimitrie Cantemir ...

974 EUR/m2 | 78 m2

Onesti, Bacau

apartament 4 camere, 2 bai, 2 balcoane, 1 debara
5

apartament 4 camere, 2 bai, 2 balcoane, 1 debara

Zona de jos totul la câțiva pași Etaj 4 Compartimentare decomandata Ce oferă: * centrală termică * 2 bai * 2 balcoane * tâmplărie PVC cu geam termopan * debara * geam la baie 69.000 negociabil

733 EUR/m2 | 90 m2

Onesti, Bacau

Spațiu comercial de vânzare
4

Spațiu comercial de vânzare

Persoană fizică, vând spațiu comercial la parter în strada Cireșoaia 2, clădire construită clădire în cadre din beton armat, suprafața 23 mp, preț 32 000 euro, provine din dezmembrarea unui apartament(se vinde și apartamentul separat), branșamente separate la gaz și curent, autorizație de construire ...

1391 EUR/m2 | 23 m2

Onesti, Bacau

Apartament 3 camere-cvartal Onesti
5
1

Apartament 3 camere-cvartal Onesti

Apartament cu 3 camere amplasat în zona linistita-Cvartal,cu balcon si cu boxa la subsol,la etajul 2 în bloc de locuinte S+P+2.Tîmplarie exterioara din aluminiu+geam termopan,usi interioare din lemn,usa metalica de acces,încalzire cu calorifere metalice+CT gaz metan,aparate de aer conditionat în fiecare ...

951 EUR/m2 | 61 m2

Onesti, Bacau

garsoniera 1

garsoniera

de vânzare negociabil

1091 EUR/m2 | 33 m2

Onesti, Bacau

Spatiu comercial închiriere
9

Spatiu comercial închiriere

Închiriez spațiu comercial la parterul unui bloc cu 4 etaje,situat ultracentral, strada Postei 11, 62 m2, total utili 53 m2,doua intrări,una principală cu aleea la drum de 10 metri și cealaltă intrare în bloc,prin scară,doua grupuri sanitare,unul de serviciu,centrala termica noua pe cupru electric ...

8 EUR/m2 | 60 m2

Onesti, Bacau

Apartament 2 camere
7
1

Apartament 2 camere

Se vinde apartament 2 camere cu balcon închis de 7m mobila ce se vede în poze, semidecomandat in zona de sus et.intermediar cu centrala pe cupru ,cu geamuri termopan pe mijloc călduros cu vedere spre soare în apropiere de școală magazine loc de joaca în bloc cu 9 et curat cu lift și vecini linistiti. ...

840 EUR/m2 | 50 m2

Onesti, Bacau

Spațiu comercial de vânzare în Onești
4
7

Spațiu comercial de vânzare în Onești

Persoană fizică, vând spațiu comercial ultracentral, în str Bd Oituz nr 6, suprafața 50 mp, preț 70 000 euro

1400 EUR/m2 | 50 m2

Onesti, Bacau

vanzare teren intrare Filipesti 1

vanzare teren intrare Filipesti

Vand teren ,suprafata de 3800mp,din care 753 mp intravilan. Terenul este situat la intrare in comuna Filipesti,judetul Bacau,la DN Onesti -Brasov.

Onesti, Bacau

Teren extravilan(vie)
1
3

Teren extravilan(vie)

Vand teren extravilan(vie, pomi fructiferi, izvor) pe dealul Cuciur, zona Casa de Apa(4100 mp).

4,100 m2

Onesti, Bacau

Apartament 4 camere
5

Apartament 4 camere

Vă prezint un apartament spațios de 4 camere, situat în inima orașului, oferind acces facil la toate facilitățile și punctele de interes din zona ultracentrală. Apartamentul este amplasat la etajul 1 al unui bloc cu 4 etaje, consolidat cu tiranți metalici ce asigură siguranța și durabilitatea clădirii. ...

1027 EUR/m2 | 73 m2

Onesti, Bacau

Apartament semidecomandat 3 camere, 62mp (58mp util), etaj 1, Zona Ultracentrală Onești
9
2

De vânzare apartament semidecomandat 3 camere, 62mp (58mp util), etaj 1 din 4, Zona Ultracentrală Onești (Bd Oituz 14, cu vedere la bulevard, peste drum de Victoria Shopping Center). Prețul reflectă locația ultracentrală, apartamentul fiind adecvat atât pentru locuit cât și pentru office (1-2 cabinete ...

1207 EUR/m2 | 58 m2

Ultracentral, Onesti, Bacau

1000 EUR/m2 | 120 m2

Ultracentral, Onesti, Bacau

Apartament decomandat 3 camere, 65mp (62mp util), etaj 10, Zona Ultracentrală Onești
10
4

De vânzare apartament decomandat 3 camere, 65mp (62mp util), etaj 10, Zona Ultracentrală Onești (str Tineretului 10, lângă Liceul Grigore Moisil, cu vedere spre Primăria Onești și dealul Perchiu). Zugrăvit la alb. Acoperișul reabilitat în urmă cu 2-3 ani. Blocul a fost construit în 1974. Apartamentul ...

968 EUR/m2 | 62 m2

Ultracentral, Onesti, Bacau

Garsoniera mobilata si utilata, etaj 2.
5

Garsoniera mobilata si utilata, etaj 2.

De vânzare Garsonieră în Onesti, zona Kaufland. Etaj 2 Mobilată și utilată Pe mijloc, izolată exterior Bloc renovat 2025 Centrală termică. Preț 28.000 euro.

1167 EUR/m2 | 24 m2

Onesti, Bacau

apartament 2 camere,  decomandat,  etajul 1, zona Mal
7
1

apartament 2 camere, decomandat, etajul 1, zona Mal

Apartament 2 camere, eta1, decomandat, vederea in incinta blocului. Apartamentul este renovat complet, totul nou. Baie mobilata. Centrala Imergas noua, cu 2 ani garanție Uși. Parchet. Instalație electrica. Gresie. Faianta. Instalație sanitara. Termopane. Totul nou. Izolat exterior. Scara liniștita, ...

1255 EUR/m2 | 55 m2

Onesti, Bacau

Vand apartment decomandat 2 camere
1
2

Vand apartment decomandat 2 camere

Vand apartment decomandat 2 camere in Onesti, partial mobilat

898 EUR/m2 | 50 m2

Onesti, Bacau

Vanzare Teren Intravilan Andrasesti
1
5

Vanzare Teren Intravilan Andrasesti

VAND TEREN INTRAVILAN ONESTI,ZONA ANDRASESTI,str.PRIMAVERII,2900 mp.LUNGIME 255m ,LATIME 13 m( + 5m fara acte) .CONFORM CERTIFICATULUI DE URBANISM SUNT TOATE UTILITATILE.PRET: 25 EURO mp

Onesti, Bacau

Casa de vanzare in Curita,com.Casin,jud.Bacau
9
32

Casa de vanzare in Curita,com.Casin,jud.Bacau

CASA compusa din doua camere,hol,bucatarie vara ,iarna ,suprafata 100 mp,Magazie,Beci; Fantana in curte; Energie electrica; Gaz metan. Casa este locuibila,renovata cu tamplarie noua termopan,parchet,sobe noi,instalatie electrica noua.Poate fi facuta Pensiune ...

850 EUR/m2 | 100 m2

Onesti, Bacau

Vand apartament 3 camere decomandat Onesti
6

Vand apartament 3 camere decomandat Onesti

Apartament 3 camere decomandat, centrala termica, usa metalica, parchet, gresie, faianta, balcon, doua debarale, suprafata utila 69 m , etaj 5 10, mobilat complet și parțial utilat, frigider, televizor, gata de utilizare, pret 75.000 Euro, negociabil.

1087 EUR/m2 | 69 m2

Onesti, Bacau

Teren extravilan de vânzare
6
2

Teren extravilan de vânzare

Ofer spre vânzare un teren extravilan la ieșire din Onești catre comuna Racauti pe strada Serelor la stradă cu suprafata totala de 3600mp,deschiderea de 9,60m și o lungime de 360m cu posibilitate de racordare la toate utilitățile. Dețin cadastru aferent. Preț negociabil!!

3,600 m2

Onesti, Bacau

Apartment de vanzare
6
2

Apartment de vanzare

Vand apartament cu 3 camere,bdul Republicii 1,Onesti,judetul Bacau. Decomandat,renovat,usa metalica,usi interioare din aluminiu,finestre din termopan,balcon inchis cu termopan parchet ,instalatie electrica noua ,baie utilata cu bidet si cabina dus,izolazie termica la exterior. Total mp 62,80

873 EUR/m2 | 63 m2

Onesti, Bacau

Apartment de vanzare
7

Apartment de vanzare

833 EUR/m2 | 63 m2

Onesti, Bacau

Vanzare Teren CURITA- Onesti 8

Vanzare Teren CURITA- Onesti

VAND IN CURITA-ONESTI: - TEREN ARABIL - 1,5 HA (6 Euro mp) - PASUNI,FANETE-1,5 HA (8000 EURO); - PADURE-2000M- (1000 EURO)

Onesti, Bacau

Teren intravilan
5

Teren intravilan

Teren intravilan cu suprafata totala de 2564 m p si deschiderea de 22 m liniari situat in oras la iesire catre Targu Ocna. Terenul este cu actele perfectate la zi si este pretabil pentru imobiliare sau zona indstriala. Are apa contorizata iar gazele si curentul sunt la poarta. Pretul este usor negciabil ...

2,564 m2

Onesti, Bacau

Casa de vanzare Onesti
10
1

Casa de vanzare Onesti

Vind Casa situata in orasul Onesti Imobilul are o suprafata utila de 240mp ( Parter +Etaj) si un teren generos de 3160mp!! Imobilul este compartimentat astfel: - 6 Dormitoare - 2Bai - Bucatarie cu zona de luat masa - Hol si doua balcoane - 2 Livinguri Imobilul dispune de toate utilitatile : apa, gaz, ...

1038 EUR/m2 | 240 m2

Onesti, Bacau

Teren  in  Barsanesti
5
5

Teren in Barsanesti

Teren de vânzare în com Bârsănești , strada principala Onești -Bacau cu intrare de la sosea,3915 mp ,negociabil telefon

3,915 m2

Onesti, Bacau

Casa de Vanzare - Onesti
10

Casa de Vanzare - Onesti

Casă de vânzare în Onești, cartier 6 Martie, compusă din 4 camere, anexă și beci. Suprafață teren 430 mp, suprafață utilă 126 mp + 41 mp. Locuința dispune de toate utilitățile: apă, canalizare, gaz și curent electric. Are instalație electrică nouă, acoperiș schimbat, gard și porți noi (vizibil în poze) ...

443 EUR/m2 | 167 m2

Onesti, Bacau

casa in Onesti
2

casa in Onesti

Vand casa în Onești lângă firma LaTot. Casa este compusă din 8 dormitoare un living 3 bucătării 3 bai, sauna, beci. Terenul este de 5000 m pe care se află 0 livada cu 200 pomi fructiferi o vie cu 800 butuci de vită de vie, Deasemenea mai sunt 3 garaje și o magazie. Pret 300 000 euro tel

1000 EUR/m2 | 300 m2

Onesti, Bacau

Apartament 2 camere
5

Apartament 2 camere

Vind apartament 2 camere la parter ideal pentru locuit sau investiți disponibil imediat.

1175 EUR/m2 | 40 m2

Periferie, Onesti, Bacau

Apartament 3 camere de vânzare Onești,zona Cvartal,jud.Bacău
5

De vânzare apartament spațios cu 3 camere, situat în Onești, jud.Bacau , zona Cvartal,ideal pentru o familie sau investiție. Caracteristici principale: 3 camere decomandate Balcon Etaj 1din 3 Boxa spatioasa Gradina Instalație de încălzire pe cupru Centrală termică proprie Uși interioare ...

900 EUR/m2 | 70 m2

Onesti, Bacau

Vand teren intrare Onești
7

Vand teren intrare Onești

Vand teren intravilan situat la întrare in Onești,județul Bacău,strada Calea Bacăului Suprafața totala:3733 mp Deschidere la(strada) DN 11-20,45 ml Utilități disponibile(cu posibilitatea de conectare) lângă proprietate: Apa,Canalizare,Gaz,Energie electrică ,Fibră optică

3,733 m2

Onesti, Bacau

apartament 3 camere nemodificat
8

apartament 3 camere nemodificat

Apartament 3 camere, etaj 3 4, bloc din caramida, nu este modificat, foarte bun pentru cine doreste sa-l faca cum vrea. Balconul este inchis cu termopan,centrala proprie cu instalatie din cupru, usa metalica la intrare, geamurile de termopan. Parchetul este cel original . Actele sunt la zi si se ofera ...

964 EUR/m2 | 56 m2

Onesti, Bacau

teren de vanzare DN11 Onesti Bacau
3
5

teren de vanzare DN11 Onesti Bacau

Vand teren in zona Belci, teren extravilan invecinat cu DN11 Onesti - Bacau ( situat la sosea pe partea dreapta directia Onesti-Bacau), jud Bacau, 5500mp pretabil investitie Se vinde cu 45 lei mp.

Onesti, Bacau

Apartament 3 camere Blv Belvedere
5
1

Apartament 3 camere Blv Belvedere

Apartament e camere decomandate et 2 amplasat pe mijloc cu vedere si in fata ,bucatarie sufragerie si pe spate 2 dormitoare .Apartamentul este renovat total cu materiale premium ,instalatie sanitara ,termica si electrica noua ,izolat exterior cu polistiren Eps 100 de 10 cm geamurii tripan Adf ,pe dormitoare ...

1263 EUR/m2 | 78 m2

Onesti, Bacau

apartament 2 camere
5

apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere semidecomandat Centrala proprie( instalație cupru,) Etaj 3 din 3 acoperișul refăcut recent Pentru mai multe detalii contactați mă Se vinde mobilat și utilat Accept și schimb cu apartament 3 sau 4 camere. + diferența din partea mea

955 EUR/m2 | 44 m2

Onesti, Bacau

Apartament de vanzare 2

Apartament de vanzare

Vând apartament cu 4 camere,zona de sus.Este situat la etajul 1,dispune de centrala termica noua,ușa metalica,doua balcoane ,doua bai,termopane la o camera.

1000 EUR/m2 | 65 m2

Onesti, Bacau

vand 2 apartamente in zona centrala respectiv B-ul Oituz si str TINERETULUI cu centrala proprie 3

vand 2 apartamente in zona centrala respectiv B-ul Oituz si str TINERETULUI cu centrala proprie

-B-ul Oituz ;4 camere ,termopan, centrala ,balcon,doua bai liber ,etaj 4 50000 euro -str Tineretului ;2 camere ,termopan,centrala,doua bai ,boxa, parter suprainaltat 43000euro

667 EUR/m2 | 75 m2

Onesti, Bacau

apartamente de vanzare in Onesti pe B-ul Oituz si pe str Tineretului libere 4

apartamente de vanzare in Onesti pe B-ul Oituz si pe str Tineretului libere

-apartament 4 camere cu centrala ,balcon,geamuri termopan etajul 4 (75mp)-B-ul oituz -50000Euro -apartament 2 camere cu centrala ,gemuri termopan +boxa parter inaltat (64MP) -45000 euro aprtamentele sant decomandate tel contact

667 EUR/m2 | 75 m2

Onesti, Bacau

Salvează căutarea