Casa de vanzare in Livada de Bihor.
11

Casa de vanzare in Livada de Bihor.

Oportunitate de investiție în Bihor livadă cu potențial turistic! Situată în apropiere de Ștrand, această proprietate oferă combinația perfectă între natură, relaxare și acces facil la atracțiile locale . Casa existentă se poate racorda la apă geotermală, oferind posibilitatea de a transforma întreaga ...

792 EUR/m2 | 120 m2

Livada de Bihor, Bihor

Promovat
Teren 600mp Oradea / Sanmartin/Padure
3
1

Teren 600mp Oradea / Sanmartin/Padure

Teren intravilan agricol de vânzare – 600 mp – Sânmartin Oportunitate de investiție sau construcție într-o zonă în plină dezvoltare, în Sânmartin, situată la: 500 m de Anthimos 5 minute de Aqua Park President Detalii proprietate: Suprafață: 525 mp Categoria: intravilan agricol Utilități în zonă Apă ...

600 m2

Sanmartin, Bihor

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, str. Louis Pasteur, Oradea
20
7

Apartament 2 camere de vanzare, str. Louis Pasteur, Oradea

Apartament 2 camere de vanzare, str. Louis Pasteur, Oradea Cora Proiect Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, amplasat la 2 3 minute de centrul orasului, mai exact pe str. Louis Pasteur, in apropiere de Spitalul Judetean si vis-a-vis de Spitalul de Neurologie. Imobilul se afla ...

2026 EUR/m2 | 39 m2

Oradea, Bihor

Promovat
Casa la tara, Calea Mare, Bihor, teren mare, 2 intrari auto – vanzare
20
1

Agentia Oradea imobiliare propune spre vanzare o proprietate ideala pentru cei care cauta linistea vietii rurale, situata in localitatea Calea Mare la 20 km de Oradea, cu acces auto facil din DJ 768, strada asfaltata. Total suprafata teren 4.600 mp din care: casa, anexele si curtea ocupa cca. 1.200 mp, ...

739 EUR/m2 | 115 m2

Calea Mare, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

asdf asdf asdf asdf

asdf asdf asdf asdf

asdf asdf asdf asdf asdf

2647 EUR/m2 | 34 m2

Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare 2 Cam, Tip Z - Velenta
8
1

Antony Estate | Vanzare 2 Cam, Tip Z - Velenta

COD: FAVă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, Tip Z, nedecomandat, la etajul 3 din 4, situat în zona Velenta - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 3 al acestuia. Deține o suprafață totală de ...

1971 EUR/m2 | 34 m2

Oradea, Bihor

Promovat
Antony Estate | Apartament de vanzare Premium, 5 camere - Luceafarul - Oradea
16

COD:DCVă propunem spre vânzare, în reprezentare exclusivă, un apartament care oferă spațiu real și o compartimentare rar întâlnită !Situat la etajul 8 în Ansamblul Rezidențial Luceafărul, acest apartament are 119.5 mp utili și ...

2250 EUR/m2 | 120 m2

central, Oradea, Bihor

Promovat
Antony Estate | Apartament de vanzare, 3 camere - Rogerius, Oradea
9
1

COD: AAVă propunem spre vânzare, în publicare exclusivă, un apartament cu 3 camere semidecomandat, tip X mare, etajul 1 din 4, partial mobilat și utilat, situat in zona Rogerius - Oradea.Blocul este dotat cu acoperis tiglă, fara lift.Deține o suprafață totală ...

1671 EUR/m2 | 52 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare Polly House - Paleu, Bihor
9

Antony Estate | Vanzare Polly House - Paleu, Bihor

COD: ASPolly House- casă de vânzare P+L, Paleu BH, 9 KM OradeaVă propunem spre vânzare o casă P+L, independentă, aflată la doar 9 KM de Oradea, în localitatea Paleu, Bihor.Numele acestei proprietăți este: Polly House.Casa are o suprafață ...

1863 EUR/m2 | 95 m2

periferie, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente noi 3 cam - pret dezvoltator, Santandrei
13

SOFYAN RESIDENCE | Apartamente noi direct de la dezvoltator cu 3 camere| Prețuri începând de la 93.050 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial SOFYAN RESIDENCE , situat la intrare in Santandrei, langă Oradea. Proiectul oferă ...

1410 EUR/m2 | 66 m2

Santandrei, Bihor

Antony Estate | Casa de vanzare, Cozy Nest, Santandrei-Oradea
14
2

COD: SB Cozy Nest ,Casă de vanzare P+E, Santandrei – Oradea.Vă propunem spre vanzare o casă P+E, individuală , aflată in Santandrei - Oradea.Casa are o suprafață construită de 120 m², iar suprafața utilă a acesteia este de 100- m². Imobilul ...

1399 EUR/m2 | 100 m2

Santandrei, Bihor

Antony Estate | Apartamente noi 2 cam - pret dezvoltator, Santandrei
13

SOFYAN RESIDENCE | Apartamente noi direct de la dezvoltator cu 2 camere| Prețuri începând de la 69.100 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial SOFYAN RESIDENCE , situat la intrare in Santandrei, langă Oradea. Proiectul oferă ...

1410 EUR/m2 | 49 m2

Santandrei, Bihor

Antony Estate | Vanzare 1 Cam, Regim Hotelier, Baile Felix - Oradea
11

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 1 camera, openspace, la parter din 5 etaje, situat în zona Baile Felix, langa Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 5 etaje, fiind situat la parterul acestuia, blocul fiind dotat cu lift. Constructie finalizată ...

2164 EUR/m2 | 36 m2

Baile Felix, Bihor

Antony Estate | Garden Gate House, Casa de Vanzare, Santandrei,  Oradea
12

Antony Estate | Garden Gate House, Casa de Vanzare, Santandrei, Oradea

COD: SBGarden Gate- casă de vânzare P+M, Santandrei BH, 5 KM OradeaVă propunem spre vânzare o casă P+M, independentă, aflată la doar 5 KM de Oradea, în localitatea Santandrei, Bihor.Numele acestei proprietăți este: Garden Gate House.Casa are o suprafață ...

1514 EUR/m2 | 105 m2

Santandrei, Bihor

Antony Estate | Hygge House, Casa de Vanzare, Santandrei,  Oradea
12

Antony Estate | Hygge House, Casa de Vanzare, Santandrei, Oradea

COD: SBHygge House - casă de vânzare pe un singur nivel, Santandrei BH, la 6 KM de OradeaVă propunem spre vânzare o casă pe un singur nivel, independentă, aflată la doar 6 KM de Oradea, în comuna Santandrei, Bihor.Numele acestei proprietăți este: Hygge ...

1331 EUR/m2 | 118 m2

Santandrei, Bihor

Antony Estate | Vanzare 1 Cam, ARED - Iosia
9
1

Antony Estate | Vanzare 1 Cam, ARED - Iosia

COD:FAVă propunem spre vânzare un apartament cu 1 camera, definit prin design minimalist și funcționalitate maximă, situat într-una dintre cele mai căutate zone rezidențiale din Oradea: Ioșia Situat la etajul 7 din 8 al unui imobil nou, acest apartament ...

2048 EUR/m2 | 42 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare 2 Cam, Tip PB - Rogerius
8
2

Antony Estate | Vanzare 2 Cam, Tip PB - Rogerius

COD:FAVă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, Tip PB, decomandat, la etajul 3 din 4, situat în zona Rogerius - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 3 al acestuia. Deține o suprafață totală de ...

1720 EUR/m2 | 50 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare Emberlyn House - Santandrei
8

Antony Estate | Vanzare Emberlyn House - Santandrei

COD: SBEmberlyn House - casă de vânzare pe un singur nivel, Santandrei BH, 5 KM de Oradea, BIHORCasa are o suprafață construită de 147 m², iar suprafața utilă a acesteia este de 128 m². Imobilul este construit pe un teren în suprafață de 553 ...

1793 EUR/m2 | 128 m2

Santandrei, Bihor

Antony Estate | Garsoniera de vanzare-Zona Rogerius
5
1

Antony Estate | Garsoniera de vanzare-Zona Rogerius

COD:DCVă propunem spre vânzare o garsonieră situată în zona Aluminei – Rogerius, OradeaImobilul se află într-un bloc de garsoniere cu 4 etaje, fiind amplasat la etajul 1 al acestuia.Deține o suprafață utilă de 22 mp, cu o compartimentare ...

2159 EUR/m2 | 22 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Oportunitate investitionala - Proprietate Ho.Re.Ca - Budureasa, Bihor
8

COD: AA - ISOportunitate excelentă de investiție într-o zonă turistică în plină dezvoltare. Proprietatea este funcțională, complet echipată și pregătită pentru preluare imediată. Ideală pentru bar, pub, lounge, evenimente sau ...

744 EUR/m2 | 195 m2

Budureasa, Bihor

Antony Estate | Casa cu Livada – proprietate deosebita, 300 pomi fructiferi
15

COD: CDVă propunem spre vânzare o proprietate deosebită, aflată în municipiul Oradea, pe strada Prunilor, într-o zonă liniștită, cu acces facil către oraș.Casa principală are o suprafață utilă de aproximativ 300 m², iar ...

1667 EUR/m2 | 300 m2

oncea, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente noi 2 camere - pret dezvoltator, Iosia
4

PRIMA URBANA | Apartamente noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 95.000 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA URBANA, situat pe strada Tudor Vladimirescu, în cartierul Iosia, Oradea. Proiectul oferă ...

2388 EUR/m2 | 40 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente noi 3 camere - pret dezvoltator, Iosia
4
1

PRIMA URBANA | Apartamente noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 130.000 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA URBANA, situat pe strada Tudor Vladimirescu, în cartierul Iosia, Oradea. Proiectul oferă ...

2241 EUR/m2 | 58 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Case noi - pret dezvoltator, Nufarul
4

Antony Estate | Case noi - pret dezvoltator, Nufarul

PRIMA VILLA – | Case noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 172.900 € + TVA Vă prezentăm case noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA VILLA, situat pe strada Țiglarilor, în cartierul Nufarul, Oradea. Proiectul oferă ...

1441 EUR/m2 | 120 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Categorii

Județe

Bihor
Salvează căutarea