Promovat
Loc de casă/ Teren intravilan, de vânzare, Sântandrei, Str. Bujorilor
7
1

Am plăcerea să vă prezint la vânzare o parcelă de teren de 512 mp, ideală pentru construcția unei case familiale, situată în Sântandrei, str. Bujorilor 47, în spatele Primăriei Sântandrei, la aprox. 400 m de strada Independenței( asfaltată). Parcela este pe colț, cu front la 2 străzi și cu o formă dreptunghiulară ...

512 m2

Santandrei, Bihor

Promovat
Apartament nou cu parcare langa ORADEA- Etajul I. - 2 camere - bucatarie separata - IMOBIHOR
9

Apartament cu 2 camere situat în Sânmartin, județul Bihor, într-un bloc nou construit în regim de înălțime P+3, la etajul 1. Compartimentarea este practică și bine gândită, fiind compus din hol de acces, cameră de zi luminoasă, bucătărie separată, baie, dormitor, un balcon și o terasă. Suprafața construită ...

1930 EUR/m2 | 57 m2

Sanmartin de Beius, Bihor

Promovat
Teren intravilan, 9465 mp, Betfia, lângă pădure, de vânzare
3

Teren intravilan, 9465 mp, Betfia, lângă pădure, de vânzare

Îți prezentăm — comision 0% — terenul intravilan de 9465 mp situat în localitatea Betfia, poziționat lângă pădure, într-o zonă aproape de casele noi. Este potrivit dacă ai în plan construirea unui nou complex de locuințe, investiție pe termen mediu/lung sau în scop turistic. •Utilitățile sunt la aproximativ ...

9,465 m2

Betfia, Bihor

Promovat
Teren intravilan de vânzare – Paleu, zona lac
1

Teren intravilan de vânzare – Paleu, zona lac

VESTINVEST EXCLUSIVITATE: Teren intravilan de vânzare – Paleu Localizare excelentă, zonă liniștită și în dezvoltare, aproape de lac și de case noi. Perfect pentru construcție sau investiție. Suprafață: 589 mp. Front stradal: 18 mp. Utilități: apă, curent, canalizare și gaz la aprox. 50 m Pret: 34.800 ...

589 m2

Paleu, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Antony Estate | Apartamente noi 3 cam - pret dezvoltator, Santandrei
13

SOFYAN RESIDENCE | Apartamente noi direct de la dezvoltator cu 3 camere| Prețuri începând de la 93.050 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial SOFYAN RESIDENCE , situat la intrare in Santandrei, langă Oradea. Proiectul oferă ...

1410 EUR/m2 | 66 m2

Santandrei, Bihor

Antony Estate | Vanzare 2 Cam, Tip Z - Velenta
8
1

Antony Estate | Vanzare 2 Cam, Tip Z - Velenta

COD: FAVă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, Tip Z, nedecomandat, la etajul 3 din 4, situat în zona Velenta - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 3 al acestuia. Deține o suprafață totală de ...

1971 EUR/m2 | 34 m2

Oradea, Bihor

Promovat
Antony Estate | Apartament de vanzare Premium, 5 camere - Luceafarul - Oradea
16

COD:DCVă propunem spre vânzare, în reprezentare exclusivă, un apartament care oferă spațiu real și o compartimentare rar întâlnită !Situat la etajul 8 în Ansamblul Rezidențial Luceafărul, acest apartament are 119.5 mp utili și ...

2250 EUR/m2 | 120 m2

central, Oradea, Bihor

Promovat
Antony Estate | Apartament de vanzare, 3 camere - Rogerius, Oradea
9

COD: AAVă propunem spre vânzare, în publicare exclusivă, un apartament cu 3 camere semidecomandat, tip X mare, etajul 1 din 4, partial mobilat și utilat, situat in zona Rogerius - Oradea.Blocul este dotat cu acoperis tiglă, fara lift.Deține o suprafață totală ...

1671 EUR/m2 | 52 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare Polly House -Paleu, Bihor
9

Antony Estate | Vanzare Polly House -Paleu, Bihor

COD: ASPolly House- casă de vânzare P+L, Paleu BH, 9 KM OradeaVă propunem spre vânzare o casă P+L, independentă aflată la doar 9 KM de Oradea, în localitatea Paleu, Bihor.Numele acestei proprietăți este: Polly House.Casa are o suprafață construită ...

1884 EUR/m2 | 95 m2

periferie, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare Emberlyn House - Santandrei
8

Antony Estate | Vanzare Emberlyn House - Santandrei

COD: SBEmberlyn House - casă de vânzare pe un singur nivel, Santandrei BH, 5 KM de Oradea, BIHORCasa are o suprafață construită de 147 m², iar suprafața utilă a acesteia este de 128 m². Imobilul este construit pe un teren în suprafață de 553 ...

1793 EUR/m2 | 128 m2

Santandrei, Bihor

Antony Estate | Casa de vanzare, Cozy Nest, Santandrei-Oradea
14
2

COD: SB Cozy Nest ,Casă de vanzare P+E, Santandrei – Oradea.Vă propunem spre vanzare o casă P+E, individuală , aflată in Santandrei - Oradea.Casa are o suprafață construită de 120 m², iar suprafața utilă a acesteia este de 100- m². Imobilul ...

1399 EUR/m2 | 100 m2

Santandrei, Bihor

Antony Estate | Apartamente noi 2 cam - pret dezvoltator, Santandrei
13

SOFYAN RESIDENCE | Apartamente noi direct de la dezvoltator cu 2 camere| Prețuri începând de la 69.100 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial SOFYAN RESIDENCE , situat la intrare in Santandrei, langă Oradea. Proiectul oferă ...

1410 EUR/m2 | 49 m2

Santandrei, Bihor

Antony Estate | Vanzare 1 Cam, Regim Hotelier, Baile Felix - Oradea
11

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 1 camera, openspace, la parter din 5 etaje, situat în zona Baile Felix, langa Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 5 etaje, fiind situat la parterul acestuia, blocul fiind dotat cu lift. Constructie finalizată ...

2164 EUR/m2 | 36 m2

Baile Felix, Bihor

Antony Estate | Garden Gate House, Casa de Vanzare, Santandrei,  Oradea
12

Antony Estate | Garden Gate House, Casa de Vanzare, Santandrei, Oradea

COD: SBGarden Gate- casă de vânzare P+M, Santandrei BH, 5 KM OradeaVă propunem spre vânzare o casă P+M, independentă, aflată la doar 5 KM de Oradea, în localitatea Santandrei, Bihor.Numele acestei proprietăți este: Garden Gate House.Casa are o suprafață ...

1514 EUR/m2 | 105 m2

Santandrei, Bihor

Antony Estate | Hygge House, Casa de Vanzare, Santandrei,  Oradea
12

Antony Estate | Hygge House, Casa de Vanzare, Santandrei, Oradea

COD: SBHygge House - casă de vânzare pe un singur nivel, Santandrei BH, la 6 KM de OradeaVă propunem spre vânzare o casă pe un singur nivel, independentă, aflată la doar 6 KM de Oradea, în comuna Santandrei, Bihor.Numele acestei proprietăți este: Hygge ...

1331 EUR/m2 | 118 m2

Santandrei, Bihor

Antony Estate | Vanzare 1 Cam, ARED - Iosia
9
1

Antony Estate | Vanzare 1 Cam, ARED - Iosia

COD:FAVă propunem spre vânzare un apartament cu 1 camera, definit prin design minimalist și funcționalitate maximă, situat într-una dintre cele mai căutate zone rezidențiale din Oradea: Ioșia Situat la etajul 7 din 8 al unui imobil nou, acest apartament ...

2048 EUR/m2 | 42 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare 2 Cam, Tip PB - Rogerius
8
2

Antony Estate | Vanzare 2 Cam, Tip PB - Rogerius

COD:FAVă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, Tip PB, decomandat, la etajul 3 din 4, situat în zona Rogerius - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 3 al acestuia. Deține o suprafață totală de ...

1720 EUR/m2 | 50 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Case noi - pret dezvoltator, Nufarul
4

Antony Estate | Case noi - pret dezvoltator, Nufarul

PRIMA VILLA – | Case noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 172.900 € + TVA Vă prezentăm case noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA VILLA, situat pe strada Țiglarilor, în cartierul Nufarul, Oradea. Proiectul oferă ...

1441 EUR/m2 | 120 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Oportunitate investitionala - Proprietate Ho.Re.Ca - Budureasa, Bihor
8

COD: AA - ISOportunitate excelentă de investiție într-o zonă turistică în plină dezvoltare. Proprietatea este funcțională, complet echipată și pregătită pentru preluare imediată. Ideală pentru bar, pub, lounge, evenimente sau ...

744 EUR/m2 | 195 m2

Budureasa, Bihor

Antony Estate | Casa cu Livada – proprietate deosebita, 300 pomi fructiferi
15

COD: CDVă propunem spre vânzare o proprietate deosebită, aflată în municipiul Oradea, pe strada Prunilor, într-o zonă liniștită, cu acces facil către oraș.Casa principală are o suprafață utilă de aproximativ 300 m², iar ...

1667 EUR/m2 | 300 m2

oncea, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente noi 2 camere - pret dezvoltator, Iosia
4

PRIMA URBANA | Apartamente noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 95.000 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA URBANA, situat pe strada Tudor Vladimirescu, în cartierul Iosia, Oradea. Proiectul oferă ...

2388 EUR/m2 | 40 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente noi 3 camere - pret dezvoltator, Iosia
4
1

PRIMA URBANA | Apartamente noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 130.000 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA URBANA, situat pe strada Tudor Vladimirescu, în cartierul Iosia, Oradea. Proiectul oferă ...

2241 EUR/m2 | 58 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente noi 3 camere - pret dezvoltator, Nufarul
2
1

PRIMA GREEN – Bloc P1 | Apartamente noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 95.000 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA GREEN, situat pe strada Ion Bradu, în cartierul Nufărul, Oradea. ...

1845 EUR/m2 | 65 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Apartament de vanzare cu 2 camere, Ultracentral, Oradea
10
3

Apartament de vanzare cu 2 camere, Ultracentral, Oradea

COD: MCVă propunem spre vânzare în exclusivitate un apartament cu 2 camere - open space, Etajul 1 din 2, complet mobilat și utilat, situat in zona Ultracentral - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 2 etaje, fiind situat la etajul 1 al acestuia. Blocul ...

2015 EUR/m2 | 62 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Categorii

Județe

Bihor
Salvează căutarea