Promovat
Apartament 3 camere de vânzare, bloc nou, Cantemir, Oradea
4

Apartament 3 camere de vânzare, bloc nou, Cantemir, Oradea

0% Comision la cumpărător, preț de la dezvoltator Vă propunem spre achiziție un apartament cu 3 camere localizat într-un bloc nou cu lift, dispus pe 5 etaje, cu doar 30 apartamente în total. Blocul este în construcție pe Bulevardul Cantemir colț cu strada Jean Jaures (Brutăria Tomis), termenul maxim ...

2038 EUR/m2 | 68 m2

Cantemir, Oradea, Bihor

Promovat
TEREN INTRAVILAN | 4300 MP | HIDISELUL DE SUS | BIHOR
7

TEREN INTRAVILAN | 4300 MP | HIDISELUL DE SUS | BIHOR

UP IMOBILIARE va prezinta o oferta deosebita: Teren intravilan, 4.367 MP, zona Hidiselul de Sus (Bihor). Front stradal (la DN76) Oradea - Hidiselul de Sus Front stradal: 23 ml Este ideal pentru construirea unei case, hale indusriale si multe altele. Pret: 96 500 Euro negociabil, 0% COMISION Telefon: ...

4,367 m2

Hidiselu de Sus, Bihor

Promovat
Apartament 2 camere, 50.10mp utili + 17.33mp terasa
13
1

Apartament 2 camere, 50.10mp utili + 17.33mp terasa

Apartament cu 2 camere, suprafata utila de 50.10mp + balcon tip terasa de 17.33mp utili. Ansamblul rezidential va beneficia de finisaje premium (fatada ventilata, termoizolatie cu vata bazaltica, tamplarie de aluminiu, incalzire in pardosea cu termostat). Termenul de predare este mai 2028.

2375 EUR/m2 | 50 m2

central, Oradea, Bihor

Promovat
Casa noua de vanzare pe nivel, Santandrei, zona Mega Image
10

Casa noua de vanzare pe nivel, Santandrei, zona Mega Image

Casa noua de vanzare pe nivel, Santandrei, zona Mega Image Cora Proiect Imobiliare va propune spre vanzare casa situata in Santandrei, zona Mega Image, in partea stanga a intrarii in localitate, cartier cu constructii noi, construita in regim parter, constructie 2023. Imobilul este finalizat in anul ...

2490 EUR/m2 | 100 m2

Oradea, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Antony Estate | Vanzare Emberlyn House - Santandrei
8

Antony Estate | Vanzare Emberlyn House - Santandrei

COD: SBEmberlyn House - casă de vânzare pe un singur nivel, Santandrei BH, 5 KM de Oradea, BIHORCasa are o suprafață construită de 147 m², iar suprafața utilă a acesteia este de 128 m². Imobilul este construit pe un teren în suprafață de 553 ...

1793 EUR/m2 | 128 m2

Santandrei, Bihor

Antony Estate | Casa de vanzare, Cozy Nest, Santandrei-Oradea
14
2

COD: SB Cozy Nest ,Casă de vanzare P+E, Santandrei – Oradea.Vă propunem spre vanzare o casă P+E, individuală , aflată in Santandrei - Oradea.Casa are o suprafață construită de 120 m², iar suprafața utilă a acesteia este de 100- m². Imobilul ...

1399 EUR/m2 | 100 m2

Santandrei, Bihor

Antony Estate | Apartamente noi 2 cam - pret dezvoltator, Santandrei
13

SOFYAN RESIDENCE | Apartamente noi direct de la dezvoltator cu 2 camere| Prețuri începând de la 69.100 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial SOFYAN RESIDENCE , situat la intrare in Santandrei, langă Oradea. Proiectul oferă ...

1410 EUR/m2 | 49 m2

Santandrei, Bihor

Antony Estate | Vanzare 1 Cam, Regim Hotelier, Baile Felix - Oradea
11

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 1 camera, openspace, la parter din 5 etaje, situat în zona Baile Felix, langa Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 5 etaje, fiind situat la parterul acestuia, blocul fiind dotat cu lift. Constructie finalizată ...

2164 EUR/m2 | 36 m2

Baile Felix, Bihor

Antony Estate | Garden Gate House, Casa de Vanzare, Santandrei,  Oradea
12

Antony Estate | Garden Gate House, Casa de Vanzare, Santandrei, Oradea

COD: SBGarden Gate- casă de vânzare P+M, Santandrei BH, 5 KM OradeaVă propunem spre vânzare o casă P+M, independentă, aflată la doar 5 KM de Oradea, în localitatea Santandrei, Bihor.Numele acestei proprietăți este: Garden Gate House.Casa are o suprafață ...

1514 EUR/m2 | 105 m2

Santandrei, Bihor

Antony Estate | Hygge House, Casa de Vanzare, Santandrei,  Oradea
12

Antony Estate | Hygge House, Casa de Vanzare, Santandrei, Oradea

COD: SBHygge House - casă de vânzare pe un singur nivel, Santandrei BH, la 6 KM de OradeaVă propunem spre vânzare o casă pe un singur nivel, independentă, aflată la doar 6 KM de Oradea, în comuna Santandrei, Bihor.Numele acestei proprietăți este: Hygge ...

1331 EUR/m2 | 118 m2

Santandrei, Bihor

Antony Estate | Vanzare 1 Cam, ARED - Iosia
9
1

Antony Estate | Vanzare 1 Cam, ARED - Iosia

COD:FAVă propunem spre vânzare un apartament cu 1 camera, definit prin design minimalist și funcționalitate maximă, situat într-una dintre cele mai căutate zone rezidențiale din Oradea: Ioșia Situat la etajul 7 din 8 al unui imobil nou, acest apartament ...

2048 EUR/m2 | 42 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare 2 Cam, Tip PB - Rogerius
8
2

Antony Estate | Vanzare 2 Cam, Tip PB - Rogerius

COD:FAVă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, Tip PB, decomandat, la etajul 3 din 4, situat în zona Rogerius - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 3 al acestuia. Deține o suprafață totală de ...

1720 EUR/m2 | 50 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Case noi - pret dezvoltator, Nufarul
4

Antony Estate | Case noi - pret dezvoltator, Nufarul

PRIMA VILLA – | Case noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 172.900 € + TVA Vă prezentăm case noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA VILLA, situat pe strada Țiglarilor, în cartierul Nufarul, Oradea. Proiectul oferă ...

1441 EUR/m2 | 120 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Oportunitate investitionala - Proprietate Ho.Re.Ca - Budureasa, Bihor
8

COD: AA - ISOportunitate excelentă de investiție într-o zonă turistică în plină dezvoltare. Proprietatea este funcțională, complet echipată și pregătită pentru preluare imediată. Ideală pentru bar, pub, lounge, evenimente sau ...

744 EUR/m2 | 195 m2

Budureasa, Bihor

Antony Estate | Casa cu Livada – proprietate deosebita, 300 pomi fructiferi
15

COD: CDVă propunem spre vânzare o proprietate deosebită, aflată în municipiul Oradea, pe strada Prunilor, într-o zonă liniștită, cu acces facil către oraș.Casa principală are o suprafață utilă de aproximativ 300 m², iar ...

1667 EUR/m2 | 300 m2

oncea, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente noi 2 camere - pret dezvoltator, Iosia
4

PRIMA URBANA | Apartamente noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 95.000 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA URBANA, situat pe strada Tudor Vladimirescu, în cartierul Iosia, Oradea. Proiectul oferă ...

2388 EUR/m2 | 40 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente noi 3 camere - pret dezvoltator, Iosia
4
1

PRIMA URBANA | Apartamente noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 130.000 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA URBANA, situat pe strada Tudor Vladimirescu, în cartierul Iosia, Oradea. Proiectul oferă ...

2241 EUR/m2 | 58 m2

iosia, Oradea, Bihor

Apartament de vanzare cu 2 camere, Ultracentral, Oradea
10
3

Apartament de vanzare cu 2 camere, Ultracentral, Oradea

COD: MCVă propunem spre vânzare în exclusivitate un apartament cu 2 camere - open space, Etajul 1 din 2, complet mobilat și utilat, situat in zona Ultracentral - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 2 etaje, fiind situat la etajul 1 al acestuia. Blocul ...

2015 EUR/m2 | 62 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente noi 3 camere - pret dezvoltator, Nufarul
2
1

PRIMA GREEN – Bloc P1 | Apartamente noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 95.000 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA GREEN, situat pe strada Ion Bradu, în cartierul Nufărul, Oradea. ...

1845 EUR/m2 | 65 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Garsoniera de vanzare-Zona Rogerius
5
1

Antony Estate | Garsoniera de vanzare-Zona Rogerius

COD:DCVă propunem spre vânzare o garsonieră situată în zona Aluminei – Rogerius, OradeaImobilul se află într-un bloc de garsoniere cu 4 etaje, fiind amplasat la etajul 1 al acestuia.Deține o suprafață utilă de 22 mp, cu o compartimentare ...

2159 EUR/m2 | 22 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente noi 2 camere - pret dezvoltator, Nufarul
3

2032 EUR/m2 | 47 m2

nufarul, Oradea, Bihor

4

PRIMA ARENA – Bloc A4 | Apartamente noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 121.200 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA ARENA, situat pe strada Octavian Goga, în cartierul Iosia, Oradea. Proiectul ...

2619 EUR/m2 | 56 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare Hala - 2020 mp, Borsului - Oradea
11

Antony Estate | Vanzare Hala - 2020 mp, Borsului - Oradea

COD: RFVă propunem spre vanzare în exclusivitate o Hală Industrială aflată într-o zonă de maxim interes, situată pe Ion Mihalache - Oradea, Bihor.Hala este situata pe un teren de 3621 mp, astfel dispune si de o curte generoasa.Caracteristicile imobilului:- Suprafaţă ...

394 EUR/m2 | 2,019 m2

vest, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare 2 Cam, Bloc NOU, Decomandat - Cantemir
12

COD:FAVă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, în bloc nou, decomandat, la etajul 1 din 3, situat în zona Cantemir - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 3 etaje, fiind situat la etajul 1 al acestuia. Deține o suprafață totală ...

2000 EUR/m2 | 55 m2

cantemir, Oradea, Bihor

Categorii

Județe

Bihor

Localități

Oradea (1511) Santandrei (80) Sanmartin (68) Salonta (64) Paleu (48) Marghita (43) Beius (35) Cihei (35) Alesd (27) Baile Felix (26) Nojorid (26) Biharia (23) Saldabagiu de Munte (23) Osorhei (22) Gepiu (20) Stei (20) Cheriu (19) Sacadat (15) Livada de Bihor (14) Alparea (13) Fughiu (13) Les (13) Tarian (11) Tileagd (11) Bors (10) Bulz (10) Miersig (9) Remeti (9) Salard (9) Santion (9) Cefa (8) Rontau (8) Bratca (7) Cordau (7) Hidiselu de Sus (7) Husasau de Tinca (7) Lazareni (7) Pausa (7) Sannicolau Roman (7) Suplacu de Barcau (7) Valea lui Mihai (7) Apateu (6) Betfia (6) Budureasa (6) Cetariu (6) Haieu (6) Ianosda (6) Sabolciu (6) Tinca (6) Uileacu de Cris (6) Uileacu de Munte (6) Ant (5) Batar (5) Calea Mare (5) Chisirid (5) Damis (5) Diosig (5) Hidiselu de Jos (5) Padurea Neagra (5) Palota (5) Santaul Mare (5) Tamaseu (5) Tinaud (5) Vadu Crisului (5) Bicaci (4) Cauasd (4) Cheresig (4) Ciumeghiu (4) Dusesti (4) Homorog (4) Ineu (4) Petreu (4) Pietroasa (4) Poclusa de Barcau (4) Rosia (4) Santimreu (4) Sinteu (4) Sumugiu (4) Suncuius (4) Urvind (4) Varciorog (4) Vascau (4) Almasu Mare (3) Baile 1 Mai (3) Balaia (3) Boiu (3) Cauaceu (3) Chistag (3) Gurbediu (3) Holod (3) Madaras (3) Munteni (3) Nucet (3) Petid (3) Pomezeu (3) Salacea (3) Simian (3) Taut (3) Tilecus (3) Tomnatic (3) Tulca (3) Vintere (3) Abram (2) Arpasel (2) Balc (2) Balnaca (2) Beznea (2) Bicacel (2) Bogei (2) Borz (2) Bradet (2) Brusturi (2) Caranzel (2) Chesa (2) Cociuba Mare (2) Cristioru de Jos (2) Dicanesti (2) Dragesti (2) Dragoteni (2) Felcheriu (2) Finis (2) Gheghie (2) Girisu de Cris (2) Hotar (2) Husasau de Cris (2) Inand (2) Iteu Nou (2) Izvoarele (2) Lugasu de Jos (2) Lugasu de Sus (2) Mihai Bravu (2) Misca (2) Mizies (2) Pagaia (2) Petrani (2) Picleu (2) Pocola (2) Popesti (2) Rabagani (2) Remetea (2) Rogoz (2) Rohani (2) Rosiori (2) Sacueni (2) Santaul Mic (2) Santelec (2) Serani (2) Sititelec (2) Spinus (2) Tasad (2) Tetchea (2) Totoreni (2) Vaida (2) Viisoara (2) Voivozi (Popesti) (2) Voivozi (Simian) (2) Abramut (1) Albesti (1) Almasu Mic (Balc) (1) Ateas (1) Avram Iancu (1) Baita (1) Balnaca-Grosi (1) Belfir (1) Birtin (1) Borod (1) Borozel (1) Bucuroaia (1) Budoi (1) Buduslau (1) Buntesti (1) Cacuciu Vechi (1) Cadea (1) Calacea (1) Calatea (1) Campani (1) Capalna (1) Carasau (1) Carpinet (1) Ceica (1) Ceisoara (1) Cenalos (1) Cetea (1) Chislaz (1) Ciuhoi (1) Ciutelec (1) Cociuba Mica (1) Cohani (1) Cornitel (1) Cosdeni (1) Cotiglet (1) Crestur (1) Curatele (1) Derna (1) Dernisoara (1) Draganesti (1) Dumbravita (1) Dumbravita de Codru (1) Fanate (1) Fancica (1)