Promovat
Antony Estate | Teren intravilan de vânzare - Nojorid - Oportunitate
3

COD: AAVă propunem spre vânzare în exclusivitate, un teren intravilan, aflat într-o locație de maxim interes în localitatea Nojorid, Bihor.Suprafața totală cumulată a terenului este de 5755 m², o singura ultima parcela.Prețul terenului este de ...

5,755 m2

Nojorid, Bihor

Promovat
Vand duplex  in Sinmartin , SC110, P+E, ter 270 , gaz , constr 2024, izolatie de 10.
20
3

Vand duplex in Sinmartin , SC110, P+E, ter 270 , gaz , constr 2024, izolatie de 10.

Vand Duplex in complex de 10 case , in Sinmartin P+E, cu diferite suprafete construite , SC-90 mp , SC-105 mp, si SC-120 mp, teren 250-280 mp fiecare , cu toate utilitatile , apa , curent , canal , gaz . Casele sant construite din porotherm , cu izolatie de 10 , amprenta la sol de 60 mp , terasa . Casa ...

1589 EUR/m2 | 90 m2

Sanmartin, Bihor

Promovat
Apartament 67 mp util de vanzare Orizont 2 Paleu, zona metropolitana
14
2

Va oferim spre vanzare in reprezentare exclusiva, comision 0% la cumparator un apartament situat in zona metropolitana Oradea, Cartier Orizont 2 spre Paleu, la nici 8 km de centrul mun. Oradea. Apartamentul cu o suprafata utila de 66,50 mp este compus dintr-un living generos de 48 mp cu bucatarie open-space ...

1157 EUR/m2 | 66 m2

Paleu, Bihor

Promovat
Apartament nou  2 camere/ Oncea, Oradea Cartierul Soarelui
13

Apartament nou 2 camere/ Oncea, Oradea Cartierul Soarelui

Amplasat intr-o zona mai retrasa a orasului ferit de poluarea fonica si de poluarea urbana Cartierul Soareluui propune schimbarea standardelor unei locuinte la bloc pentru a putea trai intr-o ambianta moderna si distinsa , analizand tendințele internaționale de a crea o zonă dinamică și foarte comfortabilă ...

1707 EUR/m2 | 58 m2

Oncea, Oradea, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând casă cu pământ și livadă
3

Vând casă cu pământ și livadă

Se vinde proprietate situată în satul Bogei, poziționată excelent în centru, cu acces direct la drumul principal. Suprafață totală: 42 ari, compusă din: 15 ari livadă cu pomi fructiferi 25 ari teren arabil casă bătrânească cu 2 camere anexă pentru depozitare (ideală pentru unelte, lemne, ...

7 EUR/m2 | 4,200 m2

Bogei, Bihor

Casa de vanzare Ungaria Mehkerek)
3
6

Casa de vanzare Ungaria Mehkerek)

Casa de vânzare casa mare 4 camere,1 baie,1 bucătărie,spaiț,hol.Casa mică 2 camere,1 baie,1 bucătărie.Ambele case au încălzire pe centrală lemne gaz,zona centrală aproape de toate utilitățile.Terenul 1200m,anexe.

253 EUR/m2 | 150 m2

Salonta, Bihor

Spațiu comercial de vânzare – Calea Aradului, Oradea
6
1

Spațiu comercial de vânzare – Calea Aradului, Oradea

Locație cu potențial excelent pentru activități comerciale, birouri, servicii sau investiție, situată pe Calea Aradului nr. 45, bloc D36, într-o zonă cu trafic și acces foarte bun. - Suprafață utilă: 53 mp - Parter - Grup sanitar - 2 intrări: - acces direct din stradă - acces din bloc - Spațiul ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

Calea Aradului, Oradea, Bihor

Vând apartament cu o cameră - 35 mp
5

Vând apartament cu o cameră - 35 mp

Persoană fizică, vând apartament cu 1 cameră, spațios și luminos, cu balcon, într-un bloc nou, cu acoperiș, construit după 2000, la etaj 4 4. Este situat în zona Prima Shops (Lotus 2), în apropierea mijloacelor de transport în comun (Ioșia, str. Meziadului). Apartamentul se vinde mobilat și utilat, ...

Iosia-Nord, Oradea, Bihor

Vand teren intravilan 7200 mp
5

Vand teren intravilan 7200 mp

Vând Teren Intravilan 7.200 mp Miersig, Bihor Proprietate ideală pentru casă sau investiție, la 20 km de Oradea, pe drumul spre Balta Miersig. -Suprafață: 7.200 mp, front stradal de 28 ml. -Construcție: Include o căsuță de cca. 14 mp plus anexă. -Utilități: Curent, apă pe teren și fibră optică ...

7,200 m2

Miersig, Bihor

Teren intravilan 900 mp Saldabagiu - zona Hanul Pescarilor
5

Teren intravilan 900 mp Saldabagiu - zona Hanul Pescarilor

Vând teren intravilan 900 m situat în Săldăbagiu de Munte zona Hanul Pescarilor, pe Strada Căprioarei, într-o zonă rezidențială liniștită și selectă, cu case noi construite în vecinătate. Localizare excelentă: Terenul se află în imediata vecinătate a restaurantului Hanul Pescarilor, paralel cu DC37 ...

900 m2

Saldabagiu de Munte, Bihor

Vand casa cu curte cu gradina, situata central.
9
1

Vand casa cu curte cu gradina, situata central.

Vand casa veche, necesita renovare, + curte cu gradina 686 mp. Casa este situata central in Beius, pe strada Trandafirilor, langa liceul Pedagogic si langa parc. Apa termala este trasa pana in fata casei. Pretul este de 76 000 Euro negociabil. Info

950 EUR/m2 | 80 m2

Beius, Bihor

Vand teren de 1500 mp in zona Iosia
1
11

Vand teren de 1500 mp in zona Iosia

Vand teren intravilan, situat in cartierul de case Iosia, pe o strada linistita, despartit de drum printr-o zona verde. Terenul are o suprafata de 1500 metri patrati, cu front stradal de 24 metri liniari si dispune de toate utilitatile (canal, apa, curent, gaz). Pozitionat ideal pentru deplasare fara ...

1,500 m2

Iosia, Oradea, Bihor

Casă de vânzare 5

Casă de vânzare

Vând casă în sat Ioaniș preț 10000 de euro

19 EUR/m2 | 100 m2

Ioanis, Bihor

Vand casa cu 4 camere
10
8

Vand casa cu 4 camere

Casă de vânzare în sat Rontău , 4 camere, teren 700 mp ,utilități ( curent , apă , canalizare, posibilitate de racordare la gaz ( în curând) , sau schimb cu garsoniera, apartament cu o cameră ( parter , etaj 1 ) preț 88000 euro negociabil

850 EUR/m2 | 100 m2

Rontau, Bihor

Vand casa in Oradea pe str Ion Bogdan (Oncea)
5
7

Vand casa in Oradea pe str Ion Bogdan (Oncea)

Vand casa in Oradea pe str Ion Bogdan (Oncea)Casa din caramida compusa din 2 camere living cu bucatarie si baie Suprafață casa 52m Suprafață teren 415m Front stradal 25m Lățime 16m Loc foarte bun pentru investiții Necesita renovare In apropiere stație de autobus școală gradinita Lidl Pepco Pret 128000Euro ...

2462 EUR/m2 | 52 m2

Oncea, Oradea, Bihor

VAND Parcele Beverly Hills Marghita Ultimele 2 parcele !!!!
3

VAND Parcele Beverly Hills Marghita Ultimele 2 parcele !!!!

De vinzare parcelele In Marghita (Beverly Hills),zona rezidentiala in plina dezvoltare imobiliara ; parcelele sunt in suprafata de 600-1000 mp ,teren intravilan ,pe persoane fizice ,in vecinatatea padurii de agrement a orasului Marghita! Aferent parcelelelor a fost lasata o suprafata de 2500 mp pt ...

700 m2

Marghita, Bihor

Teren Sacadat
5
3

Teren Sacadat

Teren situat intre sacadat si borsa bihor front stradat 14,5 m suprafata totala 5855 mp curent in fata terenului apa de la retea si canalizare pe partea cealalta a soselei. 4,5 euro mp NEGOCIABIL

5,855 m2

Sacadat, Bihor

Vand teren intravilan
4

Vand teren intravilan

Vand teren intravilan în Alparea( Osorhei) la 200 m de centura noua . Terenul are 2084 mp , bransament electric făcut, nomenclador stradal facut ,apa, canalizare, gaz în fata parcelei. Preț 43 mp negociabil. Tel: . .

2,084 m2

Alparea, Bihor

3 camere Rogerius 97500 euro
9
3

3 camere Rogerius 97500 euro

Construcție din cărămidă ( cu acoperiș ).Etaj 3. Are 64 mp utili + boxă încăpătoare. Aproape de piață, școală și stație de tramvai . Ocupabil imediat.

1523 EUR/m2 | 64 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Vind casa familiala la12 km vest de Oradea
9

Vind casa familiala la12 km vest de Oradea

Vind casa familiala la 12 km vest de Oradea, in Tarian, BH. Casa a fost construita in 2003-2004 ,este mansardata ,are 4 camere la mansarda, doua balcoane, bucatarie americana+salon spatios, 2 toalete si doua sali de baie, jos dush, sus vana. Casa are osuprafata de 340 m2 locuibil cam 300. Incalzire ...

107 EUR/m2 | 1,400 m2

Tarian, Bihor

Vând teren intravilan 2000m2  în sat Hotărel, lângă Ștei   cu toate utilitățile
6

Vând teren intravilan 2000m2 în sat Hotărel, lângă Ștei cu toate utilitățile

Vând teren intravilan cu suprafața de 2000 m2 situat în satul Hotărel, la doar câteva minute de Ștei. Terenul dispune de toate utilitățile la parcelă: Apă Gaz Curent electric Există posibilitatea de a achiziționa încă 1500 m în prelungirea terenului, dacă se dorește o suprafață mai

2,000 m2

Hotarel, Bihor

Vând teren
1
4

Vând teren

Vând teren extravilan 2500 de mp, în zona Betfia

Betfia, Bihor

Vând casă în Biharia
6
12

Vând casă în Biharia

Vând casă bătrânească, renovabilă, din vaioagă în Biharia. Este compusă din 2 camere semidecomandate, bucătărie, cămară, baie, s.u. 60 mp. Teren generos, curte + grădină, s.t. 750 mp + anexe. Utilități: curent, apă de la rețea, canalizare, gazul în fața porții. Preț 50.000. euro negociabil. Tel

817 EUR/m2 | 60 m2

Biharia, Bihor

Teren intravilan loc de casa ,Marghita, str.Kolcsey Ferenc
3
1

Teren intravilan loc de casa ,Marghita, str.Kolcsey Ferenc