teren premium toate utilitatile Doja
1

teren premium toate utilitatile Doja

Vă propunem spre vânzare un teren premium situat pe strada Gheorghe Doja, una dintre cele mai apreciate și selecte zone ale Oradiei. Suprafață: 2.695 mp Front stradal: 20,2 m Acces: drum asfaltat PUZ aprobat Teren cedat în spate – avantaj suplimentar pentru dezvoltare Toate utilitățile la limita proprietății: ...

2,695 m2

Oradea, Bihor

Promovat
Vilă nouă design mediteranean, proiect deosebit și panoramă- 299.000 E
7

Vilă premium cu design mediteranean, panoramă superbă și spații generoase – 216 mp utili Vă prezentăm o proprietate deosebită, cu design mediteranean elegant, realizată după un proiect arhitectural modern, ce îmbină perfect estetica, funcționalitatea și confortul. Vila impresionează prin ferestrele ...

1359 EUR/m2 | 220 m2

Oradea, Bihor

Promovat
CASA PLAN PARTER, TEREN 500 MP, ZONA IOSIA, STRADA BELSUGULUI
8
27

UP IMOBILIARE va prezinta in exclusivitate o oferta deosebita: Casa pe plan parter, acces auto, Zona IOSIA, Strada Belsugului. Casa este compusa din: 2 dormitoare + 1 bucatarie, 1 baie + camara + foisor. Utilitatile casei sunt: Curent, gaz, apa, canalizare, cablu TV, telefon, internet. Incalzirea casei ...

1779 EUR/m2 | 73 m2

iosia, Oradea, Bihor

Promovat
APARTAMENT 4 CAMERE | DECOMANDAT | ETAJ 2 | ROGERIUS | ORADEA
20
6

UP IMOBILIARE va prezinta o oferta deosebita: Apartament cu 4 camere de tip E, zona Rogerius, strada Ale.Rogerius nr.10. Apartamentul este compus din: 3 dormitoare + 1 living + 1 bucatarie + 1 camera de luat masa + 1 baie cu geam (termopan) + 1 baie mica (de servici). Este situat la etajul 2 intr-un ...

1629 EUR/m2 | 76 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Antony Estate | Vanzare 2 Cam, Tip Z - Velenta
8
1

Antony Estate | Vanzare 2 Cam, Tip Z - Velenta

COD: FAVă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, Tip Z, nedecomandat, la etajul 3 din 4, situat în zona Velenta - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 3 al acestuia. Deține o suprafață totală de ...

1912 EUR/m2 | 34 m2

Oradea, Bihor

Promovat
Antony Estate | Apartament de vanzare Premium, 5 camere - Luceafarul - Oradea
16

COD:DCVă propunem spre vânzare, în reprezentare exclusivă, un apartament care oferă spațiu real și o compartimentare rar întâlnită !Situat la etajul 8 în Ansamblul Rezidențial Luceafărul, acest apartament are 119.5 mp utili și ...

2250 EUR/m2 | 120 m2

central, Oradea, Bihor

Promovat
Antony Estate | Apartament de vanzare, 3 camere - Rogerius, Oradea
9
1

COD: AAVă propunem spre vânzare, în publicare exclusivă, un apartament cu 3 camere semidecomandat, tip X mare, etajul 1 din 4, partial mobilat și utilat, situat in zona Rogerius - Oradea.Blocul este dotat cu acoperis tiglă, fara lift.Deține o suprafață totală ...

1671 EUR/m2 | 52 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare Polly House - Paleu, Bihor
9

Antony Estate | Vanzare Polly House - Paleu, Bihor

COD: ASPolly House- casă de vânzare P+L, Paleu BH, 9 KM OradeaVă propunem spre vânzare o casă P+L, independentă, aflată la doar 9 KM de Oradea, în localitatea Paleu, Bihor.Numele acestei proprietăți este: Polly House.Casa are o suprafață ...

1863 EUR/m2 | 95 m2

periferie, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare Sp Comercial - Calea Aradului
5

Antony Estate | Vanzare Sp Comercial - Calea Aradului

Spațiu comercial modern de vânzare, situat la parter, în zona Calea Aradului nr. 39, Oradea – o locație cu vizibilitate foarte bună și acces facil atât către centrul orașului, cât și către zonele comerciale importante din proximitate. ...

1818 EUR/m2 | 55 m2

calea aradului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare 1 Cam, ARED - Iosia
9
1

Antony Estate | Vanzare 1 Cam, ARED - Iosia

COD:FAVă propunem spre vânzare un apartament cu 1 camera, definit prin design minimalist și funcționalitate maximă, situat într-una dintre cele mai căutate zone rezidențiale din Oradea: Ioșia Situat la etajul 7 din 8 al unui imobil nou, acest apartament ...

2048 EUR/m2 | 42 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare 2 Cam, Tip PB - Rogerius
8
2

Antony Estate | Vanzare 2 Cam, Tip PB - Rogerius

COD:FAVă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, Tip PB, decomandat, la etajul 3 din 4, situat în zona Rogerius - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 3 al acestuia. Deține o suprafață totală de ...

1720 EUR/m2 | 50 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Casa cu Livada – proprietate deosebita, 300 pomi fructiferi
15

COD: CDVă propunem spre vânzare o proprietate deosebită, aflată în municipiul Oradea, pe strada Prunilor, într-o zonă liniștită, cu acces facil către oraș.Casa principală are o suprafață utilă de aproximativ 300 m², iar ...

1667 EUR/m2 | 300 m2

oncea, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente noi 2 camere - pret dezvoltator, Iosia
4

PRIMA URBANA | Apartamente noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 95.000 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA URBANA, situat pe strada Tudor Vladimirescu, în cartierul Iosia, Oradea. Proiectul oferă ...

2388 EUR/m2 | 40 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente noi 3 camere - pret dezvoltator, Iosia
4
1

PRIMA URBANA | Apartamente noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 130.000 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA URBANA, situat pe strada Tudor Vladimirescu, în cartierul Iosia, Oradea. Proiectul oferă ...

2241 EUR/m2 | 58 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Case noi - pret dezvoltator, Nufarul
4

Antony Estate | Case noi - pret dezvoltator, Nufarul

PRIMA VILLA – | Case noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 172.900 € + TVA Vă prezentăm case noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA VILLA, situat pe strada Țiglarilor, în cartierul Nufarul, Oradea. Proiectul oferă ...

1441 EUR/m2 | 120 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Garsoniera de vanzare-Zona Rogerius
5
1

Antony Estate | Garsoniera de vanzare-Zona Rogerius

COD:DCVă propunem spre vânzare o garsonieră situată în zona Aluminei – Rogerius, OradeaImobilul se află într-un bloc de garsoniere cu 4 etaje, fiind amplasat la etajul 1 al acestuia.Deține o suprafață utilă de 22 mp, cu o compartimentare ...

2159 EUR/m2 | 22 m2

rogerius, Oradea, Bihor

3

PRIMA ARENA – Bloc A4 | Apartamente noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 101.500 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA ARENA, situat pe strada Octavian Goga, în cartierul Iosia, Oradea. Proiectul ...

2360 EUR/m2 | 43 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente noi 2 camere - pret dezvoltator, Nufarul
3

PRIMA GREEN – Bloc P1 | Apartamente noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 95.000 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA GREEN, situat pe strada Ion Bradu, în cartierul Nufărul, Oradea. ...

2032 EUR/m2 | 47 m2

nufarul, Oradea, Bihor

4

PRIMA ARENA – Bloc A4 | Apartamente noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 121.200 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA ARENA, situat pe strada Octavian Goga, în cartierul Iosia, Oradea. Proiectul ...

2619 EUR/m2 | 56 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente noi 3 camere - pret dezvoltator, Nufarul
2
1

1845 EUR/m2 | 65 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Apartament de vanzare cu 2 camere, Ultracentral, Oradea
10
3

Apartament de vanzare cu 2 camere, Ultracentral, Oradea

COD: MCVă propunem spre vânzare în exclusivitate un apartament cu 2 camere - open space, Etajul 1 din 2, complet mobilat și utilat, situat in zona Ultracentral - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 2 etaje, fiind situat la etajul 1 al acestuia. Blocul ...

2015 EUR/m2 | 62 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Spatii comerciale in ansamblul Scala Cetate - Oradea
10

COD: AAOportunitate Investițională - Spații Comerciale - Scala Cetate, Oradea*Detaliat in site-ul agentiei Antony EstateLocație StrategicăSpațiul comercial este amplasat în cadrul ansamblului rezidențial modern Scala Cetate, situat într-una dintre zonele ...