Promovat
De vânzare apartament cu 2 camere, parter, parcare inclusă, central
12
3

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona centrală, pe strada Ecaterina Teodoroiu, cu suprafață utilă de 51,37 mp. Compartimentare decomandată, compusă din living, bucătărie separată, dormitor, baie și cămară cu geam. Parter înalt, într-o clădire construită în 1957, recunoscută ...

1771 EUR/m2 | 51 m2

Central, Oradea, Bihor

Promovat
teren premium toate utilitatile Doja
1

teren premium toate utilitatile Doja

Vă propunem spre vânzare un teren premium situat pe strada Gheorghe Doja, una dintre cele mai apreciate și selecte zone ale Oradiei. Suprafață: 2.695 mp Front stradal: 20,2 m Acces: drum asfaltat PUZ aprobat Teren cedat în spate – avantaj suplimentar pentru dezvoltare Toate utilitățile la limita proprietății: ...

2,695 m2

Oradea, Bihor

Promovat
Casa ULTRACENTRAL 3 camere Oradea
10
3

Casa ULTRACENTRAL 3 camere Oradea

Casa este situată pe strada Moscovei, in inima orașului Oradea, aproape de transport in comun, centre comerciale si alte puncte de interes. Este situată într-o curte comuna, cu acces auto si loc de parcare acoperit propriu. Este compusă din: 3 camere, bucătărie, baie, hol, parcare acoperita, garaj, ...

1594 EUR/m2 | 72 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Promovat
CASA ULTRACENTRALA, INDIVIDUALA P + M, STRADA CEZAR BOLLIAC
11
1

CASA ULTRACENTRALA, INDIVIDUALA P + M, STRADA CEZAR BOLLIAC

UP IMOBILIARE va prezinta in exclusivitate o oferta deosebita: Casa individuala ultracentrala, strada Cezar Bolliac nr. 14, Oradea. Casa este compusa din: 2 camere, 1 bucatarie, 2 bai , living . Utilitatile casei sunt: curent, gaz, apa, canalizare. Suprafata utila: 113 mp. ( P + M ) Suprafata construita: ...

1229 EUR/m2 | 113 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa - Vila - str. Piatra Craiului
20

Casa - Vila - str. Piatra Craiului

Casa de vanzare in zona centrala Oradea ndash; Str. Piatra Craiului Situata la 5 minute de mers pe jos de Aquapark Nymphaea, intr-una dintre cele mai cautate zone din oras, ideala pentru locuit sau investitie. Casa solida, bine compartimentata, compusa din 4 dormitoare, living generos, bucatarie inchisa, ...

1644 EUR/m2 | 180 m2

nord, Oradea, Bihor

Casă de vânzare în Cadea!!!
10
32

Casă de vânzare în Cadea!!!

Casa este compusă din Dormitor,living,Bucătărie,baie,spațiu de depozitare,pivnița +anexe!!! Suprafaț utilă 70 mp !!! Suprafaț Totală 1439mp! Casa este locuibilă!!! Pentru mai multe detalii sunați la numărul de telefon Zero zero patru nouă unu cinci doi doi șapte trei opt cinci doi șase zero !!!

707 EUR/m2 | 70 m2

Oradea, Bihor

Teren de vânzare în Cadea!!!
10
1

Teren de vânzare în Cadea!!!

Terenu cu fundație se afla in Localitatea Cadea la drumul principal la nr 28!!! Avem și proiect!!! Suprafață totală 1300mp!!! Cu ieșire la doua străzi !!! Frontul stradal la șosea 16m,iar în partea din spate de 21m!!! Pentru mai multe detalii sunați la numărul de telefon: Zero zero patru nouă unu cinci ...

1,300 m2

Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare 2 Cam, Tip Z - Velenta
8
1

Antony Estate | Vanzare 2 Cam, Tip Z - Velenta

COD: FAVă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, Tip Z, nedecomandat, la etajul 3 din 4, situat în zona Velenta - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 3 al acestuia. Deține o suprafață totală de ...

1912 EUR/m2 | 34 m2

Oradea, Bihor

Promovat
Antony Estate | Apartament de vanzare Premium, 5 camere - Luceafarul - Oradea
16

COD:DCVă propunem spre vânzare, în reprezentare exclusivă, un apartament care oferă spațiu real și o compartimentare rar întâlnită !Situat la etajul 8 în Ansamblul Rezidențial Luceafărul, acest apartament are 119.5 mp utili și ...

2250 EUR/m2 | 120 m2

central, Oradea, Bihor

Promovat
Antony Estate | Apartament de vanzare, 3 camere - Rogerius, Oradea
9
1

COD: AAVă propunem spre vânzare, în publicare exclusivă, un apartament cu 3 camere semidecomandat, tip X mare, etajul 1 din 4, partial mobilat și utilat, situat in zona Rogerius - Oradea.Blocul este dotat cu acoperis tiglă, fara lift.Deține o suprafață totală ...

1671 EUR/m2 | 52 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare Polly House - Paleu, Bihor
9

Antony Estate | Vanzare Polly House - Paleu, Bihor

COD: ASPolly House- casă de vânzare P+L, Paleu BH, 9 KM OradeaVă propunem spre vânzare o casă P+L, independentă, aflată la doar 9 KM de Oradea, în localitatea Paleu, Bihor.Numele acestei proprietăți este: Polly House.Casa are o suprafață ...

1863 EUR/m2 | 95 m2

periferie, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare Sp Comercial - Calea Aradului
5

Antony Estate | Vanzare Sp Comercial - Calea Aradului

Spațiu comercial modern de vânzare, situat la parter, în zona Calea Aradului nr. 39, Oradea – o locație cu vizibilitate foarte bună și acces facil atât către centrul orașului, cât și către zonele comerciale importante din proximitate. ...

1818 EUR/m2 | 55 m2

calea aradului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare 1 Cam, ARED - Iosia
9
1

Antony Estate | Vanzare 1 Cam, ARED - Iosia

COD:FAVă propunem spre vânzare un apartament cu 1 camera, definit prin design minimalist și funcționalitate maximă, situat într-una dintre cele mai căutate zone rezidențiale din Oradea: Ioșia Situat la etajul 7 din 8 al unui imobil nou, acest apartament ...

2048 EUR/m2 | 42 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare 2 Cam, Tip PB - Rogerius
8
2

Antony Estate | Vanzare 2 Cam, Tip PB - Rogerius

COD:FAVă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, Tip PB, decomandat, la etajul 3 din 4, situat în zona Rogerius - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 3 al acestuia. Deține o suprafață totală de ...

1720 EUR/m2 | 50 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Casa cu Livada – proprietate deosebita, 300 pomi fructiferi
15

COD: CDVă propunem spre vânzare o proprietate deosebită, aflată în municipiul Oradea, pe strada Prunilor, într-o zonă liniștită, cu acces facil către oraș.Casa principală are o suprafață utilă de aproximativ 300 m², iar ...

1667 EUR/m2 | 300 m2

oncea, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente noi 2 camere - pret dezvoltator, Iosia
4

PRIMA URBANA | Apartamente noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 95.000 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA URBANA, situat pe strada Tudor Vladimirescu, în cartierul Iosia, Oradea. Proiectul oferă ...

2388 EUR/m2 | 40 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente noi 3 camere - pret dezvoltator, Iosia
4
1

PRIMA URBANA | Apartamente noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 130.000 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA URBANA, situat pe strada Tudor Vladimirescu, în cartierul Iosia, Oradea. Proiectul oferă ...

2241 EUR/m2 | 58 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Case noi - pret dezvoltator, Nufarul
4

Antony Estate | Case noi - pret dezvoltator, Nufarul

PRIMA VILLA – | Case noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 172.900 € + TVA Vă prezentăm case noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA VILLA, situat pe strada Țiglarilor, în cartierul Nufarul, Oradea. Proiectul oferă ...

1441 EUR/m2 | 120 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Garsoniera de vanzare-Zona Rogerius
5
1

Antony Estate | Garsoniera de vanzare-Zona Rogerius

COD:DCVă propunem spre vânzare o garsonieră situată în zona Aluminei – Rogerius, OradeaImobilul se află într-un bloc de garsoniere cu 4 etaje, fiind amplasat la etajul 1 al acestuia.Deține o suprafață utilă de 22 mp, cu o compartimentare ...

2159 EUR/m2 | 22 m2

rogerius, Oradea, Bihor

3

PRIMA ARENA – Bloc A4 | Apartamente noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 101.500 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA ARENA, situat pe strada Octavian Goga, în cartierul Iosia, Oradea. Proiectul ...

2360 EUR/m2 | 43 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente noi 2 camere - pret dezvoltator, Nufarul
3

PRIMA GREEN – Bloc P1 | Apartamente noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 95.000 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA GREEN, situat pe strada Ion Bradu, în cartierul Nufărul, Oradea. ...

2032 EUR/m2 | 47 m2

nufarul, Oradea, Bihor

4

PRIMA ARENA – Bloc A4 | Apartamente noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 121.200 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA ARENA, situat pe strada Octavian Goga, în cartierul Iosia, Oradea. Proiectul ...

2619 EUR/m2 | 56 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente noi 3 camere - pret dezvoltator, Nufarul
2
1

1845 EUR/m2 | 65 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Apartament de vanzare cu 2 camere, Ultracentral, Oradea
10
3

Apartament de vanzare cu 2 camere, Ultracentral, Oradea

COD: MCVă propunem spre vânzare în exclusivitate un apartament cu 2 camere - open space, Etajul 1 din 2, complet mobilat și utilat, situat in zona Ultracentral - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 2 etaje, fiind situat la etajul 1 al acestuia. Blocul ...

2015 EUR/m2 | 62 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Salvează căutarea