Promovat
GARSONIERA , ETAJ 3, ZONA ROGERIUS, STRADA ALUMINEI
6
12

GARSONIERA , ETAJ 3, ZONA ROGERIUS, STRADA ALUMINEI

UP IMOBILIARE va prezinta in exclusivitate o oferta deosebita: Garsoniera, zona ROGERIUS, strada ALUMINEI . Garsoniera este compua din: dormitor + 1 baie. Garsoniera este situata intr-o zona linistita, scoala, gradinita, piata rogerius, mijloace de transport. Situata la etajul 3 din 4 cu acoperis. Suprafata ...

2908 EUR/m2 | 12 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament 2 camere de vânzare, Prima Green Residence
16

Apartament 2 camere de vânzare, Prima Green Residence

Apartament 2 camere de vânzare, Prima Green Residence Cora Proiect Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, nou, nelocuit până în prezent, situat în cadrul ansamblului rezidențial Prima Green Residence din Oradea unul dintre cele mai apreciate proiecte imobiliare, recunoscut ...

2930 EUR/m2 | 43 m2

Oradea, Bihor

Promovat
Spatiu comercial 82mp utili, bloc A3 - Victoria Rezidential
9

Spatiu comercial 82mp utili, bloc A3 - Victoria Rezidential

Spatiu comercial in suprafata utila de 82 de mp, complet finisat, situat la parterul blocului A3 din ansamblul rezidential Victoria. Spatiul este imediat ocupabil.

3049 EUR/m2 | 82 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Promovat
vand casa, zona spitalul judetean Oradea
9

vand casa, zona spitalul judetean Oradea

Vand casă la cheie, 140 mp + teren 540 mp Zonă centrală Oradea, la 2 minute de magazinul Crisul . Casa este dispusa pe un singur nivel, amplasata vizavi de Spitalul Județean, într-una dintre cele mai bune zone din Oradea. Locația excelentă îți aduce totul aproape: transport în comun, supermarketuri, ...

2764 EUR/m2 | 140 m2

Oradea, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 3 camere decomandate | Etaj 8 | Priveliște panoramica
12
1

Apartament 3 camere decomandate | 82 mp | Etaj 8 | Priveliște panoramică Apartament spațios și luminos, situat la etajul 8 din 9 al unui imobil cu lift (4 persoane), ideal pentru locuință personală sau investiție. Oferă o priveliște deosebită asupra orașului și un confort ridicat datorită compartimentării ...

1498 EUR/m2 | 82 m2

Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare 2 Cam, Tip Z - Velenta
8
1

Antony Estate | Vanzare 2 Cam, Tip Z - Velenta

COD: FAVă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, Tip Z, nedecomandat, la etajul 3 din 4, situat în zona Velenta - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 3 al acestuia. Deține o suprafață totală de ...

1912 EUR/m2 | 34 m2

Oradea, Bihor

Promovat
Antony Estate | Apartament de vanzare Premium, 5 camere - Luceafarul - Oradea
16

COD:DCVă propunem spre vânzare, în reprezentare exclusivă, un apartament care oferă spațiu real și o compartimentare rar întâlnită !Situat la etajul 8 în Ansamblul Rezidențial Luceafărul, acest apartament are 119.5 mp utili și ...

2242 EUR/m2 | 120 m2

central, Oradea, Bihor

Promovat
Antony Estate | Apartament de vanzare, 3 camere - Rogerius, Oradea
9
1

COD: AAVă propunem spre vânzare, în publicare exclusivă, un apartament cu 3 camere semidecomandat, tip X mare, etajul 1 din 4, partial mobilat și utilat, situat in zona Rogerius - Oradea.Blocul este dotat cu acoperis tiglă, fara lift.Deține o suprafață totală ...

1671 EUR/m2 | 52 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare Polly House - Paleu, Bihor
9

Antony Estate | Vanzare Polly House - Paleu, Bihor

COD: ASPolly House- casă de vânzare P+L, Paleu BH, 9 KM OradeaVă propunem spre vânzare o casă P+L, independentă, aflată la doar 9 KM de Oradea, în localitatea Paleu, Bihor.Numele acestei proprietăți este: Polly House.Casa are o suprafață ...

1863 EUR/m2 | 95 m2

periferie, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare Sp Comercial - Calea Aradului
5

Antony Estate | Vanzare Sp Comercial - Calea Aradului

Spațiu comercial modern de vânzare, situat la parter, în zona Calea Aradului nr. 39, Oradea – o locație cu vizibilitate foarte bună și acces facil atât către centrul orașului, cât și către zonele comerciale importante din proximitate. ...

2000 EUR/m2 | 55 m2

calea aradului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare 1 Cam, ARED - Iosia
9
1

Antony Estate | Vanzare 1 Cam, ARED - Iosia

COD:FAVă propunem spre vânzare un apartament cu 1 camera, definit prin design minimalist și funcționalitate maximă, situat într-una dintre cele mai căutate zone rezidențiale din Oradea: Ioșia Situat la etajul 7 din 8 al unui imobil nou, acest apartament ...

2048 EUR/m2 | 42 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare 2 Cam, Tip PB - Rogerius
8
2

Antony Estate | Vanzare 2 Cam, Tip PB - Rogerius

COD:FAVă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, Tip PB, decomandat, la etajul 3 din 4, situat în zona Rogerius - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 3 al acestuia. Deține o suprafață totală de ...

1720 EUR/m2 | 50 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare Solei House Oradea - Nufarul
9
1

Antony Estate | Vanzare Solei House Oradea - Nufarul

Solei House - casă de vânzare P+M, Nufarul - OradeaNumele acestei proprietăți este: Solei House.Casa are o suprafață construită de 192 m², iar suprafața utilă a acesteia este de 160 m². Imobilul este construit pe un teren în suprafață ...

1238 EUR/m2 | 160 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Casa cu Livada – proprietate deosebita, 300 pomi fructiferi
15

COD: CDVă propunem spre vânzare o proprietate deosebită, aflată în municipiul Oradea, pe strada Prunilor, într-o zonă liniștită, cu acces facil către oraș.Casa principală are o suprafață utilă de aproximativ 300 m², iar ...

1667 EUR/m2 | 300 m2

oncea, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente noi 2 camere - pret dezvoltator, Iosia
4

PRIMA URBANA | Apartamente noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 95.000 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA URBANA, situat pe strada Tudor Vladimirescu, în cartierul Iosia, Oradea. Proiectul oferă ...

2388 EUR/m2 | 40 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente noi 3 camere - pret dezvoltator, Iosia
4
1

PRIMA URBANA | Apartamente noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 130.000 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA URBANA, situat pe strada Tudor Vladimirescu, în cartierul Iosia, Oradea. Proiectul oferă ...

2241 EUR/m2 | 58 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Case noi - pret dezvoltator, Nufarul
4

Antony Estate | Case noi - pret dezvoltator, Nufarul

PRIMA VILLA – | Case noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 172.900 € + TVA Vă prezentăm case noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA VILLA, situat pe strada Țiglarilor, în cartierul Nufarul, Oradea. Proiectul oferă ...

1441 EUR/m2 | 120 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Apartament de vanzare cu 2 camere, Ultracentral, Oradea
10
3

Apartament de vanzare cu 2 camere, Ultracentral, Oradea

COD: MCVă propunem spre vânzare în exclusivitate un apartament cu 2 camere - open space, Etajul 1 din 2, complet mobilat și utilat, situat in zona Ultracentral - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 2 etaje, fiind situat la etajul 1 al acestuia. Blocul ...

2015 EUR/m2 | 62 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Garsoniera de vanzare-Zona Rogerius
5
1

Antony Estate | Garsoniera de vanzare-Zona Rogerius

COD:DCVă propunem spre vânzare o garsonieră situată în zona Aluminei – Rogerius, OradeaImobilul se află într-un bloc de garsoniere cu 4 etaje, fiind amplasat la etajul 1 al acestuia.Deține o suprafață utilă de 22 mp, cu o compartimentare ...

2159 EUR/m2 | 22 m2

rogerius, Oradea, Bihor

3

PRIMA ARENA – Bloc A4 | Apartamente noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 101.500 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA ARENA, situat pe strada Octavian Goga, în cartierul Iosia, Oradea. Proiectul ...

2360 EUR/m2 | 43 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente noi 2 camere - pret dezvoltator, Nufarul
3

PRIMA GREEN – Bloc P1 | Apartamente noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 95.000 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA GREEN, situat pe strada Ion Bradu, în cartierul Nufărul, Oradea. ...

2032 EUR/m2 | 47 m2

nufarul, Oradea, Bihor

4

PRIMA ARENA – Bloc A4 | Apartamente noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 121.200 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA ARENA, situat pe strada Octavian Goga, în cartierul Iosia, Oradea. Proiectul ...

2619 EUR/m2 | 56 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente noi 3 camere - pret dezvoltator, Nufarul
2
1

1845 EUR/m2 | 65 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Spatii comerciale in ansamblul Scala Cetate - Oradea
10

COD: AAOportunitate Investițională - Spații Comerciale - Scala Cetate, Oradea*Detaliat in site-ul agentiei Antony EstateLocație StrategicăSpațiul comercial este amplasat în cadrul ansamblului rezidențial modern Scala Cetate, situat într-una dintre zonele ...

16 EUR/m2 | 143 m2

cetatii, Oradea, Bihor

Salvează căutarea