Promovat
Apartament ultracentral, Vladimirescu 68, necesita renovare
12

Apartament ultracentral, Vladimirescu 68, necesita renovare

Apartament la casa, situat ultracentral pe strada Tudor Vladimirescu nr. 68, in suprafata utila de 64.2mp, avand 2 camere cu geamurile spre strada, necesita renovare, imediat ocupabil. Apartamentul este compus din 2 camere, buctarie, baie, ho, camara si dispune de o boxa la subsol in suprafata de 14.75mp ...

1245 EUR/m2 | 64 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament de vanzare, 3 Camere, Rogerius, Oradea
11
3

Apartament de vanzare, 3 Camere, Rogerius, Oradea

COD: PN Vă propunem spre vânzare în exclusivitate un apartament cu 3 camere - decomandat, mobilat și utilat, situat in zona Rogerius, str. George Calinescu - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 8 etaje, fiind situat la mansarda acestuia.Deține ...

1369 EUR/m2 | 65 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Promovat
Clădire multifuncțională de vânzare – Strada Meșteșugarilor, Ioșia
20

Vă propunem spre vânzare o proprietate ideală atât pentru locuire, cât și pentru investiție, situată pe strada Meșteșugarilor, în cartierul Ioșia. Imobilul este amplasat pe un teren de 500 mp, cu acces auto și posibilitate de parcare în curte, oferind spațiu și funcționalitate pentru diverse activități. Casa ...

1265 EUR/m2 | 340 m2

Iosia, Oradea, Bihor

Promovat
APARTAMENT 2 CAMERE DECOMANDAT | TIP AN | ZONA ROGERIUS - TRANSILVANIEI | ORADEA
19

Apartament cu 2 camere, decomandat, tip AN, etaj intermediar, apartament de mijloc, pe soare, in zona Rogerius, strada Transilvaniei Nr. 13. Apartamentul este compus din: 2 dormitoare, 1 bucatarie open-space, 1 baie, 1 debara si 1 balcon ( inchis cu termopan) + 1 boxa de 5 mp la subsol. Este situat la ...

1662 EUR/m2 | 53 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Antony Estate | Apartamente noi 3 camere - pret dezvoltator, Nufarul
2
1

PRIMA GREEN – Bloc P1 | Apartamente noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 95.000 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA GREEN, situat pe strada Ion Bradu, în cartierul Nufărul, Oradea. ...

1845 EUR/m2 | 65 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Garsoniera de vanzare-Zona Rogerius
5
1

Antony Estate | Garsoniera de vanzare-Zona Rogerius

COD:DCVă propunem spre vânzare o garsonieră situată în zona Aluminei – Rogerius, OradeaImobilul se află într-un bloc de garsoniere cu 4 etaje, fiind amplasat la etajul 1 al acestuia.Deține o suprafață utilă de 22 mp, cu o compartimentare ...

2159 EUR/m2 | 22 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente noi 2 camere - pret dezvoltator, Nufarul
3

2032 EUR/m2 | 47 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente noi 3 camere - pret dezvoltator, Iosia
4

PRIMA ARENA – Bloc A4 | Apartamente noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 121.200 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA ARENA, situat pe strada Octavian Goga, în cartierul Iosia, Oradea. Proiectul ...

2619 EUR/m2 | 56 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare Hala - 2020 mp, Borsului - Oradea
11

Antony Estate | Vanzare Hala - 2020 mp, Borsului - Oradea

COD: RFVă propunem spre vanzare în exclusivitate o Hală Industrială aflată într-o zonă de maxim interes, situată pe Ion Mihalache - Oradea, Bihor.Hala este situata pe un teren de 3621 mp, astfel dispune si de o curte generoasa.Caracteristicile imobilului:- Suprafaţă ...

394 EUR/m2 | 2,019 m2

vest, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare 2 Cam, Bloc NOU, Decomandat - Cantemir
12

COD:FAVă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, în bloc nou, decomandat, la etajul 1 din 3, situat în zona Cantemir - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 3 etaje, fiind situat la etajul 1 al acestuia. Deține o suprafață totală ...

2000 EUR/m2 | 55 m2

cantemir, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente noi 2 camere - pret dezvoltator, Iosia
3

PRIMA ARENA – Bloc A4 | Apartamente noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 101.500 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA ARENA, situat pe strada Octavian Goga, în cartierul Iosia, Oradea. Proiectul ...

2360 EUR/m2 | 43 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Spatii comerciale in ansamblul Scala Cetate - Oradea
10

COD: AAOportunitate Investițională - Spații Comerciale - Scala Cetate, Oradea*Detaliat in site-ul agentiei Antony EstateLocație StrategicăSpațiul comercial este amplasat în cadrul ansamblului rezidențial modern Scala Cetate, situat într-una dintre zonele ...

16 EUR/m2 | 143 m2

cetatii, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare The Panorama House - Zona Dealuri
15

Antony Estate | Vanzare The Panorama House - Zona Dealuri

COD: FAThe Panorama House - casă de vânzare pe un singur nivel, OradeaVă propunem spre vânzare o casă pe un singur nivel, independentă, avand curte proprie, aflată în zona Dealuri pe strada Izvorului, Oradea. Casa are o suprafață construită de ...

2127 EUR/m2 | 134 m2

dealuri oradea, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare 2 Cam, Openspace - Iosia
8
1

Antony Estate | Vanzare 2 Cam, Openspace - Iosia

COD: FAVă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, renovat în totalitate (inclusiv instalația electrică și sanitară), openspace, la etajul 3 din 4, situat în zona Iosia - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 3 etaje, fiind ...

2022 EUR/m2 | 41 m2

iosia, Oradea, Bihor

Promovat
Antony Estate | Vanzare 2 Cam Investitie RH - Ultra Central
13
6

Antony Estate | Vanzare 2 Cam Investitie RH - Ultra Central

COD: ASVă propunem spre vânzare în exclusivitate un apartament cu 2 camere - nedecomandat, Parter, tip A, complet mobilat și utilat, situat in zona M.Kogalniceanu Ultra Central - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la parterul ...

2315 EUR/m2 | 41 m2

central, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartament de vanzare, 3 camere - Rogerius, zona Bd. Dacia - Oradea
12
1

COD: DCVă propunem spre vânzare un apartament exclusiv, cu 3 camere - decomandat, Etajul 4 din 4, tip B, complet mobilat și utilat, situat in zona Rogerius, orientat spre Bdul Dacia. Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 4 acestuia. ...

1314 EUR/m2 | 70 m2

dacia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare Studio, Onestilor Oradea
9

Antony Estate | Vanzare Studio, Onestilor Oradea

Vă propunem spre vânzare un apartament tip studio - open space, Etajul 10 din 10, complet mobilat și utilat, situat pe strada Onestilor - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 10 etaje, fiind situat la etajul 10 acestuia. Blocul fiind dotat cu 2 lifturi.Deține ...

2949 EUR/m2 | 39 m2

iosia-nord, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente NOI de vanzare, Ultracentral - -Oradea
7
4

COD: ICVă propunem spre vânzare în exclusivitate un apartament cu 2 camere open space, Etajul 1 din 4, situat in zona Ultracentral - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 1 acestuia. Blocul fiind dotat cu acoperis.Deține ...

1817 EUR/m2 | 52 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament de vanzare, 2 Camere NOU, Iosia, Oradea
12
5

Apartament de vanzare, 2 Camere NOU, Iosia, Oradea

COD: PN Vă propunem spre vanzare în exclusivitate un apartament cu 2 camere, mobilat și utilat, situat in Iosia Nord, str. Erofte Grigore - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 8 etaje, fiind situat la etajul 4 al acestuia, deservit cu 2 lifturi.Deține ...

1592 EUR/m2 | 71 m2

iosia-nord, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare 3 Cam, Tip D, Decomandat - Velenta
13
2

Antony Estate | Vanzare 3 Cam, Tip D, Decomandat - Velenta

COD: SBVă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere - tip D, Decomandat, Etajul 3 din 4, situat in cartierul Velenta pe strada Gradinarilor - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 3 cestuia. Blocul fiind dotat cu acoperis.Deține ...

1392 EUR/m2 | 65 m2

Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartament de vanzare, NOU!, 1 camera, Calea Clujului - Oradea
3
3

COD: ICComision 0% client !Vă propunem spre vânzare apartament cu 1 camera NOU!, situat în zona Calea Clujului, Oradea.Preţ cu TVA de 51400 euro.Imobilul in CF este incadrat ca si spatiu comercial.Imobilul se află într-un complex de apartamente cu 3 etaje si lift, fiind ...

3213 EUR/m2 | 16 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Promovat
Antony Estate | Old Brick House, Casa de vanzare, Zona Garii, Oradea
11
3

COD: AAOLD BRICK HOUSE - Casă de vânzare S+ P+M, Oradea, BihorVă propunem spre vânzare o casă S+P+M, independentă, aflată in zona Garii Oradea, Bihor.Casa are o suprafață construită de 304 m², iar suprafața utilă a acesteia este de 215 ...

693 EUR/m2 | 215 m2

garii, Oradea, Bihor

Antony Estate | Spatiu Comercial, NOU!, 1 camera, Calea Clujului - Oradea
3
1

COD: ICComision 0% client !Vă propunem spre vânzare spatiu comercial cu 1 camera NOU!, situat în zona Calea Clujului, Oradea.Preţ de pornire fără TVA 37.300 euro.Imobilul in CF este incadrat ca si spatiu comercial.Imobilul se află într-un complex de apartamente ...

2331 EUR/m2 | 16 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Penthouse de vanzare, NOU!, Calea Clujului - Oradea
7
1

COD: CIComision 0% client!Vă propunem spre vânzare apartament cu 2 camere NOU!, situat în zona Calea Clujului, Oradea.Apartamente disponibile la diferite etaje.Preţ de pornire fără TVA 131.404 euro.Imobilele se află într-un complex de apartamente cu 3 etaje ...

2682 EUR/m2 | 49 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Salvează căutarea