Promovat
SPITAL DE ZI ORADEA – INVESTIȚIE RARĂ LA CHEIE
10

SPITAL DE ZI ORADEA – INVESTIȚIE RARĂ LA CHEIE

Spital de Zi de vanzare complet autorizat MS (cod BH30), 8 paturi + 8 specialități esențiale: Cardiologie - Diabet & Nutriție - Endocrinologie - Gastroenterologie Medicină Internă - Neurologie - Pneumologie - Reumatologie Suprafață: 2 nivele 100 mp/nivel + beci 40 mp Localizare PREMIUM: centru Oradea, ...

2800 EUR/m2 | 200 m2

Oradea, Bihor

Promovat
APARTAMENT 4 CAMERE | DECOMANDAT | ETAJ 2 | ROGERIUS | ORADEA
20
6

UP IMOBILIARE va prezinta o oferta deosebita: Apartament cu 4 camere de tip E, zona Rogerius, strada Ale.Rogerius nr.10. Apartamentul este compus din: 3 dormitoare + 1 living + 1 bucatarie + 1 camera de luat masa + 1 baie cu geam (termopan) + 1 baie mica (de servici). Este situat la etajul 2 intr-un ...

1629 EUR/m2 | 76 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Promovat
3 camere central, str. Tudor Vladimirescu – Ared 31, Oradea - vanzare
18
2

Agentia Oradea Imobiliare ofera spre vanzare apartament modern cu 3 camere decomandat, situat pe str. Tudor Vladimirescu nr. 82, in bloc Ared R 31, la etajul 8/8 cu o suprafata utila de 77 m², suprafata construita 105 m². ___ Apartamentul se compune din: ✅living; ✅bucatarie separata cu loc de luat ...

2075 EUR/m2 | 77 m2

iosia-nord, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament decomandat cu 2 camere in zona Rogerius, Oradea
5

Apartament decomandat cu 2 camere in zona Rogerius, Oradea

Apartament cu 2 camere, bloc PC, decomandat, etaj 4 din 4 acoperit cu tigla, orientare NV-NE, construit in 1980. Este compus din: 2 camere, 1 bucatarie + 1 cămară, 1 baie cu geam, 2 balcoane inchise, 1 debara, 1 hol. Dispune de incalzire de la CET, usa de siguranta, geamuri termopan. Apartamentul ...

1333 EUR/m2 | 54 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Antony Estate | Apartamente noi 2 camere - pret dezvoltator, Iosia
4

PRIMA URBANA | Apartamente noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 95.000 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA URBANA, situat pe strada Tudor Vladimirescu, în cartierul Iosia, Oradea. Proiectul oferă ...

2388 EUR/m2 | 40 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente noi 3 camere - pret dezvoltator, Iosia
4
1

PRIMA URBANA | Apartamente noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 130.000 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA URBANA, situat pe strada Tudor Vladimirescu, în cartierul Iosia, Oradea. Proiectul oferă ...

2241 EUR/m2 | 58 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Case noi - pret dezvoltator, Nufarul
4

Antony Estate | Case noi - pret dezvoltator, Nufarul

PRIMA VILLA – | Case noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 172.900 € + TVA Vă prezentăm case noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA VILLA, situat pe strada Țiglarilor, în cartierul Nufarul, Oradea. Proiectul oferă ...

1441 EUR/m2 | 120 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Antony Estate | Garsoniera de vanzare-Zona Rogerius
5
2

Antony Estate | Garsoniera de vanzare-Zona Rogerius

COD:DCVă propunem spre vânzare o garsonieră situată în zona Aluminei – Rogerius, OradeaImobilul se află într-un bloc de garsoniere cu 4 etaje, fiind amplasat la etajul 1 al acestuia.Deține o suprafață utilă de 22 mp, cu o compartimentare ...

2159 EUR/m2 | 22 m2

rogerius, Oradea, Bihor

3

PRIMA ARENA – Bloc A4 | Apartamente noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 101.500 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA ARENA, situat pe strada Octavian Goga, în cartierul Iosia, Oradea. Proiectul ...

2360 EUR/m2 | 43 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente noi 2 camere - pret dezvoltator, Nufarul
3

PRIMA GREEN – Bloc P1 | Apartamente noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 95.000 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA GREEN, situat pe strada Ion Bradu, în cartierul Nufărul, Oradea. ...

2032 EUR/m2 | 47 m2

nufarul, Oradea, Bihor

4

PRIMA ARENA – Bloc A4 | Apartamente noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 121.200 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA ARENA, situat pe strada Octavian Goga, în cartierul Iosia, Oradea. Proiectul ...

2619 EUR/m2 | 56 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente noi 3 camere - pret dezvoltator, Nufarul
2
1

1845 EUR/m2 | 65 m2

nufarul, Oradea, Bihor

Apartament de vanzare cu 2 camere, Ultracentral, Oradea
10
3

Apartament de vanzare cu 2 camere, Ultracentral, Oradea

COD: MCVă propunem spre vânzare în exclusivitate un apartament cu 2 camere - open space, Etajul 1 din 2, complet mobilat și utilat, situat in zona Ultracentral - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 2 etaje, fiind situat la etajul 1 al acestuia. Blocul ...

2015 EUR/m2 | 62 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Spatii comerciale in ansamblul Scala Cetate - Oradea
10

COD: AAOportunitate Investițională - Spații Comerciale - Scala Cetate, Oradea*Detaliat in site-ul agentiei Antony EstateLocație StrategicăSpațiul comercial este amplasat în cadrul ansamblului rezidențial modern Scala Cetate, situat într-una dintre zonele ...

16 EUR/m2 | 143 m2

cetatii, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare Hala - 2020 mp, Borsului - Oradea
11

Antony Estate | Vanzare Hala - 2020 mp, Borsului - Oradea

COD: RFVă propunem spre vanzare în exclusivitate o Hală Industrială aflată într-o zonă de maxim interes, situată pe Ion Mihalache - Oradea, Bihor.Hala este situata pe un teren de 3621 mp, astfel dispune si de o curte generoasa.Caracteristicile imobilului:- Suprafaţă ...

394 EUR/m2 | 2,019 m2

vest, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare 2 Cam, Bloc NOU, Decomandat - Cantemir
12

COD:FAVă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, în bloc nou, decomandat, la etajul 1 din 3, situat în zona Cantemir - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 3 etaje, fiind situat la etajul 1 al acestuia. Deține o suprafață totală ...

2000 EUR/m2 | 55 m2

cantemir, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare 2 Cam, Openspace - Iosia
8
1

Antony Estate | Vanzare 2 Cam, Openspace - Iosia

COD: FAVă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, renovat în totalitate (inclusiv instalația electrică și sanitară), openspace, la etajul 3 din 4, situat în zona Iosia - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 3 etaje, fiind ...

2022 EUR/m2 | 41 m2

iosia, Oradea, Bihor

Promovat
Antony Estate | Vanzare 2 Cam Investitie RH - Ultra Central
13
6

Antony Estate | Vanzare 2 Cam Investitie RH - Ultra Central

COD: ASVă propunem spre vânzare în exclusivitate un apartament cu 2 camere - nedecomandat, Parter, tip A, complet mobilat și utilat, situat in zona M.Kogalniceanu Ultra Central - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la parterul ...

2315 EUR/m2 | 41 m2

central, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartament de vanzare, 3 camere - Rogerius, zona Bd. Dacia - Oradea
12
1

COD: DCVă propunem spre vânzare un apartament exclusiv, cu 3 camere - decomandat, Etajul 4 din 4, tip B, complet mobilat și utilat, situat in zona Rogerius, orientat spre Bdul Dacia. Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 4 acestuia. ...

1314 EUR/m2 | 70 m2

dacia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare Studio, Onestilor Oradea
9

Antony Estate | Vanzare Studio, Onestilor Oradea

Vă propunem spre vânzare un apartament tip studio - open space, Etajul 10 din 10, complet mobilat și utilat, situat pe strada Onestilor - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 10 etaje, fiind situat la etajul 10 acestuia. Blocul fiind dotat cu 2 lifturi.Deține ...

2949 EUR/m2 | 39 m2

iosia-nord, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament de vanzare, 2 Camere NOU, Iosia, Oradea
12
5

Apartament de vanzare, 2 Camere NOU, Iosia, Oradea

COD: PN Vă propunem spre vanzare în exclusivitate un apartament cu 2 camere, mobilat și utilat, situat in Iosia Nord, str. Erofte Grigore - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 8 etaje, fiind situat la etajul 4 al acestuia, deservit cu 2 lifturi.Deține ...

1592 EUR/m2 | 71 m2

iosia-nord, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente NOI de vanzare, Ultracentral - -Oradea
7
4

COD: ICVă propunem spre vânzare în exclusivitate un apartament cu 2 camere open space, Etajul 1 din 4, situat in zona Ultracentral - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 1 acestuia. Blocul fiind dotat cu acoperis.Deține ...

1817 EUR/m2 | 52 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare 3 Cam, Tip D, Decomandat - Velenta
13
2

Antony Estate | Vanzare 3 Cam, Tip D, Decomandat - Velenta

COD: SBVă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere - tip D, Decomandat, Etajul 3 din 4, situat in cartierul Velenta pe strada Gradinarilor - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 3 cestuia. Blocul fiind dotat cu acoperis.Deține ...

1392 EUR/m2 | 65 m2

Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartament de vanzare, NOU!, 1 camera, Calea Clujului - Oradea
3
3

COD: ICComision 0% client !Vă propunem spre vânzare apartament cu 1 camera NOU!, situat în zona Calea Clujului, Oradea.Preţ cu TVA de 51400 euro.Imobilul in CF este incadrat ca si spatiu comercial.Imobilul se află într-un complex de apartamente cu 3 etaje si lift, fiind ...

3213 EUR/m2 | 16 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Salvează căutarea