Promovat
Apartament 2 camere decomandat-zona Spitalul Judetean-129.000 euro neg
17
1

Apartament 2 camere decomandat – Zona Spitalului Clinic Oradea Preț: 129.000 € negociabil ✅ Comision 0% De ce să-l alegi: ✨ Suprafață generoasă: 66 mp + 2 balcoane închise ✨ Etaj 1 din 4 – ideal pentru liniște și lumină naturală ✨ Apartament complet mobilat și utilat – gata de mutat ✨ Finisaje moderne: ...

1955 EUR/m2 | 66 m2

Oradea, Bihor

Promovat
De vânzare apartament PB, 3 camere, Rogerius - RENOVAT COMPLET
17

Apartament cu 3 camere, model PB, situat în cartierul Rogerius, pe strada Ioan Cantacuzino – o zonă apreciată pentru accesibilitate și facilități, la 3 minute de Piața Rogerius. Locuința este decomandată, oferind un confort excelent și o compartimentare practică, ideală pentru o familie. Este poziționată ...

1917 EUR/m2 | 60 m2

Rogerius, Oradea, Bihor

Promovat
Teren intravilan 1,163mp de vânzare în Săldabagiu De Munte
9

Teren intravilan 1,163mp de vânzare în Săldabagiu De Munte

De vânzare: Teren intravilan de 1163 mp în Săldabagiu De Munte, acces prin drum secundar, utilități în apropiere. Teren situat în Săldabagiu De Munte, într-o zonă liniștită, aflată în expansiune rezidențială, la doar 10 minute de Magazinul Crișul . Este o opțiune practică pentru persoane fizice care ...

1,163 m2

Oradea, Bihor

Promovat
Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare în zona Calea Clujului
20

Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare în zona Calea Clujului

Vă propunem spre vânzare o casă modernă în stil mediteranean, situată în cartierul Tineretului – ideală pentru locuință de familie sau investiție. Imobilul este dispus pe parter + etaj și beneficiază de o terasă de 25 mp, perfectă pentru relaxare. Suprafața utilă este de 125 mp, iar terenul aferent ...

1191 EUR/m2 | 157 m2

Calea Clujului, Oradea, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Antony Estate | Vanzare Hala - 2020 mp, Borsului - Oradea
11

Antony Estate | Vanzare Hala - 2020 mp, Borsului - Oradea

COD: RFVă propunem spre vanzare în exclusivitate o Hală Industrială aflată într-o zonă de maxim interes, situată pe Ion Mihalache - Oradea, Bihor.Hala este situata pe un teren de 3621 mp, astfel dispune si de o curte generoasa.Caracteristicile imobilului:- Suprafaţă ...

394 EUR/m2 | 2,019 m2

vest, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare 2 Cam, Bloc NOU, Decomandat - Cantemir
12

COD:FAVă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, în bloc nou, decomandat, la etajul 1 din 3, situat în zona Cantemir - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 3 etaje, fiind situat la etajul 1 al acestuia. Deține o suprafață totală ...

2000 EUR/m2 | 55 m2

cantemir, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente noi 2 camere - pret dezvoltator, Iosia
3

PRIMA ARENA – Bloc A4 | Apartamente noi direct de la dezvoltator | Prețuri începând de la 101.500 € + TVAVă prezentăm apartamente noi disponibile în ansamblul rezidențial PRIMA ARENA, situat pe strada Octavian Goga, în cartierul Iosia, Oradea. Proiectul ...

2360 EUR/m2 | 43 m2

iosia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Spatii comerciale in ansamblul Scala Cetate - Oradea
10

COD: AAOportunitate Investițională - Spații Comerciale - Scala Cetate, Oradea*Detaliat in site-ul agentiei Antony EstateLocație StrategicăSpațiul comercial este amplasat în cadrul ansamblului rezidențial modern Scala Cetate, situat într-una dintre zonele ...

16 EUR/m2 | 143 m2

cetatii, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare The Panorama House - Zona Dealuri
15

Antony Estate | Vanzare The Panorama House - Zona Dealuri

COD: FAThe Panorama House - casă de vânzare pe un singur nivel, OradeaVă propunem spre vânzare o casă pe un singur nivel, independentă, avand curte proprie, aflată în zona Dealuri pe strada Izvorului, Oradea. Casa are o suprafață construită de ...

2127 EUR/m2 | 134 m2

dealuri oradea, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare 2 Cam, Openspace - Iosia
8
1

Antony Estate | Vanzare 2 Cam, Openspace - Iosia

COD: FAVă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, renovat în totalitate (inclusiv instalația electrică și sanitară), openspace, la etajul 3 din 4, situat în zona Iosia - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 3 etaje, fiind ...

2022 EUR/m2 | 41 m2

iosia, Oradea, Bihor

Promovat
Antony Estate | Vanzare 2 Cam Investitie RH - Ultra Central
13
6

Antony Estate | Vanzare 2 Cam Investitie RH - Ultra Central

COD: ASVă propunem spre vânzare în exclusivitate un apartament cu 2 camere - nedecomandat, Parter, tip A, complet mobilat și utilat, situat in zona M.Kogalniceanu Ultra Central - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la parterul ...

2315 EUR/m2 | 41 m2

central, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartament de vanzare, 3 camere - Rogerius, zona Bd. Dacia - Oradea
12
1

COD: DCVă propunem spre vânzare un apartament exclusiv, cu 3 camere - decomandat, Etajul 4 din 4, tip B, complet mobilat și utilat, situat in zona Rogerius, orientat spre Bdul Dacia. Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 4 acestuia. ...

1314 EUR/m2 | 70 m2

dacia, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare Studio, Onestilor Oradea
9

Antony Estate | Vanzare Studio, Onestilor Oradea

Vă propunem spre vânzare un apartament tip studio - open space, Etajul 10 din 10, complet mobilat și utilat, situat pe strada Onestilor - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 10 etaje, fiind situat la etajul 10 acestuia. Blocul fiind dotat cu 2 lifturi.Deține ...

2949 EUR/m2 | 39 m2

iosia-nord, Oradea, Bihor

Promovat
Apartament de vanzare, 2 Camere NOU, Iosia, Oradea
12
5

Apartament de vanzare, 2 Camere NOU, Iosia, Oradea

COD: PN Vă propunem spre vanzare în exclusivitate un apartament cu 2 camere, mobilat și utilat, situat in Iosia Nord, str. Erofte Grigore - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 8 etaje, fiind situat la etajul 4 al acestuia, deservit cu 2 lifturi.Deține ...

1592 EUR/m2 | 71 m2

iosia-nord, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartamente NOI de vanzare, Ultracentral - -Oradea
7
4

COD: ICVă propunem spre vânzare în exclusivitate un apartament cu 2 camere open space, Etajul 1 din 4, situat in zona Ultracentral - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 1 acestuia. Blocul fiind dotat cu acoperis.Deține ...

1817 EUR/m2 | 52 m2

ultracentral, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vanzare 3 Cam, Tip D, Decomandat - Velenta
13
2

Antony Estate | Vanzare 3 Cam, Tip D, Decomandat - Velenta

COD: SBVă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere - tip D, Decomandat, Etajul 3 din 4, situat in cartierul Velenta pe strada Gradinarilor - Oradea.Imobilul se află într-un bloc de apartamente cu 4 etaje, fiind situat la etajul 3 cestuia. Blocul fiind dotat cu acoperis.Deține ...

1392 EUR/m2 | 65 m2

Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartament de vanzare, NOU!, 1 camera, Calea Clujului - Oradea
3
3

COD: ICComision 0% client !Vă propunem spre vânzare apartament cu 1 camera NOU!, situat în zona Calea Clujului, Oradea.Preţ cu TVA de 51400 euro.Imobilul in CF este incadrat ca si spatiu comercial.Imobilul se află într-un complex de apartamente cu 3 etaje si lift, fiind ...

3213 EUR/m2 | 16 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Promovat
Antony Estate | Old Brick House, Casa de vanzare, Zona Garii, Oradea
11
3

COD: AAOLD BRICK HOUSE - Casă de vânzare S+ P+M, Oradea, BihorVă propunem spre vânzare o casă S+P+M, independentă, aflată in zona Garii Oradea, Bihor.Casa are o suprafață construită de 304 m², iar suprafața utilă a acesteia este de 215 ...

693 EUR/m2 | 215 m2

garii, Oradea, Bihor

Antony Estate | Spatiu Comercial, NOU!, 1 camera, Calea Clujului - Oradea
3
1

COD: ICComision 0% client !Vă propunem spre vânzare spatiu comercial cu 1 camera NOU!, situat în zona Calea Clujului, Oradea.Preţ de pornire fără TVA 37.300 euro.Imobilul in CF este incadrat ca si spatiu comercial.Imobilul se află într-un complex de apartamente ...

2331 EUR/m2 | 16 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Penthouse de vanzare, NOU!, Calea Clujului - Oradea
7
1

COD: CIComision 0% client!Vă propunem spre vânzare apartament cu 2 camere NOU!, situat în zona Calea Clujului, Oradea.Apartamente disponibile la diferite etaje.Preţ de pornire fără TVA 131.404 euro.Imobilele se află într-un complex de apartamente cu 3 etaje ...

2682 EUR/m2 | 49 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Antony Estate | Vânzare 3 Cam, La Casa, Central Oradea
4
7

Antony Estate | Vânzare 3 Cam, La Casa, Central Oradea

Vă propunem spre vânzare un apartament la casă, cu 3 camere - semidecomandat, la Parter, situat in zona Centrala - Oradea.Apartamentul la casă se află într-o curte comună. Deţine o suprafaţă totală de 98 mp construiţi, iar suprafaţa utilă ...

974 EUR/m2 | 82 m2

central, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartament de vanzare, NOU!, 2 camere, Calea Clujului - Oradea
7
2

COD: CIComision 0% client!Vă propunem spre vânzare apartament cu 2 camere NOU!, situat în zona Calea Clujului, Oradea.Apartamente disponibile la diferite etaje.Preţ de pornire cu TVA 110.800 euro.Imobilele se află într-un complex de apartamente cu 3 etaje si lift, fiind ...

2462 EUR/m2 | 45 m2

calea clujului, Oradea, Bihor

Promovat
Antony Estate | Vanzare The Heritage Hill - Zona Dealuri
20
9

Antony Estate | Vanzare The Heritage Hill - Zona Dealuri

COD: AFThe Heritage Hill - casă de vânzare S+P+M, OradeaVă propunem spre vânzare o casă S+P+M, independentă, aflată pe strada Ion Musceleanu, în zona Dealuri, Oradea. Numele acestei proprietăți este: The Heritage Hill.Casa are o suprafață ...

1284 EUR/m2 | 104 m2

dealuri oradea, Oradea, Bihor

Antony Estate | Apartament de vanzare - 3 camere, Rogerius, zona Spital Pelican
6
3

COD: AAVă propunem spre vânzare în exclusivitate un apartament cu 3 camere, semidecomandat, etajul 4 din 4, cu acoperis tigla, complet mobilat și utilat, situat in zona Rogerius, strada Transilvaniei, langa Spitalul Pelican - Oradea.Deține o suprafață totală ...

1361 EUR/m2 | 69 m2

rogerius, Oradea, Bihor

Salvează căutarea