Promovat
Apartament 3 camere,decomandate,2 balcoane,et. 4,Bdul Decebal,bloc 21
7
4

Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere decomandate, situat pe Bulevardul Decebal,Bloc 21, etaj 4, bloc reabilitat termic în 2024. Suprafață: 66 mp 3 camere decomandate 2 balcoane Uscător comun pe scară Bloc izolat termic recent 2024(costuri mici la întreținere) Zonă foarte bună aproape ...

1038 EUR/m2 | 66 m2

Decebal, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Apartament Năsăud ( lângă Casa de Cultură)
5

Apartament Năsăud ( lângă Casa de Cultură)

Vând apartament aflat la etajul 3, în orașul Năsăud, format dintr-un dormitor, baie, living-bucatarie (open space) si balcon. Apartamentul este situat în blocul nou de lângă Casa de Cultura a orașului. Apartamentul se vinde complet mobilat. Prețul este de 67.500 Euro

1436 EUR/m2 | 47 m2

Nasaud, Bistrita-Nasaud

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Cladire si teren
2
1

Cladire si teren

De vanzare: imobil cu potential comercial si turistic in Romuli, judetul Bistrita-Nasaud O oportunitate rara de investitie intr-o zona cu potential turistic si comercial ridicat Localizare: Imobilul este situat in comuna Romuli, judetul Bistrita-Nasaud, pe DN17C, la intersectia cu drumul spre ...

320 EUR/m2 | 266 m2

Romuli, Bistrita-Nasaud

Teren de vanzare
7

Teren de vanzare

Vând teren extravilan la intrare in satul Floresti, Comuna Nimigea,in suprafață de 40 de ARI.Terenul este intabulat și este situat,chiar langa drumul județean,având o deschidere la drum de peste 100 de metri liniari,fapt pentru care îl face pretabil pentru investiții, construcții și fiind la doar 200 ...

4,000 m2

Floresti, Bistrita-Nasaud

Vând casă în comuna Nuseni sat Rusu de Sus județul Bistrița-Năsăud
9
5

De vânzare casă în Rusu de Sus județul Bistrița-Năsăud la 6 km de Beclean pe Someș 65000 euro, negociabil.Casa are 3 camere, veranda, bucătărie,baie, pivniță și pod.Suprafata 150 metrii pătrați și teren 1400 metrii pătrați ,front stradal 40m la drumul principal și 35m la drumul secundar,intrare pe două ...

433 EUR/m2 | 150 m2

Rusu de Sus, Bistrita-Nasaud

Intravilan Bistrita Bargaului
5
3

Intravilan Bistrita Bargaului

Parcela integrala 3700 mp , pret 16 euro/ mp ,59200 EURO (295000 LEI)lungime aprox. 106,latime 29 m sau parcele separate 1)Parcela de jos 1395 mp , pret 20 euro/mp , 27900 EURO , (139500 LEI)lungime 90 m,latime 14 m 2}Parcela de sus 1870 mp , pret 18 euro/mp , 33660 EURO, (168300 lei)lungime ...

Bistrita Bargaului, Bistrita-Nasaud

Teren extravilan
5
1

Teren extravilan

De vânzare teren extravilan la intrare în Budacu de sus comuna Dumitrita în suprafață totală de 2637 mp la 150 metri de drumul DJ173 (Budacul de sus-Soimuș). Accesul se face din drumul principal asfaltat pe un drum pietruit.

2,637 m2

Budacu de Sus, Bistrita-Nasaud

Teren de vanzare la iesire din localitatea Livezile,spre Rusu Bargaului.
2

Teren de vanzare, 96 ari, la iesire din loc Livezile

9,600 m2

Livezile, Bistrita-Nasaud

Casă de vânzare | Accept si schimb cu apartament
10
3

Casă de vânzare | Accept si schimb cu apartament

Vă oferim spre vânzare o casă, situata central, ideală pentru locuință permanentă sau investiție. - Acoperiș complet renovat în 2024, cu tablă de calitate superioară - Interior și exterior renovate în 2025 zugrăveală nouă, șapă nouă, parchet nou montat - Ferestre cu geam termopan și rame din lemn, ...

722 EUR/m2 | 101 m2

Beclean, Bistrita-Nasaud

Vind 5 hectare compacte in sesul jelnei, Bistrita
9
24

Vind 5 hectare compacte in sesul jelnei, Bistrita

Vând 5 hectare teren in Sesul Jelnei aflat la o distanță de 100m de soseaua principala .Mai am o parcela de 2,37hectare de închiriat. Terenul este îngrădit in totalitate. Utilități : Apa + curent pe teren și canalizarea la 100m de teren. Preț : 2100 euro ar Dacă sunteți interesat va rog sa mă contactați ...

50,000 m2

Jelna, Bistrita-Nasaud

Ap.4 cam.116mp bloc nou,parcare proprie
10
9

Ap.4 cam.116mp bloc nou,parcare proprie

Proprietar,comision 0. De vânzare apartament 4 camere bloc nou cu scară interioară(conform c.f.)et 3,construit in anul 2008. Suprafață construită 116 mp, Suprafață utilă 93 mp Compartimentat pe două nivele astfel: nivel 1-hol intrare dormitor matrimonial cu ieșire pe balcon, baie, bucătărie, living cu ...

1161 EUR/m2 | 93 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament.decomandat 2 cam +dressing
8
17

Apartament.decomandat 2 cam +dressing

Proprietar, comision 0 Vând apartament cu 2 camere, de 54 mp, pe strada Valeria Petrescu, în apropiere de Liceul Grigore Moisil și de centre comerciale. Ideal pentru locuit sau investiție, apartamentul oferă spațiu generos și o locație excelentă. Preț: 71.000 euro. Pentru detalii și vizionări, conta ...

1358 EUR/m2 | 50 m2

Independenței, Bistrita, Bistrita-Nasaud

teren Bistrita Sarata
5
21

teren Bistrita Sarata

VAND SAU INCHIRIEZ parcele de teren intravilan in cartier Sarata din Bistrita. Parcelele au suprafata de 7 ari la asfalt cu toate utilitatile. pret pe ar incepand de la 2000 euro. Terenurile sunt intabulate in CF in cota 1 1 fiecare. Certificat de Urbanism zona B locuinte maxim P+2.

705 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Spațiu comercial 70 mp, zona Selgros
5
2

Spațiu comercial 70 mp, zona Selgros

De vanzare, spatiu comercial, 70 mp, pretabil pentru diverse activitati, magazin, cabinete, saloane de infrumusetare, birouri, sala sport, etc., zona Selgros. Pret inf. 96.500 euro, pentru vânzare, iar la închiriere 2000lei lunar+garanție, Se accepta și unele variante, sau posibilitate achitare in 3 ...

1379 EUR/m2 | 70 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Casă P+1+M, 350 mp, teren 70 ari, Livezile, la 9 km de Bistr...
9
4

Oferim spre vanzare casă P+1+M, 350 mp, 6 camere, 4 bai, 2 garaje, beci, etc,semifinisata, încălzire pardoseala, cu utilități, apa, curent trifazic, teren aferent imprejmuit 70 arii, pozitie deosebita, și retrasa, in localitatea Livezile. Pret inf. 179.500 euro

485 EUR/m2 | 370 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

vand teren cu front DN 17 teren langa lac și pădure
10
31

vand teren cu front DN 17 teren langa lac și pădure

Vând terenuri unul 25 ari langa lac sarat si namol celalalt teren 9 ari cu parte de lac apa dulce ambele intre Sarata si Saratel 10km de Bistrița Teren cu front la DN 17 19000 m2 între Șintereag și Șieu Sfântu cu drum acces pe toată lungimea pt hale sala de nunti agricultura ferma pensiune agroturistica ...

30 m2

Saratel, Bistrita-Nasaud

vand teren cabana, investitii ,teren casa, spatiu comercial
17
21

vand teren cabana, investitii ,teren casa, spatiu comercial

Vand teren Saratel langa lacul sarat si namol 25ari zona frumoasa pt cabane si un teren de 9ari la liziera padurii cu parte din lac si iesire la drum,Teren in Sieu Sfantu 30ari cu utilitati ,teren 60 ari Sieu Sfantu pt cabane zona linistita la liziera padurii, teren190ari la DN17bun pt orice investitii ...

Saratel, Bistrita-Nasaud

Vând teren extravilan Bistrita
1
2

Vând teren extravilan Bistrita

Teren extravilan Ridul Stana Sigmir, în suprafață de 23198 mp.

23,198 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

apartament 3 camere Andrei Muresanu langa Lama
5
7

apartament 3 camere Andrei Muresanu langa Lama

bloc izolat termic, etaj intermediar cu lift ascensor, foarte aproape de stații mijloace transport în comun, școală, spital, Unitatea Militară,zone comerciale apropiate Lamă,Han Decebal,mall-uri foarte aproape, stație tren în spate la școală, apartament la soare, luminos, fara igrasie . Alt avantaj se ...

1439 EUR/m2 | 61 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Vând  apartament 2 camere Bistriţa Strada Locotenent Călin
10
12

Vând apartament 2 camere Bistriţa Strada Locotenent Călin

Vând apartament 2 camere dublă orientare,decomandat,bucatarie mare,baie cu geam ,parcare.Zona foarte bună și liniștită, aproape de scoli,magazine ,piață, centru.Apartamentul este izolat ,geamuri termopan.Se vinde complet mobilat. Telefon 0sapte5doi1noua0noua3șase

1571 EUR/m2 | 56 m2

Andrei%2bMure%25c8%2599anu, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Casa cu teren 5,5 arii , Beclean , Strada Grigore Silasi 27
7
7

Casa cu teren 5,5 arii , Beclean , Strada Grigore Silasi 27

Vand casa in Beclean strada Grigore Silasi nr, 27 cu teren 5.5 arii intabulat . Casa dispune de curent, gaz , canalizare la poarta . Pret 85000 euro NEGOCIABIL !

1214 EUR/m2 | 70 m2

Beclean, Bistrita-Nasaud

Teren de vânzare 2

Teren de vânzare

Vând teren arabil în suprafață de 29 ari în com.Chiuza

Chiuza, Bistrita-Nasaud

Salvează căutarea