Promovat
 Apartament 3 camere, renovat, într-o zonă liniștită – Beclean
5
2

Apartament 3 camere, renovat, într-o zonă liniștită – Beclean Ven Imobil vă oferă spre vânzare un apartament modern, cu 3 camere, situat în orașul Beclean, într-un cartier liniștit și bine conectat la facilitățile orașului. Ideal pentru o familie sau un cuplu care își dorește un spațiu generos, luminos ...

1300 EUR/m2 | 50 m2

Beclean, Bistrita-Nasaud

Promovat
Teren intravilan 1270 mp | Centura Bistriței | M1a | Deschidere 16 ml |
2

Ven Imobiliare oferă spre vânzare un teren intravilan situat pe centura Bistriței, într-o zonă cu potențial ridicat de dezvoltare. Suprafață: 1270 mp Deschidere: 16 ml Amplasare: la drum principal Încadrare urbanistică: ✔ zonă M1a – subzonă mixtă ✔ în afara zonei protejate ✔ regim de înălțime: ...

1,270 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Hala Productie , Spatii frigorifice ,Sediu Birouri
9

Hala Productie , Spatii frigorifice ,Sediu Birouri

DE VANZARE : HALĂ PRODUCȚIE , SPATII FRIGORIFICE ,SEDIU BIROURI ȘI APARTAMENTE SERVICIU Locație: Năsăud (în apropierea fabricii Intex). Proprietate cu oportunitate de investitii si dezvoltare a unui busniess de succes. Fără sarcini juridice, cadastru realizat. Detalii tehnice: Suprafața construită: ...

Nasaud, Bistrita-Nasaud

Promovat
Apartament 1 cameră | 41,2 mp | Str. Dragoș Vodă | Etaj 4 |
7

Apartament 1 cameră | 41,2 mp | Str. Dragoș Vodă | Etaj 4 |

Ven Imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat pe strada Dragoș Vodă, la etajul 4, cu o suprafață utila de 41,2 mp. Zonă accesibilă, aproape de puncte de interes Compartimentare: ✔ cameră spațioasă ✔ bucătărie ✔ baie ✔ hol ✨ Avantaje: ✔ suprafață generoasă pentru o garsonieră ✔ ...

896 EUR/m2 | 41 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vanzare!!!
7
3

Apartament de vanzare!!!

Apartament cu două camere, în suprafață de 57 m2 (la care se adaugă suprafața celor 2 balcoane). Apartamentul are 2 balcoane închise complet cu geamuri termopan și izolate termic. Recent renovat. Debara pe casa scării pentru depozitare. Blocul a fost izolat recent la exterior. Loc de parcare acoperit. ...

1018 EUR/m2 | 57 m2

Beclean, Bistrita-Nasaud

Casa de vanzare in Budacu de jos
2
1

Casa de vanzare in Budacu de jos

Casa de vanzare Budacu de jos, la 6 km de centrul orașului Bistrița Proprietatea deține 3 camere, un hol spațios, baie, bucătărie si beci mare sub doua camere. Are grajd si lemnarie. Suprafața totală 2400 mp. ACOPERISUL A FOST SCHIMBAT RECENT!! Pret: 80000 euro negociabil Contact:

727 EUR/m2 | 110 m2

Budacu de Jos, Bistrita-Nasaud

2 case finisate+1ha teren+ lac in Șintereag
8
9

2 case finisate+1ha teren+ lac in Șintereag

Descoperiți o proprietate într-o zonă liniștită, plină de verdeață și cu acces facil la orașele Beclean( 7km), Bistrița (17km) sau aeroport Cluj(80km). Deși beneficiați de faptul că este cu acces la drum european, proprietate fiind dispusă pe 10.000 de teren, vă oferă și o oază de liniște. Cele 2 case ...

623 EUR/m2 | 400 m2

Sintereag, Bistrita-Nasaud

casa plurifamiliara loc Dipsa
10
1

casa plurifamiliara loc Dipsa

Pe un teren de 4.000 m2 situat in localitatea Dipsa la 20 min de Bistrita, casa principala de 240 m2: - salon de 38 m2 - bucatarie - 2 bai - 4 camere - garaj A doua constructie de circa 140m2 nu a fost niciodata locuita dar este finisata si poate devenii o casa. casa a fost izolata la exterior in 2023. ...

526 EUR/m2 | 380 m2

Dipsa, Bistrita-Nasaud

Apartament Năsăud ( lângă Casa de Cultură)
5
1

Apartament Năsăud ( lângă Casa de Cultură)

Vând apartament aflat la etajul 3, în orașul Năsăud, format dintr-un dormitor, baie, living-bucatarie (open space) si balcon. Apartamentul este situat în blocul nou de lângă Casa de Cultura a orașului. Apartamentul se vinde complet mobilat. Prețul este de 67.500 Euro

1436 EUR/m2 | 47 m2

Nasaud, Bistrita-Nasaud

Teren extravilan de vânzare – ideal pentru casă sau parcelare în 2 loturi
5

Teren extravilan de vânzare – ideal pentru casă sau parcelare în 2 loturi Se oferă spre vânzare teren extravilan în suprafață de 1000 mp, amplasat într-o zonă liniștită , cu locuințe construite în imediata apropiere. Avantaje: • Două fronturi stradale – permite acces separat și parcelare în 2 ...

1,000 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Bijuterie Turistică în Pasul Tihuța: Pensiune Elegantă de Vânzare
20
5

Această pensiune deosebită, situată în Pasul Tihuța, la 1200 m altitudine , este o oportunitate excelentă pentru investitorii din turism. Cu 18 camere elegante și un restaurant de 100 de locuri (+80 locuri pe terasa) , pensiunea oferă confort și rafinament într-un cadru natural de excepție. Ideală ...

571 EUR/m2 | 1,279 m2

Piatra Fantanele, Bistrita-Nasaud

Apartamente 3 camere  - Comision 0% pt cumparator
10
2

Apartamente 3 camere - Comision 0% pt cumparator

Apartamente 3 camere Localizare Excepțională: • Strada Moșilor: Un cartier nou intr-o zona linistita ,cu acces rapid la facilități și puncte de interes ale orașului. Viziunea Proiectului: • Demarare: 01.04.2024 • Finalizare estimată: 01.04.2025 • Concept: Un complex rezidențial modern, proiectat ...

1575 EUR/m2 | 90 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Teren de Vânzare Aleea Trifoiului - O Investiție în Viitorul Tău.
5
3

Alliance vă oferă spre vânzare două parcele de 750 mp, situate pe Aleea Trifoiului, într-o zonă rezidențială în plină dezvoltare. Suprafață: 750 mp/parcela Deschidere la drum: 21,81 m/parcela Lungime: 34,16 m/parcela Drum de acces: 8 m lățime (după parcelare) Acces facil din două direcții: • Strada ...

750 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament Nou 3 Camere -Fără Comision
15
2

Apartament Nou 3 Camere -Fără Comision

Apartament Nou 3 Camere -Fără Comision Agenția Alliance Imobile vă oferă spre vânzare un apartament spațios, situat la parterul unui bloc nou, finalizat în 2025. Suprafață utilă: 72 mp Compartimentare: • Bucătărie open space cu living • 3 dormitoare • Cămară • 1 baie • 1 logie Finisat la cheie ...

1597 EUR/m2 | 72 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament Nou 4 Camere -Fără Comision
8

Apartament Nou 4 Camere -Fără Comision

Apartament Nou 4 Camere - Fara Comision Agenția Alliance Imobile vă oferă spre vânzare un apartament spațios, situat la parterul unui bloc nou, finalizat în 2025. Suprafață utilă: 82 mp Compartimentare: • Bucătărie open space cu living • 3 dormitoare • Baie • Logie • Cămară Finisat la cheie – gata ...

1598 EUR/m2 | 82 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Teren de vanzare Colibita

Teren de vanzare Colibita

Teren de vanzare la Colibita, suprafata 3.800m cu vedere asupra lacului. Se vinde doar integral. Pentru mai multe informatii, va rugam sa ne contactati telefonic.

3,800 m2

Colibita, Bistrita-Nasaud

vand casa
5
2

vand casa

Interior la Gri - 2 dormitoare - bucătarie - debara - baie - posibilitate de încă doua camere și un dressing la mansardă - 5 ari de teren - curte împrejmuită cu gard de beton - instalație electrica noua - 57m pe nivel - pret 24500 negociabil - pentru mai multe informații contactatima

430 EUR/m2 | 57 m2

Salcuta, Bistrita-Nasaud

Casă de vânzare în Bistrița, cartier Unirea   Strada Cătinei
10

Casă de vânzare în Bistrița, cartier Unirea Strada Cătinei

Casă potrivită pentru o familie care își dorește liniște, spațiu și confort, situată într-o zonă liniștită, cu acces ușor către oraș. Strada de acces a fost recent asfaltată. Casa este construită pe un teren de 5 ari, complet împrejmuit, și are regim de înălțime Demisol + Parter + Mansardă. Demisol ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Unirea, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Casa De Vanzare
6
5

Casa De Vanzare

Casa de vanzare ! Casa cu 3 camere+bucatarie+baie+camara Casa are o suprafata totala de 117 mp Centrala pe gaz Apa Curent Casa este construita pe un teren cu suprafata de 2338 mp Este situata la soseaua principala Oras: Beclean, Str:Beclenut, Nr: 73, Jud: Bistrita Nasaud Pret: 99.900 Euro Negociabil Pentru ...

854 EUR/m2 | 117 m2

Beclean, Bistrita-Nasaud

Vând teren 30 ari (eventual parcele 10 ari)
5
2

Vând teren 30 ari (eventual parcele 10 ari)

Teren extravilan (aproape de intravilan), livadă pruni, zona SubCetate deasupra ANL, priveliște superbă spre toata Bistrița.

Bistrita, Bistrita-Nasaud

vand teren
1

vand teren

buna am spre vanzare teren extraviland în Mintiu zona becina cu o suprafață de 1h , pentru mai multe detalii sunati sau mesaj pe watapp

1,000 m2

Mintiu, Bistrita-Nasaud

Vând apartament - direct de la proprietar
10
2

Vând apartament - direct de la proprietar

Apartamentul este compus din 2 camere, 1 hol, 1 baie, 1 bucătărie închisă, 1 balcon închis, incalzire in pardoseala, aer condiționat, centrala noua (2024), electrocasnice in garantie. Se vinde complet utilat si mobilat, ca in imagini. Este renovat complet, de la instalatie electrica pana la cele mai ...

1431 EUR/m2 | 65 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 1 camera, 56 mp, strada Codrisor
5

Apartament 1 camera, 56 mp, strada Codrisor

Blitz va propune un apartament spațios cu 1 dormitor, situat la parterul unui bloc amplasat într-o zonă frumoasă și liniștită, pe strada Codrișor. Locuința este compusă din: Dormitor generos și luminos Bucătărie mare și practică Baie încăpătoare Hol de acces foarte spațios Apartamentul este complet ...

1161 EUR/m2 | 56 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

 Vand Garsoniera
8
1

Vand Garsoniera

Vand Garsoniera Calea Moldovei etaj 4,mobilata,zona bine cotata ,cu acces rapid la magazine si transport,buna pt locuit sau investitie.pt cei interesati va rog trimiteti mesaj nu sunati multumesc .