Promovat
 Apartament 2 camere / etaj 1 / loc de parcare si boxa / zona CETATII
5

Ven Imobiliare vă prezintă un apartament într-un complex rezidențial nou – 2026 Zona Cetății, lângă Kaufland și Penny, Etaj 1 ️ Imobil solid, cu placă de beton între nivele, apartament aflat la roșu, termen de finalizare în acest an ✨ Detalii apartament: • ️ 2 camere • ️ Living + bucătărie open ...

1902 EUR/m2 | 53 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
 Apartament cu o camera, bloc nou 2026, 48 mp, etaj 1/parcare inclusa
5

VEN IMOBILIARE vă prezintă un ansamblu rezidențial nou – 2026, bloc din cărămidă, cu finisaje premium, situat într-o zonă excelentă, în apropierea Cetății, lângă Penny și Kaufland. Tip: Apartament cu o camera / Studio Suprafață totală: 48 mp Etaj: 1 din P+3 Orientare: S–V Preț: 1.600 €/mp (TVA ...

2021 EUR/m2 | 38 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Teren 19000 MP deschidere DN 17
5

Teren 19000 MP deschidere DN 17

Ven Imobiliare oferă spre vânzare un teren cu front la DN 17, situat între Șintereag și Șieu Sfântu, cu o suprafață de 19.000 mp. Terenul beneficiază de: front stradal la DN 17 drum de acces pe toată lungimea drum în partea din spate, facilitând accesul dublu Este ideal pentru dezvoltări precum: hale ...

19,000 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Apartament 2 camere
7

Apartament 2 camere

-Oferim spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la etajul 4, într-un bloc izolat, pe strada Sucevei. -Apartamentul este situat într-o zonă bună a oraşului aproape de multe puncte de interes importante, cum ar fi: şcoli , magazine, piaţa, centre comerciale etc . -Are suprafaţă ...

1168 EUR/m2 | 47 m2

nord-vest, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vânzare Andrei Mureșanu, etajul 2
7
1

Apartament de vânzare Andrei Mureșanu, etajul 2

Persoană fizică VÂND APARTAMENT RENOVAT ANDREI MUREȘANU, ETAJUL 2 Apartament cu 2 camere spațioase, bucătarie separată, suprafață 60mp, ușa intrare metalică, balcon închis cu termopan, parchet, uși, obiecte sanitare noi, blocul este reabilitat termic interior exterior, loc de parcare inclus. Apartamentul ...

1317 EUR/m2 | 60 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

De vanzare teren extravilan în localitatea Jelna, la 6 km de Bistrita
3
1

Terenul are o suprafață de 47,50 arii, se poate face orice pe el. Se parceleaza la cerere, minim 10 arii. Fac si schimb cu garsoniera sau apartament

4,750 m2

Jelna, Bistrita-Nasaud

Vand apartament 2 camere
9
2

Vand apartament 2 camere

Vand 2 camere 56mp, etaj 3, str. Intr. Visinului, apartamentul are beci spatios

1411 EUR/m2 | 56 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Teren de vânzare

Teren de vânzare

Se oferă spre vânzare teren extravilan cu suprafața de 8.491 mp, situat în proximitatea străzii Codrului Beclean, într-o zonă liniștită. Terenul are o poziționare avantajoasă, fiind potrivit pentru investiție, activități agricole sau alte utilizări. Dispune de o porțiune cu un lac de pești și o livadă ...

8,491 m2

Beclean, Bistrita-Nasaud

Casa In zona Rurala cu gaz/curent/apa
5

Casa In zona Rurala cu gaz/curent/apa

Blitz vă propune spre vânzare o casă la țară, cu potențial enorm pentru renovare și modernizare. Proprietatea beneficiază de utilități - gaz, curent și apă curentă. Este o construcție tradițională, așezată pe un teren generos, care oferă o bază solidă pentru cei dornici să-și pună amprenta pe o locuință. Casa ...

385 EUR/m2 | 130 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Teren de vanzare
4
1

Teren de vanzare

Vind 24 de ari zona rezidentiala "la soare " in Bistrita jud B.N 2600 euro Ar Persoana fizica Extravilan intravilan: extravilan Suprafata utila: 2 400 m Descriere La iesire din orasul Bistrita jud .BN zona construibila ,cale de acces si retea de curent cam la 50 de metri , case de vacanta si ...

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament de vanzare 2 camere, 58 mp  ,zona Calea Moldovei
7

Apartament de vanzare 2 camere, 58 mp ,zona Calea Moldovei

Blitz oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, având o suprafață de 58 mp, compartimentat practic și eficient. Locuința se vinde complet mobilată și utilată, exact ca în fotografii, fiind pregătită pentru mutare imediată, fără necesitatea unor investiții suplimentare. Apartamentul este foarte ...

1086 EUR/m2 | 58 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Vânzare apartament 3 camere,  Decebal, 65 mp utili
7

Vânzare apartament 3 camere, Decebal, 65 mp utili

Bis Imobiliare propune spre vanzare un apartament cu 3 camere situat în zona Decebal, una dintre cele mai căutate și apreciate zone ale orasului! Locuința se află la etajul 4/4 al unui bloc izolat termic, cu acoperiș schimbat, oferind siguranță și confort termic pe tot parcursul anului. Cu o suprafață ...

1062 EUR/m2 | 65 m2

decebal, Bistrita, Bistrita-Nasaud

De vanzare apartament 2 camere – Bistrita, Aleea Plopilor, jud BN
12
2

De vanzare apartament 2 camere ndash; Bistrita, Aleea Plopilor, jud Bistrita Nasaud Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Bistrita, jud Bistrita Nasaud, Aleea Plopilor, la etajul 2 al unui imobil intretinut. Locuinta este semidecomandata, avand o suprafata utila de 49 mp si o ...

1255 EUR/m2 | 49 m2

central, Bistrita, Bistrita-Nasaud

12
1

1327 EUR/m2 | 49 m2

central, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Casă Tradițională, finisata si izolata – La 15 min de Bistrița
8
2

Blitz ofera spre vânzare o casă tradițională, situată într-o zonă liniștită, la doar 15 minute de Bistrița. Proprietatea a beneficiat de renovări recent, fiind pregătită să devină o casa sau o locatie de scapare de oras pentru cei care caută liniștea de la sat fără a renunța la utilitățile moderne Detalii ...

1160 EUR/m2 | 50 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Proprietate exclusivista de vanzare - Valea Sigmirului
11

Proprietate exclusivista de vanzare - Valea Sigmirului

Blitz propune spre vanzare o proprietate exclusivistă de vânzare | Eleganță, confort și tehnologie premium. Există locuințe… și există proprietăți care definesc un stil de viață. Această reședință impresionează prin arhitectură, spațiu și atenția desăvârșită la detalii, fiind creată pentru cei care ...

2750 EUR/m2 | 200 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Casa de vacanta-Exclusivitate-Cumparator Comision 0-Sat Fiad ( Comuna Telciu)
20

Exclusivitate - Blitz ofera spre vanzare casa de vacanta -6 camere. În județul Bistrița-Năsăud, în satul Fiad (comuna Telciu), te așteaptă o proprietate care nu este doar o casă — este un refugiu. Situată la doar 8 km de Păstrăvăria Fiad, casa are o suprafață de 140 mp și este amplasată pe un teren ...

821 EUR/m2 | 140 m2

Nasaud, Bistrita-Nasaud

19 ari teren str.Trifoiului
7
2

19 ari teren str.Trifoiului

Se vinde 19 ari teren intravilan str.Trifoiului nr.60 cu toate utilitatile in zonă.Pret 6000 eu ar.tel.

1,900 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Casa noua superfinisata – zona Pensiunea Morariu,  Bistrita, Jud BN
8

Casa noua superfinisata – zona Pensiunea Morariu, Bistrita, Jud BN

Casa noua superfinisata la cheie ndash; zona Pensiunea Morariu, Bistrita, Jud Bistrita Nasaud Va oferim spre vanzare o casa individuala, nou construita, situata in municipiul Bistrita, in zona Pensiunea Morariu, o locatie linistita si apreciata, ideala pentru locuit. Imobilul este superfinisat la cheie, ...

1458 EUR/m2 | 120 m2

nord, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Casa moderna P+E superfinisata in Bistrita – Pensiunea Morariu,  Jud BN
7

Casa moderna P+E superfinisata in Bistrita – Pensiunea Morariu, Jud BN

Casa moderna P+E, finisata la cheie, zona rezidentiala ndash; Pensiunea Morariu, Bistrita, jud Bistrita Nasaud Va prezentam o proprietate deosebita, ideala pentru o familiea care isi doreste confort, intimitate si o locuinta moderna, situata intr-o zona linistita, exclusiv de case ndash; in apropiere ...

1475 EUR/m2 | 120 m2

nord, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Garosniera de vânzare strada Carpați
7

Garosniera de vânzare strada Carpați

Bis Imobiliare oferă spre vânzare Garosniera situată la parter strada Carpați . Imobilul are o suprafață de 26 mp . Blocul este izolat termic . Preț : 46.000 euro !

1769 EUR/m2 | 26 m2

central, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Apartament 3 camere Decebal
6

Apartament 3 camere Decebal

Apartament de 3 camere, situat la mansardă (etaj 5/5), compus din 2 dormitoare, living, bucătărie, baie și spații de depozitare. Suprafața utilă este de 50 mp în acte, cu aproximativ 70 mp în realitate. Locuința este finisată și mobilată modern, gata de mutare. Imobilul este intabulat, cu toate documentele ...

1200 EUR/m2 | 50 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Teren Intravilan Crainimat DN17
2

Teren Intravilan Crainimat DN17

Vand teren intravilan la intrarea in Crainimat cu iesire la DN17, 30 ari, 1200 euro ar NU SE VINDE PARCELAT Mai multe informatii la numarul de telefon sau in Crainimat pe Strada Principala nr. 222

Crainimat, Bistrita-Nasaud

Teren intravilan zona Dedeman
3

Teren intravilan zona Dedeman

Vand teren intravilan 626 m2, cu toate utiilitatile ,strada Corneliu Botos(Dinu Lipati) zona Dedeman,pe o suprafata dreapta , perfect pentru constructie, fiind situat intr-o zona linistita de case si vile. Posibilitate de schimb cu apartament. Pret : 9999euro ar

Independenței, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Categorii

Județe

Bistrita-nasaud
Salvează căutarea