Promovat
 Case Premium în Ansamblu Rezidențial–Zona Beclean | De la 59.900€/ COMISION 0
20

Case Premium în Ansamblu Rezidențial Privat – Zona Beclean | De la 59.900 € – Semifinisat Ven Imobiliare Bistrița vă propune spre vânzare un proiect rezidențial modern, format din 12 case individuale, amplasate într-o zonă liniștită, aerisită și verde, ideală pentru familii sau pentru cei care își ...

856 EUR/m2 | 70 m2

Sintereag, Bistrita-Nasaud

Promovat
Apartament 3 camere,decomandate,2 balcoane,et. 4,Bdul Decebal,bloc 21
7
4

Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere decomandate, situat pe Bulevardul Decebal,Bloc 21, etaj 4, bloc reabilitat termic în 2024. Suprafață: 66 mp 3 camere decomandate 2 balcoane Uscător comun pe scară Bloc izolat termic recent 2024(costuri mici la întreținere) Zonă foarte bună aproape ...

1038 EUR/m2 | 66 m2

Decebal, Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
 Apartament 2 camere, complex nou, P+2, 58MP
6
1

Apartament 2 camere, complex nou, P+2, 58MP

Ven Imobiliare vă prezintă un apartament cu 2 camere, situat într-un complex rezidențial nou (P+2), la etajul 2, în aceeași zonă modernă și liniștită din Sudul orașului. Apartamentul are o suprafață totală de 58 mp (51 mp utili) și este decomandat, compartimentat inteligent: Living luminos Bucătărie ...

1678 EUR/m2 | 51 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
 Casă individuală | 120 mp utili | 500 mp teren | cartier Unirea
12

Ven Imobiliare vă propune o locuință modernă, situată într-un cartier liniștit de case noi, perfectă pentru o familie care își dorește confort și intimitate. Suprafață teren: 500 mp Suprafață utilă: 120 mp ✨ Compartimentare inteligentă: * 3 camere * Living open-space cu bucătărie * 2 băi (inclusiv ...

1250 EUR/m2 | 120 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Penthouse de 2 camere cu terasa de 68mp
11
1

Penthouse de 2 camere cu terasa de 68mp

Apartament de 57mp la ultimul etaj cu terasa de 68mp si vedere panoramica, decomandat, cu baie dotata cu geam, ideal pentru cuplu sau afaceri hoteliere. va asteptam la vizionare. Cod ofertă / ID BLITZ: P14249

1658 EUR/m2 | 57 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Casa individuala,180mp, 5000 mp teren plus Hala 550mp.CEPARI
14

Blitz ofera spre vanzare o casa individuala, intr-o zona linistita in CEPARI, insorita si cu acces facil spre sau dinspre oras. Casa are o suprafata de 180 mp utili, este pozitionata pe un teren in suprafata de 5000mp si este dispusa pe un nivel plus mansarda compartimentata astfel: Parter: living, bucatarie, ...