Promovat
Spatiu comercial de vanzare zona centrala , pret 160.000 euro+ Tva !
3

Agentia imobiliara Enkle va propune spre vanzare un spatiu comercial, zona centrala in apropiere de Piata Mare, cu o suprafata de 113 mp, prevazut cu un grup sanitar, centrala termica, aer conditionat, finisaje de lux, pret 160000 euro +TVA !Pentru mai multe informatii sau vizionare apelati 0756232093 ...

1633 EUR/m2 | 98 m2

ultracentral, Botosani, Botosani

Promovat
vand ferma agrozootehnica
20
13

vand ferma agrozootehnica

PRET 250.000 DE EURO ar fi o varianta sa vand doar terenul in suprafata de 26-27 ha si 1,6 ha teren impadurit cu pretul de 160000 de euro iar casa cu constructiile si suprafata de 6000 mp gradina in centrul satului sa o vand ulterior altui cumparator IN TOAMNA VAND CELE 4 VACI SI O JUNINCA ...

Oroftiana, Botosani

Promovat
Teren intravila 4300 mp-Icuseni/Vorona,pret 4 e/mp negociabil!
3

!! DE VANZARE !!Teren intravilan ideal loc de casa sau afacere, situat in Sat Icuseni/Com.Vorona, la strada principala, suprafata de 4300 mp,intravilan, pret 4 euro/mp negociabil ! Terenul este intabulat și se pot face actele imediat. tel.0756232093

4,300 m2

Icuseni, Botosani

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa batraneasca de vanzare
10
18

Casa batraneasca de vanzare

Vand casa batraneasca in sat Podeni, comuna Corlateni. Pe strada Paraului. Suprafata 20 ari. dintre care 4 ari de vie. Utilitati trase: Lumina, apa. Pret 9000 Euro, negociabil. Pentru mai multe detalii despre casa sunati la: sau

45 EUR/m2 | 200 m2

Podeni, Botosani

De vânzare / Închiriere – Apartament 3 camere decomandat
8
4

De vânzare / Închiriere – Apartament 3 camere decomandat

De vânzare / Închiriere – Apartament 3 camere decomandat Zona Stadion, situat la etajul 3 Suprafață: 73 mp 3 camere decomandat 2 băi 2 balcoane închise Centrală termică nouă cu wi-fi Aer condiționat Tâmplărie PVC Mobilat și utilat complet Preț vânzare: 110.000 € (negociabil) Preț închiriere: ...

1667 EUR/m2 | 66 m2

central, Botosani, Botosani

Vand teren intravilan 13629 mp  deschidere 150 ml la Calea Nationala
3

Vand teren intravilan 13629 mp deschidere 150 ml la Calea Nationala

Teren intravilan de vânzare – 13.629 mp, Botoșani, Calea Națională Oportunitate rară pe piața imobiliară din Botoșani: teren intravilan compact, 13.629 mp, situat pe Calea Națională, cu o deschidere excepțională de 150 ml la Calea Nationala ✔ Toate utilitățile disponibile (apă, canalizare, gaz, energie ...

13,629 m2

nord-est, Botosani, Botosani

Teren intravilan deosebit - Roma, Botosani
7
3

Teren intravilan deosebit - Roma, Botosani

Vând teren intravilan 4.725 mp comuna Roma, jud. Botoșani De vânzare teren intravilan în suprafață de 4.725 mp (aprox. 54 m x 88 m), situat în vatra satului Roma, la doar 15 km de municipiul Botoșani. - Panta foarte mică, cu pământ cernoziom fertil și livadă de cca. 450 mp - Fântână veche din piatră ...

4,725 m2

Roma, Botosani

Vand garsoniera 22 mp 3

Vand garsoniera 22 mp

Vand garsoniera,22 mp,et 3, mobilata .Mai multe detalii pe What s App: .

1227 EUR/m2 | 22 m2

Botosani, Botosani

vanzare teren,loc.Saucenita,jud.Botosani ,hotar cu Dorohoi 4

vanzare teren,loc.Saucenita,jud.Botosani ,hotar cu Dorohoi

Vand teren intravilan,hotar cu Dorohoi, langa fabrica de mobila Rotar, la aproximativ 300m de la DN Dorohoi- Botosani.Suprafata este de 14700mp.Deschidere la ambele capete de 26m.Poate fi parcelat.Se vinde toata suprafata.

14,700 m2

Saucenita, Botosani

Casa de vanzare judetul botosani
10
2

Casa de vanzare judetul botosani

Vând casa în județul Botoșani sat Miorcani pret 15.000 euro pentru mai multe detalii sunați la nr sau la

1 EUR/m2 | 1,130 m2

Miorcani, Botosani

Casa cu teren generos
3
1

Casa cu teren generos

Se oferă spre vânzare o casa individuala cu teren generos 10000 mp zona Cobala la 3 km de Dorohoi Caracteristici teren: -7300 metri teren extravilan -2900 mp intravilan pt constructii -23 metri deschidere stradala Proprietate conține: - 1 casa batraneasca din valiuga -1 casa cu 2 camere din caramida CARACTERISTICI ...

450 EUR/m2 | 100 m2

Sendriceni, Botosani

Case noi P+1, teren generos   Zona Dobosari
5
2

Case noi P+1, teren generos Zona Dobosari

Se oferă spre vânzare case noi, finalizate în anul 2026, situate în zona Dobosari, într-o locație liniștită, potrivită pentru locuit. Imobilele sunt construite din cărămidă și se predau la cheie, cu finisaje moderne și compartimentare eficientă. Locuințele au regim de înălțime P+1 și o suprafață utilă ...

285 EUR/m2 | 138 m2

Botosani, Botosani

Apartament cu 3 camere pe Aleea Arcului (zona Bulevard
5

Apartament cu 3 camere pe Aleea Arcului (zona Bulevard

Vindem apartament cu 3 camere pe Aleea Arcului (zona Bulevard), la etajul 2, decomandat, bloc de cărămidă. Imobilul are 60 mp utili+ 2 balcoane și boxă de 8 mp (proprietate), este izolat termic, centrala termica, necesită renovare. Prețul este 87.000 eur) negociabil. Relații la telefon

1450 EUR/m2 | 60 m2

Botosani, Botosani

Apartament cu 2 camere pe Octav Onicescu
5
2

Apartament cu 2 camere pe Octav Onicescu

Vindem apartament cu 2 camere pe Octav Onicescu( zona Primăverii ) la etajul 4 cu șarpantă. Imobilul este decomandat, are 50 mp + 2 balcoane , renovat complet ( instalații electrice și sanitare , centrala termica , gresie, faianță, termopan, uși interioare) Apartamentul se vinde cu mobila și electrocasnice( ...

1500 EUR/m2 | 50 m2

Botosani, Botosani

Casa A Frame 180mp + Teren 1900mp Varfu Campului - Botosani - Suceava - Dorohoi - Siret
10
1

Casa rezidential tip A Frame Subsol locuibil + Parter = 181 mp Teren 1911 mp imprejmuti in totalitate + poarta acces culisanta Parte superioara locuibila si utilata cu intrare separata - placa beton 80mp B350 si Lemn structura A - izolata cu panou sandwich de 10cm cu densitate deosebita made in Italy ...

760 EUR/m2 | 181 m2

Varfu Campului, Botosani

Apartament 3 camere

Apartament 3 camere

Vând apartament cu 3 camere decomandat, recent renovat,partial mobilat, situat ultracentral,80 mp,etajul 3 din 3,cu acces la pod generos,boxa la subsol de 12mp.Apartamentul este din carămidă,izolat exterior,obloane la toate geamurile,scară liniștită,vecini puțini și buni.Preț informativ 90.000 euro.Pentru ...

1125 EUR/m2 | 80 m2

Central, Dorohoi, Botosani

De vânzare
1
10

De vânzare

Casă de vânzare Flondora judetul Botoșani, fântână in curte. În aceeași curte mai este o casa, după casa din poza.

4 EUR/m2 | 5,000 m2

Manoleasa, Botosani

Casa mobila Tiny house 34mp locuibili 4 anotimpuri
10

Casa mobila Tiny house 34mp locuibili 4 anotimpuri

Vând casa mobila pe roți 4 anotimpuri Se poate utiliza in orice anotimp al anului, pereții fiind foarte grosi din spumă, iar podeaua de altfel atinge 20 cm( spumă cu lemn stratificat din construcție). Pozele spun totul și ...

838 EUR/m2 | 34 m2

Botosani, Botosani

Vând casă 250mp locuibil 2

Vând casă 250mp locuibil

Vând casă de 280 mp, locuibil 250mp, parter + mansardă: -la parter:2 dormitoare, bucătărie, baie, living -mansardă:dormitor, baie, dressing, sală de sport -este spațios, frumos compartimentată, cu design plăcut -mai există:beci, terasă, teren, livadă, 2 fântâni, fosă -terenul are 2600 mp + 800mp alături -centrala ...

940 EUR/m2 | 250 m2

Botosani, Botosani

Teren de vânzare
7
1

Teren de vânzare

Vând loc de casa suprafața 3700m ,fundație turnata proiect ,fântână in curte ,curent electric terenul este chiar lângă școală badiuti ,pentru informații puteți sa sunați la nr 3207976009

Stefanesti, Botosani

vand apartament
10
2

vand apartament

vând apartament cu două camere in zona parcului Tineretului. Apartamentul este renovat recent toate utilitățile sunt noi, geamuri și uși termopan, gresie, faianță , parchetul nou. Bucătăria renovată toate utilitățile noi. Pentru mai multe detalii sunați la telefon