Promovat
Teren 2666 mp
4
2

Teren 2666 mp

Vând teren pentru construcție casă cu autorizație valabilă 3 ani. Zona este foarte liniștită. Terenul are suprafața de 2660 mp. cu deschidere de 26,6 ml. Pe teren există canal- apă și curent electric, iar la poartă canalizare. Gardul exterior este nou, iar pe teren există wc nou ( nefolosit) , de curte, ...

2,666 m2

Braila, Braila

Promovat
vand Casa Bd Ai Cuza
9

vand Casa Bd Ai Cuza

vând casă 2camera,baie ,bucătărie, 55 mp bd Cuza vedere în bd, mobilat utilat modern apartamentul are și o curte de 49 mp și magazie zugrăvit modern se vinde jumătatea cu vedere la bd,curtea are 200mp se vinde jumătatesi construcțiile C3,c4,c5.

1055 EUR/m2 | 55 m2

Braila, Braila

Promovat
Apartament 1 Camera
10
4

Apartament 1 Camera

Vand apartament 1 camera, 39 mp, situat la et 2. Dotari: centrala proprie ac. termopane mobilat usa metal flise gresie, parchet izolat apartament f. luminos se acceptă și credit apartamentul se afla aparoape de piața mare, de supermarketuri și Liceul Cerna

1321 EUR/m2 | 39 m2

Braila, Braila

Promovat
Ofer spre vanzare casa cu teren in localitatea Braila
8

Ofer spre vanzare casa cu teren in localitatea Braila

Ofer spre vanzare casa cu teren, in localitatea Braila, str. Rahova, in suprafata de 252 mp de teren, din care locuinte 79 mp, utilitati: gaz, curent electric, apa si canal. Pret 60.000 euro. Telefon:

759 EUR/m2 | 79 m2

Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere central

Apartament 2 camere central

Vând apartament 2 camere,Bld Independentei cu Str Școlilor, confort 1, decomandat,59mp utili+3 balcoane, aer condiționat, centrala, termopane, rulouri exterioare din aluminiu, placat interior, exterior. Et 7+2 etaje tehnice, bloc cu lift nou. Preț 75000 euro negociabil.

1119 EUR/m2 | 67 m2

Central, Braila, Braila

Teren intravilan
1
1

Teren intravilan

Teren intravilan, 1800 mp, liber de sarcini, Scorțaru Vechi jud Brăila 25 euro metru pătrat

1,800 m2

Scortaru Vechi, Braila

Proprietar, vând apartament 2 camere, confort 1,decomandat,PARTER
6
5

Unic proprietar, vând apartament 2 camere ,confort 1 decomandat, zona Progresul(pozitie excelenta), parter,centrala termică,instalatii electrica si sanitare noi,tamplarie exterioara cu geam termopan, usi interioare schimbate,un bloc construit după anul 1986, zonă liniștită, izolație exterioară și interioară ...

1111 EUR/m2 | 45 m2

Braila, Braila

vand casa cu teren de 450 mp pe strada Grivitei 2

vand casa cu teren de 450 mp pe strada Grivitei

proprietar , vand casa cu teren de 450 mp pe strada Grivitei in orasul Braila

300 EUR/m2 | 250 m2

Braila, Braila

Proprietar, vând ap cu 2 camere dec. et 1 4
8
8

Proprietar, vând ap cu 2 camere dec. et 1 4

Proprietar , vând apartament cu 2 camere decomandat, mobilat, balcon inchis, aer conditionat , centrala termica

1100 EUR/m2 | 50 m2

Viziru%2b3, Braila, Braila

vând teren intravilan sat Varsatura
2

vând teren intravilan sat Varsatura

4000 mp deschidere 22 m intravilan cadastru utilități in zonă

4,000 m2

Varsatura, Braila

Vand Casa cu curte in Baraganul, judet Braila
2
1

Vand Casa cu curte in Baraganul, judet Braila

Se vinde casa în centrul comunei Bărăganul, județul Brăila. Locația este vis-a-vis de școală iar în apropiere se află Profi și gara. Suprafața totală teren: 2000mp A avut multă vreme cea mai bună apă din localitate, având fântână de 10metri. Construită înainte de anul 1950, casa necesită renovare. Distanta ...

11 EUR/m2 | 2,000 m2

Baraganul, Braila

Proprietar vând apartament 3 camere viziru3 mobilat
5

Proprietar vând apartament 3 camere viziru3 mobilat

Proprietar vând apartament 3 camere,decomandat,mobilitat etajul 8 vizavi de pistruiatu. Centrala proprie, Termopane,balcon imbracat termopan,rulori

985 EUR/m2 | 67 m2

Viziru 3, Braila, Braila

Apartament 2 camere
10

Apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere,cf.1,decomandat,2 balcoane inchise cu termopan,centrala termica, etaj 6, lift, B-dul. Dorobantilor langa Unitatea Militatra de Pompieri. Apartamentul are vedere in Bdul. Dorobantilor. Apartamentul este liber in acest moment, pentru mai multe detalii nu ezitati sa ma contactati,rog ...

950 EUR/m2 | 70 m2

Braila, Braila

Se vince casa batraneasca .
1
20

Se vince casa batraneasca .

Vand casa batraneasca 4 camere mari locuibile cu doua anexe,curent electric ,teava de apa la strada,stradaasfaltata ,suprafata teren 2600 mp . Pret negociabil 90000 lei sat spiru haret jud Braila

175 EUR/m2 | 100 m2

Braila, Braila

Apartament 2 camere decomandat!
10
1

Apartament 2 camere decomandat!

Direct proprietar! Vând apartament cu 1 cameră decomandat, transformat în 2 camere Strada Siretului Bloc din 1993 Etajul 6 din 8 Lift nou Scara renovata Renovat Termopane noi de calitate balcon închis în termopan, Centrala termica . Mobilat Mai multe detalii și poze la telefon MERITA VAZUT!!! ...

1291 EUR/m2 | 43 m2

Braila, Braila

vind Teren Extravilan 1524 metri pătrați
3

vind Teren Extravilan 1524 metri pătrați

Vind Teren Extravilan 1524 metri pătrați cu Gard din spalieri de beton, plasa si sîrmă inghimpata situat la șoseaua națională intre localitatea Maxineni si Corbu NOU ,puteti obține proiecte europene pentru hale de productie.

Corbu Nou, Braila

Vilă de vanzare.teren 390mp.
10
1

Vilă de vanzare.teren 390mp.

Vând casă P+1 +M in Lacul Dulce la întrarea pe la calea ferată, mai exact pe str.Carpenului. Anul. Contracție2008- 2010-construcție solidă beton și bolțari. Placă de beton și între etaje. Scările interioare sunt din lemn masiv. Izolație de 10.Renovata în totalitate2022(calitate superioara) .Gardul stradal ...

1249 EUR/m2 | 200 m2

Braila, Braila

Spațiu comercial zona ultracentrală
1
3

Spațiu comercial zona ultracentrală

Vând spațiu comercial, Bulevardul Dorobanților, în prezent la parter este o spălătorie auto în funcționare cu un văd format de 13 ani. Construcția este făcută în 2012. Suprafață 190 mp cu o deschidere de 13mp.. Parter trei rampe,un wc, vestiar și un beci,la etaj :se află un birou, sală de asteptare, ...

1047 EUR/m2 | 190 m2

Braila, Braila

Apartament 2 camere | Hipodrom   zona Policlinicii | Mobilat și utilat
9
3

Apartament 2 camere | Hipodrom zona Policlinicii | Mobilat și utilat

Persoană fizică vând apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în cartierul Hipodrom, în imediata apropiere a Policlinicii o zonă apreciată pentru accesibilitate și facilități. Proprietatea are o suprafață utilă de 30 mp și este amplasată la parterul imobilului, oferind acces facil și confort ...

1163 EUR/m2 | 30 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Vând casă la curte.
10
1

Vând casă la curte.

Vând casă din bolțari la roșu. Apa curentă, gaze,cablu, telefon. Suprafața locuibila 100m. Suprafața totală 3000m. Localitate Ianca-braila.

500 EUR/m2 | 100 m2

Braila, Braila

 inchiriez birouri platforma betonata 10.000mp braila zona romsta  l
7

inchiriez birouri platforma betonata 10.000mp braila zona romsta l

Vand inchiriez platforma betonata spatiu birouri.hala.puncte de lucru.parcare tir barci etc.12.000 mp braila zona romstal

0 EUR/m2 | 15,000 m2

Braila, Braila

Garsoniera de vanzare.
8
13

Garsoniera de vanzare.

Garsoniera zona Hipodrom Scolilor libera necesita renovare.

937 EUR/m2 | 22 m2

Obor, Braila, Braila

Apartament 2 camere , decomandat
8

Apartament 2 camere , decomandat

Apartament 2 camere decomandat etaj 3 din 4, Dorobanți colt cu Școlilor, apartamentul deține centrala termica, geamuri termopan,ușa metalică. Preț 60000 euro.

1091 EUR/m2 | 55 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Vand Casa in Cazasu
5
1

Vand Casa in Cazasu

Proprietar vand Casa la sol construita pe un teren de 300mp Casa este construta din sturctura metalica cu prefabicat de 10cm grosime Casa se afla in Cazasu si este ideal pentru cei care doresc să personalizeze locuința dupa bunul plac!!! Suprafata construita este de 100mp Deschidere de 14m Tamplarie ...

800 EUR/m2 | 100 m2

Cazasu, Braila

Salvează căutarea