Promovat
Vand loturi de teren intre 330mp-1660mp
1
1

Vand loturi de teren intre 330mp-1660mp

Loturi de teren de suprafete diverse, intre 330mp si 1660mp, situate in Braila la 100m de strada Sos. Focsani, pentru constructii case sau destinatie comerciala. Lotizarea s-a facut in baza unui PUZ. Pretul este in functie de lotul ales. Posibilitate de utilitati: -apa -gaz -energie electrica -ca ...

Str. Sos. Focsani, Braila, Braila

Promovat
Garsoniera (mobilata, utilata), Zona Bariera, Stare foarte buna !!!
10
11

Garsoniera cu balcon, stare foarte buna !!! -Zona centrala,Bariera Calarasilor ,Str.Mioritei,Bl.18( intre LIDL si Piata Concordia,zona foarte linistita) - Mobilata si utilata complet - Dotata cu centrala termica - Aer conditionat - Tamplarie termopan - Faianta, gresie si parchet laminat -Usa metalica ...

1200 EUR/m2 | 25 m2

Centru Civic, Braila, Braila

Promovat
Ofer spre vanzare casa cu teren in localitatea Braila
8
1

Ofer spre vanzare casa cu teren in localitatea Braila

Ofer spre vanzare casa cu teren, in localitatea Braila, str. Rahova, in suprafata de 252 mp de teren, din care locuinte 79 mp, utilitati: gaz, curent electric, apa si canal. Pret 60.000 euro. Telefon:

759 EUR/m2 | 79 m2

Braila, Braila

Promovat
Apartament 3 camere gradina si balcon
5
4

Apartament 3 camere gradina si balcon

Mobilat SI utilat Apartament 3 camere, balcon 15 m lungime și grădină 60 mp Ciocârlia De vânzare apartament de 3 camere, situat într-o zonă foarte bună, la Ciocârlia, lângă mijloace de transport în comun, McDonald s, Penny, Pepco, Lidl și în vecinătatea Liceului Ana Aslan . Apartamentul are un balcon ...

845 EUR/m2 | 58 m2

Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere lux ,etaj: 2din4, decomandat,central
10
1

Apartament 3 camere lux ,etaj: 2din4, decomandat,central

- Vand apartament amenajat lux , intim ,spatios , cu o suprafata generoasa de 89m2 utili ,format din trei camere decomandate ,nemodificat structural ,cu o compartimentare excelenta prin asezarea circulara a camerelor in jurul holului ,etajul 2 din 4 ,cu vedere pe 3 laturi ale blocului. - Deasemenea ...

1784 EUR/m2 | 89 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Proprietar, vand apartament cu 2 camere, decomandat, etaj 4, 1982, zona Radu Negru ( Sebesului )
10

Apartament 2 camere Localizare: Str. Sebes, bloc O1 Decomandat Suprafata 51,3 mp Etaj 4 An constructie bloc: 1982 La cerere pot oferi mai multe poze. Necesita renovare. Geamuri termopan la sufragerie, dormitor, balcon si usa balcon Usa metalica AC Nu are centrala. Convector + boiler Izolat exterior Accept ...

824 EUR/m2 | 51 m2

Radu Negru, Braila, Braila

Apartament 2 cam decomandat ultracentral
4
1

Apartament 2 cam decomandat ultracentral

Apartament 2 cam decomandat ultracentral Etaj intermediar Utilat mobilat complet Merita vazut

1182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Braila, Braila

URGENT VAND APARTAMENT ULTRACENTRAL
6
26

URGENT VAND APARTAMENT ULTRACENTRAL

Apartament 70 metri pătrați ,doua balcoane ,situat in str.Scolilor nr.28,sc.1,et.4,ap.14,la scara din Alex.Ioan Cuza ,cu un View deosebit asupra orașului și a Podului de peste Dunăre.

814 EUR/m2 | 70 m2

Școlilor, Braila, Braila

Casa si teren 210 mp
7
24

Casa si teren 210 mp

Imobil situat in cartier Brailita (in zona podului Brailita), cu deschidere la strada de 15 metri, renovat recent, spatios, cu utilitati (curent, gaze naturale, centrala termica, apa si canalizare), format din hol, 3 camere, baie si bucatarie, garaj si anexa (corp constructie cu destinatie de locuinta). ...

363 EUR/m2 | 210 m2

Brailita, Braila, Braila

Apartament 2 camere Buzaului
7
8

Apartament 2 camere Buzaului

Proprietar, vand apartament 2 camere situat lângă Spitalul Judetean pe Sos. Buzaului. Apartamentul este la etajul 7. Dispune de lift nou .Poziție excelenta, suprafata 68 mp. Apartamentul este liber, mobilat si utilat.

956 EUR/m2 | 68 m2

Buzaului, Braila, Braila

schimb apartament cu casă!!
10
14

schimb apartament cu casă!!

schimb apartament cu casă brăila. vînd sau schimb apartament cu casa apartament 2 camere confort 2 zona Radu negru poziționat la parter balcon geamuri termopan noi! ofer o mică diferența la o casă!

1138 EUR/m2 | 40 m2

Radu Negru, Braila, Braila

Vand urgent ferma
8
11

Vand urgent ferma

Vand ferma amplasata în extravilsnul com.Vadeni in tarlaua 83 cu drum de acces in DN2B ,cu o suprafață de 3650mp teren arabil,5494 mod teren arabil ,iar curți constructii 741 mp (saivan 201mp ,62mp magazie+2 camere) ,constructiile sunt din bac,put forat curtea betonata, dețin carte funciară. Mai multe ...

9,144 m2

Vadeni, Braila

Vând apartament 1 camera
8

Vând apartament 1 camera

Vând apartament cu o cameră, confort 1, decomandat, mobilat și utilat, la parter, cu balcon mare, în apropiere de Kaufland, Lidl, Penny.

977 EUR/m2 | 44 m2

Vidin-+Progresul, Braila, Braila

Vând ap 3 camere conf.1 decomandat
6

Vând ap 3 camere conf.1 decomandat

Vând ap 3 camere decomandat, etaj 4 4 cu pod 65000 euro negociabil

970 EUR/m2 | 67 m2

Braila, Braila

Vand vila Cazasu Braila
7
10

Vand vila Cazasu Braila

Ofer spre vanzare vila P+E+M locuibila in Cazasu Nou Braila constructie 2013 cu 2000 m2 teren aferent.

1351 EUR/m2 | 570 m2

Cazasu, Braila

vand spatiu comercial zona centrala
5
1

vand spatiu comercial zona centrala

vând spațiu comecial în zona centrală spațiul dispune de următoarele - centrală termică -sistem supraveghere -terasă închisă în termopan -

750 EUR/m2 | 200 m2

Braila, Braila

Casă de vanzare
5
2

Casă de vanzare

Casă de vanzare situată în comuna Movila Miresii.Are 3 camere, soba teracotă, hol și alte anexe. Apă potabilă, curent electric, fântâna și grajd.

20 EUR/m2 | 1,400 m2

Movila Miresii, Braila

Casă Brăilița  67 mp utili, teren 350 mp, gaze, centrală, 65.000   NEG
10
1

Casă Brăilița 67 mp utili, teren 350 mp, gaze, centrală, 65.000 NEG

Vrei liniște, curte proprie și o casă gata de mutat? Proprietate individuală, situată în cartierul Brăilița, pe stradă asfaltată, foarte aproape de ANL și stație de autobuz. Detalii rapide - 67 mp utili, compuși din: 3 camere, bucătărie, baie, hol, pod - Teren 350 mp perfect pentru grădină, relaxare ...

185 EUR/m2 | 67 m2

Brailita, Braila, Braila

Vând apartament 2 camere
4
5

Vând apartament 2 camere

Persoana fizica, vând apartament doua camere, decomandat, fara centrala termica, etaj 4, aproape de mijloace de transport, situat pe Calea Calarasilor, cartier Radu Negru. Pret 37000 euro.

740 EUR/m2 | 50 m2

Braila, Braila

Loc de veci Sf. Constantin criptă 3 nivele.
1

Loc de veci Sf. Constantin criptă 3 nivele.

Se vinde loc de veci in incinta cimitirului Sf Constantin.

Braila, Braila

Casa bătrânească (teren generos)
5

Casa bătrânească (teren generos)

Unic proprietar. 2815 m2. Oraș Însurăței Zonă centrală. Zonă ușor accesibilă pentru o posibilă eventuală afacere. La doar 5 minute de mers pe jos de Centru,Liceu,Școală Primară,Primărie,Dispensar,Biserica,Stadion,Peco,Autogara, Supermarket-uri(Penny Profi), Fast-fooduri,Depozit materiale construcții... ...

455 EUR/m2 | 77 m2

Centrala, insuratei, Braila

Casa de vânzare  in oraşul Braila
8
1

Casa de vânzare in oraşul Braila

Vând casa in zona Piața Saraca Alcatuita din 2 corpuri 1) corp :casa veche restructurata Alcatuita din :1 living, 2 dormitoare, 1 baie,1bucatarie 2) corp:vilaconstruita in 2009 cu subsol,parter si etaj Alcatuit din :1 living +bucata rie,3dormitoare,2 bai Curte cu gradina Garaj Fiecare ...

579 EUR/m2 | 380 m2

Calea Galati, Braila, Braila

vand teren sat scortaru vechi judetu braila teren 2050 dau si partial mai multe detalii la telefon
3

2,500 m2

Scortaru Vechi, Braila

Vând 2 locuri veci cimitirul armenesc Brăila 5

Vând 2 locuri veci cimitirul armenesc Brăila

Vând 2 locuri de veci la cimitirul armenesc in Brăila. Tel