Promovat
Ofer spre vanzare casa cu teren in localitatea Braila
8

Ofer spre vanzare casa cu teren in localitatea Braila

Ofer spre vanzare casa cu teren, in localitatea Braila, str. Rahova, in suprafata de 252 mp de teren, din care locuinte 79 mp, utilitati: gaz, curent electric, apa si canal. Pret 60.000 euro. Telefon:

759 EUR/m2 | 79 m2

Braila, Braila

Promovat
Apartament 1 Camera
10
4

Apartament 1 Camera

Vand apartament 1 camera, 39 mp, situat la et 2. Dotari: centrala proprie ac. termopane mobilat usa metal flise gresie, parchet izolat apartament f. luminos se acceptă și credit apartamentul se afla aparoape de piața mare, de supermarketuri și Liceul Cerna

1321 EUR/m2 | 39 m2

Braila, Braila

Promovat
3 camere zona Dorobanti - Piata Mare, etaj 1
9
3

3 camere zona Dorobanti - Piata Mare, etaj 1

De vanzare apartament cu 3 camere cf 1 decomandat situat pe zona Piata Mare - Bd.Dorobantilor Etaj 1 intr-un bloc construit 1986 Sup 64 mp + balcon 4mp Loc de parcare Scara curata Centrala termica, termopan ferestre Izolat termic exterior cu polistiren 10 cm Aer condiționat Uși interior schimbate Liber Comision ...

1081 EUR/m2 | 68 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Promovat
Casa eleganta P+1 cu finisaje premium si spatii generoase | Cazasu
12

Agentia imobiliara EXPERT va prezinta o proprietate exclusivista situata in Cazasu, definita prin volum, eleganta si rafinament architectural. Construita pentru a oferi confort la standard ridicat, proprietatea impresioneaza prin: suprafete ample lumina naturala abundenta compartimentare echilibrata finisaje ...

731 EUR/m2 | 450 m2

Cazasu, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă de vanzare..Proprieter
10

Casă de vanzare..Proprieter

Casă cartier Lacul Dulce. Suprafață teren 242mp. Suprafața construita parter 139mp. Suprafața construită etaj 105mp. Stradă asfaltată, canalizare, racordată la apă și electricitate. Geamuri și uși toată casa Salamander. Izolație poliestiren de 10mm. Acoperiș țiglă +2 luminatoare.

496 EUR/m2 | 242 m2

Centru, Braila, Braila

teren intravilan Stancuta
2

teren intravilan Stancuta

se vinde teren intravilan in suprafata de 4200mp in sat stancuta jud braila. apa si curent in fata terenului

2,400 m2

Stancuta, Braila

Promovat
Ap.3 cam.cf1d Vidin
9
1

Ap.3 cam.cf1d Vidin

Vând apart.3cam cf1d Vidin-Lidl, etaj-4, pod construit de proprietar, sup.totala-70mp, balcon-6ml, CT pe gaz, gresie, faianță, baie amenajată complet, bucătărie mobilată și utilată. Apartamentul este simplu și permite să fie personalizat după cum dorește viitorul proprietar. Preț: 40000 euro. Pentru ...

571 EUR/m2 | 70 m2

Braila, Braila

Promovat
Casa 2 camere Centru Istoric
8
3

Casa 2 camere Centru Istoric

Vindem in exclusivitate casa din caramida formata din 2 camere decomandate, baie, bucatarie si hol in zona Centru Istoric, sup.utila-49mp+beci 13mp, in curte indiviza cu vecini linistiti. Proprietatea este perfect locuibila si bine ingrijita, fiind dotata cu centrala termica pe gaz, termopan, usi interioare ...

796 EUR/m2 | 49 m2

Braila, Braila

Promovat
Ap.3 cam.cf1d Calea Galati
7
3

Ap.3 cam.cf1d Calea Galati

Vand apart.3 camere confort 1 decomandat Calea Galati (Piata Saraca), etaj 4, sup.utila-62mp + balcon 4m, centrala termica, termopan, izolat termic exterior, usi interioare termopan, instalatie electrica schimbata, parchet, faianta, gresie, usa metalica, AC, acte la zi, liber. Pret - 53.000 euro neg! Pentru ...

855 EUR/m2 | 62 m2

Braila, Braila

Casă de vânzare
5
10

Casă de vânzare

În localitatea Tichilesti. Casă liberă cu 5 camere. Energie electrică și o fântână. Apă, gaze și canalizare la poartă, nu sunt racordate la locuință. Fântână în curte. Teren 1200 m2.

204 EUR/m2 | 150 m2

Tichilesti, Braila

Promovat
Casa P+E caramida Chercea
5
1

Casa P+E caramida Chercea

Vindem in exclusivitate casa parter+etaj la rosu din caramida Porotherm, cartier Chercea, inceputa in 2024, sup.construita pe nivel-91mp, sup.construita totala-182mp, sup.totala teren-298mp, cu deschidere foarte mare de 18ml, fundatie beton si elevatie mare de la sol. Casa a fost structurata pe plan ...

484 EUR/m2 | 182 m2

Braila, Braila

Promovat
Ap.1 cam.cf1d Dorobanti-Albinei
9
2

Ap.1 cam.cf1d Dorobanti-Albinei

Vand apart.1 camera confort 1 decomandat Dorobanti-Albinei, parter, transformat in 2 camere, bucatarie mutata pe balcon, sup.utila-40mp + balcon 5m (cu acte, intabulat), centrala termica, termopan, rulouri, parchet, faianta, gresie, usa metalica, mobilat si utilat partial, liber, spatios, bine ingrijit, ...

1111 EUR/m2 | 45 m2

Braila, Braila

Promovat
Ap.3 cam.cf1d Obor
9
2

Ap.3 cam.cf1d Obor

Vand apart.3 camere cf1 decomandat Obor, etaj 3, sup.utila-64mp+balcon 7m, 2 grupuri sanitare, centrala termica, termopan, izolat termic, instalatie electrica schimbata, usi interioare schimbate, parchet, faianta, gresie, usa metalica, liber, spatios, bine ingrijit, acte la zi. Pret - 75.000 euro! Pentru ...

1172 EUR/m2 | 64 m2

Braila, Braila

vand casa
9
3

vand casa

Casa are 65mp, teren 250 mp, toate utilitățile. compusa din 2 camere, hol, bucătărie, grup sanitar. Uși și geamuri termopan la exterior, acoperiș tabla lindab. Situata pe strada Stefan cel mare, între Republicii și Gării. Curtea amenajata cu topogan, leagăne, balansoar, carusel, pentru copii.Poate fi ...

1292 EUR/m2 | 65 m2

Comorovca, Braila, Braila

Teren agricol Braila UAT Zavoaia

Teren agricol Braila UAT Zavoaia

Vând teren extravilan 3,9 ha în Județul Brăila UAT Zăvoaia. La acest moment terenul este în administrarea Asociației Drum Nou Zăvoaia. Preț 35.000 lei ha

Braila, Braila

Teren intravilan Silistraru, jud. Braila-6350mp
5

Teren intravilan Silistraru, jud. Braila-6350mp

Vand teren categoria curti constructii, situat in intravilanul satului Silistraru, com. Traian, jud. Braila. Terenul este inscris in cartea funciara. Apa si energie electrica la 50-100 metri. Unic proprietar. Se preteaza pentru dezvoltarea unei afaceri. Exclus schimburi. Rog seriozitate. Suprafata totala: ...

6,350 m2

Silistraru, Braila

Vand teren centura Braila 7500 mp
3
3

Vand teren centura Braila 7500 mp

Vand teren situat pe Centura Brailei, aflat in intravilanul comunei Cazasu. Suprafata 7500 mp Deschidere 15 m. Pret 27 euro mp

Braila, Braila

Casa de vanzare Silistea
3
4

Casa de vanzare Silistea

De vanzare casa P+M si garaj in comuna Silistea. Suprafata construita la sol 110 mp, garaj 32 mp. Parter format din sufragerie, bucatarie, baie, hol si 2 dormitoare. Mansarda necompartimentata. Casa dispune de toate utilitatile necesare , apa, gaz, lumina. Teren 1000 mp concesionati. Separat se vinde ...

618 EUR/m2 | 110 m2

Silistea, Braila

Casă - Piața Mare
10

Casă - Piața Mare

Vând casă - 150 mp din care 116 suprafață construită - cărămidă și izolată la exterior - 3 dormitoare - din care 2 cu dresing - cameră de zi - eu îl folosesc ca birou. Are 19 mp și ieșire la stradă (posibilitate magazin sau altă afacere) - bucătărie - 2 băi - centrală pe gaze - calorifere aluminiu - ...

800 EUR/m2 | 120 m2

Braila, Braila

2 camere viziru 3
9
1

2 camere viziru 3

Unic proprietare,bine intretinut, dispune ce centrala termica proprier, termopan, balcon spatios,etaj 3, lift nou 2025, acte la zi. Usor negociabil, rog seriozitate...

838 EUR/m2 | 40 m2

Braila, Braila

Vând 2 locuri de veci

Vând 2 locuri de veci

Vând 2 locuri de veci în cimitirul nou lângă grădina zoologică. 28000 Ron bucata

Braila, Braila

Casa la gri Radu negru
2
6

Casa la gri Radu negru

Vand casa la gri cartier Radu Negru str. Praporgescu cu toate utilităţile, gard fier forjat, pavaj curte, grătar cărămidă Suprafaţă totală 200mp deschidere stradală 12m. Detalii la telefon, nu läsati mesaje

385 EUR/m2 | 200 m2

Braila, Braila

Vând casă la curte.
10
18

Vând casă la curte.

Vând casă la curte în loc.Ianca-Braila,strada Primăverii, nr.122. Suprafața locuibila 100m. Suprafața totală 3000m. Casă este construită din boltari si utilată cu centrală pe gaze,apă curentă, electricitate, cablu TV., convector pe gaze,și sobe teracotă pe lemne. Detalii la telefon.

500 EUR/m2 | 100 m2

Ianca, Braila

Vand casa nou in cazasu la soseaua principala
9
1

Vand casa nou in cazasu la soseaua principala

Vand casa in localitatea Cazasu, la soseaua Ramnicu Sarat. Suprafata teren - 600mp Suprafata amprenta - 89mp Deschidere sosea - 20m Constructie caramida Poroterm, 2 dormitoare, living, bucatarie, 3 bai, camers tehnica, partial demisol, placa beton peste parter, izolat cu spuma, acoperis tabla Lindab. Utilitati- ...

500 EUR/m2 | 180 m2

Cazasu, Braila

Vând teren agricol 2

Vând teren agricol

Vând 10 hectare teren agricol, comuna Ciocile, județul Brăila, acte de proprietate finalizate ( un singur document), carte funciară, 10000 euro ha. Terenul se află între localitățile Ciocile și Ulmu.

Ciocile, Braila

Ap 3 cam,72 mp
7
20

Ap 3 cam,72 mp

Vând ap 3 cam Vidin,72 mp, et 3,cf 1 dec,2 balcoane,2bai,,izolat,Ct,,Ac,mobilat,utilat,poziție f buna,langa Lidl,Profi,scoli,piata,mijloace de transport.60000E.tel

833 EUR/m2 | 72 m2

Braila, Braila

Teren si casa de vanzare
10
31

Teren si casa de vanzare

VAND CASA SI TEREN 600m2 ,BRAILA ZONA CENTRALA(STR GRIVITEI NR 186)CU UTILITATI ,DESCHIDERE LA STRADA 15 metri .INFORMATII SI DETALII LA TELEFON

Braila, Braila

Vând loc casa-teren intravilan 2000mp 6

Vând loc casa-teren intravilan 2000mp

Vând loc de casa la șoseaua principala (2000m2), cu 2 deschideri fiecare a câte 20m, loc Tufesti, Jud Braila. Stație de autobuz la doi pași de curte. Toate actele in regula. Va rog lăsați mesaj pentru mai multe detalii.

Tufesti, Braila

Vind teren casa
3
10

Vind teren casa

Vind teren casa in loc UNIREA jud Braila, 2500 mp la intersectia strazii Narcisei cu soseaua spre SILISTRARU.

Unirea, Braila

Vinzare loc de casa
3
12

Vinzare loc de casa

Vind loc de casa in comuna Unirea 9jud .Braila) la intersectia strazii Narcisei cu soseaua spre Silistraru (2500 mp) la sosea.

Braila, Braila

Vând casă 86,5 m2 5

Vând casă 86,5 m2

Vând casă 86, 5 m2 ,zona Lacul Dulce

198 EUR/m2 | 86 m2

Braila, Braila

Apartament 3 camere confort 1 decomandat zona Obor colț cu Școlilor
8
9

Proprietar, vând apartament 3 camere confort 1, decomandat,situat în zona Obor colț cu Școlilor. Apartamentul este izolat termic pe exterior, etaj 4 cu pod acoperit cu tablă,balcon mare de 7 metri închis în termopan(tripan) , centrala termică schimbată acum 2 ani, aer condiționat . Se vinde mobilat și ...

799 EUR/m2 | 75 m2

Scolilor, Braila, Braila

Vand teren 1,2 ha pe centura Braila
1
1

Vand teren 1,2 ha pe centura Braila

Teren pe centura Brailei intre soseaua Focsani și fostul Complex de porci. 1,2 ha. Deschidere 24 m la centura.

Braila, Braila

Loc de veci Sfânta Maria

Loc de veci Sfânta Maria

Vând 1 loc de veci în cimitirul Sf. Maria din Braila situat la ALEE ,75 metri de intrarea principală.Toate taxele sunt plătite la zi! FARA OSEMINTE .

Braila, Braila

vând teren extravilan in Cazasu 22000m2 6

vând teren extravilan in Cazasu 22000m2

proprietar vând 2,2ha in comuna cazasu spre Tudor Vladimirescu la 2 km de cazasu.pret 22000euro ușor negociabil. telefon

Braila, Braila

Vânzare apartament
6
21

Vânzare apartament

Vând apartament 1 camera confort 1 decomandat etaj 4 izolație ff bună contorizat parchet lemn masiv balcon închis. Tf. ușor negociabil.zona obor Bloc mixst zonă foarte bună toate actele la zi

983 EUR/m2 | 29 m2

Braila, Braila

De vânzare: Casă 63 m  + teren 1498 m , central   Ianca, Brăila
5
2

De vânzare: Casă 63 m + teren 1498 m , central Ianca, Brăila

De vânzare casă + teren în orașul Ianca, jud. Brăila, situată central, pe strada Parcului. Suprafață teren: 1498 m Casă construită în 2007, 63 m : -2 camere (una cu sobă) -Bucătărie -Baie cu duș și boiler pentru apă caldă Mobilierul existent rămâne în casă; Utilități: apă, canalizare; Gaze nu ...

635 EUR/m2 | 63 m2

Braila, Braila

Casa de vanzare
5

Casa de vanzare

casa este construita din beceauri are 3 camere bucătăria și hol

20 EUR/m2 | 770 m2

Tufesti, Braila

Proprietar Vâzare Casă Bulevardul Independentei
4

Proprietar Vâzare Casă Bulevardul Independentei

Casă din cărămidă, compusă din una cameră, bucătăria,baie cu duș,canal,canalizare, centrală termică proprie pe gaze cu calorifere din aluminiu,aer condiționat, alarmă, termopan din aluminiu și ușa care are o închidere cu simț de răspundere,gresie de trafic,renovat,modernizat,bun pentru mutare.Totul ...

1150 EUR/m2 | 40 m2

Unirii, Braila, Braila

Vând casă ultracentral,preț 36000 euro
4
7

Vând casă ultracentral,preț 36000 euro

Vând apartament 2 camere, et. 1 ,situat într-o casa, 47,27 mp cu cota parte din suprafața comuna și teren, apă, gaze, canalizare, wc, termopan, situat in centrul vechi al orașului. Preț 36000euro.

750 EUR/m2 | 48 m2

Central, Braila, Braila

Teren agricol foarte bun, cultivat cu grâu, în Vădeni, jud. Brăila 2

Teren agricol foarte bun, cultivat cu grâu, în Vădeni, jud. Brăila

6.7 hectare teren agricol foarte bun (în prezent cultivat cu grâu) în comuna Vădeni, jud Brăila. O parte din el la soseaua spre Galați 10.000 euro hectar usor negociabil

Vadeni, Braila

Vand teren intravilan Comuna Romanu, judetul Braila 5

Vand teren intravilan Comuna Romanu, judetul Braila

Teren intravilan in suprafata de 1082 mp, liber fara constructii pe el. terenul este situat pe strada Republicii, nr. 100

Braila, Braila

Vand teren intravilan in orasul Insuratei, jud. Braila 3

Vand teren intravilan in orasul Insuratei, jud. Braila

Terenul are 2500 mp, forma dreptunghiulara, cu 17,5 m deschidere. Pe teren se afla o casa batraneasca, canalizare, curent electric. Terenul este situat pe str. Scoalei , nr. 1 A,unde se afla Primaria, f, aproape de liceu, biserica, in centru, Strada este asfaltata , are iesire si spre soseaua nationala ...

2,500 m2

insuratei, Braila

Teren+casa comuna Romanu
1
1

Teren+casa comuna Romanu

Teren+casa comuna Romanu,gard tabla,fantana tuburi,deschidere 40 m.

2,500 m2

Romanu, Braila

Vand Apartament 3 camere, Braila 22

Vand Apartament 3 camere, Braila

Apartament 3 camere(+bucatarie, hol, debara si balcon), semidecomandat, izolat exterior , cu centrala termica, este situat in zona Marna (Aleea Mestecanisului), zona linistita, etaj 2 , Braila

884 EUR/m2 | 56 m2

Marna, Braila, Braila