Promovat
Casă zonă centrală | între Călărași și Școlilor | Teren 188 mp
5
1

Agenția imobiliară EXPERT vă propune spre vânzare Casă situată în zonă centrală, între Călărași și Școlilor. Proprietatea este compusă din două corpuri de clădire: Corp 1: construcție din cărămidă, acoperită cu tablă, suprafață 47 mp Corp 2: construcție din paiantă, acoperită cu tablă, suprafață ...

663 EUR/m2 | 101 m2

Braila, Braila

Promovat
Zona Buzaului str. Cernauti Teren 528 mp cu casa demolabila
4
2

Zona Buzaului str. Cernauti Teren 528 mp cu casa demolabila

Agentia imobiliara EXPERT va propune Teren cu casa demolabila zona Buzaului suprafata teren 528 mp deschidere 16 ml Utilitati pe teren apa si curent, canalizare , gazul este la poarta . Zona este linistita. POT maxim 50%, CUT maxim 0.65 Pret 83 000 euro Anunt postat de agentia imobiliara EXPERT ...

528 m2

Buzaului, Braila, Braila

Promovat
Hristo Botev ap 2 cam cf I sd parter
5
6

Hristo Botev ap 2 cam cf I sd parter

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament 2 cam cf I semidecomandat zona Hristo- Botev, situat la parter, suprafata 47 mp Imobilul este intretinut, fara amenajari moderne. Faianta, gresie, parchet . Nu are centrala termica. Liber, acte la zi . Pret 42 000 euro Anunt postat de agentia imobiliara ...

894 EUR/m2 | 47 m2

Hristo Botev, Braila, Braila

Promovat
Ap.3 cam.cf1d Obor
9
2

Ap.3 cam.cf1d Obor

Vand apart.3 camere cf1 decomandat Obor, etaj 3, sup.utila-64mp+balcon 7m, 2 grupuri sanitare, centrala termica, termopan, izolat termic, instalatie electrica schimbata, usi interioare schimbate, parchet, faianta, gresie, usa metalica, liber, spatios, bine ingrijit, acte la zi. Pret - 75.000 euro! Pentru ...

1172 EUR/m2 | 64 m2

Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand teren intravilan- zona centrala , com Silistea , jud Braila , pret foarte bun. 9

Vand teren intravilan- zona centrala , com Silistea , jud Braila , pret foarte bun.

Proprietar , vand teren intravilan situat in centrul comunei Silistea , jud Braila . Terenul are deschidere de 12 m liniari , ideal pentru constructia unei case de locuit sau investitie. - suprafata generoasa -toate utilitatile la poarta : gaz, curent electric, apa curenta, iluminat sradal , cablu ...

804 m2

Silistea, Braila

Magazin Sat Olaneasca , jud Braila 7

Magazin Sat Olaneasca , jud Braila

Subscrisa CII LAZAR MIHAELA, cu sediul in Braila, strada Scolilor, nr.1, fax , email: , in calitate de lichidator judiciar al S.C. SONTEC IMPEX S.R.L. organizeaza in data de 24.10.2023, ora 10 la sediul lichidatorului judiciar, LICITATIE PUBLICA, deschisa, cu strigare conform Legii 85/2014, in vederea ...

12 EUR/m2 | 182 m2

Olaneasca, Braila

Proprietar vând urgent casă centru Brăila
5
7

Proprietar vând urgent casă centru Brăila

Vând casă P+1, 5 camere, suprafața construită 220mp , suprafața totală 300mp, construcție 2001, toate utilitățile, garaj, terasa, grădină.

1875 EUR/m2 | 80 m2

Central, Braila, Braila

Apartament 2 camere Viziru 1
5
1

Apartament 2 camere Viziru 1

Persoana fizica, vand apartament 2 camere, complet neamenajat, etaj 4, cu balcon si camara, in cartier Viziru 1, Braila.

875 EUR/m2 | 40 m2

Braila, Braila

Loc de veci 2

Loc de veci

Vând loc de veci Sf Maria, criptă cu 3 nivele.

Braila, Braila

Vand casa 107

Vand casa

Vând casa din cărămida, zona centrală , 4 camere, dependințe, 200mp, apa , gaze, canalizare , garaj, Str.Ștefan cel Mare.

200 EUR/m2 | 200 m2

Braila, Braila

Vand teren intravilan comuna Maxineni(Braila)
6
6

Vand teren intravilan comuna Maxineni(Braila)

Vand teren intravilan 1500mp situat in comuna Maxineni, put forat, strada asfaltata, gard placi beton, poarta metalica culisanta, bransament tablou electric, zona linistita.

Maxineni, Braila

Vand apartament 3 camere decomandat Braila, Viziru Pontonieri
8
2

Vindem apartament 3 camere izolat termic, CT, AC, Gresie, faianta, 2 balcoane , 1 baie + 1 wc serviciu, posibil vanzare cu mobila, zona Calarasilor Pontonieri, lift.

1208 EUR/m2 | 72 m2

Viziru%2525252b3, Braila, Braila

Apartament cu 3 camere, conf. 1, decomandat, mobilat si utilat modern,
9
5

Arată exact cum îl vedeți în imagini: -centrala - aer condiționat - plita pe inductie NOUĂ , - cuptor electric NOU - mașină de spălat, - frigider, - 3 televizoare, - dressing - Șemineu pereți și tavane san Marco, Stucco Veneziano - acte la zi - faianță, gresie, parchet - balcoane închise cu termopan ...

1078 EUR/m2 | 77 m2

Obor, Braila, Braila

Teren intravilan Cazasu
10
7

Teren intravilan Cazasu

Ofer spre vânzare teren intravilan , parcela de teren se regaseste cu deschidere la strada Begoniei în localitatea Cazasu municipiul Braila. Terenul este în suprafață de 8881 mp cu o deschidere de 15 mp la șoseaua asfaltata .Prețul terenul 115000 euro. Parcela se regăsește foarte aproape de șoseaua de ...

8,881 m2

Cazasu, Braila

Promovat
Apartament 1 Camera
10
4

Apartament 1 Camera

Vand apartament 1 camera, 39 mp, situat la et 2. Dotari: centrala proprie ac. termopane mobilat usa metal flise gresie, parchet izolat apartament f. luminos se acceptă și credit apartamentul se afla aparoape de piața mare, de supermarketuri și Liceul Cerna

1321 EUR/m2 | 39 m2

Braila, Braila

Vanzare gasoniera
9
7

Vanzare gasoniera

Vand garsonieră în Zona Apollo. Etaj: 1 Suprafață utilă: 20.25mp. Încălzire: convector pe gaz, boiler. Stare: Bună, disponibilă imediat Preț: Negociabil Pentru detalii și vizionări, vă rugăm să mă contactați telefonic

1400 EUR/m2 | 20 m2

Apollo, Braila, Braila

Apartament piața Concordiei
9
2

Apartament piața Concordiei

Vind apartament 2 camere,etaj 4,complet mobilat,centrala termica,aer condiționat (2),termopane,balcon 5m,închis cu termopan.

1160 EUR/m2 | 50 m2

Braila, Braila

De vanzare 10000 mp Teren intravilan Brăila, cart. CHERCEA 12

De vanzare 10000 mp Teren intravilan Brăila, cart. CHERCEA

OPORTUNITATE! Teren intravilan, avand suprafața de 10.000 mp, situat in Mun. BRAILA, Cartierul Chercea, într-o zonă excelentă, special pentru investiți imobiliare, direct de la proprietar.

10,000 m2

Chercea, Braila, Braila

vind teren 2500mp  Romanu 18

vind teren 2500mp Romanu

vind teren 2500 mp vizavi de gainarie in Romanu linga asfalt se poate trece in intravilan pret 10.000 euro.apa potabila pe strada si curent electric., suprafata totala: 2500

2,500 m2

Braila, Braila

Locuri de veci

Locuri de veci

Vând 2 locuri de veci 2.50 2.70 la cimitirul nou Buzăului ( Zoo)

Braila, Braila

Casa zona centrala 29

Casa zona centrala

Ocazie!!! Persoana fizica. Vand casa batraneasca, str. Stefan cel Mare, zona calea Galati, curte 204 mp, deschidere 10,5 ml. Tel.

216 EUR/m2 | 204 m2

Calea Galati, Braila, Braila

Vând ap 4 camere
10

Vând ap 4 camere

Vând ap 4camere,cu pod deasupra,cartier obor

929 EUR/m2 | 70 m2

Braila, Braila

Vanzare apartament 4 camere Vidin
5
1

Vanzare apartament 4 camere Vidin

Vand apartament 4 camere, decomandat, izolat, parchet peste tot in afara de baie. Daca doriti mai multe informatii vi le putem da la telefon.

733 EUR/m2 | 75 m2

Vidin- Progresul, Braila, Braila

Vând teren lotul nr.2,660 m2 în cartier Minerva,Brăila. 2

Vând teren lotul nr.2,660 m2 în cartier Minerva,Brăila.

Vând teren,lotul nr.2 ,660 m2 în cartier Minerva,str. Adjud,Brăila,foarte aproape de str. Râmnicu Sărat. Terenul este intravilan cu destinația curți construcții.Dispune de toate utilitățile la o distanță de 1 m de teren! 100 euro m2.

Braila, Braila

vand apartament
3
12

vand apartament

Ap de vanzare zona Radu Negru confort 1 decomandat 2 camere etaj 2

1055 EUR/m2 | 55 m2

Braila, Braila

Loc de casa Insuratei, Braila 5

Loc de casa Insuratei, Braila

De vanzare loc de casa Insuratei, Braila ,curat, nu necesita defrisare sau curatare, suprafata 1527 mp, utilitati canal apa si curent sunt la limita exterioara a proprietatii,

Braila, Braila

Casa de vanzare - zona Bariera
9
7

Casa de vanzare - zona Bariera

Vand casă stil vagon cu 4 camere, 2 holuri, bucătărie, baie și o magazie. Suprafață teren 270 mp, suprafață constructie 120 mp. Toate utilitățile : centrală pe gaze, energie electrică, gaze, apă, internet, stradă asfaltată. Construcția este un amestec de paiantă și caramidă și este utilizată. Are ...

426 EUR/m2 | 188 m2

Bariera%2b, Braila, Braila

Teren extravilan Chiscani
1
4

Teren extravilan Chiscani

Vând teren în extravilanul comunei Chiscani, jud. Braila. Are 11,500 m2 și se afla la 100 m de șosea betonată (lângă fostul Combinat). Prețul este de 50,000 RON. Detalii la telefon de luni până vineri după ora 16:00.

Chiscani, Braila

Promovat
Vând casă în Vădeni Brăila
5
1

Vând casă în Vădeni Brăila

52000 ! Telefon Vând casă in Vadeni judetul Braila 2 corpuri, teren generos Vând casă formată din 2 corpuri, cu suprafața de 57 mp + 30 mp, situată pe un teren de 939 mp. Casa este renovată și bine întreținută, compartimentată în 3 camere, bucătărie și baie si 2 holuri. Dispune de utilități ...

531 EUR/m2 | 98 m2

Vadeni, Braila

Teren extravilan comuna Gropeni jud. Braila. 25426mp

Teren extravilan comuna Gropeni jud. Braila. 25426mp

Vând teren extravilan 25426mp,com.Gropeni,jud.Braila,irigabil hidrant la mijlocul parcelei,teren categoria 1 ,foarte aproape de comuna,foarte bun ,pt o eventuala livada.Tarla 95 2 parcela 18 cu nr .cadastrale 72238 și 72239 * apa pentru irigat

25,426 m2

Gropeni, Braila

Teren intravilan Tichilesti (1067mp)
4

Teren intravilan Tichilesti (1067mp)

Proprietar, vand teren intravilan in Tichilesti, strada Mihail Sadoveanu. Terenul este format din lotul principal de 870mp si drumul de acces de 197mp, in total 1067mp, Terenul este liber fara niciun fel de constructii, Apa canal in curte iar celelalte utilitati la poarta. Rog si ofer seriozitate!

1,067 m2

Tichilesti, Braila

Vând teren intravilan
5

Vând teren intravilan

Vând teren intravilan2980 m,situat în Valea cânepii (com Unirea)pe în centrul satului, cu deschidere la drumul european 584 ,având deschidere 90 m și lateral dreapta pe stradă adiacenta asfaltată 68 m .(Terenul este racordat la apă, energie electrică și în viitorul apropiat la gaze și canalizare)pe ...

2,980 m2

Valea Canepii, Braila

Restaurant/motel
1
2

Restaurant/motel

restaurant complet utilat cu terasa și 5 camere duble. Locația are o suprafață totală de 300m utili,fiind compusă din parter și un etaj. Construcția este din cărămidă fiind finalizată in anul 2015

600 EUR/m2 | 300 m2

Frecatei, Braila

Vânzare imobil cu destinația restaurant și spații de cazare
1
1

Vânzare imobil cu destinația restaurant și spații de cazare

Imobil situat in Insula Mare a Brăilei,cu suprafața de 300 mp,parter+mansardă

600 EUR/m2 | 300 m2

Frecatei, Braila

Casa de vanzare
10
4

Casa de vanzare

Suprafata construita 280 mp p+1 Cărămidă Suprafata teren 1000 mp Casa se vinde mobilata complet ( toata mobila din lemn masiv) Sistem fotovoltaic 15 kw 3 moduri de incalzire - electric,cu gaz,cu lemn Sera legume 36 mp Constructie finalizata 2022

1304 EUR/m2 | 280 m2

Cazasu, Braila

Vand Casa Localitatea Chiscani Brăila
5
5

Vand Casa Localitatea Chiscani Brăila

Vând proprietate în localitatea Chiscani județul Brăila. Suprafața terenului este de 1300 mp Facilități: apă curentă; curent electric; 18 metri deschidere la stradă;

550 EUR/m2 | 100 m2

Chiscani, Braila

Teren intravilan de vânzare sau schimb cu apartament
2

Teren intravilan de vânzare sau schimb cu apartament

De vânzare teren intravilan cu suprafața de 1353m2 în localitatea Chiscani str Scolii nr 172 cu deschidere de 18 m sau schimb cu apartament.

1,353 m2

Chiscani, Braila

Apartament 3 camere de vânzare.
5
1

Apartament 3 camere de vânzare.

Str George Enescu Nr 84 bl B 33 sc 2 ap 33 et 4. 75 m pătrați 2 balcoane mari izolat exterior și interior rămâne în el tot . Preț 92000 euro.numar de contact .

1227 EUR/m2 | 75 m2

Braila, Braila

Refugiu la Dunăre: Casa batraneasca si teren generos cu livada 29800
10

Descriere Investiție la Dunăre: Proprietate Independentă + Gospodărie Completă (3600 mp) Vând proprietate strategică, situată la doar 5 minute de mers pe jos de Dunăre. Datorită poziționării și suprafeței generoase, acest loc nu este doar o casă, ci o oportunitate rară de investiție (Pensiune, Magazin, ...

Marasu, Braila

vând 5400 mp teren intravilan
1

vând 5400 mp teren intravilan

vând 5400 teren compact intravilan in sat oancea com romanu jud Brăila. 4 euro mp negociabil. detalii la telefon

5,400 m2

Oancea, Braila

vand apartament 2 camere confort unu decomandat
10
10

vand apartament 2 camere confort unu decomandat

DESCRIERE: Apartament 2 camere confort 1 decomandat situat la parter, Cartier Obor, Strada Rândunicii, nr.1, Bloc 37, sc.1, ap. 4., modificat prin dublarea balconului, conform extinderii cu un total de 110mp, cu acces suplimentar direct din stradă prin curtea pavată încercuită cu gard în suprafață ...

591 EUR/m2 | 110 m2

Braila, Braila

vand apartament 2 camere confort unu decomandat
6
20

vand apartament 2 camere confort unu decomandat

DESCRIERE: Apartament 2 camere confort 1 decomandat situat la parter, Cartier Obor, Strada Rândunicii, nr.1, Bloc 37, sc.1, ap. 4., modificat prin dublarea balconului, conform extinderii cu un total de 110mp, cu acces suplimentar direct din stradă prin curtea pavată încercuită cu gard în suprafață de ...

591 EUR/m2 | 110 m2

Obor, Braila, Braila

Vand loc de veci  " cripta cu 2 locuri,, cimitirul Sf.Mina Braila
1

Vand loc de veci " cripta cu 2 locuri,, cimitirul Sf.Mina Braila

Amplasamantul locului de veci, 100 de metri de la poarta principala pe partea stanga ( si circa 20 de metri de la aleea principala).

Braila, Braila

caut apartament

caut apartament

caut apartament 2camere decomandat sau 3 camere decomandat sau semidecomandat,zonele Obor ,Hipodrom,Bariera ,Dorobanti. plata cash.

862 EUR/m2 | 58 m2

Braila, Braila

Teren de vanzare
1
7

Teren de vanzare

Lot de 2000 de mp pentru construit casa, toate utilitatile (teava gaz, apa curenta, canalizare) langa el. Langa sat, str. Lacramioarelor, intrarea dinspre soseaua nationala Braila-Galati. Pentru a vizualiza nr de telefon, dati click pe suna si numarul se va afisa pe tastatura telefonului. Pers de contact- ...

Vadeni, Braila

TEREN UNIC faleza Dunarii Braila
2

TEREN UNIC faleza Dunarii Braila

615 mp TEREN pe Faleza Dunării Preț 84.900 eur negociabil, 615 mp POSIBILITATE RATE și detalii suplimentare la telefon . Vă prezentăm un activ imobiliar rar, situat într-una dintre cele mai râvnite locații din Brăila: Faleza Dunării, în proximitatea Bisericii Grecești. Aceasta nu este doar o parcelă ...

612 m2

Braila, Braila

Teren 10.000 mp
6
1

Teren 10.000 mp

In primul rand anuntul se adreseaza oamenilor de afaceri cu viziune sau companiilor mari care au in conducere persoane cu viziune si stiu ce insemna cuvantul predictibilitate . Terenul se afla in localitatea VADENI judetul BRAILA in apropierea noului pod peste Dunare . Terenul are urmatoare facilitati ...

10,000 m2

Vadeni, Braila

Restaurant, complet echipat
8
2

Restaurant, complet echipat

Restaurant spre vanzare, ocazia unica, cu terasa la cheie, aflat in cea frumoasa zona din oras, in centrul vechi al Brailei, pozitionat pe strada Pensionatului, chiar in spatele Primariei Braila, cu vad format pentru fine dining. Spatiul beneficiaza de un decor elegant, a fost atent amenajat si recent ...

1180 EUR/m2 | 211 m2

Braila, Braila

Apartament 3 Camere Ultracentral etaj 4 6   Liceul Murgoci, vedere la Dunare
7
2

Apartament 3 Camere Ultracentral etaj 4 6 Liceul Murgoci, vedere la Dunare

Proprietar persoana fizica Lift, Centrala termica, usa metalica, termopan inclusiv balcoane, aer conditionat, izolatie exterioara interioara polistiren Complet mobilat Doua bai, doua balcoane Pret : 114 000 eur negociabil Suprafata utila : 77.87 m2 Anul constructiei : 1981

1481 EUR/m2 | 77 m2

Braila, Braila

Vand apartament duplex Braila
1

Vand apartament duplex Braila

De vanzare: BRAILA, Apartament Duplex, zona Piata Concordiei, 3 camere, 112mp, etaj 7-8, primul proprietar. Suprafata ideal compartimenta pentru confort si functionalitate intr-un bloc solid construit dupa anul 1980. Compartimentare: decomandat, 3 camere ( 2 dormitoare si 1 living), 2 bai, 1 balcon ...

Ultracentral, Braila, Braila

vand teren Braila - Lacu Sarat

vand teren Braila - Lacu Sarat

Vand teren in Lacu Sarat(sat), Jud. Braila. 3000 mp, deschidere 22m. Statut actual este teren agricol. constructii deja in vecinatate, utilitati in apropiere.

3,000 m2

Lacu Sarat, Braila

Teren intravilan Cazasu
1
7

Teren intravilan Cazasu

Vand teren intravilan 850 mp Deschidere 12 m, 40 euro mp Toate utilitatile sunt la poartă.

850 m2

Cazasu, Braila

vanzare teren agricol in TRAIAN , JUDET BRAILA
1

vanzare teren agricol in TRAIAN , JUDET BRAILA

Terenuri extravilane agricole de vânzare Traian, județul Brăila Se vând două terenuri extravilan.e cu destinație agricolă, situate în comuna Traian, județul Brăila, într-o zonă accesibilă și liniștită. Lot 1: 9.000 mp Preț: 45.000 RON Lot 2: 10.000 mp Preț: 50.000 RON Terenurile pot fi vândute ...

Traian, Braila

Casa Bordei Verde
9
1

Casa Bordei Verde

Casa Bordei Verde, 3 camere, antreu mare cat o camera, bucatarie de iarna, bucatarie de vara, baie, Boiler cu apa calda si la bucatarie si la baie, magazie noua, terasa fata si spate, 1311m2,invelita cu tabla, la fata balcon 14 metii, izolata, temopan exterioar parchet laminat in toate camerele, baia ...