Promovat
Ap.3 cam.cf1d Obor
9
2

Ap.3 cam.cf1d Obor

Vand apart.3 camere cf1 decomandat Obor, etaj 3, sup.utila-64mp+balcon 7m, 2 grupuri sanitare, centrala termica, termopan, izolat termic, instalatie electrica schimbata, usi interioare schimbate, parchet, faianta, gresie, usa metalica, liber, spatios, bine ingrijit, acte la zi. Pret - 75.000 euro! Pentru ...

1172 EUR/m2 | 64 m2

Braila, Braila

Promovat
Casa eleganta P+1 cu finisaje premium si spatii generoase | Cazasu
12

Agentia imobiliara EXPERT va prezinta o proprietate exclusivista situata in Cazasu, definita prin volum, eleganta si rafinament architectural. Construita pentru a oferi confort la standard ridicat, proprietatea impresioneaza prin: suprafete ample lumina naturala abundenta compartimentare echilibrata finisaje ...

731 EUR/m2 | 450 m2

Cazasu, Braila

Promovat
Casa 2 camere Centru Istoric
8
3

Casa 2 camere Centru Istoric

Vindem in exclusivitate casa din caramida formata din 2 camere decomandate, baie, bucatarie si hol in zona Centru Istoric, sup.utila-49mp+beci 13mp, in curte indiviza cu vecini linistiti. Proprietatea este perfect locuibila si bine ingrijita, fiind dotata cu centrala termica pe gaz, termopan, usi interioare ...

796 EUR/m2 | 49 m2

Braila, Braila

Promovat
Teren cu casa demolabila zona Rosiori
4

Teren cu casa demolabila zona Rosiori

Agentia imobiliara Expert va propune Teren cu Casa DEMOLABILA zona Rosiori in perimetrul C. Calarasilor -Scolilor suprafata 241 mp, deschidere la strada 5,5 ml In partea din spate se lateste la 8 ml X 19 ml Utilitati apa, canalizare si curent. Gazele sunt in fata portii Imobilul se poate folosi si ...

Central, Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vanzare 2 camere decomandat
5

Apartament de vanzare 2 camere decomandat

Aparatament 2 camere decomandat cu geamuri exterioare tip termopan,uși interioare schimbate ,ușă metalică la intrare,cu balcon de 7 m,parțial mobilat,centrală termică ( se vinde cu tot ce este în fotografii) este situat la etajul 4, lângă Piața Radu Negru. Hidroizolația este făcută acum 2 ani ,izolat ...

887 EUR/m2 | 62 m2

Radu Negru, Braila, Braila

casă de vinzare
3
9

casă de vinzare

vind casă în com galbenu jud braila din caramida invelita cu tabla compusa din 4 camere si 2 holuri plus teren in curte .

13 EUR/m2 | 1,200 m2

Galbenu, Braila

Vand imobil S+P+2E,str.Plantelor
7

Vand imobil S+P+2E,str.Plantelor

Vand imobil S+P+2E ,Strada Plantelor. Suprafata teren 321 mp. Suprafata utila 485 mp.Constructia este formata din : - subsol : 6 camere ,1 baie,garaj si casa scarii ; - parter : 1 birou, 1 living spatios,1 bucatarie,hol,1 baie, 1 sas,casa scarii si 2 terase ; - etaj 1 : 2 camere,2 bai, 1 dresing,1 sas,1 ...

608 EUR/m2 | 485 m2

Plantelor, Braila, Braila

Vând apartament 2 camere
5
2

Vând apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere CF2 semidecomandat, centrală,termopane exterior și parțial interior, etaj 3,suprafață totală 42m, preț 37000, negociabil

949 EUR/m2 | 39 m2

M. Kogălniceanu, Braila, Braila

Vand Casa  Ultracentral Brăila
3
2

Vand Casa Ultracentral Brăila

VAND IMOBIL ULTRACENTRAL SITUAT IN BRAILA PE STR.RAHOVEI INTRE STR SCOLILOR SI STR REPUBLICI SUPRAFATA TOTALA 485 Mp DESCHIDERE STRADALA 12 Mt IAR SUPRFATA CONSTRUITA E DE CIRCA 80 Mp COMPUSA DIN 3 CAMERE , HOL ,BUCATARIE , BAIE WC SI DUS INCALZIRE PRIN CALORIFERE OTEL PE CENTRALA GAZ METAN . CASA ...

206 EUR/m2 | 485 m2

Braila, Braila

Casa bătrânească teren generos
4

Casa bătrânească teren generos

Unic proprietar. 2815 m2. Oraș Însurăței Zonă centrală. Zonă ușor accesibilă pentru o posibilă eventuală afacere. La doar 5 minute de mers pe jos de Centru,Liceu,Școală Primară,Primărie,Dispensar,Biserica,Stadion,Peco,Autogara, Supermarket-uri(Penny Profi), Fast-fooduri,Depozit materiale construcții... ...

14 EUR/m2 | 2,800 m2

insuratei, Braila

Oferta ap 3 camere lux
5

Oferta ap 3 camere lux

Vand apartament renovat complet cu cele mai calitative materiale, electrocasnice noi. Se vinde mobilitat si utilat. Etaj 7 cu uscător de 60mp la care am acces ca si spațiu de depozitare. Boxa la etaj si doua locuri de parcare in fata scarii. Lift recent renovat in totalitate. Vecinii exceptionali, izolat ...

1276 EUR/m2 | 98 m2

Braila, Braila

oferta 3 cam lux
5
1

oferta 3 cam lux

Vand apartament 98mp in zona Garii-Marna renovat complet. se vinde mobilat si utilat. pentru detalii

1276 EUR/m2 | 98 m2

Braila, Braila

Casă Bordei Verde 18

Casă Bordei Verde

Vand casa nelocuibila Bordei Verde,suprafata teren 3070mp,strada Biserici nr 10.Mai multe detalii la telefon.

4 EUR/m2 | 3,070 m2

Braila, Braila

De vânzare - casă și teren Spiru Haret - Brăila
2
1

De vânzare - casă și teren Spiru Haret - Brăila

Vând casă situată în localitatea Spiru Haret, județul Brăila, cu o curte generoasă de 2035 mp, având două intrări din străzi diferite. Casa este compusă din 3 camere și 2 holuri, iar pe teren se află și anexe gospodărești. Mai multe detalii, va rugam sa contactați numarul de telefon. Prețul este ...

18 EUR/m2 | 2,035 m2

Spiru Haret, Braila

Vând urgent apartament Hipodrom parter
9
150

Vând urgent apartament Hipodrom parter

Apartament in zona sigură și liniștită vis-a-vis de școală 23 și liceul pedagogic ,parter ,cu extindere balcon si toate utilitatile ,centrala-mobilat partial.

691 EUR/m2 | 55 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Casa de vânzare
10
23

Casa de vânzare

Casa de vânzare cartier chercea

759 EUR/m2 | 79 m2

Braila, Braila

teren oras ianca judetul braila 1

teren oras ianca judetul braila

Vand teren liber pentru constructii , suprafata 2600mp, situat in oras Ianca zona centrala judetul Braila , utilitati : curent electric 380- 220 V 25KVA cu posibilitate de suplimentare putere, apa , canalizare , conducta de gaz la strada . Ideal pentru depozit ( fan curier , samadey,materiale constructii), ...

Ianca, Braila

Casa de vânzare
6

Casa de vânzare

De vânzare proprietate situata in Însurăței judetul Brăila Alcatuita dintr.o casă bătrânească și un teren generos de 3800 mp. Curtea este in mare parte acoperita cu pădure și pomi, oferind liniște și un cadru natural. Casa este veche și necesită o renovare completa sau o demolare pentru a construi o ...

9 EUR/m2 | 3,800 m2

insuratei, Braila

Teren intravilan 4000m2 - In centru - Deschidere la 3 strazi
5
1

Terenul este situat in Insula Mare a Brailei in comuna Frecatei. Acesta are deschidere la 3 strazi asfaltate si se afla in centrul localitatii pe strada Mihai Eminescu, avand ca vecini Primaria, scoala si biserica. Este bransat la curent electric (contract activ) si la reteaua de apa. Exista si doua ...

4,000 m2

Frecatei, Braila

Vanzare  Apart. 3 camere cf.2, semidec., et.2 din 4, mobilat si supr. utila 44.mp. Zona Viziru 1,
20

Vanzare Apart. 3 camere cf.2, semidec., et.2 din 4, mobilat si supr. utila 44.mp. Zona Viziru 1,

- Vinzare Apartament 3 camere cf.2, semidecomandat, etajul 2 mobilat si utilat asa cum se vede si in poze, Zona Viziru 1 suprafata totala cu balcon este de 47.m., suprafata utila este de 44.5 mp. pozitie excelenta, incalzirea cu gaze se face cu doua convectoare, boiler electric pentru apa calda, usi ...

205 EUR/m2 | 44 m2

Viziru%25252b1, Braila, Braila

Imobil de vanzare
10

Imobil de vanzare

De vânzare imobil ,situat în Brăila B dul Al Cuza,zona ultracentral!Informații la

1574 EUR/m2 | 108 m2

Braila, Braila

vind clădire industrială 480m.p.
4
6

vind clădire industrială 480m.p.

vind clădire industrială de 480m.p.situată în zona industrială din comuna Siliștea județul Brăila cu parcare comunală și eșire în șoseaua principală cei interesați pot suna la

83 EUR/m2 | 480 m2

Silistea, Braila

Vând teren intravilan Chișcani
2
2

Vând teren intravilan Chișcani

Vând teren intravilan comuna Chiscani, Brăila 450m2, deschidere 22 m- 12 000 1200 m2, deschidere 30m- 33.000 Preț negociabil

450 m2

Braila, Braila

Vanzare teren intravilan Cazasu
2
3

Vanzare teren intravilan Cazasu

Vânzare Teren Intravilan Cazasu sau schimb cu apartament 2 camere Progresul Vidin, etaje inferioare. Suprafață: 1507 mp Adresă: Str. Mușcatelor nr. 40 Detalii: Teren intravilan, marcat în fotografie cu albastru. Stradă asfaltată, în plină dezvoltare, situată într-un cartier de vile. Utilități disponibile ...

Cazasu, Braila

vand sau schimb auto apartament Tenerife
5
3

vand sau schimb auto apartament Tenerife

Vand sau schimb auto apartament in regim time sharing, resort Regency Club, Calle Cataluna,2,Costa Adeje, Tenerife

Braila, Braila

Vând teren casa, Ansamblul Cimbrului,str Blasova Nr 33,Brăila.
3
1

Brăila,Vând teren pt casa, Ansamblul Cimbrului,str Blasova Nr 335.Suprafata 250m

250 m2

Chercea, Braila, Braila

Vand teren Bertesti de jos,Braila
3

Vand teren Bertesti de jos,Braila

Vand teren circa 2000m 37 m deschidere, pozitie f.buna stradala,pe drum national,25000 euro,pret fix fara negociere! Tel.

2,000 m2

Bertestii de Jos, Braila

Ap.2 cam.cf1d Carantinei-Plevna
8

Ap.2 cam.cf1d Carantinei-Plevna

Vand apart. 2 camere confort 1 decomandat zona Carantinei-Plevna, etaj 2, sup.utila-48mp+balcon 8m, centrala termica, termopan maro (mai putin la balcon), izolat termic exterior, parchet lemn masiv, usa metalica, simplu, zona linistita, acte la zi. Imobilul detine si TEREN IN PROPRIETATE de 164mp, impreuna ...

714 EUR/m2 | 56 m2

Braila, Braila

vânzare apartament cu doua camere
4

vânzare apartament cu doua camere

apartament două camere, balcon închis, parter . Calea Galați, Nr 68, Bl J.parter,24,Sc 2

1020 EUR/m2 | 49 m2

Plantelor, Braila, Braila

Proprietar vând apartament 3 camere hipodrom
5
5

Proprietar vând apartament 3 camere hipodrom

Proprietar vând apartament 3 camere cf 2 semidecomandat et 3 mobilat utilat complet. Aproapede : Piața, Școală, Parc , Grădiniță, Spital. Ct Termopane UM Uși interioare MDF Gresie Faianta Parchet. Preț 45000 euro Pentru mai multe detalii

1071 EUR/m2 | 42 m2

Braila, Braila

Apartament 2 cam etaj 1
8
2

Apartament 2 cam etaj 1

Persoana fizica, Vand apartament 2 camere, etaj 1, confort 2,termopan exterior si interior, izolat termic, incadrat, in jur de 39-40 mp, cu balcon marit, inchis in termopan, centrala termica Ferroli, calorifere aluminiu, incalzire eficienta, costuri destul de mici la facturi, usa metalica, apartamentul ...

1085 EUR/m2 | 40 m2

Viziru%25252b3, Braila, Braila

imobiliare, teren intravilan 1

imobiliare, teren intravilan

Vând teren intravilan în comuna Viziru, strada Nicolae Luis, judetul Brăila

Viziru, Braila

Vând apartament 2 camere Braila

Vând apartament 2 camere Braila

Vând apartament cu doua camere, la etaj 4 din patru. Acoperișul este izolat cu doua straturi de ardezie.

982 EUR/m2 | 50 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Apartament de vanzare
5

Apartament de vanzare

Apartament 2 camere, 57 mp Hipodrom, Etaj 4 (Complet Mobilat Utilat) Descriere: Vând apartament cu 2 camere situat în zona Hipodrom, una dintre cele mai căutate și liniștite zone din Brăila. Proprietatea este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Detalii principale: Suprafață: 57 ...

1033 EUR/m2 | 60 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Teren Braila Chiscani
2
3

Teren Braila Chiscani

Teren intravilan 450mp, 21m deschidere la Strada Zorilor intersectie cu Tineretului, Chiscani Brăila Pozitie atractivă Utilitătile în fața terenului Neinundabil Toate actele la zi, inclusiv CERTIFICAT DE URBANISM cu POT 50%, CUT 1.2, P, P+M, P+1E.

450 m2

Chiscani, Braila

Teren extravilan 2 loturi
2
4

Teren extravilan 2 loturi

De vânzare teren agricol 2(două) loturi extravilan în Tufești(Țibănești)-Brăila 8500 fiecare

2,000 m2

Tufesti, Braila

Teren agricol extravilan de vanzare

Teren agricol extravilan de vanzare

de vanzare 76500 m de teren agricol situat in extravilanul orasului Ianca judetul Braila

Ianca, Braila

Vand teren Chercea
2
6

Vand teren Chercea

Vând teren 815 mp pe strada Barbu Ștefănescu de la Vrancea Nr13C teren liber cu toate utilitățile în fața curent apă canalizare gaze 59000 euro

815 m2

Chercea, Braila, Braila

Vand teren agricol 1,13 ha com Unirea jud Braila 1

Vand teren agricol 1,13 ha com Unirea jud Braila

Vand teren agricol 1,13 ha com Unirea, jud Braila, irigabil, negociabil

11,300 m2

Braila, Braila

Vand teren intravilan 12000 m   in comuna Cazasu.
5
5

Vand teren intravilan 12000 m in comuna Cazasu.

-Vand teren intravilan 12.000 m zona bună in Cazasu,Braila vizavi de fosta livada . Deschidere la Str. Principala 42.5 m.Disponibil pentru orce tip de constructii. 12 euro m , negociabil. Detalii pe watsapp. 144000 euro

12,000 m2

Cazasu, Braila

Aparatament 1 camera zona Buzăului
7
2

Aparatament 1 camera zona Buzăului

Proprietar, vând apartament 1 cameră, zona Buzăului, vis a vis Penny, an construcție 2008, termopane, gresie, faianță, parchet, CT, boxă subsol. Posibilitate de cumpărare si cu avans 50000 , diferența in rate lunare, trimestriale !

1378 EUR/m2 | 45 m2

Buzaului, Braila, Braila

 SUPER PRET teren intravilan
2
9

SUPER PRET teren intravilan

URGENT vand teren intravilan in apropiere de ANL LACU DULCE. Ideal pentru a fi pardelat, suprafata totala: 10000, Front stradal: 56 m Utilitatile sunt f. aproape ,terenul fiind situat langa parcul ANL LACU DULCE.

10 m2

Lacu Dulce, Braila, Braila

loc veci
3
2

loc veci

-Vând loc veci 1,5m-2,25m SF.Constantin -Locul este alcătuit din 1cripta pe 2niveluri,recent construită. -Este situată pe aleea principală primul rând.

Braila, Braila

Casa de vanzare
9
11

Casa de vanzare

*Cas de Vanzare - Oaz de Liniste & Confort în Cartierul Chercea, Brăila* *Descriere Detaliat *: C utati o locuinț spațioas și funcțional într-o zon liniștit din Brăila? Aceast cas construit din caramida cu o suprafaț total de 254 mp și o suprafaț construit de 119 mp, situat în cartierul ...

393 EUR/m2 | 254 m2

Chercea, Braila, Braila

Apartament de vanzare sau schimb cu casa.Ofer mica diferenta
10
9

Vând apartament 80m

800 EUR/m2 | 80 m2

Vidin, Braila, Braila

vand casa pod brailita
5
5

vand casa pod brailita

vând casă pod Brăilița,casa este compusă din 4 camere baie bucătărie hol foișor, curtea este de 332 mp,deschidere 11 m, toate utilitățile pentru mai multe detalii sunați la numărul de telefon

357 EUR/m2 | 230 m2

Școlilor, Braila, Braila

De vanzare Spatiu Comercial - Braila
5
2

De vanzare Spatiu Comercial - Braila

- Suprafata utila : 219,3 mp - 4 usi de acces - Utilitati: apa, canalizare, gaze, 380V - Spatiul este inchiriat unei firme care vinde materiale de constructie Pret 120.000 Euro

548 EUR/m2 | 219 m2

Vidin-+Progresul, Braila, Braila

Casă Bătrânească 1450 mp
5
30

Casă Bătrânească 1450 mp

Casă Bătrânească cu ieșire la șosea in sat Constantinești comuna Rimnicelu judetul Brăila perimetrul 1450 mp..casa are 59 mp cu două anexe separat..mai multe detalii la numărul de telefon

158 EUR/m2 | 60 m2

Ramnicelu, Braila

Teren intravilan in tufesti la soseau principala
4
3

Teren intravilan in tufesti la soseau principala

Nr cadastral 19859 01.11.2017 1732 mp deschidere 22 m Cel mai important se poate defalca in 2 terenuri se intinde pana pe strada cealalta care la randul ei este asfaltata locul este fara nici o constructie dispune de apa curenta cu camin si apometru,fantana si canalizare in fata portii, vecini stanga ...

Braila, Braila

Apartament spatiu birou centru
5
1

Apartament spatiu birou centru

Direct proprietar - Apartament Spațiu Birou super central: Strada Nicolae Bălcescu nr. 9, etaj 1 Brăila Vând apartament birou compus din două camere și o baie, având o suprafață totală de 48 mp. Apartamentul a fost renovat integral în 2024. Documentație completa proiect electric,termic,sanitar, arhitectura ...

1271 EUR/m2 | 48 m2

Central, Braila, Braila

5000mp teren intravilan Pietroiu Jud Brăila 3 loturi
4
9

5000mp teren intravilan Pietroiu Jud Brăila 3 loturi

Vand 3 loturi de teren intravilan situat în loc. Pietroiu, com.Vadeni, jud. Brăila. 7 Euro m2 pentru tot lotul de 5000mp nu se negociază. Separat loturile se vând cu 10 Euro mp. Locatie: Str. Școlii Cadastrat si intabulat. Daca se cumpara toate suprafata este de 5000m2 compacta. Toate utilitățile ...

5,000 m2

Pietroiu, Braila

Urgent vand apartament ultracentral
10
28

Urgent vand apartament ultracentral

Apartament cu 2 camere decomandate ,hol mare ,bucătărie mare(debaraua și cămara desființată) doua balcoane ,toate utilitățile,centrala termica ,lângă școala nr.7, etaj.4,zona ultracentral b-ul Alex.I.Cuza -Scolilor,vedere deosebita asupra orașului din b-ul Cuza

760 EUR/m2 | 75 m2

Centru, Braila, Braila

Casa de vanzare IANCA, Jud BRAILA, teren 2700 m
6
1

Casa de vanzare IANCA, Jud BRAILA, teren 2700 m

Casa de vanzare in orasul Ianca vis-a-vis de parc, jud Braila cu 4 camere, baie cu dus, bucatarie si camara cu acces din exterior. Parchet in camere si termopane la geamuri, cu izolatie termica interior si exterior. Exista si o bucatarie de vara cu pivnita (cimentata) si camara, plus magazie cu ...

923 EUR/m2 | 65 m2

Ianca, Braila

Vând ap. 2 camere  et 3  str galati   -str rahova        pre?  48000 euro neg. 18

Vând ap. 2 camere et 3 str galati -str rahova pre? 48000 euro neg.

Ap. 2 camere ,ct ,aer codiționat, termopan ,curat, mobilat, liber.

960 EUR/m2 | 50 m2

Braila, Braila

Salvează căutarea