Promovat
3 camere zona Dorobanti - Piata Mare, etaj 1
9
4

3 camere zona Dorobanti - Piata Mare, etaj 1

De vanzare apartament cu 3 camere cf 1 decomandat situat pe zona Piata Mare - Bd.Dorobantilor Etaj 1 intr-un bloc construit 1986 Sup 64 mp + balcon 4mp Loc de parcare Scara curata Centrala termica, termopan ferestre Izolat termic exterior cu polistiren 10 cm Aer condiționat Uși interior schimbate Liber Comision ...

1081 EUR/m2 | 68 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Promovat
Casă zonă centrală | între Călărași și Școlilor | Teren 188 mp
5
1

Agenția imobiliară EXPERT vă propune spre vânzare Casă situată în zonă centrală, între Călărași și Școlilor. Proprietatea este compusă din două corpuri de clădire: Corp 1: construcție din cărămidă, acoperită cu tablă, suprafață 47 mp Corp 2: construcție din paiantă, acoperită cu tablă, suprafață ...

663 EUR/m2 | 101 m2

Braila, Braila

Promovat
2 camere Progresu , mobilat LA CHEIE
8
9

2 camere Progresu , mobilat LA CHEIE

De vânzare apartament cu 2 camere cf 1 decomandat situat în cartier Progresu aproape de jandarmerie Etaj 3 din 4, bloc linistit, poziție bună cu scara curata , Nu este pe colt Apartamentul se vinde LA CHEIE , mobilat și utilat complet asa cum apare în poze Centrala termica, ferestre din tâmplărie ...

1229 EUR/m2 | 48 m2

Braila, Braila

Promovat
teren industrial Braila, multiple oportunitati de dezvoltare industriala
3

TEREN INDUSTRIAL ÎN JUDEȚUL BRĂILA Amplasat strategic lângă CET Chișcani, acest teren industrial reprezintă o oportunitate rară pentru investitori din domeniul energetic, logistic și industrial. Aprox. 8,5 HA teren industrial Acces direct la drum și canal Utilități disponibile în zonă: gaz natural apă ...

85,000 m2

Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

de vânzare ap 2cam cf2 et 3 apolo
9
2

de vânzare ap 2cam cf2 et 3 apolo

apartament 2cam cf2,et3 din4,zona apolo(piața rușilor)renovat recent, dispune de centrala termica ariston, termopan interior, exterior, rulouri exterioare aluminiu, etc.Apartamentul se vinde mobilat și utilat complet, zonă liniștită, preț 35500 e negociabil.

1014 EUR/m2 | 35 m2

Braila, Braila

Vanzare 2 camere, zona Bd. Independentei
7
1

Vanzare 2 camere, zona Bd. Independentei

De vanzare apartament 2 camere, confort 1, nedecomandat, zona Bd. Independentei, etajul 4, aspect general simplu dar cu urmatoarele dotari: usa metalica intrare ferestre tamplarie PVC aer conditionat, centrala termica izolat termic exterior. pret = 37000 EURO tel = Anunt publicat de Imobiliare ...

787 EUR/m2 | 47 m2

Independentei, Braila, Braila

Vand Casă D+P+M
8
13

Vand Casă D+P+M

Vand Casă D+P+M la gri Zona Vidin Suprafața construită 76 3m Suprafața Totală 591m Apă curentă Canalizare Curent electric 380v Construcția din cărămidă Tencuită interior și exterior Placat exterior cu 10 Preț negociabil

326 EUR/m2 | 230 m2

Braila, Braila

Ap.2 camere cf 1, sos.Buzaului
5
1

Ap.2 camere cf 1, sos.Buzaului

Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 4 într-un bloc construcție nouă (2003), zona Soseaua Buzaului, chiar cu fata spre șosea, avand chiar la iesirea din scara stația de autobus, maxi taxi., super market, etc. Această locuință este perfectă pentru cei care doresc ...

1154 EUR/m2 | 65 m2

Braila, Braila

De vanzare 4Ha teren arabil Ianca Braila teren agricol
1

De vanzare 4Ha teren arabil Ianca Braila teren agricol

De vanzare 4 hectare in Ianca judetul braila.teren arabil extravilan.loturi de teren ianca .braila.12000 euro hectarul.

40,000 m2

Est, Ianca, Braila

Promovat
Scolilor Obor, 2 cam transformate in 3 cam Mobilat utilat la Cheie
10
2

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament cu 2 cam cf I dec transformat in 3 cam ( 2 dormitoare, living si bucatarie ) situat la etajul 2 din 4, suprafata totala 57 mp ( 50 mp + balcon 7 m ) zona este Obor foarte aproape de Scolilor Amenajat complet, cu bun gust si functional, CT, aer conditionat, ...

1402 EUR/m2 | 57 m2

Obor, Braila, Braila

Teren arabil de vanzare, jud Braila com. Bordei Verde
1

Teren arabil de vanzare, jud Braila com. Bordei Verde

Unic proprietar, vand 6.5 Ha teren arabil in comuna BORDEI VERDE, jud BRAILA - partial compact, Pret : 10.000 euro ha Terenul nu se afla in acest moment sub nicio obligatie contractuala de arenda. Telefon: O721.77O.564 - dupa ora 14.00

Bordei Verde, Braila

De vânzare teren
7
23

De vânzare teren

Vând teren 177mp cu utilități în braila CARTIERU chercea Proiect de casa disponibil 100mp utili. S-a început construcția, ajungând la stadiul de fundatie BCA necesar este cumpărată și se afla la teren. Cartieru s-a asfaltat recent TOATE ACTELE VALABILE 18000mai multe detali la tlf

177 m2

Chercea, Braila, Braila

 SUPER PRET teren intravilan
2
9

SUPER PRET teren intravilan

URGENT vand teren intravilan in apropiere de ANL LACU DULCE. Ideal pentru a fi pardelat, suprafata totala: 10000, Front stradal: 56 m Utilitatile sunt f. aproape ,terenul fiind situat langa parcul ANL LACU DULCE.

10 m2

Lacu Dulce, Braila, Braila

Garsonieră Hipodrom
3
1

Garsonieră Hipodrom

Agenție Imobiliară intermediază vânzarea unei garsoniere zona Hipodrom, etaj intermediar, ușă metalică, thermopan, convector electric, boiler electric, suprafața=11 mp, se vinde conform pozelor publicate, preț=75.000 lei ușor negociabil.

1302 EUR/m2 | 11 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Promovat
Ap. 3 camere Dorobanti et.2 suprafata 75 mp
3
2

Ap. 3 camere Dorobanti et.2 suprafata 75 mp

Agenția imobiliară EXPERT vă propune spre vânzare: Apartament spațios, foarte bine poziționat, ideal pentru amenajare după propriul gust. Locație: Dorobanți până în Școlilor Suprafață totală: 75 mp (63 mp utili) Etaj: 2 din 4 Preț: 70.000 Detalii: 3 camere, confort I, decomandat Compartimentare ...

931 EUR/m2 | 75 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Promovat
Casa eleganta P+1 cu finisaje premium si spatii generoase | Cazasu
12

Agentia imobiliara EXPERT va prezinta o proprietate exclusivista situata in Cazasu, definita prin volum, eleganta si rafinament architectural. Construita pentru a oferi confort la standard ridicat, proprietatea impresioneaza prin: suprafete ample lumina naturala abundenta compartimentare echilibrata finisaje ...

731 EUR/m2 | 450 m2

Cazasu, Braila

Promovat
Teren cu casa demolabila zona Rosiori
4

Teren cu casa demolabila zona Rosiori

Agentia imobiliara Expert va propune Teren cu Casa DEMOLABILA zona Rosiori in perimetrul C. Calarasilor -Scolilor suprafata 241 mp, deschidere la strada 5,5 ml In partea din spate se lateste la 8 ml X 19 ml Utilitati apa, canalizare si curent. Gazele sunt in fata portii Imobilul se poate folosi si ...

Central, Braila, Braila

Promovat
Hristo Botev apartament 3 camere la etajul 1
6
3

Hristo Botev apartament 3 camere la etajul 1

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament cu 3 cam cf I semidecomandat zona Hristo Botev are o suprafata totala de 55 mp , cu un balcon, situat la etajul 1 din 4 Imobilul simplu, fara amenajari. Este liber. Zona este centrala, cu acces la Bulevard. Pretul 62 000 euro neg Anunt postat de agentia ...

1127 EUR/m2 | 55 m2

Hristo Botev, Braila, Braila

Promovat
Hristo Botev ap 2 cam cf I sd parter
5
6

Hristo Botev ap 2 cam cf I sd parter

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament 2 cam cf I semidecomandat zona Hristo- Botev, situat la parter, suprafata 47 mp Imobilul este intretinut, fara amenajari moderne. Faianta, gresie, parchet . Nu are centrala termica. Liber, acte la zi . Pret 42 000 euro Anunt postat de agentia imobiliara ...

894 EUR/m2 | 47 m2

Hristo Botev, Braila, Braila

Promovat
Imobil ultracentral P+2 , teren 560 mp
6

Imobil ultracentral P+2 , teren 560 mp

Agenția imobiliară Expert va propune spre vânzare cladire spatiu comercial situat ultracentral pe Bulevardul Alexandru Ioan Cuza aproape de Republicii. Suprafață teren 559 mp Amprenta construita 207 mp, S+P+2 In spate mai erau 2 constructii care s-au autodemolat imobilul este inchiriat Centrale ...

449 EUR/m2 | 621 m2

Ultracentral, Braila, Braila

Promovat
 Hipodrom 4 camere confort 1
9
7

Hipodrom 4 camere confort 1

Agentia imobiliara Expert, ofera spre vanzare, 4 camere confort 1 semidecomandat,in zona Hipodrom, Imobilul este situat la etajul 4 4,fara probleme la izolatie, Apartamentul are instalatie de centrala termica ,necesita renovare. Acte la zi ,liber .Pret 60 000 euro . Anunt postat de agentia imobiliara ...

750 EUR/m2 | 80 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Promovat
Ap. 2 cf I sd zona Marna etaj 3 LIBER
6
2

Ap. 2 cf I sd zona Marna etaj 3 LIBER

Agentia imobiliara EXPERT va propune : Ap. 2 cam cf I sd, zona Marna - Garii suprafata 47 mp, balcon 3 m, situat la etajul 3 Imobilul este bine intretinut, dispune de centrala termica si parchet. Este liber, cu acte la zi. Zona este linistita, aproape de mijloacele de transport. Pret 43 000 euro usor ...

915 EUR/m2 | 47 m2

Marna, Braila, Braila

663 EUR/m2 | 101 m2

Braila, Braila

Promovat
Apartament 3 camere Progresu | Decomandat | 2 balcoane | 54.900
9

Agenția imobiliară EXPERT vă propune spre vânzare : Apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat în zona Progresu. Apartamentul este poziționat la etajul 4 din 4 și are o suprafață utilă de 53 mp, la care se adaugă 2 balcoane. Imobilul este amenajat și se vinde ca în poze, fiind gata de mutare. Dotări: ...

1036 EUR/m2 | 53 m2

Braila, Braila

Salvează căutarea