Teren cu casa Batranesca Oras Insuratei
8
15

Teren cu casa Batranesca Oras Insuratei

Agentia imobiliara EXPERT va propune Casa batraneasca cu teren Oras Insuratei suprafata teren 1097 mp, deschidere 22 ml, casa 73 mp Utilitati canalizare, apa si curent Strada este pietruita, strada asfaltata la 50 ml Terenul este imprejmuit cu gard ...

205 EUR/m2 | 73 m2

insuratei, Braila

Promovat
Vanzare Apartament 2 cam. cf.1 semidec. etajul 4 din 4, mobilat pe Bld. Iindependentei - CEC
20

- Vanzare Apartament cu 2 camere cf. 1 semidecomandat, etajul 4 din 4, pe Bulevardul Independentei - CEC, mobilat si utilat asa cum se vede in poze, mai putin lucruri personale, balcon inchis de 3 ml.,suprafata utila este de 47.mp., dotat cu centrala termica pe gaze, usa metalica la intrare, usi clasice ...

872 EUR/m2 | 47 m2

Braila, Braila

Promovat
Apartament 1 Camera
10
4

Apartament 1 Camera

Vand apartament 1 camera, 39 mp, situat la et 2. Dotari: centrala proprie ac. termopane mobilat usa metal flise gresie, parchet izolat apartament f. luminos se acceptă și credit apartamentul se afla aparoape de piața mare, de supermarketuri și Liceul Cerna

1321 EUR/m2 | 39 m2

Braila, Braila

Promovat
Imobil ultracentral P+2 , teren 560 mp
6

Imobil ultracentral P+2 , teren 560 mp

Agenția imobiliară Expert va propune spre vânzare cladire spatiu comercial situat ultracentral pe Bulevardul Alexandru Ioan Cuza aproape de Republicii. Suprafață teren 559 mp Amprenta construita 207 mp, S+P+2 In spate mai erau 2 constructii care s-au autodemolat imobilul este inchiriat Centrale ...

449 EUR/m2 | 621 m2

Ultracentral, Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Hristo Botev ap 2 cam cf I sd parter
5
6

Hristo Botev ap 2 cam cf I sd parter

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament 2 cam cf I semidecomandat zona Hristo- Botev, situat la parter, suprafata 47 mp Imobilul este intretinut, fara amenajari moderne. Faianta, gresie, parchet . Nu are centrala termica. Liber, acte la zi . Pret 42 000 euro Anunt postat de agentia imobiliara ...

894 EUR/m2 | 47 m2

Hristo Botev, Braila, Braila

Promovat
Imobil ultracentral P+2 , teren 560 mp
6

Imobil ultracentral P+2 , teren 560 mp

449 EUR/m2 | 621 m2

Ultracentral, Braila, Braila

Promovat
 Hipodrom 4 camere confort 1
9
7

Hipodrom 4 camere confort 1

Agentia imobiliara Expert, ofera spre vanzare, 4 camere confort 1 semidecomandat,in zona Hipodrom, Imobilul este situat la etajul 4 4,fara probleme la izolatie, Apartamentul are instalatie de centrala termica ,necesita renovare. Acte la zi ,liber .Pret 60 000 euro . Anunt postat de agentia imobiliara ...

750 EUR/m2 | 80 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Promovat
Ap. 2 cf I sd zona Marna etaj 3 LIBER
6
2

Ap. 2 cf I sd zona Marna etaj 3 LIBER

Agentia imobiliara EXPERT va propune : Ap. 2 cam cf I sd, zona Marna - Garii suprafata 47 mp, balcon 3 m, situat la etajul 3 Imobilul este bine intretinut, dispune de centrala termica si parchet. Este liber, cu acte la zi. Zona este linistita, aproape de mijloacele de transport. Pret 43 000 euro usor ...

915 EUR/m2 | 47 m2

Marna, Braila, Braila

Promovat
Casă zonă centrală | între Călărași și Școlilor | Teren 188 mp
5
1

Agenția imobiliară EXPERT vă propune spre vânzare Casă situată în zonă centrală, între Călărași și Școlilor. Proprietatea este compusă din două corpuri de clădire: Corp 1: construcție din cărămidă, acoperită cu tablă, suprafață 47 mp Corp 2: construcție din paiantă, acoperită cu tablă, suprafață ...

663 EUR/m2 | 101 m2

Braila, Braila

Promovat
Apartament 3 camere Progresu | Decomandat | 2 balcoane | 54.900
9

Agenția imobiliară EXPERT vă propune spre vânzare : Apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat în zona Progresu. Apartamentul este poziționat la etajul 4 din 4 și are o suprafață utilă de 53 mp, la care se adaugă 2 balcoane. Imobilul este amenajat și se vinde ca în poze, fiind gata de mutare. Dotări: ...

1036 EUR/m2 | 53 m2

Braila, Braila

Garsoniera Obor mobilata complet
8

Garsoniera Obor mobilata complet

De vânzare Garsoniera cf 1 decomandata situata în cartier Obor In apropiere supermarket , scoala, grădiniță Bloc mixt Etaj 4 din 4 cu izolație noua Centrala termica, termopan ferestre ,rulouri exterioare la balcon Aer condiționat Se vinde mobilata și utilata asa cum apare în poze Comision ...

1143 EUR/m2 | 28 m2

Braila, Braila

Apartament 2 camere Obor , mobilat complet
10

Apartament 2 camere Obor , mobilat complet

De vânzare apartament cu 2 camere cf 1 decomandat situat în cartier Obor aproape de scoala 32 Etaj 4 din 4 Centrala termica, termopan ferestre și balcon Parchet, faianță, gresie Se vinde mobilat și utilat complet( fara TV din sufragerie) Curat ,bine întreținut Comision cumparator 2% Anunț postat ...

965 EUR/m2 | 57 m2

Obor, Braila, Braila

Vand terenuri intravilan 6400mp
6
12

Vand terenuri intravilan 6400mp

Vând 2 terenuri intravilan in com. Bărăganul, jud. Brăila. Ideal pentru a construi o casa, grădinărit sau solarii: - Primul teren de 3300 m2 - Al doilea vizavi de 3100 m2 Total suprafață: 6400 m2 Terenurile sunt separate de un drum pe unde trec numai oamenii.

Baraganul, Braila

Teren intravilan Lacu Sarat sup 1418 mp deschidere 46 mp
1

Teren intravilan Lacu Sarat sup 1418 mp deschidere 46 mp

Agenția imobiliară Expert va propune spre cumpărare teren intravilan situat în Lacu Sarat pe strada Dudului Suprafata 1418 mp , Deschidere 46 mp Pe teren se afla o constructie anexa de 333 mp utilizabila Utilitati în apropiere Comision 2%

1,418 m2

Lacu Sarat, Braila

Casă + curte mare 410 mp în Brăilița
8
1

Casă + curte mare 410 mp în Brăilița

Agenția imobiliară EXPERT vă propune spre vânzare: Casă situată în zona Progresu Brăilița, ideală pentru locuință sau investiție. Imobilul are o suprafață construită de 80 mp și este amplasat pe un teren de 410 mp, cu deschidere de 10 ml. Construcția este realizată din paiantă, acoperită cu tablă, ...

650 EUR/m2 | 80 m2

Braila, Braila

Apartament 2 camere Hipodrom, mobilat
5

Apartament 2 camere Hipodrom, mobilat

De vânzare apartament cu 2 camere cf 1 semidecomandat situat în cartier Hipodrom Parter cu balcon Centrala termica Termopan la ferestre Izolat termic exterior Aer condiționat Boxa cu acces din bucătărie Se vinde Mobilat Comision cumparator 2^ Anunț postat de agenția imobiliară Expert

1000 EUR/m2 | 57 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Spatiu Comercial B-dul Independentei-Republicii
4

Spatiu Comercial B-dul Independentei-Republicii

Agentia Imobiliară Expert vă propune spre cumpărare Spatiu Comercial, situat în zona B-dul Independentei cu Republicii. Spatiul comercial este format din doua camere cu un grup sanitar,construit din caramida.Spatiul are acces in curte in suprafata de 7,91 mp. Suprafata spatiului este ...

939 EUR/m2 | 49 m2

Independentei, Braila, Braila

Teren LIBER zona Chercea TUG
1

Teren LIBER zona Chercea TUG

Agentia imobiliara EXPERT va propune Teren zona Chercea -TUG Center LIBER Suprafata teren 960 mp, deschidere 26 ml Utilitati in fata . Pret 120 000 euro Anunt postat de agentia imobiliara EXPERT , Pentru detalii la telefon sau la sediul nostru din : Braila Bd. Dorobantilor, nr.35, Bl.B3, parter, ...

960 m2

Chercea, Braila, Braila

Casa zona Chercea Baldovinesti MODESTA
5
1

Casa zona Chercea Baldovinesti MODESTA

Agentia imobiliara EXPERT va propune Casa zona Chercea -sos. Baldovinesti suprafata constructie 60 mp, suprafata teren 170 mp in CONCESIUNE construita din paianta,acoperita cu tabla . Utilitati apa curenta, canalizare si electricitate. Cazaul este in fata porti. Imobilul este compus din doua camere, ...

500 EUR/m2 | 60 m2

Chercea, Braila, Braila

Ap. 3 cam decomandat, zona Obor aproape de Scolilor
5
3

Ap. 3 cam decomandat, zona Obor aproape de Scolilor

Agentia imobiliara Expert va prezinta Ap. 3 cam cf I dec, zona Obor aproape de Scolilor fara balcon, suprafata utila 60 mp CT, faianta, gresie, termopan complet, bine intretinut Pret 55 000 euro Anunt postat de agentia imobiliara EXPERT , Pentru detalii la telefon sau la sediul nostru din : Braila ...

917 EUR/m2 | 60 m2

Obor, Braila, Braila

Casa parter, Zona Vidin cartier Teiului  Mobilata complet
8
6

Casa parter, Zona Vidin cartier Teiului Mobilata complet

Agentia imobiliara Expert va propune Casa Parter zona Vidin Cartierul Tei suprafata teren 610 mp ( deschidere 18,5 ml ), suprafata construita 80 mp. Constructia este facuta in 2007, din paianta, acoperita cu tabla. Utilitati complete, centrala termica, electricitate, canalizare, apa curenta. Casa este ...

999 EUR/m2 | 80 m2

Vidin- Progresul, Braila, Braila

Ap. 2 cam cf I dec, zona Calarasi 4 parter
9
2

Ap. 2 cam cf I dec, zona Calarasi 4 parter

Agentia imobiliara Expert va propune Apartament 2 cam cf I dec, zona Calarasi 4 situat la parter, cu o suprafata totala de 65 mp din care balcon 15 mp cu ACTE Imobilul este bine intretinut, centrala termica, parchet, gresie faianta, liber, acte la zi . balcon INTABULAT. Pret 67 000 euro usor neg, ...

1031 EUR/m2 | 65 m2

Braila, Braila

Casa Bld independentei-Garii
12
2

Casa Bld independentei-Garii

Agentia Imobiliară Expert vă propune spre cumpărare , Casa in zona Bld.independentei- Garii. Avand teren in suprafata de 218mp, cu o deschidere de 9,5 ml.Imobilul este compus din 3 camere (doua dormitoare si un antreu),baie,bucatarie si dressing,suprafta construita este de 95 mp.Casa este construita ...

1021 EUR/m2 | 95 m2

Independentei, Braila, Braila

Viziru 1 Mobilat Utilat Complet etaj 1
11
4

Viziru 1 Mobilat Utilat Complet etaj 1

Agentia Imobiliară Expert vă propune spre cumpărare un apartament , complet renovat,complet mobilat si utilat situat în zona Viziru 1 Apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, fara balcon, poziționat la etajul 1. Imobilul a fost renovat integral, beneficiind de instalație sanitară ...

1343 EUR/m2 | 35 m2

Viziru%2b1, Braila, Braila

Salvează căutarea