Propritar,vand garsoniera in Braila,et.1,zona barira pret 41000
Vand garsoniera in Braila zona bariera et.1,pret 41000 ,recent renovata,bucatarie mobilata.
1577 EUR/m2 | 26 m2
Bariera , Braila, Braila
7 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1577 EUR/m2 | 26 m2
Bariera , Braila, Braila
7 mai
De vânzare apartament cu 2 camere cf 1 decomandat situat în cartier Progresu aproape de jandarmerie Etaj 3 din 4, bloc linistit, poziție bună cu scara curata , Nu este pe colt Apartamentul se vinde LA CHEIE , mobilat și utilat complet asa cum apare în poze Centrala termica, ferestre din tâmplărie ...
1229 EUR/m2 | 48 m2
Braila, Braila
azi 08:29
Agentia imobiliara EXPERT va propune Teren cu casa demolabila zona Buzaului suprafata teren 528 mp deschidere 16 ml Utilitati pe teren apa si curent, canalizare , gazul este la poarta . Zona este linistita. POT maxim 50%, CUT maxim 0.65 Pret 83 000 euro Anunt postat de agentia imobiliara EXPERT ...
528 m2
Buzaului, Braila, Braila
azi 08:35
Casă P+M modernă | Construcție 2020 | Zona Buzăului aproape de OMV Șoseaua de Centură Agenția imobiliară EXPERT vă propune spre cumpărare o proprietate construită fără compromisuri, ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu și calitate. Casa construita fara compromisuri Proprietate ...
1004 EUR/m2 | 228 m2
Buzaului, Braila, Braila
azi 08:35
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Vând teren 177mp cu utilități în braila CARTIERU chercea Proiect de casa disponibil 100mp fundație turnată BCA necesar este cumpărată și se afla la teren. Cartieru s-a asfaltat recent TOATE ACTELE VALABILE 18000mai multe detali la tlf
177 m2
Braila, Braila
ieri 14:20
Vand apartament cu 3 camere, decomandat, confort I, liber de sarcini. Accesul facil la mijloacele de transport in comun, scoala, grădiniță, piata.
648 EUR/m2 | 63 m2
Braila, Braila
ieri 14:12
- Vanzare Apartament 2 camere cf. 1 decomandat etejul 3 din 4 pe Bulevardul Dorobantilor cu suprafata utila de 46.mp., + balcon de .2.5.,ml. mobilat si utilat asa cum se vede in poze, centrala termica, tamplarie pvc cu geam termopan la ferestre + balconul, faianta, gresie, parchet, usa metalica la intrare, ...
1304 EUR/m2 | 46 m2
Braila, Braila
ieri 14:11
Vând casă proprietate din cărămidă supf utila 150m suprafață construită 100m ,3 dormitoare,din care 2 jos și o cameră sus la masarda din lambriu din lemn capitonata cu polistiren un living bucătărie open space ,2bai,2holuri,beci,terasa in curte,curtea pavata, renovata totul din 2021 este nou,gaz este ...
960 EUR/m2 | 100 m2
Braila, Braila
ieri 14:08
Bloc C1 - Apartament 3 camere , Confort 1, 2 bai, 2 dormitoare, living, 75 mp, decomandat, parter, pretabil locuinta , birouri, magazin. Contorizare separata apa, gaze,interfon. Nerenovat recent ( necesita renovare integrala ). Termopane inlocuite recent + uscator ( camera separata 10mp)+ loc parcare ...
733 EUR/m2 | 75 m2
Ianca, Braila
ieri 14:04
Vând apartament 80m
800 EUR/m2 | 80 m2
Vidin, Braila, Braila
ieri 13:56
Vând casă cu toate utilitățile gaze(centrala)apa potabilă (canal)fantana(pompa),canalizare 5 camere,casa este din paianta.
19 EUR/m2 | 2,820 m2
Tichilesti, Braila
ieri 13:54
Vând teren pentru construcție casă cu autorizație valabilă 3 ani. Zona este foarte liniștită. Terenul are suprafața de 2660 mp. cu deschidere de 26,6 ml. Pe teren există canal- apă și curent electric, iar la poartă canalizare. Gardul exterior este nou, iar pe teren există wc nou ( nefolosit) , de curte, ...
2,666 m2
Braila, Braila
ieri 13:54
Teren de vânzare în Cazasu strada principală nr88A! Gaze,apă,curent în poartă.Terenul are deschidere de 20msi o lungime de 90m,ideal pentru casa.Acte la zi
1,800 m2
Cazasu, Braila
ieri 13:50
Vând Casă zona pisc zonă liniștită ,compusă din 5 camere ,3 magazi ,1 bucătărie de vară ,terasă ,Wcin curte cat și în casă ,izolație exterior ,parchet ,Chirpic și Cărămidă ,fundație ,termopan ,încălzire prin termosemineu cu calorifere ,gaze la poarta ,parcare exterior 2 mașini
758 EUR/m2 | 99 m2
Braila, Braila
ieri 13:48
Vând apartament zona Hipodrom, la 5 minute de Școala 3 (cu ieșire spre Hipodrom) si Catedrala (cu ieșire spre Dorobanti). Acesta a fost renovat (instalație electrică și sanitară) in anul 2021 și se vinde complet mobilat și utilat, exact ca la in poze. Este situat la etajul 4 4. Pentru mai multe detalii, ...
1244 EUR/m2 | 45 m2
Braila, Braila
ieri 13:44
vând teren în județul Brăila sat Gulianca suprafață 2800 mp , curent electric , fântână ... mai multe detali la telefon
2,800 m2
Gulianca, Braila
ieri 13:15
Ofer spre vanzare casa cu teren, in localitatea Braila, str. Rahova, in suprafata de 252 mp de teren, din care locuinte 79 mp, utilitati: gaz, curent electric, apa si canal. Pret 60.000 euro. Telefon:
759 EUR/m2 | 79 m2
Braila, Braila
ieri 13:05
Vând casă de vacanță P+M, construcție nouă, din cărămidă parterul și mansardă din material lemnos, izolat interior cu spumă poliuretanica, la exterior cu polistiren, termopane wenghe, gresie, flise, mobilat parțial, In suprafață de 128mp De asemenea in curte mai sunt construite un foișor, cu grătar, ...
938 EUR/m2 | 128 m2
Scortaru Vechi, Braila
ieri 12:42
Apartament zona centrala, decomandat, la parter , fara balcon, dar cu acces la uscator care deserveste parterul bucataria e prevazuta cu debara vedere mixta la Bulevard renovat, centrala noua, rulouri exterioare, se vinde mobilat si utilat.
1380 EUR/m2 | 50 m2
Braila, Braila
ieri 12:29
vand teren format din urmatoarele parcele: 1. 750 mp extravilan in zona viilor, de la pod in dreapta, in randul doi( posinilitate constructie casa) 2. 1275 mp in zona cimitir, 3. 1875 mp tot in zona cimitir dar mai spre nord 4. 600 mp terenul este momentan in arenda. terenul este cotaparte de 1 ...
Albina, Braila
ieri 12:14
Vand casa Ianca,strada asfaltata, casa batraneasca dar se poate locui, consolidata cu centura noua turnata. Utilitati apa, canalizare, lumina si gazele la poarta. Bucatarie de vara cu beci, 2 bai una afara si una in casa, incalzire cu 2 sobe, 4 camere . Livada mare pe rod Se lasă tot...
28 EUR/m2 | 2,000 m2
Ianca, Braila
ieri 12:01
Vand teren cu suprafata de 6000mp. Deschidere 20X300 metri, intrarea se face dinspre soseaua de centura, terenul aflandu-se in spatele cartierului rezidential Minerva, mai exact pe langa cladirile fostei Avicola. Terenul are cadastru facut (inscris in cartea funciara). Pretabil pentru diverse afaceri ...