Promovat
Apartament 2 camere Calea Galati
5
4

Apartament 2 camere Calea Galati

Agenția imobiliară Expert va propune spre cumpărare apartament cu 2 camere cf 1 semidecomandat situat pe Calea Galati aproape de maternitate Etaj 3 din 4 Centrala termica Termopan ferestre + balcon închis în termopan Parchet Liber Pret 43 000 euro ușor negociabil Pentru detalii va așteptăm la ...

852 EUR/m2 | 48 m2

Calea%252bGalati, Braila, Braila

Promovat
Casă zonă centrală | între Călărași și Școlilor | Teren 188 mp
5
1

Agenția imobiliară EXPERT vă propune spre vânzare Casă situată în zonă centrală, între Călărași și Școlilor. Proprietatea este compusă din două corpuri de clădire: Corp 1: construcție din cărămidă, acoperită cu tablă, suprafață 47 mp Corp 2: construcție din paiantă, acoperită cu tablă, suprafață ...

644 EUR/m2 | 101 m2

Braila, Braila

Promovat
Casa P+E caramida Chercea
5
1

Casa P+E caramida Chercea

Vindem in exclusivitate casa parter+etaj la rosu din caramida Porotherm, cartier Chercea, inceputa in 2024, sup.construita pe nivel-91mp, sup.construita totala-182mp, sup.totala teren-298mp, cu deschidere foarte mare de 18ml, fundatie beton si elevatie mare de la sol. Casa a fost structurata pe plan ...

434 EUR/m2 | 182 m2

Braila, Braila

Promovat
Ap.3 cam.cf1d Vidin
9
1

Ap.3 cam.cf1d Vidin

Vând apart.3cam cf1d Vidin-Lidl, etaj-4, pod construit de proprietar, sup.totala-70mp, balcon-6ml, CT pe gaz, gresie, faianță, baie amenajată complet, bucătărie mobilată și utilată. Apartamentul este simplu și permite să fie personalizat după cum dorește viitorul proprietar. Preț: 40000 euro. Pentru ...

571 EUR/m2 | 70 m2

Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Loc de veci Sfânta Maria

Loc de veci Sfânta Maria

Vând 1 loc de veci în cimitirul Sf. Maria din Braila situat la ALEE ,75 metri de intrarea principală.Toate taxele sunt plătite la zi! FARA OSEMINTE .

Braila, Braila

Vânzare apartament
6
21

Vânzare apartament

Vând apartament 1 camera confort 1 decomandat etaj 4 izolație ff bună contorizat parchet lemn masiv balcon închis. Tf. ușor negociabil.zona obor Bloc mixst zonă foarte bună toate actele la zi

983 EUR/m2 | 29 m2

Braila, Braila

De vânzare: Casă 63 m  + teren 1498 m , central   Ianca, Brăila
5
2

De vânzare: Casă 63 m + teren 1498 m , central Ianca, Brăila

De vânzare casă + teren în orașul Ianca, jud. Brăila, situată central, pe strada Parcului. Suprafață teren: 1498 m Casă construită în 2007, 63 m : -2 camere (una cu sobă) -Bucătărie -Baie cu duș și boiler pentru apă caldă Mobilierul existent rămâne în casă; Utilități: apă, canalizare; Gaze nu ...

635 EUR/m2 | 63 m2

Braila, Braila

Casa de vanzare
5

Casa de vanzare

casa este construita din beceauri are 3 camere bucătăria și hol

20 EUR/m2 | 770 m2

Tufesti, Braila

Proprietar Vâzare Casă Bulevardul Independentei
4

Proprietar Vâzare Casă Bulevardul Independentei

Casă din cărămidă, compusă din una cameră, bucătăria,baie cu duș,canal,canalizare, centrală termică proprie pe gaze cu calorifere din aluminiu,aer condiționat, alarmă, termopan din aluminiu și ușa care are o închidere cu simț de răspundere,gresie de trafic,renovat,modernizat,bun pentru mutare.Totul ...

1150 EUR/m2 | 40 m2

Unirii, Braila, Braila

Vand teren intravilan Comuna Romanu, judetul Braila 5

Vand teren intravilan Comuna Romanu, judetul Braila

Teren intravilan in suprafata de 1082 mp, liber fara constructii pe el. terenul este situat pe strada Republicii, nr. 100

Braila, Braila

Vând puncte ANRP.

Vând puncte ANRP.

Deținător de Titlu de Plată (1 tranșă),în nume propriu,vând întreaga cantitate de puncte ANRP deținută 0.85RON punct.

Braila, Braila

Casa de vanzare 3

Casa de vanzare

Vând casă în Sat Perișoru,oraș Ianca .Casa are aprox 120 metri pătrați,compusă din 3 dormitoare, camera de zi ,bucătărie,baie, bucătărie de vară , beci.Teren de 1300 metri.

360 EUR/m2 | 100 m2

Ianca, Braila

Vand teren intravilan comuna Maxineni(Braila)
6
6

Vand teren intravilan comuna Maxineni(Braila)

Vand teren intravilan 1500mp situat in comuna Maxineni, put forat, strada asfaltata, gard placi beton, poarta metalica culisanta, bransament tablou electric, zona linistita.

Maxineni, Braila

Vand apartament 3 camere decomandat Braila, Viziru Pontonieri
8
2

Vindem apartament 3 camere izolat termic, CT, AC, Gresie, faianta, 2 balcoane , 1 baie + 1 wc serviciu, posibil vanzare cu mobila, zona Calarasilor Pontonieri, lift.

1208 EUR/m2 | 72 m2

Viziru%2525252b3, Braila, Braila

Apartament cu 3 camere, conf. 1, decomandat, mobilat si utilat modern,
9
5

Arată exact cum îl vedeți în imagini: -centrala - aer condiționat - plita pe inductie NOUĂ , - cuptor electric NOU - mașină de spălat, - frigider, - 3 televizoare, - dressing - Șemineu pereți și tavane san Marco, Stucco Veneziano - acte la zi - faianță, gresie, parchet - balcoane închise cu termopan ...

1078 EUR/m2 | 77 m2

Obor, Braila, Braila

Promovat
Apartament 1 Camera
10
4

Apartament 1 Camera

Vand apartament 1 camera, 39 mp, situat la et 2. Dotari: centrala proprie ac. termopane mobilat usa metal flise gresie, parchet izolat apartament f. luminos se acceptă și credit apartamentul se afla aparoape de piața mare, de supermarketuri și Liceul Cerna

1321 EUR/m2 | 39 m2

Braila, Braila

De vanzare 10000 mp Teren intravilan Brăila, cart. CHERCEA 12

De vanzare 10000 mp Teren intravilan Brăila, cart. CHERCEA

OPORTUNITATE! Teren intravilan, avand suprafața de 10.000 mp, situat in Mun. BRAILA, Cartierul Chercea, într-o zonă excelentă, special pentru investiți imobiliare, direct de la proprietar.

10,000 m2

Chercea, Braila, Braila

Vând ap 4 camere
10

Vând ap 4 camere

Vând ap 4camere,cu pod deasupra,cartier obor

929 EUR/m2 | 70 m2

Braila, Braila

Vanzare apartament 4 camere Vidin
5
1

Vanzare apartament 4 camere Vidin

Vand apartament 4 camere, decomandat, izolat, parchet peste tot in afara de baie. Daca doriti mai multe informatii vi le putem da la telefon.

733 EUR/m2 | 75 m2

Vidin- Progresul, Braila, Braila

Promovat
Vând casă în Vădeni Brăila
5
1

Vând casă în Vădeni Brăila

52000 ! Telefon Vând casă in Vadeni judetul Braila 2 corpuri, teren generos Vând casă formată din 2 corpuri, cu suprafața de 57 mp + 30 mp, situată pe un teren de 939 mp. Casa este renovată și bine întreținută, compartimentată în 3 camere, bucătărie și baie si 2 holuri. Dispune de utilități ...

531 EUR/m2 | 98 m2

Vadeni, Braila

Teren intravilan Tichilesti (1067mp)
4

Teren intravilan Tichilesti (1067mp)

Proprietar, vand teren intravilan in Tichilesti, strada Mihail Sadoveanu. Terenul este format din lotul principal de 870mp si drumul de acces de 197mp, in total 1067mp, Terenul este liber fara niciun fel de constructii, Apa canal in curte iar celelalte utilitati la poarta. Rog si ofer seriozitate!

1,067 m2

Tichilesti, Braila

Casa de vanzare
10
4

Casa de vanzare

Suprafata construita 280 mp p+1 Cărămidă Suprafata teren 1000 mp Casa se vinde mobilata complet ( toata mobila din lemn masiv) Sistem fotovoltaic 15 kw 3 moduri de incalzire - electric,cu gaz,cu lemn Sera legume 36 mp Constructie finalizata 2022

1304 EUR/m2 | 280 m2

Cazasu, Braila

Vand Casa Localitatea Chiscani Brăila
5
5

Vand Casa Localitatea Chiscani Brăila

Vând proprietate în localitatea Chiscani județul Brăila. Suprafața terenului este de 1300 mp Facilități: apă curentă; curent electric; 18 metri deschidere la stradă;

550 EUR/m2 | 100 m2

Chiscani, Braila

Teren intravilan de vânzare sau schimb cu apartament
2

Teren intravilan de vânzare sau schimb cu apartament

De vânzare teren intravilan cu suprafața de 1353m2 în localitatea Chiscani str Scolii nr 172 cu deschidere de 18 m sau schimb cu apartament.

1,353 m2

Chiscani, Braila

Refugiu la Dunăre: Casa batraneasca si teren generos cu livada 29800
10

Descriere Investiție la Dunăre: Proprietate Independentă + Gospodărie Completă (3600 mp) Vând proprietate strategică, situată la doar 5 minute de mers pe jos de Dunăre. Datorită poziționării și suprafeței generoase, acest loc nu este doar o casă, ci o oportunitate rară de investiție (Pensiune, Magazin, ...

Marasu, Braila

vând 5400 mp teren intravilan
1

vând 5400 mp teren intravilan

vând 5400 teren compact intravilan in sat oancea com romanu jud Brăila. 4 euro mp negociabil. detalii la telefon

5,400 m2

Oancea, Braila

Vand loc de veci  " cripta cu 2 locuri,, cimitirul Sf.Mina Braila
1

Vand loc de veci " cripta cu 2 locuri,, cimitirul Sf.Mina Braila

Amplasamantul locului de veci, 100 de metri de la poarta principala pe partea stanga ( si circa 20 de metri de la aleea principala).

Braila, Braila

Teren de vanzare
1
7

Teren de vanzare

Lot de 2000 de mp pentru construit casa, toate utilitatile (teava gaz, apa curenta, canalizare) langa el. Langa sat, str. Lacramioarelor, intrarea dinspre soseaua nationala Braila-Galati. Pentru a vizualiza nr de telefon, dati click pe suna si numarul se va afisa pe tastatura telefonului. Pers de contact- ...

Vadeni, Braila

TEREN UNIC faleza Dunarii Braila
2

TEREN UNIC faleza Dunarii Braila

615 mp TEREN pe Faleza Dunării Preț 84.900 eur negociabil, 615 mp POSIBILITATE RATE și detalii suplimentare la telefon . Vă prezentăm un activ imobiliar rar, situat într-una dintre cele mai râvnite locații din Brăila: Faleza Dunării, în proximitatea Bisericii Grecești. Aceasta nu este doar o parcelă ...

612 m2

Braila, Braila

Restaurant, complet echipat
8
3

Restaurant, complet echipat

Restaurant spre vanzare, ocazia unica, cu terasa la cheie, aflat in cea frumoasa zona din oras, in centrul vechi al Brailei, pozitionat pe strada Pensionatului, chiar in spatele Primariei Braila, cu vad format pentru fine dining. Spatiul beneficiaza de un decor elegant, a fost atent amenajat si recent ...

1180 EUR/m2 | 211 m2

Braila, Braila

Apartament 3 Camere Ultracentral etaj 4 6   Liceul Murgoci, vedere la Dunare
7
3

Apartament 3 Camere Ultracentral etaj 4 6 Liceul Murgoci, vedere la Dunare

Proprietar persoana fizica Lift, Centrala termica, usa metalica, termopan inclusiv balcoane, aer conditionat, izolatie exterioara interioara polistiren Complet mobilat Doua bai, doua balcoane Pret : 114 000 eur negociabil Suprafata utila : 77.87 m2 Anul constructiei : 1981

1481 EUR/m2 | 77 m2

Braila, Braila

vand teren Braila - Lacu Sarat

vand teren Braila - Lacu Sarat

Vand teren in Lacu Sarat(sat), Jud. Braila. 3000 mp, deschidere 22m. Statut actual este teren agricol. constructii deja in vecinatate, utilitati in apropiere.

3,000 m2

Lacu Sarat, Braila

vanzare teren agricol in TRAIAN , JUDET BRAILA
1

vanzare teren agricol in TRAIAN , JUDET BRAILA

Terenuri extravilane agricole de vânzare Traian, județul Brăila Se vând două terenuri extravilan.e cu destinație agricolă, situate în comuna Traian, județul Brăila, într-o zonă accesibilă și liniștită. Lot 1: 9.000 mp Preț: 45.000 RON Lot 2: 10.000 mp Preț: 50.000 RON Terenurile pot fi vândute ...

Traian, Braila

Vând apartament o cameră
5
2

Vând apartament o cameră

Vând apartament o cameră, 30mp plus balcon, renovat total de la zero, totul nou, nu sa locuit în el ,este situat pe strada garii colt cu rosiori, et 2 ,pret 51000e ,negociabil

1700 EUR/m2 | 30 m2

Braila, Braila

Teren de vanzare Valea Canepii 2500mp
1

Teren de vanzare Valea Canepii 2500mp

TEREN DE VANZARE INTRAVILAN SUPRAFATA 2500MP DESCHIDERE 25M PRET 25000EURO NEGOCIABIL

2,500 m2

Valea Canepii, Braila

Casă de vânzare
1

Casă de vânzare

Vând casă în sat Oancea utilată parter+mansardă aer condiționat, boiler, fosă,pomi,vie.

583 EUR/m2 | 60 m2

Oancea, Braila

Casă de vanzare
5
1

Casă de vanzare

Casă de vanzare situată în comuna Movila Miresii.Are 3 camere, soba teracotă, hol și alte anexe. Apă potabilă, curent electric, fântâna și grajd.

20 EUR/m2 | 1,400 m2

Movila Miresii, Braila

teren casa
1
4

teren casa

teren liber casa tichilesti 4500 mp se poate racorda la.toate utilitățile prețul este negociabil

4,500 m2

Braila, Braila

Teren Extravilan zona zavoaia 4.6 ha compact

Teren Extravilan zona zavoaia 4.6 ha compact

teren extravilan zona zavoaia 4.6 ha compact pret 6300 hectar( usor negociabil)

46,000 m2

Zavoaia, Braila

Vând apartament oraș Ianca, județ Brăila
3

Vând apartament oraș Ianca, județ Brăila

Vând apartament 2 camere oraș Ianca județ Brăila, Etaj 3 3, AC, centrală termică, izolat, termopan, ușă metalică.

926 EUR/m2 | 54 m2

Ianca, Braila

Vand casă batraneasca +teren    negociabil 3

Vand casă batraneasca +teren negociabil

Vand casă batraneasca +teren 867m2 în comuna gropeni,Brăila. Preț 19000 euro negociabil. Tel.

79 EUR/m2 | 240 m2

Braila, Braila

Ap.4 camere Ultracentral
4
2

Ap.4 camere Ultracentral

Apartament 4 camere transformat in 3 camere (modificare facuta in cadastru), Apartament 4 camere transformat in 3 camere (modificare facuta in cadastru), zona centru-Teatru, et.2 2 cu pod din constructia blocului, an construire 1992, doar 4 apartamente pe scara, Su-95mp, St- 105mp, 4 balcoane inchise ...

926 EUR/m2 | 95 m2

Braila, Braila

Vand afacere la cheie (Service Auto) ultra central
7
3

Vand afacere la cheie (Service Auto) ultra central

Vand afacere la cheie (Service Auto) in zona ultra centrala, complet echipat cu suprafata de peste 800 mp2. Acesta este echipat cu: Nr. de tel: elevatoare noi -1 elevator pentru geometrie 3d de ultima generatie (Hunter) -1 cabina vopsitorie si tinichigerie -1 statie itp complet echipata -Testere auto ...

500 EUR/m2 | 800 m2

Braila, Braila

Vand apartament nou, frumos, luminos, cu vedere la Dunare
5
1

Vand apartament nou, frumos, luminos, cu vedere la Dunare

Vand apartament spatios, luminos cu vedere la Dunare si Muntii Macinului. Apartamentul se afla intr-un cartier nou aflat in constructie, aproape de Dunare. Acces la plaja salbatica si pescuit. Apartamentul se vinde partial total mobilat. Zona Bariera, Suprafata 60 m2, Bloc nou, Et.3, lift, gresie, ...

1117 EUR/m2 | 60 m2

Braila, Braila

Vand apartament 1 camera, mobilat si utilat, Park Residence
10
2

Vand apartament 1 camera, mobilat si utilat, Park Residence

Apartamentul are 37m2, se vinde mobilat si utilat, asa cum se vede in poze. Bloc Park Residence, vis-a-vis de parcul Monument