Promovat
Apartament 2 camere Calea Galati
5
4

Apartament 2 camere Calea Galati

Agenția imobiliară Expert va propune spre cumpărare apartament cu 2 camere cf 1 semidecomandat situat pe Calea Galati aproape de maternitate Etaj 3 din 4 Centrala termica Termopan ferestre + balcon închis în termopan Parchet Liber Pret 43 000 euro ușor negociabil Pentru detalii va așteptăm la ...

852 EUR/m2 | 48 m2

Calea%252bGalati, Braila, Braila

Promovat
Scolilor Obor, 2 cam transformate in 3 cam Mobilat utilat la Cheie
10
2

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament cu 2 cam cf I dec transformat in 3 cam ( 2 dormitoare, living si bucatarie ) situat la etajul 2 din 4, suprafata totala 57 mp ( 50 mp + balcon 7 m ) zona este Obor foarte aproape de Scolilor Amenajat complet, cu bun gust si functional, CT, aer conditionat, ...

1402 EUR/m2 | 57 m2

Obor, Braila, Braila

Promovat
Casa P+E caramida Chercea
5
2

Casa P+E caramida Chercea

Vindem in exclusivitate casa parter+etaj la rosu din caramida Porotherm, cartier Chercea, inceputa in 2024, sup.construita pe nivel-91mp, sup.construita totala-182mp, sup.totala teren-298mp, cu deschidere foarte mare de 18ml, fundatie beton si elevatie mare de la sol. Casa a fost structurata pe plan ...

434 EUR/m2 | 182 m2

Braila, Braila

Promovat
Apartament 2 camere Bd Independentei sup 69 mp
8

Apartament 2 camere Bd Independentei sup 69 mp

Apartament 2 camere cf 1 decomandat situat pe Bd.Independentei între Scolilor și Calarasi Etaj 6 din 7 Sup 60 mp + balcon 9 m Centrala termica, termopan ferestre, uși interior schimbate Se vinde mobilat asa cum apare în poze, mobila de bucătărie și hol noi Comision cumparator 2% Anunț postat de ...

1232 EUR/m2 | 69 m2

Independentei, Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 SUPER PRET teren intravilan
2
10

SUPER PRET teren intravilan

URGENT vand teren intravilan in apropiere de ANL LACU DULCE. Ideal pentru a fi pardelat, suprafata totala: 10000, Front stradal: 56 m Utilitatile sunt f. aproape ,terenul fiind situat langa parcul ANL LACU DULCE.

10 m2

Lacu Dulce, Braila, Braila

Restaurant, complet echipat
8
3

Restaurant, complet echipat

Restaurant spre vanzare, ocazia unica, cu terasa la cheie, aflat in cea frumoasa zona din oras, in centrul vechi al Brailei, pozitionat pe strada Pensionatului, chiar in spatele Primariei Braila, cu vad format pentru fine dining. Spatiul beneficiaza de un decor elegant, a fost atent amenajat si recent ...

1180 EUR/m2 | 211 m2

Braila, Braila

vand teren Braila - Lacu Sarat

vand teren Braila - Lacu Sarat

Vand teren in Lacu Sarat(sat), Jud. Braila. 3000 mp, deschidere 22m. Statut actual este teren agricol. constructii deja in vecinatate, utilitati in apropiere.

3,000 m2

Lacu Sarat, Braila

De vanzare spatiu comercial Braila
9
2

De vanzare spatiu comercial Braila

Direct proprietar, de vanzare spatiu comercial Braila, Bdul. Independentei 124-126, P+subsol. Suprafata utila parter - 142 mp, suprafata utila subsol - 132 mp.

1095 EUR/m2 | 274 m2

Braila, Braila

TEREN UNIC faleza Dunarii Braila
2

TEREN UNIC faleza Dunarii Braila

615 mp TEREN pe Faleza Dunării Preț 84.900 eur negociabil, 615 mp POSIBILITATE RATE și detalii suplimentare la telefon . Vă prezentăm un activ imobiliar rar, situat într-una dintre cele mai râvnite locații din Brăila: Faleza Dunării, în proximitatea Bisericii Grecești. Aceasta nu este doar o parcelă ...

612 m2

Braila, Braila

Vind imobil cu casa demolabila în Braila 2

Vind imobil cu casa demolabila în Braila

Imobil situat pe str Dorobanti oraș Brăila între str Diana și str Eremia Grigorescu are o suprafață de 285 m cu deschidere stradala 2,75m

Braila, Braila

de vânzare ap 2cam cf2 et 3 apolo
9
1

de vânzare ap 2cam cf2 et 3 apolo

apartament 2cam cf2,et3 din4,zona apolo(piața rușilor)renovat recent, dispune de centrala termica ariston, termopan interior, exterior, rulouri exterioare aluminiu, etc.Apartamentul se vinde mobilat și utilat complet, zonă liniștită, preț 35500 e negociabil.

1014 EUR/m2 | 35 m2

Braila, Braila

Schimb casă în comuna Gemenele
5
2

Schimb casă în comuna Gemenele

Schimb casă in comuna Gemenele JUD Braila cu apartament 2 camere sau 3 camere in Brăila parter sau etj 1. Casă compusa 4 dormitoare ,living ,bucatarie ,baie ,debara,garaj,anexe. Constructia casei are 200mp plus teren 1500mp.

1 EUR/m2 | 200 m2

Gemenele, Braila

Teren extravilan
1
1

Teren extravilan

Vând teren arabil extravilan cu suprafața de 1.65 hectare (16500m2)situat in Comuna Grădiștea jud Braila.

16,500 m2

Gradistea, Braila

Apartament 2 camere - Independentei - vanzare
10

Apartament 2 camere - Independentei - vanzare

Excelenta prin experienta! Apartament 2 camere - ultracentral. Compartimentarea interioara este de tip decomandat. Apartamentul este la etajul 4. Imobilul in care este amplasat apartamentul are 7 etaje si are 2 lifturi. Apartamentul are un living spatios, 1 dormitor, 1 bucatarie, 1 baie, 2 balcoane, ...

Independentei, Braila, Braila

De vânzare 6

De vânzare

Apartament 3 camere, etajul 3 . Apartamentul are termopan la ambele dormitoare și la balcon (10 m) , centrală termică. Blocul este izolat termic cu izolație de polistiren. În interior este curat și nu este umed, nu se mai locuiește în el de 20 de ani doar la 2 sau 3 ani când venim în vacanță.

970 EUR/m2 | 66 m2

Braila, Braila

Vand Casa
6
54

Vand Casa

4 camere,bucatarie,baie,wc de serviciu,garaj pt doua masini,centrala termica canalizare apa curenta.Casa are termopane si izolatie termica.

234 EUR/m2 | 364 m2

Vidin- Progresul, Braila, Braila

Apartament 3 Camere Ultracentral etaj 4 6   Liceul Murgoci, vedere la Dunare
7
3

Apartament 3 Camere Ultracentral etaj 4 6 Liceul Murgoci, vedere la Dunare

Proprietar persoana fizica Lift, Centrala termica, usa metalica, termopan inclusiv balcoane, aer conditionat, izolatie exterioara interioara polistiren Complet mobilat Doua bai, doua balcoane Pret : 114 000 eur negociabil Suprafata utila : 77.87 m2 Anul constructiei : 1981

1481 EUR/m2 | 77 m2

Braila, Braila

Spațiu comercial, zonă centrală.
4

Spațiu comercial, zonă centrală.

Vând spațiu comercial, Bulevardul Dorobanți 485A.In prezent la parter se află o spălătorie auto în funcționare cu un vad format de 14ani . An construcție 2012.Suparafata utilă 190 mp cu o deschidere de 13m. La parter rampe, un WC, vestiar și un beci. la etaj:un spațiu pentru Frizerie, vestiar, birou, ...

1268 EUR/m2 | 190 m2

Braila, Braila

Vanzare teren extravilan 1

Vanzare teren extravilan

Terenul are o suprafata de 2500 mp, se afla in tarlaua 30, parcela 6/1, la o distanta de aproximativ 70-100 m de sensul giratoriu, pe Soseaua Braila-Focsani, pe partea stanga, in directia catre Focsani. De asemenea, proprietarii terenurilor invecinate sunt interesati sa vanda terenurile pe care le detin. Pentru ...

Braila, Braila

Casa Mircea Voda
8
22

Casa Mircea Voda

Teren 8212 (opt mii doua sute doisprezece) m patrati, intravilan, cu casa batraneasca, magazie nou ridicata 6X4 (24 m patrati, fundatie 10x10 (100 m patrati), 90 cm adancime, 50 cm inaltime, facuta in anul 2020. Exista proiect si autorizatie de constructie. Terenul este ingradit cu plasa de Buzau inaltime ...

203 EUR/m2 | 123 m2

Mircea Voda, Braila

De vanzare loturi de teren intravilan Cazasu 1

De vanzare loturi de teren intravilan Cazasu

De vanzare doua loturi de teren intravilan situate in loc. Cazasu, str. Garofitelor , jud. Braila. Loturile de teren au deschidere la drum de 12.5 ml si 15 ml si suprafetele de 892 m2 si 1065 m2. Acces la toate utilitatile apa, curent, gaze si in viitorul apropiat canalizare. Pretul este de 37 euro ...