Promovat
Vanzare Apartament 2 cam. cf.1 semidec. etajul 4 din 4, mobilat pe Bld. Iindependentei - CEC
20

- Vanzare Apartament cu 2 camere cf. 1 semidecomandat, etajul 4 din 4, pe Bulevardul Independentei - CEC, mobilat si utilat asa cum se vede in poze, mai putin lucruri personale, balcon inchis de 3 ml.,suprafata utila este de 47.mp., dotat cu centrala termica pe gaze, usa metalica la intrare, usi clasice ...

872 EUR/m2 | 47 m2

Braila, Braila

Promovat
Ap. 3 cam cf I dec Progresu Jandarmerie
6
4

Ap. 3 cam cf I dec Progresu Jandarmerie

Agentia imobiliara EXPERT va propune spre vanzare : ap. 3 camere confort 1 decomandat zona Progresu -Jandarmerie Situat la etalul 3 din 4, suprafata utila 55 mp + doua balcoane Imobilul este fara amenajari, CT, termopan la exterior . Zona este linistita, in apropiere de parc pentru copii, posibilitate ...

936 EUR/m2 | 55 m2

Braila, Braila

Promovat
Vanzare Apartament 1 cam. cf.1 dec., parter cu balcon, suprafata totala 44.mp., Bld. Dorobantilor
20

- Vanzare Apartament 1 camera cf. 1 decomandat, parter cu balcon pe Bld. Dorobantilor aproape de Bariera, pozitie excelenta, suprafata totala este de 44.mp. cu balcon de 7.50. ml., suprafata utila este de 37.mp., avem camera de zi + bucataria + hol + baie + balcon, centrala termica pe gaze, tamplarie ...

1541 EUR/m2 | 37 m2

Braila, Braila

Promovat
Casa P+M construcție 2020 | Zona Buzaului | Mobilată sup 537 mp
15
1

Casă P+M modernă | Construcție 2020 | Zona Buzăului aproape de OMV Șoseaua de Centură Agenția imobiliară EXPERT vă propune spre cumpărare o proprietate construită fără compromisuri, ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu și calitate. Casa construita fara compromisuri Proprietate ...

1004 EUR/m2 | 228 m2

Buzaului, Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar   vând apartament 4 camere, 80 mp, decomandat, etaj 1 4, Vidin
1

Proprietar vând apartament 4 camere, 80 mp, decomandat, etaj 1 4, Vidin

Apartament situat într-o zonă liniștită , cu acces rapid (maxim 3 minute) către centru comercial (Penny, Lidl, Kaufland), stație de tramvai și autobuz, dispensar medical și grădiniță. Imobilul este bine întreținut și dispune de centrală termică proprie, geamuri termopan, ușă metalică la intrare și uși ...

994 EUR/m2 | 80 m2

Vidin, Braila, Braila

Proprietar, vand apartament
10
2

Proprietar, vand apartament

Proprietar, vand apartament situat in zona linistita (in apropierea str Rosiorilor cu str Albinei, aproape de Piata Mare, scoli, mijloace de transport), spatios, 2 locuri uscare rufe in aer liber, suprafata utila 36,43 mp + balcon, finisaje interioare renovate si bine intretinute, loc depozitare boxa ...

1528 EUR/m2 | 36 m2

Braila, Braila

Casa de vanzare cu teren 2

Casa de vanzare cu teren

Vand casa cu teren in localitatea Cazasu jud.Braila.Suprafata totala 1923 mp. pret 80000 Eur .

Cazasu, Braila

Apartament 2 cam decomandat ultracentral
4
1

Apartament 2 cam decomandat ultracentral

Apartament 2 cam decomandat ultracentral Etaj intermediar Utilat mobilat complet Merita vazut

1182 EUR/m2 | 55 m2

Ultracentral, Braila, Braila

Vand teren agricol 1,13 ha com Unirea jud Braila 1

Vand teren agricol 1,13 ha com Unirea jud Braila

Vand teren agricol 1,13 ha com Unirea, jud Braila, irigabil, negociabil

11,300 m2

Braila, Braila

URGENT, Ocazie, Nu rata 1

URGENT, Ocazie, Nu rata

Apartament renovat, parter, total decomandat, si pe partea dreapta si pe partea stanga, instalatii sanitare separate, mobilat, aflat in zona linistita, cartier Hipodrom, in spatele Scolii 3, la 5 minute de mers pe jos de Parcul Monument, Sala Sporturilor, Spitalul 3, Complex comercial

1719 EUR/m2 | 64 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Teren  categoria intravilan curți - construcții = 71000 mp
6

Teren categoria intravilan curți - construcții = 71000 mp

Situat in Brăila , in zona podului , suprafață 71000 mp , cat. teren intravilan curți construcții . Este dezmembrat in 26 de loturi .Drum de acces din sosea. ( str. Tudor Vladimirescu) Utilități ( apă , gaze , energie electrică).

71,000 m2

Braila, Braila

Casa la Țară Movila Miresii
10

Casa la Țară Movila Miresii

Vând casă cu suprafata de 1214 mp compusi din care 122mp corespund casei complet renovată, dependente 41mp di fanar de 37 mp, situată în localitatea Movila Miresii, la doar 28 km de Braila, perfectă pentru cei care caută liniștea și confortul vieții la țară, dar cu toate facilitățile la îndemână. IMPOZITE ...

410 EUR/m2 | 122 m2

Movila Miresii, Braila

Vanzare Apart. 2 camere cf.1 dec, suprafata utila este de 50.mp., etajul 2 din 4 zona Radu Negru
20
8

- Vanzarea Apartament 2 camere cf.1 decomandat etajul 2, cf.1 decomandat, Zona Radu Negru, pozitie buna, suprafata utila este de50.mp., suprafata totala de 57.mp. cu balcon, apartamentul este mobilat asa cum se vede in poze, fara electrocaznice [frigider + masina de spalat si patul din bucartarie] ...

1120 EUR/m2 | 50 m2

Radu%25252bNegru, Braila, Braila

Vând apartament
5
4

Vând apartament

Proprietar ,vând apartament cu o cameră, transformat în doua camere,situat în spate la Benelectroserv,pe Dorobanți unde este sediul Engie la gaze,suprafață de 45mp,mobilat,termopane interior,exterior,rulouri la geamuri,transformat în doua camere la parter, cu balcon de 5m,instalație electrică și sanitară ...

1111 EUR/m2 | 45 m2

Dorobanti, Braila, Braila

schimb apartament cu casă!!
10
14

schimb apartament cu casă!!

schimb apartament cu casă brăila. vînd sau schimb apartament cu casa apartament 2 camere confort 2 zona Radu negru poziționat la parter balcon geamuri termopan noi! ofer o mică diferența la o casă!

1150 EUR/m2 | 40 m2

Radu Negru, Braila, Braila

Vând ap.3 camere viziru 1 Brăila
10

Vând ap.3 camere viziru 1 Brăila

Apartament 3 camere,etj.1,Viziru 1 Brăila,cu următoarele dotări: Ușă metalică,termopan exterior,rulouri aluminiu ambele dormitoare,uși interioare termopan,parchet,faianță gresie baie și buc.centrală Ariston Placat termic exterior .Se poate vinde mobilat sau parțial mobilat.57 mii euro.

1200 EUR/m2 | 50 m2

Braila, Braila

Casa Zona Dorobanti
10
2

Casa Zona Dorobanti

Agentie Imobiliara intermediaza vanzare casa zona Dorobanti,constructie mixta: caramida si paianta,alcatuita din 2 corpuri,corp 1=2camere,antreu ,sobe gaz,ferestre thermopan,parchet,corp 2=2 camere,bucatarie,baie,c.t,parchet,wc in curte,anexe,suprafata totala=443 mp,suprafata construita=177 mp,deschidere=9 ...

1250 EUR/m2 | 80 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Apartament 2Camere Zona Independentei
8
1

Apartament 2Camere Zona Independentei

Agentie Imobiliara intermadiaza vanzare apartament cu 2 camere cf.1,decomandat,zona Independentei,etaj intermediar,usa metalica,c.t,ferestre pvc cu geam thermopan,rulouri exterioare,usi interioare Aluminiu,balcon inchis cu tm,izolat termic exterior,parchet,bine intretinut,se vinde mobilat si utilat,pret=65.000 ...

1300 EUR/m2 | 50 m2

Unirii, Braila, Braila

Casa Chercea 40.000
10
8

Casa Chercea 40.000

Agentie Imobiliara intermediaza vanzare casa zona Chercea in apropiere de sosea,mijloace de transport,zona buna,constructie din paianta tencuita cu fundatie,f. bine intretinuta,suprafata teren=156 mp,suprafata construita=77 mp,deschidere=8,5 metri,3 camere,incalzire sobe teracota cu gaze,bucatarie interior ...

519 EUR/m2 | 77 m2

Chercea, Braila, Braila

Garsonieră Hipodrom
3
2

Garsonieră Hipodrom

Agenție Imobiliară intermediază vânzarea unei garsoniere zona Hipodrom, etaj intermediar, ușă metalică, thermopan, convector electric, boiler electric, suprafața=11 mp, se vinde conform pozelor publicate, preț=75.000 lei ușor negociabil.

1310 EUR/m2 | 11 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Apartament 2 Camere Radu Negru
11
1

Apartament 2 Camere Radu Negru

Agentie Imobiliara intermediaza vanzare apartament cu 2 camere,cf.1,decomandat,Radu Negru,etaj intermediar,usa metal,ct,thermopan la bucatarie si dormitor,izolatie termica,se vinde mobilat si utilat,pret 60.000 Euro negociabil,se accepta credit imobiliar .Suprafata Totala=57 mp

1176 EUR/m2 | 51 m2

Radu Negru, Braila, Braila

Casa  Zona Islaz
13
7

Casa Zona Islaz

Agentie imobiliara intermediaza vanzare casa zona Islaz,constructie mixta: boltari+chirpici,acoperita cu tabla Lindab montata de 5 ani,centrala termica cu gaze,aer conditionat,izolatie termica exterior+interior,ferestre pvc cu gaeam thermopan,parchet laminat,usi interioare pvc si lemn,bucatarie ,baie,5 ...

658 EUR/m2 | 114 m2

Braila, Braila

Apartament 2Camere Hipodrom
7
1

Apartament 2Camere Hipodrom

Agentie Imobiliara intermediaza vanzare apartament cu 2 camere cf.1,sd,cartier Hipodrom,etaj intermediar,usa metalica,,simplu,suprafata totala=51,17 mp,necesita renovat,pret negociabil.

898 EUR/m2 | 50 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Vand GARAJ MARE, 19mp, caramida(1auto),ultracentral(Scolilor cu St. cel Mare)+spatiu auto 2 pe rampa
5
1

Vand garaj mare ultracentral, 19 mp, din caramida, acoperit cu placi azbociment (NU este modelul Concivia), poarta metalica. Pretul este in euro. Detin toate actele - vanzarea se face prin act notarial. - 1 loc auto + spatiu auto 2 pe rampa exterioara; - str. Scolilor colt cu Stefan cel Mare, in curtea ...

Braila, Braila

Salvează căutarea