Promovat
Ap. 3 cam cf I dec zona Progresu  cu POD
11
5

Ap. 3 cam cf I dec zona Progresu cu POD

Agentia imobiliara EXPERT va propune : Apartament 3 cam cf I dec zona Progresu B-uri suprafata 53 mp, et. 4 cu Pod, LIBER Imobilul este bine intretinut, Termopan, Centrala termica, gresie si faianta. Se vinde mobilat si utilat asa cum apare in poze. Zona este linistita, acces la mijloace de transport, ...

925 EUR/m2 | 53 m2

Vidin-+Progresul, Braila, Braila

Promovat
Scolilor Obor, 2 cam transformate in 3 cam Mobilat utilat la Cheie
10
2

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament cu 2 cam cf I dec transformat in 3 cam ( 2 dormitoare, living si bucatarie ) situat la etajul 2 din 4, suprafata totala 57 mp ( 50 mp + balcon 7 m ) zona este Obor foarte aproape de Scolilor Amenajat complet, cu bun gust si functional, CT, aer conditionat, ...

1402 EUR/m2 | 57 m2

Obor, Braila, Braila

Promovat
Ofer spre vanzare casa cu teren in localitatea Braila
8
1

Ofer spre vanzare casa cu teren in localitatea Braila

Ofer spre vanzare casa cu teren, in localitatea Braila, str. Rahova, in suprafata de 252 mp de teren, din care locuinte 79 mp, utilitati: gaz, curent electric, apa si canal. Pret 60.000 euro. Telefon:

759 EUR/m2 | 79 m2

Braila, Braila

Promovat
Ap.3 cam.cf1d Calea Galati
7
3

Ap.3 cam.cf1d Calea Galati

Vand apart.3 camere confort 1 decomandat Calea Galati (Piata Saraca), etaj 4, sup.utila-62mp + balcon 4m, centrala termica, termopan, izolat termic exterior, usi interioare termopan, instalatie electrica schimbata, parchet, faianta, gresie, usa metalica, AC, acte la zi, liber. Pret - 53.000 euro neg! Pentru ...

855 EUR/m2 | 62 m2

Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă P+M modernă la roșu
2

Casă P+M modernă la roșu

Casă modernă parter + etaj, construită pe structură solidă din beton armat, cărămidă Phoroterm de 25 cm, cu acoperiș Bilka și ferestre usi Ramplast cu geam tripan, locuința oferă un proiect bine gândit și compartimentare eficientă: Parter: birou cu intrare separată, baie de serviciu, bucătărie, spațiu ...

Cazasu, Braila

vând apartament cu doua camere etajul trei 4

vând apartament cu doua camere etajul trei

apartament cu doua camere etajul trei comfort doi Viziru 2

810 EUR/m2 | 32 m2

Călărași 4, Braila, Braila

Vând apartament
7
1

Vând apartament

Vând apartament 2 camere conf 2, 32 mp, et 4, zona Hipodrom Apartamentul se vinde mobilat și utilat cu tot ce se vede în poze

1344 EUR/m2 | 32 m2

Braila, Braila

vând casa in brailița
7
1

vând casa in brailița

De vânzare imobil în Brăila ideal pentru renovare! Se oferă spre vânzare un imobil situat în Brăila, pe strada Timiș, perfect pentru cei care doresc să își amenajeze locuința după propriul gust sau pentru investiție. Detalii proprietate: Suprafață: 190 mp Număr camere: 4 Băi: [de completat] Bucătărie: ...

833 EUR/m2 | 48 m2

Braila, Braila

cladire ultracentrala constructie 2004 ocazie unica
10

cladire ultracentrala constructie 2004 ocazie unica

imobil ultracentral aproape de grădina mare teren 208mp(construcție 155mp) pretabil (cabinete,grădiniță,after school,sediu firmă,laborator analize,locuință) în acte fiind spațiu comercial , se poate modifica în locuință imediat costurile fiind mici dar impozitul acum este foarte mic lângă curtea de ...

1677 EUR/m2 | 155 m2

Braila, Braila

Vand Garsoniera in BRAILA, VIZIRU 3 - direct proprietar
1

Vand Garsoniera in BRAILA, VIZIRU 3 - direct proprietar

Vand Garsoniera in BRAILA - VIZIRU 3, la C-uri. Supărafata 28 mp, etajul 5 10, direct proprietar In cazul in care ai o oferta concreta, contactează-mă

1143 EUR/m2 | 28 m2

Braila, Braila

Teren intravilan central
9

Teren intravilan central

Vând teren intravilan central în sat Urleasca,jud. Brăila, la 30 km de orașul Brăila cu suprafața de 3000 mp, deschidere 36 m. lângă Școală. Gard nou, puț forat. posibilitate apă curentă și curent electric.

3,000 m2

Urleasca, Braila

Casa Bordei Verde
9
1

Casa Bordei Verde

Casa Bordei Verde, 3 camere, antreu mare cat o camera, bucatarie de iarna, bucatarie de vara, baie, Boiler cu apa calda si la bucatarie si la baie, magazie noua, terasa fata si spate, 1311m2,invelita cu tabla, la fata balcon 14 metii, izolata, temopan exterioar parchet laminat in toate camerele, baia ...

22 EUR/m2 | 1,311 m2

Bordei Verde, Braila

Casa de vanzare
9
46

Casa de vanzare

De vanzare Casa cu teren în suprafață de1800 mp din care Casa are90mp compusa din sufragerie dormitor bucătărie baie plus doua camere nemobilate Casa este mobilata și utilata prețul este de 68000 mii euro pentru mai multe detalii sunați la nr de telefon

38 EUR/m2 | 1,800 m2

Braila, Braila

teren casa
1
4

teren casa

teren liber casa tichilesti 4500 mp se poate racorda la.toate utilitățile prețul este negociabil

4,500 m2

Braila, Braila

Teren agricol extravilan tarlaua 113 parcela 14

Teren agricol extravilan tarlaua 113 parcela 14

Vand teren agricol extravilan tarlaua 113 parcela 14 situat in comuna Maxineni.

625 m2

Braila, Braila

Vind vilă de lux
4
2

Vind vilă de lux

Suprafața totală teren 500 mp. Suprafața construita desfășurată 640mp, amprenta la sol 180 mp. Structura portanta tip cadre din beton armat, umplutură din cărămidă eficientă, termoizolata cu polistiren EPS 80. Are 14 camere, 5 bai, o scara interioară din marmură si una exterioară, geamuri din termopan ...

1900 EUR/m2 | 500 m2

Braila, Braila

Casa Nouă Tribunalul Braila
4
8

Casa Nouă Tribunalul Braila

Proprietar, vând casă nouă și teren în suprafață de 163 m.p. ultracentral, în zona Tribunalului , aproape de școala Ion Creangă (fosta 7), OCPI, Primarie, Aceasta se află în Zona 0 cu vecini intelectuali și de o calitate extraordinară de buna. Terenul are o deschidere 8,59 m. Amprenta casei este de ...

810 EUR/m2 | 200 m2

Ultracentral, Braila, Braila

Vânzare garsoniera 1

Vânzare garsoniera

Garsoniera nemobilata cu centrala proprie,hidroizolație buna et 4 strada Pietății De renovat 28metri pătrați 30000 de euro

1071 EUR/m2 | 28 m2

Braila, Braila

Teren de vanzare
1
1

Teren de vanzare

Vand loc de casa situat in Brailita,suprafata terenului este de 400 mp cu deschidere de 10mp.Terenul dispune de gaze,apa,curent,canalizare si proiect care se poate rectifica dupa bunul plac.Aproape de mijloace de transport ,gradinita si scoala.Negociabil.

400 m2

Brailita, Braila, Braila

Casa de vanzare
7
7

Casa de vanzare

Casa de vanzare Localizare: Str. Scolilor nr. 18, sat Silistraru, centrul satului; Utilitati: Curent electric, apa; Deschidere stradal 21 m, strada asfaltata.

417 EUR/m2 | 60 m2

Silistraru, Braila

Loc de veci

Loc de veci

Vand urgent cripta 2 locuri bine întreținută, cu suporturi pt.flori, poziție bună în Cimitirul Sf.Constantin din Braila.Pret 25.000 ron negociabil.Tel.

Braila, Braila

apartament 2 camere cartier obor etaj 1 braila
2

apartament 2 camere cartier obor etaj 1 braila

de vinzare apartament 2 camere decomandat confort 1 etaj 1 bloc 27 obor

1386 EUR/m2 | 57 m2

Obor, Braila, Braila

Vând sau schimb ap 1 cameră Buzăului
5
1

Vând sau schimb ap 1 cameră Buzăului

Proprietar, vând sau schimb, ap 1 cameră 45mp pe Buzăului vizavii de școala 2,mobilat și utilat, apartamentul dispune de o ieșire din balcon pe o terasa de 30 mp care se poate închide formând o cameră. Menționez ap se află la et 7,blocul nu are lift. Preț 35000 euro ofer diferența pt 2 camere în aceiași ...

778 EUR/m2 | 45 m2

Varsatura, Braila

imobil de vanzare 500mp 1

imobil de vanzare 500mp

casa bătrânească 500mp situat in cartiierul izlaz Strada linistita fara trafic auto are toate utilitatile

160 EUR/m2 | 500 m2

1 Mai, Braila, Braila

Salvează căutarea