Promovat
Ap.3 cam.cf1d Vidin
9
1

Ap.3 cam.cf1d Vidin

Vând apart.3cam cf1d Vidin-Lidl, etaj-4, pod construit de proprietar, sup.totala-70mp, balcon-6ml, CT pe gaz, gresie, faianță, baie amenajată complet, bucătărie mobilată și utilată. Apartamentul este simplu și permite să fie personalizat după cum dorește viitorul proprietar. Preț: 40000 euro. Pentru ...

571 EUR/m2 | 70 m2

Braila, Braila

Promovat
Hristo Botev ap 2 cam cf I sd parter
5
6

Hristo Botev ap 2 cam cf I sd parter

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament 2 cam cf I semidecomandat zona Hristo- Botev, situat la parter, suprafata 47 mp Imobilul este intretinut, fara amenajari moderne. Faianta, gresie, parchet . Nu are centrala termica. Liber, acte la zi . Pret 42 000 euro Anunt postat de agentia imobiliara ...

894 EUR/m2 | 47 m2

Hristo Botev, Braila, Braila

Promovat
Ofer spre vanzare casa cu teren in localitatea Braila
8

Ofer spre vanzare casa cu teren in localitatea Braila

Ofer spre vanzare casa cu teren, in localitatea Braila, str. Rahova, in suprafata de 252 mp de teren, din care locuinte 79 mp, utilitati: gaz, curent electric, apa si canal. Pret 60.000 euro. Telefon:

759 EUR/m2 | 79 m2

Braila, Braila

Promovat
Vand loturi de teren intre 330mp-1660mp
1
1

Vand loturi de teren intre 330mp-1660mp

Loturi de teren de suprafete diverse, intre 330mp si 1660mp, situate in Braila la 100m de strada Sos. Focsani, pentru constructii case sau destinatie comerciala. Lotizarea s-a facut in baza unui PUZ. Pretul este in functie de lotul ales. Posibilitate de utilitati: -apa -gaz -energie electrica -ca ...

Str. Sos. Focsani, Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând casă +teren
3
4

Vând casă +teren

Vând casă în comuna Ciocile. Jud. Brăila. Locuinta se afla la Strada principala. Casa necesita renovare. Este compusa din 4 camere. 1 bucătărie. 1 hol. Suprafață terenului 1000 mp. Casă este racordata la rețeaua de curent electric și rețeaua publică de apă, gard nou la stradă principala din sipca metalica ...

211 EUR/m2 | 50 m2

Ciocile, Braila

Casa bolțari 2011 cart N. Chercea
8

Casa bolțari 2011 cart N. Chercea

De vânzare casă din bolțari construită în anul 2011 într-o zonă liniștită a cartierului N. Chercea. Casa are o amprentă la sol de 81 mp și este formată din două dormitoare un hol mare ce poate fi folosit ca o cameră de zi, o bucătărie și o baie mari, magazie. Casa este racordată la toate utilitățile ...

1358 EUR/m2 | 81 m2

Braila, Braila

Vând casă nouă în Chiscani
7
3

Vând casă nouă în Chiscani

Vând casă în Chiscani cu 2 dormitoare living 2 băi bucătărie camera tehnică și garaj. Suprafața terenului este 1400mp din care 228mp suprafața construită. Acces la 2 străzi. Deschidere 18m. Casa este racordată la rețeaua electrică apă și canalizare. Posibilitate gaze. Preț negociabil 135000 euro. Tel. ...

592 EUR/m2 | 228 m2

Chiscani, Braila

Arendez teren Romanu si Oancea

Arendez teren Romanu si Oancea

Arendez teren jud Braila com . Romanu si Oancea ofer 1200 kg sau 1200 lei .

1,200,000 m2

Romanu, Braila

Casa de vanzare in zona Bulevardul Independentei
10
27

Casa de vanzare in zona Bulevardul Independentei

Vând imobil pe Bulevardul Independentei 101 cu 5 camere, 2 bucătării, 2 bai, curte și garaj, pot locui doua familii. Este utilat și mobilat complet.

250 EUR/m2 | 240 m2

Braila, Braila

vand apartament 2 cam
6

vand apartament 2 cam

vand apartament 2 cam.,conf.1,SD

1000 EUR/m2 | 50 m2

Centru, Braila, Braila

ap 3 camere
1
2

ap 3 camere

vând ap 3 camere cf 1 decomandat, suprafață 64mp , preț 48000 euro negociabil. mai multe detalii la nr de tel

750 EUR/m2 | 64 m2

Vizirul%2bI, Braila, Braila

Vânzare teren cu casa demolabila
3
4

Vânzare teren cu casa demolabila

Vând teren cu casa demolabila . Suprafață teren intravilan Brăila.Suprafata terenului este de 289 mp.Terenul este situat în zona ultracentrala,pe A.I.CUZA. Vânzător unic ci actele la zi.

Braila, Braila

Investiție sigură: teren 1.400 mp, deschidere 33 m   posibilitate DEZMEMBRARE   zonă bună
3
5

Investiție sigură: teren 1.400 mp, deschidere 33 m posibilitate DEZMEMBRARE zonă bună

Se vinde proprietate în comuna Gropeni, jud. Brăila, str. George Enescu, la aprox. 20 km de Brăila, zonă bună, aproape de Dunăre. PUNCTUL FORTE AL OFERTEI Teren intravilan 1.400 mp, cu deschidere mare de 33 ml la stradă, se poate dezmembra în două terenuri generoase, potrivite pentru: două familii ...

410 EUR/m2 | 100 m2

Gropeni, Braila

Vând teren intravilan Str. Stadionului
7
7

Vând teren intravilan Str. Stadionului

Vând teren intravilan strada Stadionului, Gropeni 1250 m2. Deschiderea sosea 18 m.

1,300 m2

Braila, Braila

Caut garsonieră 1

Caut garsonieră

nemobilat sau mobilat. Exclus firmă și etajul 4.

1273 EUR/m2 | 22 m2

Braila, Braila

Casa de vânzare
5
18

Casa de vânzare

Vând casă în comuna Cazasu jud Brăila ,suprafață utilă de 824m

598 EUR/m2 | 112 m2

Braila, Braila

Teren casa Martacesti 2

Teren casa Martacesti

Proprietar, vand teren intre case la sosea, 4 parcele de 1250 mp fiecare, utilitati, in Martacesti, Braila. Pret 18 mp. Nu ma interesează schimburi.