Promovat
Ap.3 cam.cf1d Calea Galati
7
3

Ap.3 cam.cf1d Calea Galati

Vand apart.3 camere confort 1 decomandat Calea Galati (Piata Saraca), etaj 4, sup.utila-62mp + balcon 4m, centrala termica, termopan, izolat termic exterior, usi interioare termopan, instalatie electrica schimbata, parchet, faianta, gresie, usa metalica, AC, acte la zi, liber. Pret - 53.000 euro neg! Pentru ...

855 EUR/m2 | 62 m2

Braila, Braila

Promovat
3 camere zona Dorobanti - Piata Mare, etaj 1
9
4

3 camere zona Dorobanti - Piata Mare, etaj 1

De vanzare apartament cu 3 camere cf 1 decomandat situat pe zona Piata Mare - Bd.Dorobantilor Etaj 1 intr-un bloc construit 1986 Sup 64 mp + balcon 4mp Loc de parcare Scara curata Centrala termica, termopan ferestre Izolat termic exterior cu polistiren 10 cm Aer condiționat Uși interior schimbate Liber Comision ...

1081 EUR/m2 | 68 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Promovat
Casa eleganta P+1 cu finisaje premium si spatii generoase | Cazasu
12

Agentia imobiliara EXPERT va prezinta o proprietate exclusivista situata in Cazasu, definita prin volum, eleganta si rafinament architectural. Construita pentru a oferi confort la standard ridicat, proprietatea impresioneaza prin: suprafete ample lumina naturala abundenta compartimentare echilibrata finisaje ...

731 EUR/m2 | 450 m2

Cazasu, Braila

Promovat
Hristo Botev apartament 3 camere la etajul 1
6
4

Hristo Botev apartament 3 camere la etajul 1

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament cu 3 cam cf I semidecomandat zona Hristo Botev are o suprafata totala de 55 mp , cu un balcon, situat la etajul 1 din 4 Imobilul simplu, fara amenajari. Este liber. Zona este centrala, cu acces la Bulevard. Pretul 62 000 euro neg Anunt postat de agentia ...

1127 EUR/m2 | 55 m2

Hristo Botev, Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan de vânzare sau schimb cu apartament
2

Teren intravilan de vânzare sau schimb cu apartament

De vânzare teren intravilan cu suprafața de 1353m2 în localitatea Chiscani str Scolii nr 172 cu deschidere de 18 m sau schimb cu apartament.

1,353 m2

Chiscani, Braila

Vand loc de veci  " cripta cu 2 locuri,, cimitirul Sf.Mina Braila
1

Vand loc de veci " cripta cu 2 locuri,, cimitirul Sf.Mina Braila

Amplasamantul locului de veci, 100 de metri de la poarta principala pe partea stanga ( si circa 20 de metri de la aleea principala).

Braila, Braila

vanzare teren agricol in TRAIAN , JUDET BRAILA
1

vanzare teren agricol in TRAIAN , JUDET BRAILA

Terenuri extravilane agricole de vânzare Traian, județul Brăila Se vând două terenuri extravilan.e cu destinație agricolă, situate în comuna Traian, județul Brăila, într-o zonă accesibilă și liniștită. Lot 1: 9.000 mp Preț: 45.000 RON Lot 2: 10.000 mp Preț: 50.000 RON Terenurile pot fi vândute ...

Traian, Braila

Vând apartament o cameră
5
2

Vând apartament o cameră

Vând apartament o cameră, 30mp plus balcon, renovat total de la zero, totul nou, nu sa locuit în el ,este situat pe strada garii colt cu rosiori, et 2 ,pret 51000e ,negociabil

1700 EUR/m2 | 30 m2

Braila, Braila

Teren de vanzare Valea Canepii 2500mp
1

Teren de vanzare Valea Canepii 2500mp

TEREN DE VANZARE INTRAVILAN SUPRAFATA 2500MP DESCHIDERE 25M PRET 25000EURO NEGOCIABIL

2,500 m2

Valea Canepii, Braila

Casă de vânzare
1

Casă de vânzare

Vând casă în sat Oancea utilată parter+mansardă aer condiționat, boiler, fosă,pomi,vie.

583 EUR/m2 | 60 m2

Oancea, Braila

Teren Extravilan zona zavoaia 4.6 ha compact

Teren Extravilan zona zavoaia 4.6 ha compact

teren extravilan zona zavoaia 4.6 ha compact pret 6300 hectar( usor negociabil)

46,000 m2

Zavoaia, Braila

Vând apartament oraș Ianca, județ Brăila
3

Vând apartament oraș Ianca, județ Brăila

Vând apartament 2 camere oraș Ianca județ Brăila, Etaj 3 3, AC, centrală termică, izolat, termopan, ușă metalică.

926 EUR/m2 | 54 m2

Ianca, Braila

Vand casă batraneasca +teren    negociabil 3

Vand casă batraneasca +teren negociabil

Vand casă batraneasca +teren 867m2 în comuna gropeni,Brăila. Preț 19000 euro negociabil. Tel.

79 EUR/m2 | 240 m2

Braila, Braila

Vand apartament nou, frumos, luminos, cu vedere la Dunare
5
1

Vand apartament nou, frumos, luminos, cu vedere la Dunare

Vand apartament spatios, luminos cu vedere la Dunare si Muntii Macinului. Apartamentul se afla intr-un cartier nou aflat in constructie, aproape de Dunare. Acces la plaja salbatica si pescuit. Apartamentul se vinde partial total mobilat. Zona Bariera, Suprafata 60 m2, Bloc nou, Et.3, lift, gresie, ...

1117 EUR/m2 | 60 m2

Braila, Braila

Vând teren centru vechi
1
3

Vând teren centru vechi

Proprietar vând teren zona centrala str.cetetii ,277 m.p deschidere 13 m ,utilități apă și curent electric preț 50000 euro neg relații la nr tl

Braila, Braila

Vand sau schimb cu apartament cu 2 camere plus diferenta,casă in sat Albina
7
2

Vând casa ,sat Albina,4 camere ,baie,bucatarie,camara,magazie,pod,constructii auxiliare pentru animale.

53 EUR/m2 | 1,500 m2

Albina, Braila

casuta mica
3
3

casuta mica

căsuță de vânzare in cartier Chercea ,doua camere,hol ,anexa ,baie,curte Mica,metraj 76 m.Tel

640 EUR/m2 | 50 m2

Chercea, Braila, Braila

Teren Bdul Dorobantilor , Braila. Toate utilitatile, S=450 mp, deschidere 14 , 4

Teren Bdul Dorobantilor , Braila. Toate utilitatile, S=450 mp, deschidere 14 ,

Vand teren cu casa demolabila ,ultracentral, toate utilitatile, trafic auto foarte intens,pretabil constructie sediu firma , rezidential. Suprafata total =450 mp Front stradal = 14 ml Gaze, apa, canalizare, curent electric

Dorobanti, Braila, Braila

Vând teren agricol 50 arii 2

Vând teren agricol 50 arii

Vând teren agricol sat drogu com galbenu jud Brăila 50 arii

Pantecani, Braila

Vanzare Apartament

Vanzare Apartament

Vând apartament cu 4 camere Braila

16 EUR/m2 | 96 m2

Braila, Braila

Vând casă +teren
3
4

Vând casă +teren

Vând casă în comuna Ciocile. Jud. Brăila. Locuinta se afla la Strada principala. Casa necesita renovare. Este compusa din 4 camere. 1 bucătărie. 1 hol. Suprafață terenului 1000 mp. Casă este racordata la rețeaua de curent electric și rețeaua publică de apă, gard nou la stradă principala din sipca metalica ...

211 EUR/m2 | 50 m2

Ciocile, Braila

Casa bolțari 2011 cart N. Chercea
8

Casa bolțari 2011 cart N. Chercea

De vânzare casă din bolțari construită în anul 2011 într-o zonă liniștită a cartierului N. Chercea. Casa are o amprentă la sol de 81 mp și este formată din două dormitoare un hol mare ce poate fi folosit ca o cameră de zi, o bucătărie și o baie mari, magazie. Casa este racordată la toate utilitățile ...

1358 EUR/m2 | 81 m2

Braila, Braila

Vând casă nouă în Chiscani
7
3

Vând casă nouă în Chiscani

Vând casă în Chiscani cu 2 dormitoare living 2 băi bucătărie camera tehnică și garaj. Suprafața terenului este 1400mp din care 228mp suprafața construită. Acces la 2 străzi. Deschidere 18m. Casa este racordată la rețeaua electrică apă și canalizare. Posibilitate gaze. Preț negociabil 135000 euro. Tel. ...

592 EUR/m2 | 228 m2

Chiscani, Braila

Arendez teren Romanu si Oancea

Arendez teren Romanu si Oancea

Arendez teren jud Braila com . Romanu si Oancea ofer 1200 kg sau 1200 lei .

1,200,000 m2

Romanu, Braila

Salvează căutarea