Vand casa cu 5 camere in Braila
Vand casa din caramida cu 5 camere .
875 EUR/m2 | 120 m2
Braila, Braila
9 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
Vand casa din caramida cu 5 camere .
875 EUR/m2 | 120 m2
Braila, Braila
9 mai
Agenția imobiliară EXPERT vă propune spre vânzare: Apartament spațios, foarte bine poziționat, ideal pentru amenajare după propriul gust. Locație: Dorobanți până în Școlilor Suprafață totală: 75 mp (63 mp utili) Etaj: 2 din 4 Preț: 70.000 Detalii: 3 camere, confort I, decomandat Compartimentare ...
931 EUR/m2 | 75 m2
Dorobanti, Braila, Braila
ieri 09:16
Agenția imobiliară Expert va propune spre cumpărare apartament cu 2 camere cf 1 semidecomandat situat la Piata Mare Aproape de piata, liceu, mijloace de transport în comun Etaj 3 din 4 Sup 47 mp+ balcon 6 mp Termopane la ferestre Simplu, necesita amenajări complete Acte la zi Comision 2 % Pentru ...
802 EUR/m2 | 53 m2
Dorobanti, Braila, Braila
ieri 09:06
Apartament 2 camere cf 1 decomandat situat pe Bd.Independentei între Scolilor și Calarasi Etaj 6 din 7 Sup 60 mp + balcon 9 m Centrala termica, termopan ferestre, uși interior schimbate Se vinde mobilat asa cum apare în poze, mobila de bucătărie și hol noi Comision cumparator 2% Anunț postat de ...
1232 EUR/m2 | 69 m2
Independentei, Braila, Braila
ieri 13:12
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Vând teren intravilan în comuna Tufești,strada Ion Creangă nr.98, în suprafață de 2154 m2 ,cu o deschidere de 36m2. Terenul se poate parcela in două suprafațe de 1077m2 cu deschidere de 18m2 la prețul de 60000 ron fiecare.
2,154 m2
Tufesti, Braila
18 aprilie
Casa de vânzare la țară,loc.Spiru-Haret 50km.de Braila dotata cu Bucătărie și baie, 5 camere, curte cu pomi fructiferi,magazii pt.scule, etc Casa se vinde utilată complet,fosa septica 5 m3 ,suprafață e de 1500 de metri pătrați, apa curenta, fantana in curte mai multe poze in privat ,Aceasta locatie imbina ...
176 EUR/m2 | 170 m2
Spiru Haret, Braila
18 aprilie
Vând apartament 2cam cf1 semidecomandat Calea Galati, etaj-4, C.T, termopan, gresie, faianță, A.C. Apartamentul este foarte bine poziționat cu vedere catre restaurant Regal, zona deosebit de liniștită. Pret: 44000 euro-neg.
880 EUR/m2 | 50 m2
Calea+Galati, Braila, Braila
18 aprilie
Vând casă în comuna Gemenele jud. Brăila, parțial renovată în 2022,are 3 camere , un hol, baie. O cameră și bucătăria nu sunt renovate. Pe terenul de 2000 m se mai află o magazie care trebuie demolată,pomi fructiferi și lucernă. Front stradal 50 m. Casa este din paiantă și cimentuită. Preț negociabi ...
500 EUR/m2 | 70 m2
Gemenele, Braila
17 aprilie
1.La capătul autobuzului 2 la Hipodrom, bloc nou, renovat 2021, cu lift si 5 etaje, suprafață 30 mp, etaj 1, complet mobilata si utilată. Parchet, gresie, faianță, termopan, ușă metalica, centrală termică în condensare, aer condiționat, frigider, mașină de spălat, tv etc.36000e 2. Apartament o ...
1200 EUR/m2 | 30 m2
Braila, Braila
17 aprilie
Apartament 2 camere confort 1 semidecomandat, zona Garii-Marna, etaj 4 4 cu hidroizolatie in stare buna, aerisire cu geam la baie, dotat doar cu centrala termica. Necesita renovare. Pret negociabil.34000 euro
791 EUR/m2 | 43 m2
Braila, Braila
17 aprilie
Vand apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, etaj 4, 50 mp, cu pod inalt construit cu autorizatie, toate actele in regula. Apartamentul are centrala proprie functionala, balcon 7m liniari inchis cu termopan, usi interioare din lemn, parchet, gresie faianta si este situat in cartier Radu Negru, ...
1100 EUR/m2 | 50 m2
Radu Negru, Braila, Braila
16 aprilie
Proprietar vând teren intravilan chiar la întrare în Comuna Mircea Vodă jud Brăila cu deschidere la șosea 10 metri . Terenul are 1162 mp se pot construi exemplu: benzinarie, GPL, sala ballroom, casă, spălătorie etc. Acte la zi. Prețul este 15 euro/mp Alte detalii la telefon. La 5 mn de Ianca sau Făurei ...
1,162 m2
Mircea Voda, Braila
16 aprilie
Vand casa din lemn construita in 2023-2024, exterior finisat, interior pregatit pentru finisare cu rigips sau lambriu. Casa are 59 mp suprafata construita si este compusa din: 1 camera cu baie si bucatarie, suprafata 23.5 mp si garaj 27 mp (partea de garaj poate fi amenajata ca 2 dormitoare+ hol); pod ...
998 EUR/m2 | 50 m2
Tichilesti, Braila
16 aprilie
casa cu teren dar casa e demolabila Comuna Unirea 2550 m are curent apa este chia in fata gardului
6 EUR/m2 | 2,550 m2
Unirea, Braila
16 aprilie
Teren in Cazasu, strada Muscatelor. Suprafata de 3500 metri patrati. 17.5 latime 200 lungime Strada asfaltata cu toate utilitatile. Pret 30 euro/m negociabil.
Cazasu, Braila
16 aprilie
Ofer spre vanzare teren intravilan situat in sat Spiru Haret, comuna Bertestii de Jos, judetul Braila Suprafata 1700 mp, fara utilitati
Spiru Haret, Braila
16 aprilie
Se vinde apartament 3 camere , decomandat zona Scolilor , liber de sarcini, 67mp , et 4 4. Apartamentul are termopane, 2 unitati ac, CT si izolatie exterioara.
851 EUR/m2 | 67 m2
Obor, Braila, Braila
16 aprilie
Particular,VAND AP.1 CAMERA,et.4,decomandat,spatios ,balcon 7 m,bucataria transformata in dormitor,CT,termopane,AC,hidroizolatie noua.,in Braila,zona buna,str.Sebesului,loc de parcare propriu,scoli,gradinite,magazine,Lidl,Kaufland,Penny,pret 40000 Euro negociabil.Merita vazut!Detalii la tel. .Rog se ...
1143 EUR/m2 | 35 m2
Braila, Braila
16 aprilie
Vand bicicleta mare originala ESPERIA 6900,putin folosita,inca mai are folia de protectie pe aripi,BONUS incuietoare masiva originala Pret 800 lei se expediaza oriunde in tara cu plata anticipata in cont bancar iar transportul suportat integral de catre cumparator
Braila, Braila
15 aprilie
roprietar , vând imobil zona centrală str .Cetatii , suprafață totală 257 mp, construcție 218 mp , compusă din 4 camere, salon, 2 băi, bucatarie, beci, mansardă .Toate utilitățile. Preț 200 000 euro neg. Relații la tel
917 EUR/m2 | 218 m2
Braila, Braila
15 aprilie
Vând garsonieră confort 3 Hipodrom , Aleea Trandafirilor nr1 . bloc 104 scara 1 etaj 3
1192 EUR/m2 | 13 m2
Braila, Braila
15 aprilie
Teren intravilan vărsătură 1000 m deschidere 14 m , autorizație pentru împrejmuire și hala- garaj 10m 5 m . utilități ,apa (aprobată ) curent,gaze,canalizare în vecinătate. variante.
1,000 m2
Varsatura, Braila
15 aprilie
Spațiu Comercial situat in Brăila Calea Galați NR.53 intersectia cu Griviței,Spațiu dispune de toate utilitatile necesare recent schimbate,Spațiu recent renovat,cu o suprafata de 61mp utili Pentru mai multe detalii contactati
21 EUR/m2 | 61 m2
Braila, Braila
15 aprilie
apartament modern etajul 1 renovat complet in 2023 (instalatie electrica,sanitara,incalzire) Zona Plantelor 57 mp izolat exterior 10cm fereste cu 3 foi de geam aer conditionat centrala Vaillant electrocasnice noi finisaje de calitate totul este nou apartamentul se vinde mobilat dar la cerere se poate ...
1325 EUR/m2 | 57 m2
Braila, Braila
15 aprilie