Promovat
Garsoniera (mobilata, utilata), Zona Bariera, Stare foarte buna !!!
10
10

Garsoniera cu balcon, stare foarte buna !!! -Zona centrala,Bariera Calarasilor ,Str.Mioritei,Bl.18( intre LIDL si Piata Concordia,zona foarte linistita) - Mobilata si utilata complet - Dotata cu centrala termica - Aer conditionat - Tamplarie termopan - Faianta, gresie si parchet laminat -Usa metalica ...

1200 EUR/m2 | 25 m2

Centru Civic, Braila, Braila

Promovat
Ap. 2 cf I sd zona Marna etaj 3 LIBER
6
2

Ap. 2 cf I sd zona Marna etaj 3 LIBER

Agentia imobiliara EXPERT va propune : Ap. 2 cam cf I sd, zona Marna - Garii suprafata 47 mp, balcon 3 m, situat la etajul 3 Imobilul este bine intretinut, dispune de centrala termica si parchet. Este liber, cu acte la zi. Zona este linistita, aproape de mijloacele de transport. Pret 43 000 euro usor ...

915 EUR/m2 | 47 m2

Marna, Braila, Braila

Promovat
Teren 2666 mp
4
2

Teren 2666 mp

Vând teren pentru construcție casă cu autorizație valabilă 3 ani. Zona este foarte liniștită. Terenul are suprafața de 2660 mp. cu deschidere de 26,6 ml. Pe teren există canal- apă și curent electric, iar la poartă canalizare. Gardul exterior este nou, iar pe teren există wc nou ( nefolosit) , de curte, ...

2,666 m2

Braila, Braila

Promovat
Ap.3 cam.cf1d Vidin
9
1

Ap.3 cam.cf1d Vidin

Vând apart.3cam cf1d Vidin-Lidl, etaj-4, pod construit de proprietar, sup.totala-70mp, balcon-6ml, CT pe gaz, gresie, faianță, baie amenajată complet, bucătărie mobilată și utilată. Apartamentul este simplu și permite să fie personalizat după cum dorește viitorul proprietar. Preț: 40000 euro. Pentru ...

571 EUR/m2 | 70 m2

Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De Vânzare, Casa la tara
8

De Vânzare, Casa la tara

Casa de vânzare la țară,loc.Spiru-Haret 50km.de Braila dotata cu Bucătărie și baie, 5 camere, curte cu pomi fructiferi,magazii pt.scule, etc Casa se vinde utilată complet,fosa septica 5 m3 ,suprafață e de 1500 de metri pătrați, apa curenta, fantana in curte mai multe poze in privat ,Aceasta locatie imbina ...

176 EUR/m2 | 170 m2

Spiru Haret, Braila

Vand apartament.2cam cf1 Calea Galati 3

Vand apartament.2cam cf1 Calea Galati

Vând apartament 2cam cf1 semidecomandat Calea Galati, etaj-4, C.T, termopan, gresie, faianță, A.C. Apartamentul este foarte bine poziționat cu vedere catre restaurant Regal, zona deosebit de liniștită. Pret: 44000 euro-neg.

880 EUR/m2 | 50 m2

Calea+Galati, Braila, Braila

Casă de vânzare
8
2

Casă de vânzare

Vând casă în comuna Gemenele jud. Brăila, parțial renovată în 2022,are 3 camere , un hol, baie. O cameră și bucătăria nu sunt renovate. Pe terenul de 2000 m se mai află o magazie care trebuie demolată,pomi fructiferi și lucernă. Front stradal 50 m. Casa este din paiantă și cimentuită. Preț negociabi ...

500 EUR/m2 | 70 m2

Gemenele, Braila

Urgent! Negociabil! Garsonieră etaj 1, Hipodrom
10
2

Urgent! Negociabil! Garsonieră etaj 1, Hipodrom

1.La capătul autobuzului 2 la Hipodrom, bloc nou, renovat 2021, cu lift si 5 etaje, suprafață 30 mp, etaj 1, complet mobilata si utilată. Parchet, gresie, faianță, termopan, ușă metalica, centrală termică în condensare, aer condiționat, frigider, mașină de spălat, tv etc.36000e 2. Apartament o ...

1200 EUR/m2 | 30 m2

Braila, Braila

Vand apartament cu 2 camere, confort 1,  decomandat, etaj 4, cu pod inalt construit cu autorizatie.

Vand apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, etaj 4, cu pod inalt construit cu autorizatie.

Vand apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, etaj 4, 50 mp, cu pod inalt construit cu autorizatie, toate actele in regula. Apartamentul are centrala proprie functionala, balcon 7m liniari inchis cu termopan, usi interioare din lemn, parchet, gresie faianta si este situat in cartier Radu Negru, ...

1100 EUR/m2 | 50 m2

Radu Negru, Braila, Braila

Proprietar vând teren intravilan
7
2

Proprietar vând teren intravilan

Proprietar vând teren intravilan chiar la întrare în Comuna Mircea Vodă jud Brăila cu deschidere la șosea 10 metri . Terenul are 1162 mp se pot construi exemplu: benzinarie, GPL, sala ballroom, casă, spălătorie etc. Acte la zi. Prețul este 15 euro/mp Alte detalii la telefon. La 5 mn de Ianca sau Făurei ...

1,162 m2

Mircea Voda, Braila

Vand casa 1 camera+ garaj si teren
2

Vand casa 1 camera+ garaj si teren

Vand casa din lemn construita in 2023-2024, exterior finisat, interior pregatit pentru finisare cu rigips sau lambriu. Casa are 59 mp suprafata construita si este compusa din: 1 camera cu baie si bucatarie, suprafata 23.5 mp si garaj 27 mp (partea de garaj poate fi amenajata ca 2 dormitoare+ hol); pod ...

998 EUR/m2 | 50 m2

Tichilesti, Braila

teren casa
10

teren casa

casa cu teren dar casa e demolabila Comuna Unirea 2550 m are curent apa este chia in fata gardului

6 EUR/m2 | 2,550 m2

Unirea, Braila

Teren Cazasu
1
1

Teren Cazasu

Teren in Cazasu, strada Muscatelor. Suprafata de 3500 metri patrati. 17.5 latime 200 lungime Strada asfaltata cu toate utilitatile. Pret 30 euro/m negociabil.

Cazasu, Braila

Vand teren intravilan
3
1

Vand teren intravilan

Ofer spre vanzare teren intravilan situat in sat Spiru Haret, comuna Bertestii de Jos, judetul Braila Suprafata 1700 mp, fara utilitati

Spiru Haret, Braila

de vanzare apartament 3 camere
5
2

de vanzare apartament 3 camere

Se vinde apartament 3 camere , decomandat zona Scolilor , liber de sarcini, 67mp , et 4 4. Apartamentul are termopane, 2 unitati ac, CT si izolatie exterioara.

851 EUR/m2 | 67 m2

Obor, Braila, Braila

Vand apartament cu o camera 4

Vand apartament cu o camera

Particular,VAND AP.1 CAMERA,et.4,decomandat,spatios ,balcon 7 m,bucataria transformata in dormitor,CT,termopane,AC,hidroizolatie noua.,in Braila,zona buna,str.Sebesului,loc de parcare propriu,scoli,gradinite,magazine,Lidl,Kaufland,Penny,pret 40000 Euro negociabil.Merita vazut!Detalii la tel. .Rog se ...

1143 EUR/m2 | 35 m2

Braila, Braila

Vand bicicleta mare originala ESPERIA 6900,putin folosita,inca mai are folia de protectie pe aripi
6

Vand bicicleta mare originala ESPERIA 6900,putin folosita,inca mai are folia de protectie pe aripi,BONUS incuietoare masiva originala Pret 800 lei se expediaza oriunde in tara cu plata anticipata in cont bancar iar transportul suportat integral de catre cumparator

Braila, Braila

Casă de vânzare zona centrală
4
2

Casă de vânzare zona centrală

roprietar , vând imobil zona centrală str .Cetatii , suprafață totală 257 mp, construcție 218 mp , compusă din 4 camere, salon, 2 băi, bucatarie, beci, mansardă .Toate utilitățile. Preț 200 000 euro neg. Relații la tel

917 EUR/m2 | 218 m2

Braila, Braila

Vând Garsonieră
4
1

Vând Garsonieră

Vând garsonieră confort 3 Hipodrom , Aleea Trandafirilor nr1 . bloc 104 scara 1 etaj 3

1192 EUR/m2 | 13 m2

Braila, Braila

Teren intravilan Vărsătură
2
2

Teren intravilan Vărsătură

Teren intravilan vărsătură 1000 m deschidere 14 m , autorizație pentru împrejmuire și hala- garaj 10m 5 m . utilități ,apa (aprobată ) curent,gaze,canalizare în vecinătate. variante.

1,000 m2

Varsatura, Braila

Spatiu Comercial Calea Galați,Griviței
9

Spatiu Comercial Calea Galați,Griviței

Spațiu Comercial situat in Brăila Calea Galați NR.53 intersectia cu Griviței,Spațiu dispune de toate utilitatile necesare recent schimbate,Spațiu recent renovat,cu o suprafata de 61mp utili Pentru mai multe detalii contactati

21 EUR/m2 | 61 m2

Braila, Braila

Apartament Modern etj1 renovat 2023
9
6

Apartament Modern etj1 renovat 2023

apartament modern etajul 1 renovat complet in 2023 (instalatie electrica,sanitara,incalzire) Zona Plantelor 57 mp izolat exterior 10cm fereste cu 3 foi de geam aer conditionat centrala Vaillant electrocasnice noi finisaje de calitate totul este nou apartamentul se vinde mobilat dar la cerere se poate ...

1325 EUR/m2 | 57 m2

Braila, Braila

Casă de vânzare - Braila - confort și eleganță într-un spațiu primitor!
8
4

Vă propunem spre vânzare o casă deosebită, dispusă pe două niveluri, ideală pentru o familie care își dorește liniște, spațiu și funcționalitate. Localitate: Brăila Cartier: Chercea Strada: Tudor Vladimirescu nr. 45A Parterul este compartimentat inteligent și cuprinde: hol de acces living ...