Promovat
Vând apartament 3 camere - 2 bai, Plantelor foarte spatios
8
2

Vând apartament 3 camere - 2 bai, Plantelor foarte spatios

Vând apartament 3 camere situat în cartierul Plantelor la parter, foarte spatios cu balcon mare. Se vinde mobilat, este dotat cu centrală termică, aer condiționat, flise, gresie, parchet clasic în stare bună, uși schimbate, 2 băi funcționale, zonă liniștită. Apartamentul are balcon foarte mare intabulat, ...

960 EUR/m2 | 75 m2

Plantelor, Braila, Braila

Promovat
Hristo Botev ap 2 cam cf I sd parter
5
6

Hristo Botev ap 2 cam cf I sd parter

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament 2 cam cf I semidecomandat zona Hristo- Botev, situat la parter, suprafata 47 mp Imobilul este intretinut, fara amenajari moderne. Faianta, gresie, parchet . Nu are centrala termica. Liber, acte la zi . Pret 42 000 euro Anunt postat de agentia imobiliara ...

894 EUR/m2 | 47 m2

Hristo Botev, Braila, Braila

Promovat
Vanzare Apartament 1 cam. cf.1 dec., parter cu balcon, suprafata totala 44.mp., Bld. Dorobantilor
20

- Vanzare Apartament 1 camera cf. 1 decomandat, parter cu balcon pe Bld. Dorobantilor aproape de Bariera, pozitie excelenta, suprafata totala este de 44.mp. cu balcon de 7.50. ml., suprafata utila este de 37.mp., avem camera de zi + bucataria + hol + baie + balcon, centrala termica pe gaze, tamplarie ...

1541 EUR/m2 | 37 m2

Braila, Braila

Promovat
Hristo Botev apartament 3 camere la etajul 1
6
3

Hristo Botev apartament 3 camere la etajul 1

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament cu 3 cam cf I semidecomandat zona Hristo Botev are o suprafata totala de 55 mp , cu un balcon, situat la etajul 1 din 4 Imobilul simplu, fara amenajari. Este liber. Zona este centrala, cu acces la Bulevard. Pretul 62 000 euro neg Anunt postat de agentia ...

1127 EUR/m2 | 55 m2

Hristo Botev, Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand apartament
5
4

vand apartament

apartament Braila la etajul 3, strada Simion Barnutiu, renovat, centrala noua.

1083 EUR/m2 | 60 m2

Buzaului, Braila, Braila

Proprietar Vând apartament 2 camere in Brăila zona Progresul !
5
1

Proprietar vand apartament 2 camere confort 1 in Braila zona Progresul Jandarmerie , et 3 4, bine întreținut, izolat interior exterior , termopane , balcon închis termopan, centrala termica, curat, spațios. Se poate viziona oricand !

943 EUR/m2 | 53 m2

Braila, Braila

Teren agricol extravilan tarlaua 113 parcela 14

Teren agricol extravilan tarlaua 113 parcela 14

Vand teren agricol extravilan tarlaua 113 parcela 14 situat in comuna Maxineni.

625 m2

Braila, Braila

Casă de vânzare
2

Casă de vânzare

Locuința se află în zonă Centrală str.Piata Luminii paralelă cu str Școlilor,,,casă de nelocuit doar ptr.constructie 180 m pătrați cu o deschidere de 8.60 m la stradă ...prețul nu este negociabil

180 m2

Braila, Braila

vand loc de casa
3
1

vand loc de casa

vând loc de casă în sat Perisoru loc. Ianca jud. Brăila situat la drum principal cu deschidere pe două laturi. ( aproximativ 2200 mp : 78 m x 28 m ) terenul este împrejmuit cu gard din plasă bordurata. are plantați aproximativ 500 de salcâmi.

Ianca, Braila

Vând teren intravilan întreg parcelat comuna Tufești
3
2

Vând teren intravilan întreg parcelat comuna Tufești

Vând teren intravilan în comuna Tufești,strada Ion Creangă nr.98, în suprafață de 2154 m2 ,cu o deschidere de 36m2. Terenul se poate parcela in două suprafațe de 1077m2 cu deschidere de 18m2 la prețul de 60000 ron fiecare.

2,154 m2

Tufesti, Braila

De Vânzare, Casa la tara
8

De Vânzare, Casa la tara

Casa de vânzare la țară,loc.Spiru-Haret 50km.de Braila dotata cu Bucătărie și baie, 5 camere, curte cu pomi fructiferi,magazii pt.scule, etc Casa se vinde utilată complet,fosa septica 5 m3 ,suprafață e de 1500 de metri pătrați, apa curenta, fantana in curte mai multe poze in privat ,Aceasta locatie imbina ...

176 EUR/m2 | 170 m2

Spiru Haret, Braila

Vand apartament.2cam cf1 Calea Galati 3

Vand apartament.2cam cf1 Calea Galati

Vând apartament 2cam cf1 semidecomandat Calea Galati, etaj-4, C.T, termopan, gresie, faianță, A.C. Apartamentul este foarte bine poziționat cu vedere catre restaurant Regal, zona deosebit de liniștită. Pret: 44000 euro-neg.

880 EUR/m2 | 50 m2

Calea+Galati, Braila, Braila

Casă de vânzare
8
2

Casă de vânzare

Vând casă în comuna Gemenele jud. Brăila, parțial renovată în 2022,are 3 camere , un hol, baie. O cameră și bucătăria nu sunt renovate. Pe terenul de 2000 m se mai află o magazie care trebuie demolată,pomi fructiferi și lucernă. Front stradal 50 m. Casa este din paiantă și cimentuită. Preț negociabi ...

500 EUR/m2 | 70 m2

Gemenele, Braila

Urgent! Negociabil! Garsonieră etaj 1, Hipodrom
10
2

Urgent! Negociabil! Garsonieră etaj 1, Hipodrom

1.La capătul autobuzului 2 la Hipodrom, bloc nou, renovat 2021, cu lift si 5 etaje, suprafață 30 mp, etaj 1, complet mobilata si utilată. Parchet, gresie, faianță, termopan, ușă metalica, centrală termică în condensare, aer condiționat, frigider, mașină de spălat, tv etc.36000e 2. Apartament o ...

1200 EUR/m2 | 30 m2

Braila, Braila

Vand apartament cu 2 camere, confort 1,  decomandat, etaj 4, cu pod inalt construit cu autorizatie.

Vand apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, etaj 4, cu pod inalt construit cu autorizatie.

Vand apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, etaj 4, 50 mp, cu pod inalt construit cu autorizatie, toate actele in regula. Apartamentul are centrala proprie functionala, balcon 7m liniari inchis cu termopan, usi interioare din lemn, parchet, gresie faianta si este situat in cartier Radu Negru, ...

1100 EUR/m2 | 50 m2

Radu Negru, Braila, Braila

Proprietar vând teren intravilan
7
2

Proprietar vând teren intravilan

Proprietar vând teren intravilan chiar la întrare în Comuna Mircea Vodă jud Brăila cu deschidere la șosea 10 metri . Terenul are 1162 mp se pot construi exemplu: benzinarie, GPL, sala ballroom, casă, spălătorie etc. Acte la zi. Prețul este 15 euro/mp Alte detalii la telefon. La 5 mn de Ianca sau Făurei ...

1,162 m2

Mircea Voda, Braila

Vand casa 1 camera+ garaj si teren
2

Vand casa 1 camera+ garaj si teren

Vand casa din lemn construita in 2023-2024, exterior finisat, interior pregatit pentru finisare cu rigips sau lambriu. Casa are 59 mp suprafata construita si este compusa din: 1 camera cu baie si bucatarie, suprafata 23.5 mp si garaj 27 mp (partea de garaj poate fi amenajata ca 2 dormitoare+ hol); pod ...

998 EUR/m2 | 50 m2

Tichilesti, Braila

teren casa
10

teren casa

casa cu teren dar casa e demolabila Comuna Unirea 2550 m are curent apa este chia in fata gardului

6 EUR/m2 | 2,550 m2

Unirea, Braila

Teren Cazasu
1
1

Teren Cazasu

Teren in Cazasu, strada Muscatelor. Suprafata de 3500 metri patrati. 17.5 latime 200 lungime Strada asfaltata cu toate utilitatile. Pret 30 euro/m negociabil.

Cazasu, Braila

Vand teren intravilan
3
1

Vand teren intravilan

Ofer spre vanzare teren intravilan situat in sat Spiru Haret, comuna Bertestii de Jos, judetul Braila Suprafata 1700 mp, fara utilitati

Spiru Haret, Braila

de vanzare apartament 3 camere
5
2

de vanzare apartament 3 camere

Se vinde apartament 3 camere , decomandat zona Scolilor , liber de sarcini, 67mp , et 4 4. Apartamentul are termopane, 2 unitati ac, CT si izolatie exterioara.

851 EUR/m2 | 67 m2

Obor, Braila, Braila

Vand apartament cu o camera 4

Vand apartament cu o camera

Particular,VAND AP.1 CAMERA,et.4,decomandat,spatios ,balcon 7 m,bucataria transformata in dormitor,CT,termopane,AC,hidroizolatie noua.,in Braila,zona buna,str.Sebesului,loc de parcare propriu,scoli,gradinite,magazine,Lidl,Kaufland,Penny,pret 40000 Euro negociabil.Merita vazut!Detalii la tel. .Rog se ...

1143 EUR/m2 | 35 m2

Braila, Braila

Vand bicicleta mare originala ESPERIA 6900,putin folosita,inca mai are folia de protectie pe aripi
6

Vand bicicleta mare originala ESPERIA 6900,putin folosita,inca mai are folia de protectie pe aripi,BONUS incuietoare masiva originala Pret 800 lei se expediaza oriunde in tara cu plata anticipata in cont bancar iar transportul suportat integral de catre cumparator

Braila, Braila

Casă de vânzare zona centrală
4
2

Casă de vânzare zona centrală

roprietar , vând imobil zona centrală str .Cetatii , suprafață totală 257 mp, construcție 218 mp , compusă din 4 camere, salon, 2 băi, bucatarie, beci, mansardă .Toate utilitățile. Preț 200 000 euro neg. Relații la tel

917 EUR/m2 | 218 m2

Braila, Braila

Salvează căutarea