Promovat
Vand casa cu 5 camere in Braila 1

Vand casa cu 5 camere in Braila

Vand casa din caramida cu 5 camere .

875 EUR/m2 | 120 m2

Braila, Braila

Promovat
Ap.3 cam.cf1d Vidin
9
1

Ap.3 cam.cf1d Vidin

Vând apart.3cam cf1d Vidin-Lidl, etaj-4, pod construit de proprietar, sup.totala-70mp, balcon-6ml, CT pe gaz, gresie, faianță, baie amenajată complet, bucătărie mobilată și utilată. Apartamentul este simplu și permite să fie personalizat după cum dorește viitorul proprietar. Preț: 40000 euro. Pentru ...

571 EUR/m2 | 70 m2

Braila, Braila

Promovat
Sos. Buzaului 2 cam suprafata 70 mp Bloc 2008 Mobilat complet LIBER
5
1

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament 2 cam cf I dec zona Buzaului Bloc dupa 2008 suprafata utila 65,6 mp + balcon 5 mp + boxa inclus , etaj intermediar Spatiile sunt generoase : bucatarie ( 4m x3,5 m) , dormitor ( 4m x 3,7 m ), living ( 5,8 m x 3,7 m ) Imobilul este amenajat recent si complet, ...

1284 EUR/m2 | 70 m2

Buzaului, Braila, Braila

Promovat
Vanzare Apartament 2 cam. cf.1 semidec. etajul 4 din 4, mobilat pe Bld. Iindependentei - CEC
20

- Vanzare Apartament cu 2 camere cf. 1 semidecomandat, etajul 4 din 4, pe Bulevardul Independentei - CEC, mobilat si utilat asa cum se vede in poze, mai putin lucruri personale, balcon inchis de 3 ml.,suprafata utila este de 47.mp., dotat cu centrala termica pe gaze, usa metalica la intrare, usi clasice ...

872 EUR/m2 | 47 m2

Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand Casa Pisc
10

Vand Casa Pisc

Vând Casă zona pisc zonă liniștită ,compusă din 5 camere ,3 magazi ,1 bucătărie de vară ,terasă ,Wcin curte cat și în casă ,izolație exterior ,parchet ,Chirpic și Cărămidă ,fundație ,termopan ,încălzire prin termosemineu cu calorifere ,gaze la poarta ,parcare exterior 2 mașini

758 EUR/m2 | 99 m2

Braila, Braila

Apartament 2 camere central

Apartament 2 camere central

Vând apartament 2 camere,Bld Independentei cu Str Școlilor, confort 1, decomandat,59mp utili+3 balcoane, aer condiționat, centrala, termopane, rulouri exterioare din aluminiu, placat interior, exterior. Et 7+2 etaje tehnice, bloc cu lift nou. Preț 75000 euro negociabil.

1119 EUR/m2 | 67 m2

Central, Braila, Braila

Teren intravilan
1
1

Teren intravilan

Teren intravilan, 1800 mp, liber de sarcini, Scorțaru Vechi jud Brăila 25 euro metru pătrat

1,800 m2

Scortaru Vechi, Braila

Proprietar, vând apartament 2 camere, confort 1,decomandat,PARTER
6
5

Unic proprietar, vând apartament 2 camere ,confort 1 decomandat, zona Progresul(pozitie excelenta), parter,centrala termică,instalatii electrica si sanitare noi,tamplarie exterioara cu geam termopan, usi interioare schimbate,un bloc construit după anul 1986, zonă liniștită, izolație exterioară și interioară ...

1111 EUR/m2 | 45 m2

Braila, Braila

vand casa cu teren de 450 mp pe strada Grivitei 2

vand casa cu teren de 450 mp pe strada Grivitei

proprietar , vand casa cu teren de 450 mp pe strada Grivitei in orasul Braila

300 EUR/m2 | 250 m2

Braila, Braila

Promovat
Vanzare Apartament 1 cam. cf.1 dec., parter cu balcon, suprafata totala 44.mp., Bld. Dorobantilor
20

- Vanzare Apartament 1 camera cf. 1 decomandat, parter cu balcon pe Bld. Dorobantilor aproape de Bariera, pozitie excelenta, suprafata totala este de 44.mp. cu balcon de 7.50. ml., suprafata utila este de 37.mp., avem camera de zi + bucataria + hol + baie + balcon, centrala termica pe gaze, tamplarie ...

1541 EUR/m2 | 37 m2

Braila, Braila

Proprietar, vând ap cu 2 camere dec. et 1 4
8
8

Proprietar, vând ap cu 2 camere dec. et 1 4

Proprietar , vând apartament cu 2 camere decomandat, mobilat, balcon inchis, aer conditionat , centrala termica

1100 EUR/m2 | 50 m2

Viziru%2b3, Braila, Braila

Apartament 3 camere de vanzare , Braila, Viziru 3
10
9

Apartament 3 camere de vanzare , Braila, Viziru 3

Vand apartament 3 camere, decomandat, Braila Viziru 3, Aleea Cocorilor, nr.16, bl. D4, et.1. Pozitie excelenta, Aprtamentul este dotat cu: - centrala pe gaze individuala, -apometre, -usa metalica la intrare, -geamuri termopan, -balcon inchis cu termopan, -magazin la 40 de metri (Libelula), -statie ...

813 EUR/m2 | 80 m2

Viziru%252525252b3, Braila, Braila

vând teren intravilan sat Varsatura
2

vând teren intravilan sat Varsatura

4000 mp deschidere 22 m intravilan cadastru utilități in zonă

4,000 m2

Varsatura, Braila

Vand Casa cu curte in Baraganul, judet Braila
2
1

Vand Casa cu curte in Baraganul, judet Braila

Se vinde casa în centrul comunei Bărăganul, județul Brăila. Locația este vis-a-vis de școală iar în apropiere se află Profi și gara. Suprafața totală teren: 2000mp A avut multă vreme cea mai bună apă din localitate, având fântână de 10metri. Construită înainte de anul 1950, casa necesită renovare. Distanta ...

11 EUR/m2 | 2,000 m2

Baraganul, Braila

Proprietar vând apartament 3 camere viziru3 mobilat
5

Proprietar vând apartament 3 camere viziru3 mobilat

Proprietar vând apartament 3 camere,decomandat,mobilitat etajul 8 vizavi de pistruiatu. Centrala proprie, Termopane,balcon imbracat termopan,rulori

985 EUR/m2 | 67 m2

Viziru 3, Braila, Braila

Apartament 2 camere
10

Apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere,cf.1,decomandat,2 balcoane inchise cu termopan,centrala termica, etaj 6, lift, B-dul. Dorobantilor langa Unitatea Militatra de Pompieri. Apartamentul are vedere in Bdul. Dorobantilor. Apartamentul este liber in acest moment, pentru mai multe detalii nu ezitati sa ma contactati,rog ...

950 EUR/m2 | 70 m2

Braila, Braila

Se vince casa batraneasca .
1
20

Se vince casa batraneasca .

Vand casa batraneasca 4 camere mari locuibile cu doua anexe,curent electric ,teava de apa la strada,stradaasfaltata ,suprafata teren 2600 mp . Pret negociabil 90000 lei sat spiru haret jud Braila

175 EUR/m2 | 100 m2

Braila, Braila

Apartament 2 camere decomandat!
10
1

Apartament 2 camere decomandat!

Direct proprietar! Vând apartament cu 1 cameră decomandat, transformat în 2 camere Strada Siretului Bloc din 1993 Etajul 6 din 8 Lift nou Scara renovata Renovat Termopane noi de calitate balcon închis în termopan, Centrala termica . Mobilat Mai multe detalii și poze la telefon MERITA VAZUT!!! ...

1291 EUR/m2 | 43 m2

Braila, Braila

vind Teren Extravilan 1524 metri pătrați
3

vind Teren Extravilan 1524 metri pătrați

Vind Teren Extravilan 1524 metri pătrați cu Gard din spalieri de beton, plasa si sîrmă inghimpata situat la șoseaua națională intre localitatea Maxineni si Corbu NOU ,puteti obține proiecte europene pentru hale de productie.

Corbu Nou, Braila

Vilă de vanzare.teren 390mp.
10
1

Vilă de vanzare.teren 390mp.

Vând casă P+1 +M in Lacul Dulce la întrarea pe la calea ferată, mai exact pe str.Carpenului. Anul. Contracție2008- 2010-construcție solidă beton și bolțari. Placă de beton și între etaje. Scările interioare sunt din lemn masiv. Izolație de 10.Renovata în totalitate2022(calitate superioara) .Gardul stradal ...

1250 EUR/m2 | 200 m2

Braila, Braila

Spațiu comercial zona ultracentrală
1
3

Spațiu comercial zona ultracentrală

Vând spațiu comercial, Bulevardul Dorobanților, în prezent la parter este o spălătorie auto în funcționare cu un văd format de 13 ani. Construcția este făcută în 2012. Suprafață 190 mp cu o deschidere de 13mp.. Parter trei rampe,un wc, vestiar și un beci,la etaj :se află un birou, sală de asteptare, ...

1047 EUR/m2 | 190 m2

Braila, Braila

Apartament 2 camere | Hipodrom   zona Policlinicii | Mobilat și utilat
9
3

Apartament 2 camere | Hipodrom zona Policlinicii | Mobilat și utilat

Persoană fizică vând apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în cartierul Hipodrom, în imediata apropiere a Policlinicii o zonă apreciată pentru accesibilitate și facilități. Proprietatea are o suprafață utilă de 30 mp și este amplasată la parterul imobilului, oferind acces facil și confort ...