Promovat
Casa 2 camere Centru Istoric
8
3

Casa 2 camere Centru Istoric

Vindem in exclusivitate casa din caramida formata din 2 camere decomandate, baie, bucatarie si hol in zona Centru Istoric, sup.utila-49mp+beci 13mp, in curte indiviza cu vecini linistiti. Proprietatea este perfect locuibila si bine ingrijita, fiind dotata cu centrala termica pe gaz, termopan, usi interioare ...

796 EUR/m2 | 49 m2

Braila, Braila

Promovat
Hristo Botev ap 2 cam cf I sd parter
5
6

Hristo Botev ap 2 cam cf I sd parter

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament 2 cam cf I semidecomandat zona Hristo- Botev, situat la parter, suprafata 47 mp Imobilul este intretinut, fara amenajari moderne. Faianta, gresie, parchet . Nu are centrala termica. Liber, acte la zi . Pret 42 000 euro Anunt postat de agentia imobiliara ...

894 EUR/m2 | 47 m2

Hristo Botev, Braila, Braila

Promovat
vand Casa Bd Ai Cuza
9

vand Casa Bd Ai Cuza

vând casă 2camera,baie ,bucătărie, 55 mp bd Cuza vedere în bd, mobilat utilat modern apartamentul are și o curte de 49 mp și magazie zugrăvit modern se vinde jumătatea cu vedere la bd,curtea are 200mp se vinde jumătatesi construcțiile C3,c4,c5.

1055 EUR/m2 | 55 m2

Braila, Braila

Promovat
3 camere zona Dorobanti - Piata Mare, etaj 1
9
4

3 camere zona Dorobanti - Piata Mare, etaj 1

De vanzare apartament cu 3 camere cf 1 decomandat situat pe zona Piata Mare - Bd.Dorobantilor Etaj 1 intr-un bloc construit 1986 Sup 64 mp + balcon 4mp Loc de parcare Scara curata Centrala termica, termopan ferestre Izolat termic exterior cu polistiren 10 cm Aer condiționat Uși interior schimbate Liber Comision ...

1081 EUR/m2 | 68 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan Cazasu Vechi
1

Teren intravilan Cazasu Vechi

Vand teren intravilan Cazasu Vechi 5300mp deschidere 10,70 metrii situat pe strada paralela cu soseaua romanu, viitoare zona rezidentiala.(vezi foto) Pret: 16euro mp

5,300 m2

Cazasu, Braila

Vânzare garsoniera 1

Vânzare garsoniera

Garsoniera nemobilata cu centrala proprie,hidroizolație buna et 4 strada Pietății De renovat 28metri pătrați 30000 de euro

1071 EUR/m2 | 28 m2

Braila, Braila

Casă de vânzare în Brăila
3
1

Casă de vânzare în Brăila

Casă bătrânească de vânzare demolabila cu suprafața aproximativă de 200 m și o deschidere de 12 m, ptr detalii vă rog să sunați la nr de telefon.

250 EUR/m2 | 200 m2

Braila, Braila

Teren constructie
12
2

Teren constructie

Vindem teren construcții zona Pisc str Gheorghe Munteanu Murgoci Nr 1I zona liniștită apa curenta trasa cu apometru electricitate gaze canalizare în fața portii.

514 m2

Pisc, Braila, Braila

Cameră - 55.000 ron
8
3

Cameră - 55.000 ron

Vând cameră cu suprafața utilă de 11,5m, etaj 4, situată în Cartier Hipodrom, Zona Barieră. Locuința dispune de următoarele dotări: - geamuri termopan - ușă metalică - parchet, gresie, faianță - sanitare noi - pereții din baie îmbrăcați în lambriu - instalație electrică nou schimbată + instalatie electrica ...

Bariera%2b, Braila, Braila

Teren de vinzare intravila

Teren de vinzare intravila

Teren de vinzare intravilan situat in comuna romanu cum intri de pe soseaua principala faci stinga pe linga cimitir prima la dreapta terenu are 5000 de m patrati are curent , apa e in fata curti are si o fintina 2 case plus mai multe anexe pretul e de 15 euro usor negociabil

5,000 m2

Romanu, Braila

2 camere decomandat buzaului
10
7

2 camere decomandat buzaului

unic proprietar, zona foarte buna cu scoli, spital, parc, îmbunătățit cu centrala termica, aer condiționat, izolației hidroizolație, 2 balcoane spațioase, acte la zi, ușor negociabil. rog seriozitate

807 EUR/m2 | 58 m2

Braila, Braila

Bloc Perla Braila
5
1

Bloc Perla Braila

Vând apartament 3 camere, suprafață utilă 120m pătrați ,ne mobilat, 2 băi, cu loc de parcare la subsolul blocului proprietatea apartamentului ,situat în localitatea Brăila strada Plevna ,bloc Perla, etaj 2 din 6. Blocul este dotat cu lift , este situat în zona zero( zona ultracentrală), strada liniștită, ...

1167 EUR/m2 | 120 m2

Braila, Braila

Se vinde apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 2, intr-o zona linistita din Vidin
6
1

Apartament 2 camere decomandat Vidin, Str. Eroilor , etaj 2 - 52000 euro Se vinde apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 2, intr-o zona linistita din Vidin, pe strada Eroilor .Suprafata utila inteligent compartimentata 50 mp. Camera de zi spatioasa: 17 mp Dormitor: 13 mp Bucatarie separata: ...

1040 EUR/m2 | 50 m2

Braila, Braila

DE VÂNZARE teren agricol în suprafață de 5,54 hectare în comuna ZĂVOAIA , județul BRĂILA
1

De vanzare 5,54 hectare în comuna ZĂVOAIA , județul BRĂILA, teren arabil extravilan împărțit în 3 loturi, lot1 în suprafață de 2,83 ha, lot2 în suprafață de 2,11 ha și lot3 în suprafață de 0,6 ha. Prețul este de 8000 euro hectarul. Numerele cadastrale și poziția se pot vedea în imaginea atașată. Vânzarea ...

Zavoaia, Braila

teren pentru casa
1
1

teren pentru casa

teren pentru casă apă gaz curent în fața terenului deschidere la 2 străzi canalizare în lucru

1,200 m2

Vadeni, Braila

Vând teren cu casă bătrânească
7
26

Vând teren cu casă bătrânească

Proprietar ofer o oportunitate unică de achiziție a unui teren într-o locație excelentă, în zona Cartier 1 Mai. Terenul are o suprafață generoasă de 554 mp, oferind suficient spațiu pentru a vă crea un cămin confortabil și funcțional, această proprietate oferă oportunități de amenajare flexibile și ...

437 EUR/m2 | 126 m2

Braila, Braila

Apartament 2 camere central

Apartament 2 camere central

Vând apartament 2 camere,Bld Independentei cu Str Școlilor, confort 1, decomandat,59mp utili+3 balcoane, aer condiționat, centrala, termopane, rulouri exterioare din aluminiu, placat interior, exterior. Et 7+2 etaje tehnice, bloc cu lift nou. Preț 75000 euro negociabil.

1119 EUR/m2 | 67 m2

Central, Braila, Braila

Teren intravilan
1
1

Teren intravilan

Teren intravilan, 1800 mp, liber de sarcini, Scorțaru Vechi jud Brăila 25 euro metru pătrat

1,800 m2

Scortaru Vechi, Braila

Proprietar, vând apartament 2 camere, confort 1,decomandat,PARTER
6
5

Unic proprietar, vând apartament 2 camere ,confort 1 decomandat, zona Progresul(pozitie excelenta), parter,centrala termică,instalatii electrica si sanitare noi,tamplarie exterioara cu geam termopan, usi interioare schimbate,un bloc construit după anul 1986, zonă liniștită, izolație exterioară și interioară ...

1111 EUR/m2 | 45 m2

Braila, Braila

vand casa cu teren de 450 mp pe strada Grivitei 2

vand casa cu teren de 450 mp pe strada Grivitei

proprietar , vand casa cu teren de 450 mp pe strada Grivitei in orasul Braila

300 EUR/m2 | 250 m2

Braila, Braila

Promovat
Vanzare Apartament 1 cam. cf.1 dec., parter cu balcon, suprafata totala 44.mp., Bld. Dorobantilor
20

- Vanzare Apartament 1 camera cf. 1 decomandat, parter cu balcon pe Bld. Dorobantilor aproape de Bariera, pozitie excelenta, suprafata totala este de 44.mp. cu balcon de 7.50. ml., suprafata utila este de 37.mp., avem camera de zi + bucataria + hol + baie + balcon, centrala termica pe gaze, tamplarie ...

1541 EUR/m2 | 37 m2

Braila, Braila

Proprietar, vând ap cu 2 camere dec. et 1 4
8
8

Proprietar, vând ap cu 2 camere dec. et 1 4

Proprietar , vând apartament cu 2 camere decomandat, mobilat, balcon inchis, aer conditionat , centrala termica

1100 EUR/m2 | 50 m2

Viziru%2b3, Braila, Braila

vând teren intravilan sat Varsatura
2

vând teren intravilan sat Varsatura

4000 mp deschidere 22 m intravilan cadastru utilități in zonă

4,000 m2

Varsatura, Braila

Vand Casa cu curte in Baraganul, judet Braila
2
1

Vand Casa cu curte in Baraganul, judet Braila

Se vinde casa în centrul comunei Bărăganul, județul Brăila. Locația este vis-a-vis de școală iar în apropiere se află Profi și gara. Suprafața totală teren: 2000mp A avut multă vreme cea mai bună apă din localitate, având fântână de 10metri. Construită înainte de anul 1950, casa necesită renovare. Distanta ...

11 EUR/m2 | 2,000 m2

Baraganul, Braila

Salvează căutarea