Promovat
Teren 2666 mp
4
3

Teren 2666 mp

Vând teren pentru construcție casă cu autorizație valabilă 3 ani. Zona este foarte liniștită. Terenul are suprafața de 2660 mp. cu deschidere de 26,6 ml. Pe teren există canal- apă și curent electric, iar la poartă canalizare. Gardul exterior este nou, iar pe teren există wc nou ( nefolosit) , de curte, ...

2,666 m2

Braila, Braila

Promovat
Sos. Buzaului 2 cam suprafata 70 mp Bloc 2008 Mobilat complet LIBER
5
1

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament 2 cam cf I dec zona Buzaului Bloc dupa 2008 suprafata utila 65,6 mp + balcon 5 mp + boxa inclus , etaj intermediar Spatiile sunt generoase : bucatarie ( 4m x3,5 m) , dormitor ( 4m x 3,7 m ), living ( 5,8 m x 3,7 m ) Imobilul este amenajat recent si complet, ...

1284 EUR/m2 | 70 m2

Buzaului, Braila, Braila

Promovat
Apartament 3 camere Progresu | Decomandat | 2 balcoane | 54.900
9

Agenția imobiliară EXPERT vă propune spre vânzare : Apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat în zona Progresu. Apartamentul este poziționat la etajul 4 din 4 și are o suprafață utilă de 53 mp, la care se adaugă 2 balcoane. Imobilul este amenajat și se vinde ca în poze, fiind gata de mutare. Dotări: ...

1036 EUR/m2 | 53 m2

Braila, Braila

Promovat
Hristo Botev apartament 3 camere la etajul 1
6
3

Hristo Botev apartament 3 camere la etajul 1

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament cu 3 cam cf I semidecomandat zona Hristo Botev are o suprafata totala de 55 mp , cu un balcon, situat la etajul 1 din 4 Imobilul simplu, fara amenajari. Este liber. Zona este centrala, cu acces la Bulevard. Pretul 62 000 euro neg Anunt postat de agentia ...

1127 EUR/m2 | 55 m2

Hristo Botev, Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere
7

Apartament 2 camere

Închiriez apartament cu 2 camere spațios , mobilat și utilat , apartamentul este situat pe bulevardul Dorobanti situat în vecinătatea stației de tramvai , școli etc . Apartamentul se închiriază pe termen lung cu contract la ANAF , la încheierea contractului se plătește o luna grantie + luna în curs . ...

5 EUR/m2 | 68 m2

Braila, Braila

Loturi Casa Sat Lacu Sarat Braila
1
2

Loturi Casa Sat Lacu Sarat Braila

VAND LOTURI CASA in satul LACU SARAT STR. CAISULUI-ALUNULUI UTILITATI: -Apa potabila -Gaze -Canalizare 50 e mp. Mai multe detalii la telefon. Multumesc!

200 m2

Braila, Braila

Vand casa batraneasca
5
18

Vand casa batraneasca

Vand casa in comuna Tufesti,judetul Braila suprafata 1600 mp.,suprafata construita 130mp.,put forat ,electricitate,apa curenta si canalizare la poarta.Casa este locuibila si se vinde mobilata.Pret 24000 euro negociabil.Mai multe relatii la telefon .

15 EUR/m2 | 1,600 m2

Tufesti, Braila

Teren intravilan Cazasu Vechi
1

Teren intravilan Cazasu Vechi

Vand teren intravilan Cazasu Vechi 5300mp deschidere 10,70 metrii situat pe strada paralela cu soseaua romanu, viitoare zona rezidentiala.(vezi foto) Pret: 16euro mp

5,300 m2

Cazasu, Braila

Vânzare garsoniera 1

Vânzare garsoniera

Garsoniera nemobilata cu centrala proprie,hidroizolație buna et 4 strada Pietății De renovat 28metri pătrați 30000 de euro

1071 EUR/m2 | 28 m2

Braila, Braila

Casă de vânzare în Brăila
3
1

Casă de vânzare în Brăila

Casă bătrânească de vânzare demolabila cu suprafața aproximativă de 200 m și o deschidere de 12 m, ptr detalii vă rog să sunați la nr de telefon.

250 EUR/m2 | 200 m2

Braila, Braila

Teren constructie
12
2

Teren constructie

Vindem teren construcții zona Pisc str Gheorghe Munteanu Murgoci Nr 1I zona liniștită apa curenta trasa cu apometru electricitate gaze canalizare în fața portii.

514 m2

Pisc, Braila, Braila

Cameră - 55.000 ron
8
3

Cameră - 55.000 ron

Vând cameră cu suprafața utilă de 11,5m, etaj 4, situată în Cartier Hipodrom, Zona Barieră. Locuința dispune de următoarele dotări: - geamuri termopan - ușă metalică - parchet, gresie, faianță - sanitare noi - pereții din baie îmbrăcați în lambriu - instalație electrică nou schimbată + instalatie electrica ...

Bariera%2b, Braila, Braila

Teren de vinzare intravila

Teren de vinzare intravila

Teren de vinzare intravilan situat in comuna romanu cum intri de pe soseaua principala faci stinga pe linga cimitir prima la dreapta terenu are 5000 de m patrati are curent , apa e in fata curti are si o fintina 2 case plus mai multe anexe pretul e de 15 euro usor negociabil

5,000 m2

Romanu, Braila

2 camere decomandat buzaului
10
7

2 camere decomandat buzaului

unic proprietar, zona foarte buna cu scoli, spital, parc, îmbunătățit cu centrala termica, aer condiționat, izolației hidroizolație, 2 balcoane spațioase, acte la zi, ușor negociabil. rog seriozitate

807 EUR/m2 | 58 m2

Braila, Braila

Bloc Perla Braila
5
1

Bloc Perla Braila

Vând apartament 3 camere, suprafață utilă 120m pătrați ,ne mobilat, 2 băi, cu loc de parcare la subsolul blocului proprietatea apartamentului ,situat în localitatea Brăila strada Plevna ,bloc Perla, etaj 2 din 6. Blocul este dotat cu lift , este situat în zona zero( zona ultracentrală), strada liniștită, ...

1167 EUR/m2 | 120 m2

Braila, Braila

Se vinde apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 2, intr-o zona linistita din Vidin
6
1

Apartament 2 camere decomandat Vidin, Str. Eroilor , etaj 2 - 52000 euro Se vinde apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 2, intr-o zona linistita din Vidin, pe strada Eroilor .Suprafata utila inteligent compartimentata 50 mp. Camera de zi spatioasa: 17 mp Dormitor: 13 mp Bucatarie separata: ...

1040 EUR/m2 | 50 m2

Braila, Braila

DE VÂNZARE teren agricol în suprafață de 5,54 hectare în comuna ZĂVOAIA , județul BRĂILA
1

De vanzare 5,54 hectare în comuna ZĂVOAIA , județul BRĂILA, teren arabil extravilan împărțit în 3 loturi, lot1 în suprafață de 2,83 ha, lot2 în suprafață de 2,11 ha și lot3 în suprafață de 0,6 ha. Prețul este de 8000 euro hectarul. Numerele cadastrale și poziția se pot vedea în imaginea atașată. Vânzarea ...

Zavoaia, Braila

teren pentru casa
1
1

teren pentru casa

teren pentru casă apă gaz curent în fața terenului deschidere la 2 străzi canalizare în lucru

1,200 m2

Vadeni, Braila

Vând teren cu casă bătrânească
7
26

Vând teren cu casă bătrânească

Proprietar ofer o oportunitate unică de achiziție a unui teren într-o locație excelentă, în zona Cartier 1 Mai. Terenul are o suprafață generoasă de 554 mp, oferind suficient spațiu pentru a vă crea un cămin confortabil și funcțional, această proprietate oferă oportunități de amenajare flexibile și ...

437 EUR/m2 | 126 m2

Braila, Braila

Apartament 2 camere central

Apartament 2 camere central

Vând apartament 2 camere,Bld Independentei cu Str Școlilor, confort 1, decomandat,59mp utili+3 balcoane, aer condiționat, centrala, termopane, rulouri exterioare din aluminiu, placat interior, exterior. Et 7+2 etaje tehnice, bloc cu lift nou. Preț 75000 euro negociabil.

1119 EUR/m2 | 67 m2

Central, Braila, Braila

Teren intravilan
1
1

Teren intravilan

Teren intravilan, 1800 mp, liber de sarcini, Scorțaru Vechi jud Brăila 25 euro metru pătrat

1,800 m2

Scortaru Vechi, Braila

Proprietar, vând apartament 2 camere, confort 1,decomandat,PARTER
6
5

Unic proprietar, vând apartament 2 camere ,confort 1 decomandat, zona Progresul(pozitie excelenta), parter,centrala termică,instalatii electrica si sanitare noi,tamplarie exterioara cu geam termopan, usi interioare schimbate,un bloc construit după anul 1986, zonă liniștită, izolație exterioară și interioară ...

1111 EUR/m2 | 45 m2

Braila, Braila

vand casa cu teren de 450 mp pe strada Grivitei 2

vand casa cu teren de 450 mp pe strada Grivitei

proprietar , vand casa cu teren de 450 mp pe strada Grivitei in orasul Braila

300 EUR/m2 | 250 m2

Braila, Braila

Promovat
Vanzare Apartament 1 cam. cf.1 dec., parter cu balcon, suprafata totala 44.mp., Bld. Dorobantilor
20

- Vanzare Apartament 1 camera cf. 1 decomandat, parter cu balcon pe Bld. Dorobantilor aproape de Bariera, pozitie excelenta, suprafata totala este de 44.mp. cu balcon de 7.50. ml., suprafata utila este de 37.mp., avem camera de zi + bucataria + hol + baie + balcon, centrala termica pe gaze, tamplarie ...

1541 EUR/m2 | 37 m2

Braila, Braila

Salvează căutarea