Promovat
Garsoniera (mobilata, utilata), Zona Bariera, Stare foarte buna !!!
10
11

Garsoniera cu balcon, stare foarte buna !!! -Zona centrala,Bariera Calarasilor ,Str.Mioritei,Bl.18( intre LIDL si Piata Concordia,zona foarte linistita) - Mobilata si utilata complet - Dotata cu centrala termica - Aer conditionat - Tamplarie termopan - Faianta, gresie si parchet laminat -Usa metalica ...

1200 EUR/m2 | 25 m2

Centru Civic, Braila, Braila

Promovat
Casa P+M construcție 2020 | Zona Buzaului | Mobilată sup 537 mp
13
2

Casă P+M modernă | Construcție 2020 | Zona Buzăului aproape de OMV Șoseaua de Centură Agenția imobiliară EXPERT vă propune spre cumpărare o proprietate construită fără compromisuri, ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu și calitate. Casa construita fara compromisuri Proprietate ...

1004 EUR/m2 | 228 m2

Buzaului, Braila, Braila

Promovat
Vând apartament 3 camere - 2 bai, Plantelor foarte spatios
8
2

Vând apartament 3 camere - 2 bai, Plantelor foarte spatios

Vând apartament 3 camere situat în cartierul Plantelor la parter, foarte spatios cu balcon mare. Se vinde mobilat, este dotat cu centrală termică, aer condiționat, flise, gresie, parchet clasic în stare bună, uși schimbate, 2 băi funcționale, zonă liniștită. Apartamentul are balcon foarte mare intabulat, ...

960 EUR/m2 | 75 m2

Plantelor, Braila, Braila

Promovat
Ap.3 cam.cf1d Calea Galati
7
3

Ap.3 cam.cf1d Calea Galati

Vand apart.3 camere confort 1 decomandat Calea Galati (Piata Saraca), etaj 4, sup.utila-62mp + balcon 4m, centrala termica, termopan, izolat termic exterior, usi interioare termopan, instalatie electrica schimbata, parchet, faianta, gresie, usa metalica, AC, acte la zi, liber. Pret - 53.000 euro neg! Pentru ...

855 EUR/m2 | 62 m2

Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Se vinde apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 2, intr-o zona linistita din Vidin
6
1

Apartament 2 camere decomandat Vidin, Str. Eroilor , etaj 2 - 52000 euro Se vinde apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 2, intr-o zona linistita din Vidin, pe strada Eroilor .Suprafata utila inteligent compartimentata 50 mp. Camera de zi spatioasa: 17 mp Dormitor: 13 mp Bucatarie separata: ...

1040 EUR/m2 | 50 m2

Braila, Braila

DE VÂNZARE teren agricol în suprafață de 5,54 hectare în comuna ZĂVOAIA , județul BRĂILA
1

De vanzare 5,54 hectare în comuna ZĂVOAIA , județul BRĂILA, teren arabil extravilan împărțit în 3 loturi, lot1 în suprafață de 2,83 ha, lot2 în suprafață de 2,11 ha și lot3 în suprafață de 0,6 ha. Prețul este de 8000 euro hectarul. Numerele cadastrale și poziția se pot vedea în imaginea atașată. Vânzarea ...

Zavoaia, Braila

teren pentru casa
1
2

teren pentru casa

teren pentru casă apă gaz curent în fața terenului deschidere la 2 străzi canalizare în lucru

1,200 m2

Vadeni, Braila

Vând teren cu casă bătrânească
7
26

Vând teren cu casă bătrânească

Proprietar ofer o oportunitate unică de achiziție a unui teren într-o locație excelentă, în zona Cartier 1 Mai. Terenul are o suprafață generoasă de 554 mp, oferind suficient spațiu pentru a vă crea un cămin confortabil și funcțional, această proprietate oferă oportunități de amenajare flexibile și ...

437 EUR/m2 | 126 m2

Braila, Braila

Apartament 2 camere central

Apartament 2 camere central

Vând apartament 2 camere,Bld Independentei cu Str Școlilor, confort 1, decomandat,59mp utili+3 balcoane, aer condiționat, centrala, termopane, rulouri exterioare din aluminiu, placat interior, exterior. Et 7+2 etaje tehnice, bloc cu lift nou. Preț 75000 euro negociabil.

1119 EUR/m2 | 67 m2

Central, Braila, Braila

Teren intravilan
1
1

Teren intravilan

Teren intravilan, 1800 mp, liber de sarcini, Scorțaru Vechi jud Brăila 25 euro metru pătrat

1,800 m2

Scortaru Vechi, Braila

Proprietar, vând apartament 2 camere, confort 1,decomandat,PARTER
6
5

Unic proprietar, vând apartament 2 camere ,confort 1 decomandat, zona Progresul(pozitie excelenta), parter,centrala termică,instalatii electrica si sanitare noi,tamplarie exterioara cu geam termopan, usi interioare schimbate,un bloc construit după anul 1986, zonă liniștită, izolație exterioară și interioară ...

1111 EUR/m2 | 45 m2

Braila, Braila

vand casa cu teren de 450 mp pe strada Grivitei 2

vand casa cu teren de 450 mp pe strada Grivitei

proprietar , vand casa cu teren de 450 mp pe strada Grivitei in orasul Braila

300 EUR/m2 | 250 m2

Braila, Braila

Promovat
Vanzare Apartament 1 cam. cf.1 dec., parter cu balcon, suprafata totala 44.mp., Bld. Dorobantilor
20

- Vanzare Apartament 1 camera cf. 1 decomandat, parter cu balcon pe Bld. Dorobantilor aproape de Bariera, pozitie excelenta, suprafata totala este de 44.mp. cu balcon de 7.50. ml., suprafata utila este de 37.mp., avem camera de zi + bucataria + hol + baie + balcon, centrala termica pe gaze, tamplarie ...

1541 EUR/m2 | 37 m2

Braila, Braila

Proprietar, vând ap cu 2 camere dec. et 1 4
8
9

Proprietar, vând ap cu 2 camere dec. et 1 4

Proprietar , vând apartament cu 2 camere decomandat, mobilat, balcon inchis, aer conditionat , centrala termica

1100 EUR/m2 | 50 m2

Viziru%2b3, Braila, Braila

vând teren intravilan sat Varsatura
2

vând teren intravilan sat Varsatura

4000 mp deschidere 22 m intravilan cadastru utilități in zonă

4,000 m2

Varsatura, Braila

Vand Casa cu curte in Baraganul, judet Braila
2
1

Vand Casa cu curte in Baraganul, judet Braila

Se vinde casa în centrul comunei Bărăganul, județul Brăila. Locația este vis-a-vis de școală iar în apropiere se află Profi și gara. Suprafața totală teren: 2000mp A avut multă vreme cea mai bună apă din localitate, având fântână de 10metri. Construită înainte de anul 1950, casa necesită renovare. Distanta ...

11 EUR/m2 | 2,000 m2

Baraganul, Braila

Proprietar vând apartament 3 camere viziru3 mobilat
5

Proprietar vând apartament 3 camere viziru3 mobilat

Proprietar vând apartament 3 camere,decomandat,mobilitat etajul 8 vizavi de pistruiatu. Centrala proprie, Termopane,balcon imbracat termopan,rulori

985 EUR/m2 | 67 m2

Viziru 3, Braila, Braila

Apartament 2 camere
10

Apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere,cf.1,decomandat,2 balcoane inchise cu termopan,centrala termica, etaj 6, lift, B-dul. Dorobantilor langa Unitatea Militatra de Pompieri. Apartamentul are vedere in Bdul. Dorobantilor. Apartamentul este liber in acest moment, pentru mai multe detalii nu ezitati sa ma contactati,rog ...

950 EUR/m2 | 70 m2

Braila, Braila

Se vince casa batraneasca .
1
20

Se vince casa batraneasca .

Vand casa batraneasca 4 camere mari locuibile cu doua anexe,curent electric ,teava de apa la strada,stradaasfaltata ,suprafata teren 2600 mp . Pret negociabil 90000 lei sat spiru haret jud Braila

175 EUR/m2 | 100 m2

Braila, Braila

Apartament 2 camere decomandat!
10
1

Apartament 2 camere decomandat!

Direct proprietar! Vând apartament cu 1 cameră decomandat, transformat în 2 camere Strada Siretului Bloc din 1993 Etajul 6 din 8 Lift nou Scara renovata Renovat Termopane noi de calitate balcon închis în termopan, Centrala termica . Mobilat Mai multe detalii și poze la telefon MERITA VAZUT!!! ...

1291 EUR/m2 | 43 m2

Braila, Braila

vind Teren Extravilan 1524 metri pătrați
3

vind Teren Extravilan 1524 metri pătrați

Vind Teren Extravilan 1524 metri pătrați cu Gard din spalieri de beton, plasa si sîrmă inghimpata situat la șoseaua națională intre localitatea Maxineni si Corbu NOU ,puteti obține proiecte europene pentru hale de productie.

Corbu Nou, Braila

Apartament 2 camere | Hipodrom   zona Policlinicii | Mobilat și utilat
9
3

Apartament 2 camere | Hipodrom zona Policlinicii | Mobilat și utilat

Persoană fizică vând apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în cartierul Hipodrom, în imediata apropiere a Policlinicii o zonă apreciată pentru accesibilitate și facilități. Proprietatea are o suprafață utilă de 30 mp și este amplasată la parterul imobilului, oferind acces facil și confort ...

1163 EUR/m2 | 30 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Apartament 3 camere zona Calea Călărașilor-Tribunal
6
3

Apartament 3 camere zona Calea Călărașilor-Tribunal

Agentia BAKA IMOBILIARE, ofera spre vânzare un apartament spatios cu 3 camere, situat la etajul 2 , cu o suprafata utila de 65 mp si o loja spatioasa cu o suprafata de 18 mp, situat pe Calea Călărașilor, in apropierea Falezei. Proprietatea beneficiază de o compartimentare eficientă, loja generoasă și ...

1369 EUR/m2 | 65 m2

Central, Braila, Braila

Vând casă la curte.
10
1

Vând casă la curte.

Vând casă din bolțari la roșu. Apa curentă, gaze,cablu, telefon. Suprafața locuibila 100m. Suprafața totală 3000m. Localitate Ianca-braila.