Vand teren cu casa si anexe

Vand teren cu casa si anexe, suprafata teren 2753 mp, suprafata construita de 337 mp, pentru mai multe detalii

119 EUR/m2 | 337 m2

Ianca, Braila

Promovat
Sos. Buzaului 2 cam suprafata 70 mp Bloc 2008 Mobilat complet LIBER
5
1

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament 2 cam cf I dec zona Buzaului Bloc dupa 2008 suprafata utila 65,6 mp + balcon 5 mp + boxa inclus , etaj intermediar Spatiile sunt generoase : bucatarie ( 4m x3,5 m) , dormitor ( 4m x 3,7 m ), living ( 5,8 m x 3,7 m ) Imobilul este amenajat recent si complet, ...

1284 EUR/m2 | 70 m2

Buzaului, Braila, Braila

Promovat
Vand casa cu 5 camere in Braila 1

Vand casa cu 5 camere in Braila

Vand casa din caramida cu 5 camere .

875 EUR/m2 | 120 m2

Braila, Braila

Promovat
Vând teren intravilan   Str. Gărofițelor Comuna Cazasu Jud. Braila
5
1

Vând teren intravilan Str. Gărofițelor Comuna Cazasu Jud. Braila

Teren intravilan cu suprafața de 900 m , situat pe Strada Gărofițelor, Com. Cazasu Jud. Braila, cu deschidere de 14 m. Dispune de canalizare și posibilitate de racordare la gaze, apă și curent electric. Ideal pentru construcție locuință sau investiție. Suprafață: 900 m Deschidere: 14 m Utilități: ...

Cazasu, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Teren cu casa demolabila zona Rosiori
4

Teren cu casa demolabila zona Rosiori

Agentia imobiliara Expert va propune Teren cu Casa DEMOLABILA zona Rosiori in perimetrul C. Calarasilor -Scolilor suprafata 241 mp, deschidere la strada 5,5 ml In partea din spate se lateste la 8 ml X 19 ml Utilitati apa, canalizare si curent. Gazele sunt in fata portii Imobilul se poate folosi si ...

Central, Braila, Braila

Teren de vânzare Braila Chiscani
4
1

Teren de vânzare Braila Chiscani

De vanzare 3000mp teren extravilan cu posibilitatea de transformare in intravilan. 100 m deschidere 30 m

3,000 m2

Chiscani, Braila

casă de vânzare
10
9

casă de vânzare

Casă de vânzare ,5 camere ,suprafață 183mp.

607 EUR/m2 | 140 m2

Braila, Braila

Vând casă P+1, Central
10
12

Vând casă P+1, Central

Vând casă P+1,6 camere,2băii,2 bucătării, suprafață construită 150m p, teren 540m p, deschide 16m,garaj, spațiu comercial, anexe. Imobilul se află în zonă centrală, lângă Piața Mare. Necesită renovare atât interior cât și exterior.

1327 EUR/m2 | 150 m2

Central, Braila, Braila

Promovat
Casa caramida Brailita-Pisc
11

Casa caramida Brailita-Pisc

Vindem in exclusivitate casa din caramida in zona Pisc-Brailita, formata din 2 corpuri dispuse astfel: -corp C1 (57mp) format din doua camere, bucatarie, baie, hol, 2 intrari de acces -corp C2 (46mp) format din 2 camere, bucatarie si baie Terenul este in suprafata totala de 264mp, cu deschidere dubla ...

571 EUR/m2 | 119 m2

Braila, Braila

 Schimb vând apartament cu 2 camere
10
67

Schimb vând apartament cu 2 camere

Schimb cu garsoniere !! Proprietar vând apartament cu 2 camere ultra modern suprafață utilă 60 mp recent renovat mobilat Ca dotări are aer condiționat geamuri termopan cu rulouri centrală termică nouo cu garanție este izolat are toate dotările este pe Buzăuli vizavi de spitalu județean nu necesită ...

1117 EUR/m2 | 60 m2

Ansamblul Buzăului, Braila, Braila

Vând apartament 2camere
7
1

Vând apartament 2camere

Vând apartament 2camere camere la parter situat în cartier Hipodrom, se vinde mobilat și utilat! Relații la tel

1234 EUR/m2 | 32 m2

Braila, Braila

Promovat
Hristo Botev apartament 3 camere la etajul 1
6
4

Hristo Botev apartament 3 camere la etajul 1

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament cu 3 cam cf I semidecomandat zona Hristo Botev are o suprafata totala de 55 mp , cu un balcon, situat la etajul 1 din 4 Imobilul simplu, fara amenajari. Este liber. Zona este centrala, cu acces la Bulevard. Pretul 62 000 euro neg Anunt postat de agentia ...

1127 EUR/m2 | 55 m2

Hristo Botev, Braila, Braila

Promovat
Hristo Botev ap 2 cam cf I sd parter
5
6

Hristo Botev ap 2 cam cf I sd parter

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament 2 cam cf I semidecomandat zona Hristo- Botev, situat la parter, suprafata 47 mp Imobilul este intretinut, fara amenajari moderne. Faianta, gresie, parchet . Nu are centrala termica. Liber, acte la zi . Pret 42 000 euro Anunt postat de agentia imobiliara ...

894 EUR/m2 | 47 m2

Hristo Botev, Braila, Braila

Promovat
Imobil ultracentral P+2 , teren 560 mp
6

Imobil ultracentral P+2 , teren 560 mp

Agenția imobiliară Expert va propune spre vânzare cladire spatiu comercial situat ultracentral pe Bulevardul Alexandru Ioan Cuza aproape de Republicii. Suprafață teren 559 mp Amprenta construita 207 mp, S+P+2 In spate mai erau 2 constructii care s-au autodemolat imobilul este inchiriat Centrale ...

449 EUR/m2 | 621 m2

Ultracentral, Braila, Braila

Promovat
Apartament 2 camere Calea Galati
5
5

Apartament 2 camere Calea Galati

Agenția imobiliară Expert va propune spre cumpărare apartament cu 2 camere cf 1 semidecomandat situat pe Calea Galati aproape de maternitate Etaj 3 din 4 Centrala termica Termopan ferestre + balcon închis în termopan Parchet Liber Pret 43 000 euro ușor negociabil Pentru detalii va așteptăm la ...

852 EUR/m2 | 48 m2

Calea%252bGalati, Braila, Braila

Promovat
 Hipodrom 4 camere confort 1
9
7

Hipodrom 4 camere confort 1

Agentia imobiliara Expert, ofera spre vanzare, 4 camere confort 1 semidecomandat,in zona Hipodrom, Imobilul este situat la etajul 4 4,fara probleme la izolatie, Apartamentul are instalatie de centrala termica ,necesita renovare. Acte la zi ,liber .Pret 60 000 euro . Anunt postat de agentia imobiliara ...

750 EUR/m2 | 80 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Promovat
Ap. 2 cf I sd zona Marna etaj 3 LIBER
6
4

Ap. 2 cf I sd zona Marna etaj 3 LIBER

Agentia imobiliara EXPERT va propune : Ap. 2 cam cf I sd, zona Marna - Garii suprafata 47 mp, balcon 3 m, situat la etajul 3 Imobilul este bine intretinut, dispune de centrala termica si parchet. Este liber, cu acte la zi. Zona este linistita, aproape de mijloacele de transport. Pret 43 000 euro usor ...

891 EUR/m2 | 47 m2

Marna, Braila, Braila

Promovat
Ap. 2 camere | 55 mp | La CHEIE | Ans Dorobanti   Str. Hipodrom
9

Ap. 2 camere | 55 mp | La CHEIE | Ans Dorobanti Str. Hipodrom

Agentia Imobiliara EXPERT propune spre vanzare Apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, 55 mp, complet renovat si utilat, situat in zona Dorobanti Strada Hipodrom. Apartamentul este la cheie, mobilat si utilat complet, totul nou, cu finisaje premium. Intri si locuiesti, fara investitii suplimentare. Dotări ...

1536 EUR/m2 | 55 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Construcții Brăila
3
1

Construcții Brăila

Deținem și Scule electrice și profesionale pentru a executa ori cu lucrare la Gata și în Particular De A la Z Si la Cerere Clientului Direct pe poziție la fata Dacă e Cazu Disponibil imediata Disponibil și pentru Deplasări dacă e cazul Am experienta in domeniul de activitate Oferim o Gama larga ...

159 EUR/m2 | 70 m2

Braila, Braila

Promovat
2 camere Progresu , mobilat LA CHEIE
8
9

2 camere Progresu , mobilat LA CHEIE

De vânzare apartament cu 2 camere cf 1 decomandat situat în cartier Progresu aproape de jandarmerie Etaj 3 din 4, bloc linistit, poziție bună cu scara curata , Nu este pe colt Apartamentul se vinde LA CHEIE , mobilat și utilat complet asa cum apare în poze Centrala termica, ferestre din tâmplărie ...