Promovat
Ofer spre vanzare casa cu teren in localitatea Braila
8

Ofer spre vanzare casa cu teren in localitatea Braila

Ofer spre vanzare casa cu teren, in localitatea Braila, str. Rahova, in suprafata de 252 mp de teren, din care locuinte 79 mp, utilitati: gaz, curent electric, apa si canal. Pret 60.000 euro. Telefon:

759 EUR/m2 | 79 m2

Braila, Braila

Promovat
Ap.3 cam.cf1d Calea Galati
7
3

Ap.3 cam.cf1d Calea Galati

Vand apart.3 camere confort 1 decomandat Calea Galati (Piata Saraca), etaj 4, sup.utila-62mp + balcon 4m, centrala termica, termopan, izolat termic exterior, usi interioare termopan, instalatie electrica schimbata, parchet, faianta, gresie, usa metalica, AC, acte la zi, liber. Pret - 53.000 euro neg! Pentru ...

855 EUR/m2 | 62 m2

Braila, Braila

Promovat
Teren cu casa demolabila zona Rosiori
4

Teren cu casa demolabila zona Rosiori

Agentia imobiliara Expert va propune Teren cu Casa DEMOLABILA zona Rosiori in perimetrul C. Calarasilor -Scolilor suprafata 241 mp, deschidere la strada 5,5 ml In partea din spate se lateste la 8 ml X 19 ml Utilitati apa, canalizare si curent. Gazele sunt in fata portii Imobilul se poate folosi si ...

Central, Braila, Braila

Promovat
2 camere Progresu , mobilat LA CHEIE
8
9

2 camere Progresu , mobilat LA CHEIE

De vânzare apartament cu 2 camere cf 1 decomandat situat în cartier Progresu aproape de jandarmerie Etaj 3 din 4, bloc linistit, poziție bună cu scara curata , Nu este pe colt Apartamentul se vinde LA CHEIE , mobilat și utilat complet asa cum apare în poze Centrala termica, ferestre din tâmplărie ...

1229 EUR/m2 | 48 m2

Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Brăila, cartier Viziru 1, str. Gr. Alexandrescu, Ap 2 camere conf. 1
3
13

Vând apartament de 2 camere situat în Brăila, cartier Viziru I, str. Grigore Alexandrescu nr. 11, aproape de stația de tramvai Albina. Apartamentul este confort 1 sporit, cu fața la răsărit, din cărămidă, proprietate personală din 1973, bloc anvelopat, scară curată, din mijloc. Apartamentul are o suprafață ...

964 EUR/m2 | 55 m2

Viziru%252b1, Braila, Braila

Casa Nouă Tribunalul Braila
4
8

Casa Nouă Tribunalul Braila

Proprietar, vând casă nouă și teren în suprafață de 163 m.p. ultracentral, în zona Tribunalului , aproape de școala Ion Creangă (fosta 7), OCPI, Primarie, Aceasta se află în Zona 0 cu vecini intelectuali și de o calitate extraordinară de buna. Terenul are o deschidere 8,59 m. Amprenta casei este de ...

810 EUR/m2 | 200 m2

Ultracentral, Braila, Braila

Vând proprietate P+1
10
2

Vând proprietate P+1

Se vinde proprietate formată dintr-o casă P+1, construită în anul 2010, cu amprentă la sol de 110 m , situată într-o curte în care se află și o anexă locuibilă. Casa este bine compartimentată și oferă spațiu generos, ideal pentru o familie sau pentru două generații. La parter se regăsesc două holuri, ...

1709 EUR/m2 | 110 m2

Vidin- Progresul, Braila, Braila

apartament viziru 2
5
3

apartament viziru 2

Descriere Mobilat si Utilat! Ap 2 camere, conf II, ETAJ 3, Viziru 2 *Convector *Instant pt apa calda *Aer conditionat *Termopan exterior *Rulouri exterioare *Faianta, gresie *Parchet *LIBER *Apartament intretinut

1061 EUR/m2 | 33 m2

Braila, Braila

Vând teren intravilan Loc.Romanu,Brăila 2

Vând teren intravilan Loc.Romanu,Brăila

Vând in Loc.Romanu, județul Braila, teren intravilan 2000m pătrați, apa curentă, curent electric si îngrădit. Pentru mai multe detalii, va rog sunați-mă!

2,000 m2

Braila, Braila

Teren intravilan Brăila. 3330 mp.
2
2

Teren intravilan Brăila. 3330 mp.

De vânzare teren intravilan cu suprafața de 3330 metri pătrați, în Brăila, în spatele fostului Centru Comercial Armonia de pe Șoseaua Focșani.

3,330 m2

Braila, Braila

Casa de vanzare
5
5

Casa de vanzare

Vand casa de locuit,localitatea Plopu,jud Braila,6 camere,88mp,izolata. Curte 1300 mp si garaj. Pret 23.000 negociabil.

Plopu, Braila

Vând teren extravilan în Scorțaru Vechi 10000 m  !
1

Vând teren extravilan în Scorțaru Vechi 10000 m !

Vând teren extravilan, în Jud.Braila, sat Scorțaru Vechi, Un lan de 4000 m -categoria 1, un lan de 4500m categoria 2 (acesta este irigabil), și un lan de 1500 m categoria 3 Toate cele 3 lanurii de pământ, se vând împreună la prețul de 5 ron m ! mai multe detalii la telefon.!

10,000 m2

Scortaru Vechi, Braila

Casa de vanzare Com Galbenu Sat Pantecani
4
3

Casa de vanzare Com Galbenu Sat Pantecani

Vand casa batraneasca 5 camere, 4 holuri plus anexe in Sat Pantecani Com Galbenu, suprafata teren 1700mp

1,700 m2

Pantecani, Braila

Vand casa - singur in curte
3
4

Vand casa - singur in curte

Casa din caramida cu doua camere + anexa. Suprafata totala 155 mp din care 70 mp constructia. Este situata in imediata apropiere a Gradinii Publice.

Central, Braila, Braila

Vând teren agricol extravilan
1

Vând teren agricol extravilan

De vânzare 76500 m teren agricol situat în extravilanul orașului Ianca, jud. Brăila.

76,500 m2

Ianca, Braila

Vand teren intravilan in comuna Surdila-Greci.
10
1

Vand teren intravilan in comuna Surdila-Greci.

Vând teren intravilan Surdila-Greci. Terenul este situat pe DN2B cu o suprafață de 740mp. Posibilitate de legare la apa si curent , stâlpul de curent fiind situat pe teren. Pentru mai multe detalii

740 m2

Surdila-Greci, Braila

Casă de vănzare
5
3

Casă de vănzare

Casa P+1 ,3 cam ,baie ,buc,Zona Radu Negru, suprafață 300mp

1250 EUR/m2 | 80 m2

Ansamblul Buzăului, Braila, Braila

Casa judetul Braila sat Filipesti
5

Casa judetul Braila sat Filipesti

Vand casa in judetul Braila, sat Filipesti, situata pe DN2B, acoperis Bilka, izolata cu polistiren, instalatie solara de apa, 3 sobe noi pe lemne in casă, 2 terase si bucatarie cu apa curenta la chiuveta, cișmea in curte, magazie lemne si inca un corp de clădire.Gard sipca metalica nou, casa mobilata ...

533 EUR/m2 | 60 m2

Filipesti, Braila

vand sau schimb
10
1

vand sau schimb

Ap.cu 3 camere , comfort 1,etaj 4, zona Vidin ,Brăila schimb cu garsoniera plus diferența!

875 EUR/m2 | 64 m2

Braila, Braila

Vand apartament 2 cam ,conf 1
5
4

Vand apartament 2 cam ,conf 1

Vand ap 2 camere ,confort 1cartier Radu negru Braila.Ap este la etajul 4 4 avand pod ,centrala ternica ,termopane si usa metalica ,balcon de 7 metri .Pret 50000 euro

909 EUR/m2 | 55 m2

Școlilor, Braila, Braila

Vand casa Braila strada Grivitei nr. 487 din 2011
10
1

Vand casa Braila strada Grivitei nr. 487 din 2011

Vand casa situata pe strada Grivitei 487, Braila - Teren 290 mp - Curte spate, foisor, beci, magazie, baie de serviciu in curte - un corp de cladie P+1 si pod care ar putea fi mansardat - parter compus din garaj, doua camere, camera zi bucatarie, baie si hol (127 mp) - etaj trei camere, baie, hol, balcoane ...

600 EUR/m2 | 250 m2

Plantelor, Braila, Braila

Apartament NOU 1 camera AVANS 3.000 EURO, rata 240 euro
10

Apartament NOU 1 camera AVANS 3.000 EURO, rata 240 euro

Apartamente noi moderne, luminoase si spatioase cu finisaje de lux situate in rezidenta ADMIR dotate cu centrala termica baie utilata racordate la curent si gaz, in blocnou, solid, bine izolat. Rezidenta ofera parcare privata, loc de joaca pentru copii, departe de murmurul orasului Rezidenta este amplasata ...

1375 EUR/m2 | 40 m2

Braila, Braila

Se vinde casa in comuna viziru judetul braila
2
2

Se vinde casa in comuna viziru judetul braila

Casă de vânzare sau închiriere Viziru, județul Brăila Oportunitate bună pentru locuit sau investiție! Se oferă spre vânzare casă situată în comuna Viziru, într-o zonă liniștită, cu acces direct la drum. Detalii proprietate: Casă parter solidă Teren aproximativ 80 mp Curte împrejmuită cu gard ...

375 EUR/m2 | 120 m2

Viziru, Braila

Casa de vanzare
11
2

Casa de vanzare

Vand casa Comuna Salcia Tudor Braila.Suprafata 2000mp.3 camrw baie si bucatarie.Apa de la retea +energie electrica.Pret 25000euro

250 EUR/m2 | 100 m2

Salcia Tudor, Braila

Salvează căutarea