Promovat
Vând apartament 3 camere - 2 bai, Plantelor foarte spatios
8
1

Vând apartament 3 camere - 2 bai, Plantelor foarte spatios

Vând apartament 3 camere situat în cartierul Plantelor la parter, foarte spatios cu balcon mare. Se vinde mobilat, este dotat cu centrală termică, aer condiționat, flise, gresie, parchet clasic în stare bună, uși schimbate, 2 băi funcționale, zonă liniștită. Apartamentul are balcon foarte mare intabulat, ...

960 EUR/m2 | 75 m2

Plantelor, Braila, Braila

Promovat
Garsoniera (mobilata, utilata), Zona Bariera, Stare foarte buna !!!
10
10

Garsoniera stare foarte buna !!! -Zona centrala,Bariera Calarasilor ,Str.Mioritei,Bl.18( intre LIDL si Piata Concordia,zona foarte linistita) - Mobilata si utilata complet - Dotata cu centrala termica - Aer conditionat - Tamplarie termopan - Faianta, gresie si parchet laminat -Usa metalica la intrare -Foarte ...

1200 EUR/m2 | 25 m2

Centru Civic, Braila, Braila

Promovat
Teren 2666 mp
4
2

Teren 2666 mp

Vând teren pentru construcție casă cu autorizație valabilă 3 ani. Zona este foarte liniștită. Terenul are suprafața de 2660 mp. cu deschidere de 26,6 ml. Pe teren există canal- apă și curent electric, iar la poartă canalizare. Gardul exterior este nou, iar pe teren există wc nou ( nefolosit) , de curte, ...

2,666 m2

Braila, Braila

Promovat
Casă zonă centrală | între Călărași și Școlilor | Teren 188 mp
5
1

Agenția imobiliară EXPERT vă propune spre vânzare Casă situată în zonă centrală, între Călărași și Școlilor. Proprietatea este compusă din două corpuri de clădire: Corp 1: construcție din cărămidă, acoperită cu tablă, suprafață 47 mp Corp 2: construcție din paiantă, acoperită cu tablă, suprafață ...

663 EUR/m2 | 101 m2

Braila, Braila

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Scolilor Obor, 2 cam transformate in 3 cam Mobilat utilat la Cheie
10
2

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament cu 2 cam cf I dec transformat in 3 cam ( 2 dormitoare, living si bucatarie ) situat la etajul 2 din 4, suprafata totala 57 mp ( 50 mp + balcon 7 m ) zona este Obor foarte aproape de Scolilor Amenajat complet, cu bun gust si functional, CT, aer conditionat, ...

1402 EUR/m2 | 57 m2

Obor, Braila, Braila

Teren arabil de vanzare, jud Braila com. Bordei Verde
1

Teren arabil de vanzare, jud Braila com. Bordei Verde

Unic proprietar, vand 6.5 Ha teren arabil in comuna BORDEI VERDE, jud BRAILA - partial compact, Pret : 10.000 euro ha Terenul nu se afla in acest moment sub nicio obligatie contractuala de arenda. Telefon: O721.77O.564 - dupa ora 14.00

Bordei Verde, Braila

De vânzare teren
7
23

De vânzare teren

Vând teren 177mp cu utilități în braila CARTIERU chercea Proiect de casa disponibil 100mp utili. S-a început construcția, ajungând la stadiul de fundatie BCA necesar este cumpărată și se afla la teren. Cartieru s-a asfaltat recent TOATE ACTELE VALABILE 18000mai multe detali la tlf

177 m2

Chercea, Braila, Braila

Vand apartament cu 2 camere etajul 3 zona Vidin fara imbunatatiri.
5
2

Vand apartament cu 2 camere etajul 3 zona Vidin fara imbunatatiri.Pret :39900e

782 EUR/m2 | 51 m2

Braila, Braila

Apartament 3Camere Viziru3
9
3

Apartament 3Camere Viziru3

Agenție Imobiliară intermediază vânzare apartament cu 3 camere, cf. 1,decomandat, zona Viziru 3,etaj intermediar, renovat, liber, ușă metalică, centrală termică, ferestre thermopan,aer condiționat, fereastra lthermopana baie,rulouri exterior,parchet laminat, suprafața totală=62mp, preț=59.500 negociabil. ...

992 EUR/m2 | 60 m2

Viziru+3, Braila, Braila

Apartament 2Camere Zona Independentei
8
1

Apartament 2Camere Zona Independentei

Agentie Imobiliara intermadiaza vanzare apartament cu 2 camere cf.1,decomandat,zona Independentei,etaj intermediar,usa metalica,c.t,ferestre pvc cu geam thermopan,rulouri exterioare,usi interioare Aluminiu,balcon inchis cu tm,izolat termic exterior,parchet,bine intretinut,se vinde mobilat si utilat,pret=68.000 ...

1360 EUR/m2 | 50 m2

Unirii, Braila, Braila

 SUPER PRET teren intravilan
2
9

SUPER PRET teren intravilan

URGENT vand teren intravilan in apropiere de ANL LACU DULCE. Ideal pentru a fi pardelat, suprafata totala: 10000, Front stradal: 56 m Utilitatile sunt f. aproape ,terenul fiind situat langa parcul ANL LACU DULCE.

10 m2

Lacu Dulce, Braila, Braila

Casa Chercea 40.000
10
8

Casa Chercea 40.000

Agentie Imobiliara intermediaza vanzare casa zona Chercea in apropiere de sosea,mijloace de transport,zona buna,constructie din paianta tencuita cu fundatie,f. bine intretinuta,suprafata teren=156 mp,suprafata construita=77 mp,deschidere=8,5 metri,3 camere,incalzire sobe teracota cu gaze,bucatarie interior ...

519 EUR/m2 | 77 m2

Chercea, Braila, Braila

Garsonieră Hipodrom
3
1

Garsonieră Hipodrom

Agenție Imobiliară intermediază vânzarea unei garsoniere zona Hipodrom, etaj intermediar, ușă metalică, thermopan, convector electric, boiler electric, suprafața=11 mp, se vinde conform pozelor publicate, preț=75.000 lei ușor negociabil.

1302 EUR/m2 | 11 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Casa Zona Dorobanti
10
2

Casa Zona Dorobanti

Agentie Imobiliara intermediaza vanzare casa zona Dorobanti,constructie mixta: caramida si paianta,alcatuita din 2 corpuri,corp 1=2camere,antreu ,sobe gaz,ferestre thermopan,parchet,corp 2=2 camere,bucatarie,baie,c.t,parchet,wc in curte,anexe,suprafata totala=443 mp,suprafata construita=177 mp,deschidere=9 ...

1250 EUR/m2 | 80 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Apartament 2 Camere Radu Negru
11
1

Apartament 2 Camere Radu Negru

Agentie Imobiliara intermediaza vanzare apartament cu 2 camere,cf.1,decomandat,Radu Negru,etaj intermediar,usa metal,ct,thermopan la bucatarie si dormitor,izolatie termica,se vinde mobilat si utilat,pret 60.000 Euro negociabil,se accepta credit imobiliar .Suprafata Totala=57 mp

1176 EUR/m2 | 51 m2

Radu Negru, Braila, Braila

Promovat
Ap. 3 camere Dorobanti et.2 suprafata 75 mp
3
2

Ap. 3 camere Dorobanti et.2 suprafata 75 mp

Agenția imobiliară EXPERT vă propune spre vânzare: Apartament spațios, foarte bine poziționat, ideal pentru amenajare după propriul gust. Locație: Dorobanți până în Școlilor Suprafață totală: 75 mp (63 mp utili) Etaj: 2 din 4 Preț: 70.000 Detalii: 3 camere, confort I, decomandat Compartimentare ...

931 EUR/m2 | 75 m2

Dorobanti, Braila, Braila

Promovat
Casa eleganta P+1 cu finisaje premium si spatii generoase | Cazasu
12

Agentia imobiliara EXPERT va prezinta o proprietate exclusivista situata in Cazasu, definita prin volum, eleganta si rafinament architectural. Construita pentru a oferi confort la standard ridicat, proprietatea impresioneaza prin: suprafete ample lumina naturala abundenta compartimentare echilibrata finisaje ...

731 EUR/m2 | 450 m2

Cazasu, Braila

Promovat
Teren cu casa demolabila zona Rosiori
4

Teren cu casa demolabila zona Rosiori

Agentia imobiliara Expert va propune Teren cu Casa DEMOLABILA zona Rosiori in perimetrul C. Calarasilor -Scolilor suprafata 241 mp, deschidere la strada 5,5 ml In partea din spate se lateste la 8 ml X 19 ml Utilitati apa, canalizare si curent. Gazele sunt in fata portii Imobilul se poate folosi si ...

Central, Braila, Braila

Promovat
Hristo Botev apartament 3 camere la etajul 1
6
3

Hristo Botev apartament 3 camere la etajul 1

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament cu 3 cam cf I semidecomandat zona Hristo Botev are o suprafata totala de 55 mp , cu un balcon, situat la etajul 1 din 4 Imobilul simplu, fara amenajari. Este liber. Zona este centrala, cu acces la Bulevard. Pretul 62 000 euro neg Anunt postat de agentia ...

1127 EUR/m2 | 55 m2

Hristo Botev, Braila, Braila

Promovat
Hristo Botev ap 2 cam cf I sd parter
5
6

Hristo Botev ap 2 cam cf I sd parter

Agentia imobiliara EXPERT va propune Apartament 2 cam cf I semidecomandat zona Hristo- Botev, situat la parter, suprafata 47 mp Imobilul este intretinut, fara amenajari moderne. Faianta, gresie, parchet . Nu are centrala termica. Liber, acte la zi . Pret 42 000 euro Anunt postat de agentia imobiliara ...

894 EUR/m2 | 47 m2

Hristo Botev, Braila, Braila

Promovat
Imobil ultracentral P+2 , teren 560 mp
6

Imobil ultracentral P+2 , teren 560 mp

Agenția imobiliară Expert va propune spre vânzare cladire spatiu comercial situat ultracentral pe Bulevardul Alexandru Ioan Cuza aproape de Republicii. Suprafață teren 559 mp Amprenta construita 207 mp, S+P+2 In spate mai erau 2 constructii care s-au autodemolat imobilul este inchiriat Centrale ...

449 EUR/m2 | 621 m2

Ultracentral, Braila, Braila

Promovat
 Hipodrom 4 camere confort 1
9
7

Hipodrom 4 camere confort 1

Agentia imobiliara Expert, ofera spre vanzare, 4 camere confort 1 semidecomandat,in zona Hipodrom, Imobilul este situat la etajul 4 4,fara probleme la izolatie, Apartamentul are instalatie de centrala termica ,necesita renovare. Acte la zi ,liber .Pret 60 000 euro . Anunt postat de agentia imobiliara ...

750 EUR/m2 | 80 m2

Hipodrom, Braila, Braila

Promovat
Ap. 2 cf I sd zona Marna etaj 3 LIBER
6
2

Ap. 2 cf I sd zona Marna etaj 3 LIBER

Agentia imobiliara EXPERT va propune : Ap. 2 cam cf I sd, zona Marna - Garii suprafata 47 mp, balcon 3 m, situat la etajul 3 Imobilul este bine intretinut, dispune de centrala termica si parchet. Este liber, cu acte la zi. Zona este linistita, aproape de mijloacele de transport. Pret 43 000 euro usor ...

915 EUR/m2 | 47 m2

Marna, Braila, Braila

663 EUR/m2 | 101 m2

Braila, Braila

Salvează căutarea